Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2007.11.03. 14:53:08 / # 287900
avatar
Utánna meg felhívott engem, hogy miket írkálsz:-)))) Nem ismered még???
csogu 2007.11.03. 14:49:12 / # 287899
Nem akarok árulkodni, de a Toma vitt bele a rosszba!!:-)
Nevem senki 2007.11.03. 14:38:38 / # 287898
avatar
Dehogynem, amíg nem találkozunk:-))
MCCCXCII 2007.11.03. 14:35:30 / # 287897
Bocs rosszul írtam. Nem "hallgatnak", hanem "olvasnak". Így jobb:))))
csogu 2007.11.03. 14:35:13 / # 287896
Alszanak, ahogy az egy normális éjszakáshoz illik. A Sanyi miatt aggódom, szerintem Tomával nem vagyunk biztonságban:-))
pepe-01 2007.11.03. 14:28:35 / # 287895
avatar
Egyszerre: Kirohantak "rádiót" hallgatni...
MCCCXCII 2007.11.03. 14:26:50 / # 287894
A többiek hova lettek? Most mindenki kirohant dolgozni, mert kevés a kocsi az utcán? Vagy "rádiót" hallgatnak.:)))
pepe-01 2007.11.03. 14:16:03 / # 287893
avatar
:))
MCCCXCII 2007.11.03. 14:13:56 / # 287892
Most se dolgozik(zunk) {kinek ahogy tetszik}. Itt "agyalunk" a gépnél. De legalább jól érezzük magunkat. :))
csogu 2007.11.03. 14:02:40 / # 287891
pepe-01 2007.11.03. 14:01:37 / # 287890
avatar
ÁÁÁááá, csak engem akar ijesztegetni. Reméli, hogy ha időben jól rámijeszt és szívinfartust kapok még a hétvégén, akkor annyival is kevesebb taxis lesz az utcán :PPPPPPP De hát tudja ő jól, hogy annyira nem vagyok ám ijedős típus :P
csogu 2007.11.03. 14:01:20 / # 287889
:-)) Passz:-)
Nevem senki 2007.11.03. 14:01:01 / # 287868
avatar
Ezt meg honnan szedted???

MCCCXCII 2007.11.03. 13:59:54 / # 287888
élvezeteseb = élvezetesebb - akart lenni
MCCCXCII 2007.11.03. 13:59:03 / # 287887
Ezt most hogy érted, "ezért nem rúgnak ki egyből?", mert apránként élvezeteseb?:)))
csogu 2007.11.03. 13:51:50 / # 287886
Ezt mondtam neki én is. Mindenki hibázik!!! Csak van akit ezért nem rúgnak ki egyből:-))
MCCCXCII 2007.11.03. 13:50:01 / # 287859
Próbálj meg lazítani. Úgyis "beleszaladsz" valamibe. Ráérsz akkor izgulni. Előre felesleges.:))))

MCCCXCII 2007.11.03. 13:47:13 / # 287885
Szerintem most gyöngyözik a homloka.)))))
pepe-01 2007.11.03. 13:36:36 / # 287883
avatar
Huhh, akkor megnyugodtam, már azt hittem, valami olyasmit, amibe én is beleszaladhatok :)))))))))
csogu 2007.11.03. 13:32:33 / # 287882
.-DDDDDDD Hááát nem azt mondták, hogy a kezdőket el kell látni sok jó tanáccsal?:-)) Most már képben van:-)))
Oldalszám: 1757