| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Nevem senki | 2007.11.03. 14:53:08 / # 287900 |
|
Utánna meg felhívott engem, hogy miket írkálsz:-))))
Nem ismered még???
Előzmény: #287899 csogu 2007.11.03. 14:49:12 |
| csogu | 2007.11.03. 14:49:12 / # 287899 |
|
Nem akarok árulkodni, de a Toma vitt bele a rosszba!!:-)
Előzmény: #287898 Nevem senki 2007.11.03. 14:38:38 |
|
| Nevem senki | 2007.11.03. 14:38:38 / # 287898 |
|
Dehogynem, amíg nem találkozunk:-))
Előzmény: #287896 csogu 2007.11.03. 14:35:13 |
| MCCCXCII | 2007.11.03. 14:35:30 / # 287897 |
|
Bocs rosszul írtam.
Nem "hallgatnak", hanem "olvasnak".
Így jobb:))))
Előzmény: #287895 pepe-01 2007.11.03. 14:28:35 |
|
| csogu | 2007.11.03. 14:35:13 / # 287896 |
|
Alszanak, ahogy az egy normális éjszakáshoz illik. A Sanyi miatt aggódom, szerintem Tomával nem vagyunk biztonságban:-))
Előzmény: #287894 MCCCXCII 2007.11.03. 14:26:50 |
|
| pepe-01 | 2007.11.03. 14:28:35 / # 287895 |
|
Egyszerre: Kirohantak "rádiót" hallgatni...
Előzmény: #287894 MCCCXCII 2007.11.03. 14:26:50 |
| MCCCXCII | 2007.11.03. 14:26:50 / # 287894 |
|
A többiek hova lettek?
Most mindenki kirohant dolgozni, mert kevés a kocsi az utcán?
Vagy "rádiót" hallgatnak.:)))
Előzmény: #287893 pepe-01 2007.11.03. 14:16:03 |
|
| pepe-01 | 2007.11.03. 14:16:03 / # 287893 |
|
:))
Előzmény: #287892 MCCCXCII 2007.11.03. 14:13:56 |
| MCCCXCII | 2007.11.03. 14:13:56 / # 287892 |
|
Most se dolgozik(zunk) {kinek ahogy tetszik}.
Itt "agyalunk" a gépnél. De legalább jól érezzük magunkat. :))
Előzmény: #287890 pepe-01 2007.11.03. 14:01:37 |
|
| csogu | 2007.11.03. 14:02:40 / # 287891 |
|
Előzmény: #287868 Nevem senki 2007.11.03. 14:01:01 |
|
| pepe-01 | 2007.11.03. 14:01:37 / # 287890 |
|
ÁÁÁááá, csak engem akar ijesztegetni. Reméli, hogy ha időben jól rámijeszt és szívinfartust kapok még a hétvégén, akkor annyival is kevesebb taxis lesz az utcán :PPPPPPP
De hát tudja ő jól, hogy annyira nem vagyok ám ijedős típus :P
Előzmény: #287887 MCCCXCII 2007.11.03. 13:59:03 |
| csogu | 2007.11.03. 14:01:20 / # 287889 |
|
:-)) Passz:-)
Előzmény: #287887 MCCCXCII 2007.11.03. 13:59:03 |
|
| Nevem senki | 2007.11.03. 14:01:01 / # 287868 |
|
Ezt meg honnan szedted???
|
| MCCCXCII | 2007.11.03. 13:59:54 / # 287888 |
|
élvezeteseb = élvezetesebb - akart lenni
Előzmény: #287887 MCCCXCII 2007.11.03. 13:59:03 |
|
| MCCCXCII | 2007.11.03. 13:59:03 / # 287887 |
|
Ezt most hogy érted, "ezért nem rúgnak ki egyből?", mert apránként élvezeteseb?:)))
Előzmény: #287886 csogu 2007.11.03. 13:51:50 |
|
| csogu | 2007.11.03. 13:51:50 / # 287886 |
|
Ezt mondtam neki én is. Mindenki hibázik!!!
Csak van akit ezért nem rúgnak ki egyből:-))
Előzmény: #287859 MCCCXCII 2007.11.03. 13:50:01 |
|
| MCCCXCII | 2007.11.03. 13:50:01 / # 287859 |
|
Próbálj meg lazítani.
Úgyis "beleszaladsz" valamibe. Ráérsz akkor izgulni. Előre felesleges.:))))
|
|
| MCCCXCII | 2007.11.03. 13:47:13 / # 287885 |
|
Szerintem most gyöngyözik a homloka.)))))
Előzmény: #287882 csogu 2007.11.03. 13:32:33 |
|
| pepe-01 | 2007.11.03. 13:36:36 / # 287883 |
|
Huhh, akkor megnyugodtam, már azt hittem, valami olyasmit, amibe én is beleszaladhatok :)))))))))
Előzmény: #287881 csogu 2007.11.03. 13:25:52 |
| csogu | 2007.11.03. 13:32:33 / # 287882 |
|
.-DDDDDDD
Hááát nem azt mondták, hogy a kezdőket el kell látni sok jó tanáccsal?:-))
Most már képben van:-)))
Előzmény: #287864 MCCCXCII 2007.11.03. 13:31:02 |
|