Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
MCCCXCII 2007.11.02. 09:52:59 / # 287848
Melyik páciens? Mer azé nem mindegy!:))
csogu 2007.11.02. 09:35:35 / # 287847
Dehogy, dehogy, a páciens dönthet, hogy szekérrúddal, vagy mestergerendával történjen a dolog:-)))
MCCCXCII 2007.11.02. 09:32:59 / # 287846
"A veréssel csak a legritkább esetben él az ember, és arról is az EB dönt:-)))" Ez a szabadságjogok megnyirbálása.))))
csogu 2007.11.02. 09:14:22 / # 287845
Nézd, akivel nem lehet megtalálni a megfelelő hangnemet, azzal más eszközökkel kell élni:-))) A veréssel csak a legritkább esetben él az ember, és arról is az EB dönt:-)))
MCCCXCII 2007.11.02. 09:10:15 / # 287844
Jó a kérdés! Én a "kit"-re gondoltam.)))
csogu 2007.11.02. 09:06:37 / # 287843
Mármint kit, vagy mit?:-))
MCCCXCII 2007.11.02. 09:02:51 / # 287842
Bocs, de erről ez jutott az eszembe: Két nő beszélget. Mondja az egyik: — Képzeld az uram a hétvégén jól elvert! Mire a másik: — Ne mond! Meg is rúgott? Megint az első: — Nem. Úgy emlékszem nem rúgott meg. Erre a másik: — Akkor nem is szeret igazán! Szóval csak beszélgettetek, vagy jól el is "verted"? ((((-:)
csogu 2007.11.02. 08:52:41 / # 287841
Tudod ki jutott erről az eszembe? A közös ismerősünk, a Janika!:-)) Az első napja a Rádiónál! Állok az akkori helyemen, ami a mostani nyugati drosztot jelenti, csak akkor nem volt ott droszt. - Kérnék a nyugati Mc Donnalds 2 perccel – dobta fel a Béla a címet. Szép lazán nyomok a címre, hiszen általában még a környéken sem volt senki, akinek jó lett volna kettővel. - 133-nak Mc Donnalds Baranyai néven. Ne tudd meg mekkorát néztem. 1, hogy levertek 2, hogy még nem is hallottam addig ezt a kódot. Gyorsba indít a stopper és érdeklődve várom, hogy mikor látom meg a kollégát a visszapillantó tükörből. Egyszer csak (olyan 1.40 magasságában), látom ám, hogy a Margit híd felől érkezik egy Rádiós, olyan 100-120 km/h-s sebességgel. A forgóóra magasságában nyom egy satut, majd egy kézifékes megfordulás a síneken keresztül (akkor még nem voltak ott azok a gumók a sín mellett), és szépen leparkol a Mc előtt. Rápillantok a stopperra : 1. 54 Mellé gurultam és megkérdeztem, hogy a ki a fene ő. - Hello, most kezdtem, ez az első címem – válaszolta vigyorogva. - Figyelj, én itt leszek a nyugatiban, szerintem ha végeztél a fuvarral, keress meg, mert jobb ha beszélgetünk egy kicsit. Megkeresett, eldumálgattunk, azóta tart a barátságunk:-))))
csogu 2007.11.02. 08:43:47 / # 287840
Szia Kasu! Tökéletesen igazad van. Főleg egy kezdővel szemben nem szabad keménynek lenni. Viszont én beszéltem tegnap a Palikával…”véletlenül” szóbahoztam a dolgot. Elmesélte, hogy is volt a dolog. Háááát, nem ártott a fiúnak a fedés:-))))) Pl.: a Lajos azért jó a felvételnél, mert ott azonnal tudatosul az emberben, hogy itt megfogják a tökét, ha sokat jár a tilosban. Megalapozza az EB tekintélyét rögtön az elején. Amikor én voltam felvételin, akkor elég volt a Lajost hallgatnom 5 percig, hogy belém rögzüljön, ez nem az a cég, ahol annyit megengedhet magának az ember, mint ahonnan érkeztem. Ami mondjuk nem is baj. Igaz, amikor kijössz az utcára, akkor ezt annyira nem érezni keményen, szóval a sok szabály nem zavar a munkavégzésben. Sokan gondolhatják, hogy ez hátrányos a cég megítélésében. Tudod, amikor felmerül valakiben, hogy belép a Főtaxihoz, akkor én mindig megkérdezem, hogy miért épp ide? 10-ből 9x az a főérv, hogy a szabályozottság miatt, mert elege van abból, hogy mindenki azt csinál, amit akar. De kezdő taxis is ezt válaszolja néha, hogy neki biztonságot ad, hogy nincs olyan szinten megengedve a kiskirálykodás itt, mint ahogy olvassa ezt más cégről. Abban viszont nagyon egyetértek, hogy egy kezdőnek meg kell adni a megfelelő segítséget, hogy elinduljon. Viszont az „emberednek” kifejezetten előnyére szolgált az eset, mivel így gyorsba tisztázódott, hogy totál kezdő és ennek megfelelően kezelik őt a diszik. Mert tegnap is volt pár megmozdulása, ami nem megszokott, de azonnal mindenki betudta a tapasztalatlanságának és meg sem lett neki említve. Az viszont tetszik, hogy már most ossza a jónépet és kapkodja a címeket, meg érezni rajta, hogy igyekszik. - Vette 635? – kérdezte a diszi. - Igenis, vettem, értettem! :-))))))
kasu 2007.11.02. 07:22:15 / # 287838
avatar
CSOGU bocs a helyesirásért sokk volt a MÉZES SZILVA!

kasu 2007.11.02. 07:19:47 / # 287837
avatar
okitani vezetgetni nem??

kasu 2007.11.02. 07:18:38 / # 287836
avatar
drága CSOGU mindenki elkezde valahogy?! egy abszolult kezdőt azért nem kellene azzonnal FELZABÁLNI ugye?
kasu 2007.11.02. 05:42:05 / # 287835
avatar
mikor nem szalad az utca akkor meg egyperc egy jelzéssel megy az "A" kati

kasu 2007.11.02. 05:38:46 / # 287834
avatar
különben a munkárol nem POFÁZNI kell hanem elvégezni csekkes? igazolos? nem mindegy???!!

kasu 2007.11.02. 05:36:23 / # 287833
avatar
különben is annyit ugatok amennyit akarok én már VÉDET KORBAN vagyok :-))))

kasu 2007.11.02. 05:33:25 / # 287832
avatar
mi van velem? én szerepelek???

cbtaxi 2007.11.01. 22:40:17 / # 287831
avatar
Persze.És elképzeltem ahogy licitálnak: Kontra-rekontra-szubkontra-molkontra.Fedák Sári!!! :))))) Eredményhirdetés a visszahallgatás után: -Asszondja,hogy 2 nap Fedák Sárival szorozva,az annyi mint.......326 év nem megváltható! :))))))
MCCCXCII 2007.11.01. 15:43:22 / # 287829
Kértek, de mind a ketten. Ilyenkor duplán duplázódik a büntetés? Mert ez még nekem nem világos.-)))
MCCCXCII 2007.11.01. 15:41:31 / # 287828
Közben végig gondoltam. (Bele is fáradtam rendesen.) Ez az utolsó, meg utolsó utáni visszajelzés. Mondta a kezelő, vagy nem hogy csekkes vagy igazolós, vagy nem mondta. Ha mondta, akkor mikor mondta. Előtte, közben vagy utána? Ha „A” kategóriát kér, akkor már lehet tudni, hogy csekkes, vagy igazolós lesz 99%. Az egész rengeteg HA-HA-HA-HA-HA-HA. Rájöttem, ez azért jó, mert ettől vagyunk mindig olyan vidámak!-))
terminátor 2007.11.01. 12:11:03 / # 287827
avatar
hali! majd kiderül mert vissza hallgatást is kértek!
Oldalszám: 1757