Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
MCCCXCII 2007.11.03. 13:31:02 / # 287864
Most jól össze lett zavarva. Fogadjunk nem tudja melyik "jót" válassza.:)))

csogu 2007.11.03. 13:25:52 / # 287881
Semmi különöset, hülyeségeket irogatott itt ezen az oldalon:-))
pepe-01 2007.11.03. 13:23:15 / # 287880
avatar
Ebben az esetben nem akarom tudni, mit hibázott, aki állta :DDDDDD ;)
csogu 2007.11.03. 13:22:08 / # 287879
Ok! Ezt megadom:-DDDDDDD
pepe-01 2007.11.03. 13:21:09 / # 287878
avatar
baj, ha nem akarom elképzelni a szerénytelent? ;)
csogu 2007.11.03. 13:17:52 / # 287877
pepe Nyugi, egy-egy ilyen vacsin szerények vagyunk, nem fogunk kienni a vagyonodból. Klikk Ide:-)

pepe-01 2007.11.03. 13:14:45 / # 287876
avatar
De azért jobb felkészülni, már tanulmányozom, hogy is működik :-)))))))))))

pepe-01 2007.11.03. 13:12:48 / # 287875
avatar
Azért ne szaladjunk annyira előre :P Talán, egyszer, ha eljutok addig, hogy engem sem lehet megmérni, de az még odébb lessz asszem :P Különben is érdekes dolognak tartom ezt az időmérő rendszert, hogy valakit 1-2 mp-ért basztatnak, de mindegy, nem hiszem, hogy a közel jövőben, amíg én nem vagyok "fedhetetlen" részt szeretnék ilyenben venni...
csogu 2007.11.03. 13:08:33 / # 287874
Ezt azért gondold át még egyszer. Egy ilyen megvesztegetésben mindig benne vagyunk, az utolsóról készült is kép....persze úgy kellett beadni a dolgot, hogy céges buli volt:-)) Klikk ide:-)
csogu 2007.11.03. 13:05:14 / # 287873

MCCCXCII 2007.11.03. 13:04:35 / # 287872
Anyagilag jobban jársz, ha időmérőnek jelentkezel első lépésként.)))))))
pepe-01 2007.11.03. 13:00:49 / # 287871
avatar
:DDDDDDD

pepe-01 2007.11.03. 13:00:34 / # 287870
avatar
O.K., hányan vannak az EB-ben és mi a kedvenc kajájuk? ;)
csogu 2007.11.03. 12:50:58 / # 287869
Ehhez egy hét tiltás elegendő lesz, nem kell fizikai ráhatás:-))
pepe-01 2007.11.03. 12:45:23 / # 287867
avatar
ÁÁÁÁááááá!!! De ha ilyen jók a megérzéseid, felhatalmazlak, hogy ha valami nagy f@aszságra készülök enyhe fizikai ráhatást alkalmazz! MONDOM ENYHE!!! TÖRÖLD LE A MOSOLYT!!!!!!!!!!!!
csogu 2007.11.03. 12:24:23 / # 287865
Óvatosabb benyomást keltesz bennem. Veled más gond lesz…de sebaj, ettől olyan színes a világ:-)))
pepe-01 2007.11.03. 12:13:15 / # 287863
avatar
És rám "mennyit" mondasz, Csogu? :-P
csogu 2007.11.03. 11:51:39 / # 287862
Na Kasu, én megmondtam előre, hogy a kissrác belefut valamibe?:-) De most egy szavad sem lehet, a Lajos maximálisan emberséges volt!

csogu 2007.11.03. 11:48:41 / # 287861
A bőségzavarával küzdök:-))
MCCCXCII 2007.11.03. 11:32:04 / # 287860
Még gondolkodol, vagy nem tudsz "választani"?:))
Oldalszám: 1757