| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| MCCCXCII | 2007.11.03. 13:31:02 / # 287864 |
|
Most jól össze lett zavarva.
Fogadjunk nem tudja melyik "jót" válassza.:)))
|
|
| csogu | 2007.11.03. 13:25:52 / # 287881 |
|
Semmi különöset, hülyeségeket irogatott itt ezen az oldalon:-))
Előzmény: #287880 pepe-01 2007.11.03. 13:23:15 |
|
| pepe-01 | 2007.11.03. 13:23:15 / # 287880 |
|
Ebben az esetben nem akarom tudni, mit hibázott, aki állta :DDDDDD ;)
Előzmény: #287874 csogu 2007.11.03. 13:08:33 |
| csogu | 2007.11.03. 13:22:08 / # 287879 |
|
Ok! Ezt megadom:-DDDDDDD
Előzmény: #287878 pepe-01 2007.11.03. 13:21:09 |
|
| pepe-01 | 2007.11.03. 13:21:09 / # 287878 |
|
baj, ha nem akarom elképzelni a szerénytelent? ;)
Előzmény: #287877 csogu 2007.11.03. 13:17:52 |
| csogu | 2007.11.03. 13:17:52 / # 287877 |
|
pepe Nyugi, egy-egy ilyen vacsin szerények vagyunk, nem fogunk kienni a vagyonodból.
Klikk Ide:-)
|
|
| pepe-01 | 2007.11.03. 13:14:45 / # 287876 |
|
De azért jobb felkészülni, már tanulmányozom, hogy is működik :-)))))))))))
|
| pepe-01 | 2007.11.03. 13:12:48 / # 287875 |
|
Azért ne szaladjunk annyira előre :P
Talán, egyszer, ha eljutok addig, hogy engem sem lehet megmérni, de az még odébb lessz asszem :P
Különben is érdekes dolognak tartom ezt az időmérő rendszert, hogy valakit 1-2 mp-ért basztatnak, de mindegy, nem hiszem, hogy a közel jövőben, amíg én nem vagyok "fedhetetlen" részt szeretnék ilyenben venni...
Előzmény: #287872 MCCCXCII 2007.11.03. 13:04:35 |
| csogu | 2007.11.03. 13:08:33 / # 287874 |
|
Ezt azért gondold át még egyszer. Egy ilyen megvesztegetésben mindig benne vagyunk, az utolsóról készült is kép....persze úgy kellett beadni a dolgot, hogy céges buli volt:-))
Klikk ide:-)
Előzmény: #287870 pepe-01 2007.11.03. 13:00:34 |
|
| csogu | 2007.11.03. 13:05:14 / # 287873 |
|
|
|
| MCCCXCII | 2007.11.03. 13:04:35 / # 287872 |
|
Anyagilag jobban jársz, ha időmérőnek jelentkezel első lépésként.)))))))
Előzmény: #287870 pepe-01 2007.11.03. 13:00:34 |
|
| pepe-01 | 2007.11.03. 13:00:49 / # 287871 |
|
:DDDDDDD
|
| pepe-01 | 2007.11.03. 13:00:34 / # 287870 |
|
O.K., hányan vannak az EB-ben és mi a kedvenc kajájuk? ;)
Előzmény: #287869 csogu 2007.11.03. 12:50:58 |
| csogu | 2007.11.03. 12:50:58 / # 287869 |
|
Ehhez egy hét tiltás elegendő lesz, nem kell fizikai ráhatás:-))
Előzmény: #287867 pepe-01 2007.11.03. 12:45:23 |
|
| pepe-01 | 2007.11.03. 12:45:23 / # 287867 |
|
ÁÁÁÁááááá!!!
De ha ilyen jók a megérzéseid, felhatalmazlak, hogy ha valami nagy f@aszságra készülök enyhe fizikai ráhatást alkalmazz!
MONDOM ENYHE!!! TÖRÖLD LE A MOSOLYT!!!!!!!!!!!!
Előzmény: #287865 csogu 2007.11.03. 12:24:23 |
| csogu | 2007.11.03. 12:24:23 / # 287865 |
|
Óvatosabb benyomást keltesz bennem. Veled más gond lesz…de sebaj, ettől olyan színes a világ:-)))
Előzmény: #287863 pepe-01 2007.11.03. 12:13:15 |
|
| pepe-01 | 2007.11.03. 12:13:15 / # 287863 |
|
És rám "mennyit" mondasz, Csogu? :-P
Előzmény: #287862 csogu 2007.11.03. 11:51:39 |
| csogu | 2007.11.03. 11:51:39 / # 287862 |
|
Na Kasu, én megmondtam előre, hogy a kissrác belefut valamibe?:-)
De most egy szavad sem lehet, a Lajos maximálisan emberséges volt!
|
|
| csogu | 2007.11.03. 11:48:41 / # 287861 |
|
A bőségzavarával küzdök:-))
Előzmény: #287860 MCCCXCII 2007.11.03. 11:32:04 |
|
| MCCCXCII | 2007.11.03. 11:32:04 / # 287860 |
|
Még gondolkodol, vagy nem tudsz "választani"?:))
Előzmény: #287847 csogu 2007.11.02. 09:35:35 |
|