| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.11.13. 18:18:59 / # 288185 |
|
Na igen, nem is kifejezetten azzal van baj, amit mond, hanem ahogy mondja.
Előzmény: #288183 bemondó 2007.11.13. 17:57:44 |
|
| bemondó | 2007.11.13. 17:57:44 / # 288183 |
|
Ezen miért csodálkozol? Így működik ez az egész ország. Vannak akik vezetik(?)az országot, vannak ellenzékiek, és bizony a talpnyalóknak a bennfenteseknek más a mérce.
Ezek valszeg nem szándékos dolgok, a szocializmus alatt így alakult ki. Ha ezeket le tudjuk vetkőzni-majd 120 év múlva- akkor másképp lesznek a dolgok. Addig meg ne szólj szám.....
Sajna te is olyan stílust engedsz meg magadnak a fórumban, hogy hiába lehet igazad, a stílus eltorzítja a lényeget.
Lásd még 263....
|
| Akos1758 | 2007.11.13. 17:35:28 / # 288151 |
|
Látod, minket így neveltek... :P
Nagyim mindíg azt mondta:
"Magyar ember evés közben..."
De hisz biztos hallotad már Te is :DDDDD
Nah, megyek, ugy csinálok, mint aki dolgozik...
Majd hívogatlak ám, mikor hülye vagyok valamihez:-)
|
| cbtaxi | 2007.11.13. 13:42:42 / # 288182 |
|
Jaja..az a qrva navigáció! :)
Előzmény: #288180 csogu 2007.11.13. 13:33:48 |
| csogu | 2007.11.13. 13:35:07 / # 288181 |
|
Különben is, Főtaxis létemre már csak elvből nem eszem Zóna adagot:-)))
Azt etessék meg mással:-))
Előzmény: #288177 Akos1758 2007.11.13. 13:29:28 |
|
| csogu | 2007.11.13. 13:33:48 / # 288180 |
|
Jaaa, mert megint eltévedtél:-)) A Planetáriumba indultál, csak egyik kereszteződésben véletlenül balra fordultál, azt onnantól elvesztetted a fonalat:-)))
Előzmény: #288179 cbtaxi 2007.11.13. 13:32:17 |
|
| cbtaxi | 2007.11.13. 13:32:17 / # 288179 |
|
Nagy dolog.Én legalább eljutottam cambridge-i Fitzwilliam Múzeumba! :))
Előzmény: #288176 csogu 2007.11.13. 13:15:41 |
| csogu | 2007.11.13. 13:31:56 / # 288178 |
|
Mert olyan vagy mint a Fox, ha beszélsz nem tudsz enni, ha eszel nem tudsz beszélni:-)
Előzmény: #288177 Akos1758 2007.11.13. 13:29:28 |
|
| Akos1758 | 2007.11.13. 13:29:28 / # 288177 |
|
Ne viccelj, amikor én a zóna adagom felénél járok (és azon töprengek, vajon feladjam-e lassan) lelkiismeretfurdalásom van, hogy feltartalak, mert Te már rég végeztél és csak rám vársz... :-P
Előzmény: #288139 csogu 2007.11.13. 02:43:30 |
| csogu | 2007.11.13. 13:15:41 / # 288176 |
|
cbtaxi, most olvasom, hogy voltál múzeumban:-DDD
Klikk ide!!
|
|
| csogu | 2007.11.13. 13:12:12 / # 288175 |
|
UTE csak az UTE!
Aszondja ezt kiabálják a hangok neki:-))
Előzmény: #288174 lilazoli 2007.11.13. 13:10:29 |
|
| lilazoli | 2007.11.13. 13:10:29 / # 288174 |
|
És ??? Mit kiabálnak a hangok,akarsz róla beszélni???
Előzmény: #288158 Nevem senki 2007.11.13. 11:48:09 |
| cbtaxi | 2007.11.13. 12:53:39 / # 288173 |
|
Jobbulást! (ez nem politikai útmutatás:)))))
Előzmény: #288158 Nevem senki 2007.11.13. 11:48:09 |
| terminátor | 2007.11.13. 12:49:34 / # 288171 |
|
kőszi
Előzmény: #288161 csogu 2007.11.13. 12:05:07 |
| csogu | 2007.11.13. 12:48:21 / # 288170 |
|
Nem jól viselem:-)))
Előzmény: #288169 Nevem senki 2007.11.13. 12:44:34 |
|
| Nevem senki | 2007.11.13. 12:44:34 / # 288169 |
|
A fájdalmat hogy bírod?????????
DDDDDDDD
Előzmény: #288168 csogu 2007.11.13. 12:39:44 |
| csogu | 2007.11.13. 12:39:44 / # 288168 |
|
Azért ez sértés a javából!!!
Tudod mire asszociált az orvosod?
Az ebola egy retrovírus, a Marburg vírushoz hasonlóan a Filoviridae családba tartozik. Fertőzése magas lázat, kiterjedt külső és belső vérzést okoz. Nyugat- és Közép-Afrikából ismert. Potenciális biológiai fegyver. A ma ismert legvirulensebb emberi kórokozó.
Magyarul azt mondta a dokid, hogy te egy biológiai fegyver vagy:-))
Megvan a megoldás!
Sanyit bevetjük más taxis cégeknél....mondjuk beküldjük oda mint megfigyelő és már meg is oldottuk a létszám kérdést:-DD
Előzmény: #288167 Nevem senki 2007.11.13. 12:34:28 |
|
| Nevem senki | 2007.11.13. 12:34:28 / # 288167 |
|
Elküldtem, azt mondta akkor legyen ebola:-))
Előzmény: #288166 csogu 2007.11.13. 12:32:26 |
| csogu | 2007.11.13. 12:32:26 / # 288166 |
|
Nem akarlak elkeseríteni, de én most lábadozom ki belőle, és vagy 10 napja vagyok benne. Ez most kicsit keményebb volt mint a már megszokott vírusok. A tüdőm önálló életet élt, mindent akart, csak oxigént felvenni nem, a torkom meg olyan volt, mintha egy tüzes lávát nyeltem volna….igaz a fejem nem nőtt meg és nem is visszhangzott, de ez lehet attól, hogy rajtad másként jött ki.
HA mész orvoshoz, és aszondja, hogy csak sima megfázás, akkor küld el a fenébe!!!
Előzmény: #288164 Nevem senki 2007.11.13. 12:28:17 |
|
| Nevem senki | 2007.11.13. 12:29:04 / # 288165 |
|
akkor csak a pofám nagy:-))
Előzmény: #288163 TOMLA 2007.11.13. 12:11:13 |