Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.11.13. 18:18:59 / # 288185
Na igen, nem is kifejezetten azzal van baj, amit mond, hanem ahogy mondja.
bemondó 2007.11.13. 17:57:44 / # 288183
avatar
Ezen miért csodálkozol? Így működik ez az egész ország. Vannak akik vezetik(?)az országot, vannak ellenzékiek, és bizony a talpnyalóknak a bennfenteseknek más a mérce. Ezek valszeg nem szándékos dolgok, a szocializmus alatt így alakult ki. Ha ezeket le tudjuk vetkőzni-majd 120 év múlva- akkor másképp lesznek a dolgok. Addig meg ne szólj szám..... Sajna te is olyan stílust engedsz meg magadnak a fórumban, hogy hiába lehet igazad, a stílus eltorzítja a lényeget. Lásd még 263....
Akos1758 2007.11.13. 17:35:28 / # 288151
avatar
Látod, minket így neveltek... :P Nagyim mindíg azt mondta: "Magyar ember evés közben..." De hisz biztos hallotad már Te is :DDDDD Nah, megyek, ugy csinálok, mint aki dolgozik... Majd hívogatlak ám, mikor hülye vagyok valamihez:-)

cbtaxi 2007.11.13. 13:42:42 / # 288182
avatar
Jaja..az a qrva navigáció! :)
csogu 2007.11.13. 13:35:07 / # 288181
Különben is, Főtaxis létemre már csak elvből nem eszem Zóna adagot:-))) Azt etessék meg mással:-))
csogu 2007.11.13. 13:33:48 / # 288180
Jaaa, mert megint eltévedtél:-)) A Planetáriumba indultál, csak egyik kereszteződésben véletlenül balra fordultál, azt onnantól elvesztetted a fonalat:-)))
cbtaxi 2007.11.13. 13:32:17 / # 288179
avatar
Nagy dolog.Én legalább eljutottam cambridge-i Fitzwilliam Múzeumba! :))
csogu 2007.11.13. 13:31:56 / # 288178
Mert olyan vagy mint a Fox, ha beszélsz nem tudsz enni, ha eszel nem tudsz beszélni:-)
Akos1758 2007.11.13. 13:29:28 / # 288177
avatar
Ne viccelj, amikor én a zóna adagom felénél járok (és azon töprengek, vajon feladjam-e lassan) lelkiismeretfurdalásom van, hogy feltartalak, mert Te már rég végeztél és csak rám vársz... :-P
csogu 2007.11.13. 13:15:41 / # 288176
cbtaxi, most olvasom, hogy voltál múzeumban:-DDD Klikk ide!!

csogu 2007.11.13. 13:12:12 / # 288175
UTE csak az UTE! Aszondja ezt kiabálják a hangok neki:-))
lilazoli 2007.11.13. 13:10:29 / # 288174
avatar
És ??? Mit kiabálnak a hangok,akarsz róla beszélni???
cbtaxi 2007.11.13. 12:53:39 / # 288173
avatar
Jobbulást! (ez nem politikai útmutatás:)))))
terminátor 2007.11.13. 12:49:34 / # 288171
avatar
kőszi
csogu 2007.11.13. 12:48:21 / # 288170
Nem jól viselem:-)))
Nevem senki 2007.11.13. 12:44:34 / # 288169
avatar
A fájdalmat hogy bírod????????? DDDDDDDD
csogu 2007.11.13. 12:39:44 / # 288168
Azért ez sértés a javából!!! Tudod mire asszociált az orvosod? Az ebola egy retrovírus, a Marburg vírushoz hasonlóan a Filoviridae családba tartozik. Fertőzése magas lázat, kiterjedt külső és belső vérzést okoz. Nyugat- és Közép-Afrikából ismert. Potenciális biológiai fegyver. A ma ismert legvirulensebb emberi kórokozó. Magyarul azt mondta a dokid, hogy te egy biológiai fegyver vagy:-)) Megvan a megoldás! Sanyit bevetjük más taxis cégeknél....mondjuk beküldjük oda mint megfigyelő és már meg is oldottuk a létszám kérdést:-DD
Nevem senki 2007.11.13. 12:34:28 / # 288167
avatar
Elküldtem, azt mondta akkor legyen ebola:-))
csogu 2007.11.13. 12:32:26 / # 288166
Nem akarlak elkeseríteni, de én most lábadozom ki belőle, és vagy 10 napja vagyok benne. Ez most kicsit keményebb volt mint a már megszokott vírusok. A tüdőm önálló életet élt, mindent akart, csak oxigént felvenni nem, a torkom meg olyan volt, mintha egy tüzes lávát nyeltem volna….igaz a fejem nem nőtt meg és nem is visszhangzott, de ez lehet attól, hogy rajtad másként jött ki. HA mész orvoshoz, és aszondja, hogy csak sima megfázás, akkor küld el a fenébe!!!
Nevem senki 2007.11.13. 12:29:04 / # 288165
avatar
akkor csak a pofám nagy:-))
Oldalszám: 1757