Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2007.11.13. 12:28:17 / # 288164
avatar
Együttérző, kedves kollégák:-)) Ja, és ők még a barátaim:-)9

csogu 2007.11.13. 12:24:20 / # 288172
Lehet hogy a visszhangon van itt a hangsúly:-)))
TOMLA 2007.11.13. 12:11:13 / # 288163
avatar
Oszt amikor nem vagy /megfázva/ mitől akkora, hogy má Berlingó kell nekíje? Azé jobbulást!;-)))
csogu 2007.11.13. 12:09:35 / # 288162
akkora a fejem mint egy hombár és viszhangzik is ...és van valami olyan, ami most az influenza miatt más, mint egyébként, mert arról nem írtál?:-)))
csogu 2007.11.13. 12:05:07 / # 288161
Egyenlőre nincs ilyen információm, de persze ha ott elszabadul a pokol, akkor várható, hogy 20-30 RT-s jön majd.
csogu 2007.11.13. 12:03:21 / # 288160
Okos terv!:-)
Nevem senki 2007.11.13. 11:48:29 / # 288159
avatar
Tudom, mert üres:-))
Nevem senki 2007.11.13. 11:48:09 / # 288158
avatar
Megfáztam nagyon, akkora a fejem mint egy hombár és viszhangzik is:-))
cbtaxi 2007.11.13. 11:38:02 / # 288157
avatar
Skizofrénia. Ez a válasz kedves Bao! Megjegyzem,ezzel mi itt mindannyian tisztában voltunk rég óta! :))))))))))))))
cbtaxi 2007.11.13. 11:36:11 / # 288149
avatar
Betegség?
Nevem senki 2007.11.13. 11:29:41 / # 288143
avatar
Megdöglök magamtól is :-)) Tegnap sem tudtam dolgozni és lehet hogy még ma sem megyek:-((

cbtaxi 2007.11.13. 11:26:32 / # 288156
avatar
Üdv! Hogy érzed,töltsek csőre? :)))))
cbtaxi 2007.11.13. 11:24:56 / # 288155
avatar
Hmm..Ez a kérdés bármikor-máskor,egy teljesen szokványos kérdés...lenne!!! Az RT mostani helyzetében,viszont provokatívnak tűnik. Hagyjuk,had menjenek a dolgok a maguk útján.Ha lesznek új belépők,úgy is megtudjuk.
Nevem senki 2007.11.13. 11:18:46 / # 288154
avatar
Szép napot!

terminátor 2007.11.13. 11:08:53 / # 288148
avatar
hali! sok az uj belépő hozzánk? gondolok elsősorban a RT embereire? csak kiváncsi lennék! kőssz majd jövök

cbtaxi 2007.11.13. 10:50:02 / # 288150
avatar
Csak üdvözölni tudom az elhatározásodat! Azt nem lehetne,hogy a monitorodat bevered egy baseball ütővel a gépedre meg páros lábbal ráugranál? Akkor tuti,hogy nem tudnál írni többet!!! Emelkedne ezáltal a fórum színvonal is!:-))))))) De félre tréfa!Szvsz nem "az általam írt(sajnos)igazságok" nem tetszettek a Lajosnak ,és ezt szerintem Te nagyon is jól tudod! Hanem a sértegetések, a jelzők,amiket,oly soxor leírtál.Soha,semmi nem oldódott még meg,pusztán csak gyalázkodó szavak kiabálásával.A Te problémád sem! Most próbáld meg a beszélgetés diplomatikus formáját! Ki tudja,még haverok is lehettek 1X! Víg napot! :))))
Bao, a FŐNÖK! 2007.11.13. 10:08:26 / # 288147
avatar
De neduddgi egy szarházi, a társadalom minden rétege megveti! Ellenben utolsó senki jó fej volt és átérezte a dolgokat,stb... Ha a két személy egyezik akkor meg kell tudni,hogy melyik dominál? :(
lilazoli 2007.11.13. 09:53:06 / # 288146
avatar
Ez csak 1 a sok kőzűl!! :(
Bao, a FŐNÖK! 2007.11.13. 08:25:39 / # 288145
avatar
Komolyan te vagy neduddgi?! Kár,senkit bírtam. :(
utolsó senki 2007.11.13. 08:22:26 / # 288144
avatar
Halló,ma új elhatározásra jutottam! Mivel "szeretve tisztelt eb-elnökünk"nek(alias pinochet,lalikirály) nem tetszenek az általam írt(sajnos)igazságok,úgy döntöttem,nem írok a ténykedésével kapcsolatban ezentúl semmit!(Inkább majd mindig felhívom!Szegény...) Nehéz lesz megállnom,mivel igencsak ad rá okot(nemcsak Ő,az eb minden tagja-na ez durva volt,van kivétel...). Maradtam kiváló tisztelettel:neduddgi

Oldalszám: 1757