| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Nevem senki | 2007.11.13. 12:28:17 / # 288164 |
|
Együttérző, kedves kollégák:-))
Ja, és ők még a barátaim:-)9
|
| csogu | 2007.11.13. 12:24:20 / # 288172 |
|
Lehet hogy a visszhangon van itt a hangsúly:-)))
Előzmény: #288163 TOMLA 2007.11.13. 12:11:13 |
|
| TOMLA | 2007.11.13. 12:11:13 / # 288163 |
|
Oszt amikor nem vagy /megfázva/ mitől akkora, hogy má Berlingó kell nekíje? Azé jobbulást!;-)))
Előzmény: #288158 Nevem senki 2007.11.13. 11:48:09 |
| csogu | 2007.11.13. 12:09:35 / # 288162 |
|
akkora a fejem mint egy hombár és viszhangzik is
...és van valami olyan, ami most az influenza miatt más, mint egyébként, mert arról nem írtál?:-)))
Előzmény: #288158 Nevem senki 2007.11.13. 11:48:09 |
|
| csogu | 2007.11.13. 12:05:07 / # 288161 |
|
Egyenlőre nincs ilyen információm, de persze ha ott elszabadul a pokol, akkor várható, hogy 20-30 RT-s jön majd.
Előzmény: #288148 terminátor 2007.11.13. 11:08:53 |
|
| csogu | 2007.11.13. 12:03:21 / # 288160 |
|
Okos terv!:-)
|
|
| Nevem senki | 2007.11.13. 11:48:29 / # 288159 |
|
Tudom, mert üres:-))
Előzmény: #288158 Nevem senki 2007.11.13. 11:48:09 |
| Nevem senki | 2007.11.13. 11:48:09 / # 288158 |
|
Megfáztam nagyon, akkora a fejem mint egy hombár és viszhangzik is:-))
Előzmény: #288149 cbtaxi 2007.11.13. 11:36:11 |
| cbtaxi | 2007.11.13. 11:38:02 / # 288157 |
|
Skizofrénia. Ez a válasz kedves Bao!
Megjegyzem,ezzel mi itt mindannyian tisztában voltunk rég óta! :))))))))))))))
|
| cbtaxi | 2007.11.13. 11:36:11 / # 288149 |
|
Betegség?
Előzmény: #288143 Nevem senki 2007.11.13. 11:29:41 |
| Nevem senki | 2007.11.13. 11:29:41 / # 288143 |
|
Megdöglök magamtól is :-))
Tegnap sem tudtam dolgozni és lehet hogy még ma sem megyek:-((
|
| cbtaxi | 2007.11.13. 11:26:32 / # 288156 |
|
Üdv!
Hogy érzed,töltsek csőre? :)))))
Előzmény: #288154 Nevem senki 2007.11.13. 11:18:46 |
| cbtaxi | 2007.11.13. 11:24:56 / # 288155 |
|
Hmm..Ez a kérdés bármikor-máskor,egy teljesen szokványos kérdés...lenne!!!
Az RT mostani helyzetében,viszont provokatívnak tűnik.
Hagyjuk,had menjenek a dolgok a maguk útján.Ha lesznek új belépők,úgy is megtudjuk.
Előzmény: #288148 terminátor 2007.11.13. 11:08:53 |
| Nevem senki | 2007.11.13. 11:18:46 / # 288154 |
|
Szép napot!
|
| terminátor | 2007.11.13. 11:08:53 / # 288148 |
|
hali!
sok az uj belépő hozzánk?
gondolok elsősorban a RT embereire?
csak kiváncsi lennék!
kőssz majd jövök
|
| cbtaxi | 2007.11.13. 10:50:02 / # 288150 |
|
Csak üdvözölni tudom az elhatározásodat!
Azt nem lehetne,hogy a monitorodat bevered egy baseball ütővel a gépedre meg páros lábbal ráugranál?
Akkor tuti,hogy nem tudnál írni többet!!!
Emelkedne ezáltal a fórum színvonal is!:-)))))))
De félre tréfa!Szvsz nem "az általam írt(sajnos)igazságok" nem tetszettek a Lajosnak ,és ezt szerintem Te nagyon is jól tudod!
Hanem a sértegetések, a jelzők,amiket,oly soxor leírtál.Soha,semmi nem oldódott még meg,pusztán csak gyalázkodó szavak kiabálásával.A Te problémád sem! Most próbáld meg a beszélgetés diplomatikus formáját!
Ki tudja,még haverok is lehettek 1X!
Víg napot! :))))
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.11.13. 10:08:26 / # 288147 |
|
De neduddgi egy szarházi, a társadalom minden rétege megveti!
Ellenben utolsó senki jó fej volt és átérezte a dolgokat,stb...
Ha a két személy egyezik akkor meg kell tudni,hogy melyik dominál?
:(
Előzmény: #288146 lilazoli 2007.11.13. 09:53:06 |
| lilazoli | 2007.11.13. 09:53:06 / # 288146 |
|
Ez csak 1 a sok kőzűl!! :(
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.11.13. 08:25:39 / # 288145 |
|
Komolyan te vagy neduddgi?!
Kár,senkit bírtam.
:(
|
| utolsó senki | 2007.11.13. 08:22:26 / # 288144 |
|
Halló,ma új elhatározásra jutottam!
Mivel "szeretve tisztelt eb-elnökünk"nek(alias pinochet,lalikirály) nem tetszenek az általam írt(sajnos)igazságok,úgy döntöttem,nem írok a ténykedésével kapcsolatban ezentúl semmit!(Inkább majd mindig felhívom!Szegény...)
Nehéz lesz megállnom,mivel igencsak ad rá okot(nemcsak Ő,az eb minden tagja-na ez durva volt,van kivétel...).
Maradtam kiváló tisztelettel:neduddgi
|