Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.11.14. 14:12:07 / # 288233
Kedves Guriga, menj a francba, olvass vissza!!! Kértem írj a csogutaxi@freemail.hu -ra mert nem kaptam semmi emailt. Ami nem biztos hogy a te hibád...és nekem ne utoljározzál, ha tisztelettel megkérhetlek.
törölt felh. 2007.11.14. 14:08:23 / # 288232
avatar
Kedves Csogu ! Utoljara kerem , hogy valaszolj a levelemre .. Tobb honap eltellt mar az igereted ota !

csogu 2007.11.14. 14:02:57 / # 288231
:-DDDD Igaz, el is felejtettem, hogy te el is tudod felejteni a címet:-))
Nevem senki 2007.11.14. 13:58:04 / # 288230
avatar
Egy hét egyedül is megy:-))))
csogu 2007.11.14. 13:48:54 / # 288227
Szólj ha valamit nem tudsz a XII-I-II-XVIII kerületben, segítek.....azt lesz vagy egy heted pihengetni:-))
Nevem senki 2007.11.14. 13:46:07 / # 288224
avatar
Ma felfrissítem ismereteimet a XIII-ról. Különös tekintettel a kassák 78 számú toronyházra:_)))
csogu 2007.11.14. 13:43:19 / # 288223
Hidd el, különben meg örülök neki, hogy jobban vagy! De ugye dolgozni még nem bírsz kijönni?
Nevem senki 2007.11.14. 13:41:53 / # 288221
avatar
De igen, te hóhér:-))) Már temetne:-)))
csogu 2007.11.14. 13:40:52 / # 288220
Látom, lesz itt kavalkád:-)...és így lett a senkikből valakik:-) Tényleg, Nevem Senkivel mi van? Jobban vagy Sanyi? Úgye nem?:-)))
csogu 2007.11.14. 13:39:54 / # 288219
:-DDDD
Utolsó kis senki 2007.11.14. 12:44:25 / # 288215
avatar
Kerestél????
cbtaxi 2007.11.14. 11:01:27 / # 288209
avatar
"Én nem kértem, mégis mellettem voltatok" Hidd el,már mindannyian bánjuk! :)))))))))))))
cbtaxi 2007.11.14. 10:58:07 / # 288207
avatar
Állok rendelkezésedre,csak ne mozogj!!!! :)))))
csogu 2007.11.14. 06:46:30 / # 288211
Értem, szóval ő mutatja nektek az utat:-))
OLW 2007.11.14. 06:45:50 / # 288210
avatar
Ő segítőkésznek született..
csogu 2007.11.14. 06:41:32 / # 288208
A Sanyi előre furakodott, igaz?:-))
OLW 2007.11.14. 06:37:47 / # 288206
avatar
Kicsit várnod kell, összetorlódtunk itt lenn a kapuban..
csogu 2007.11.14. 05:53:18 / # 288205
Valaki kérem lőjön le, mert szenvedek!!!!!!!
nemkar 2007.11.14. 05:51:28 / # 288204
avatar
csogu! Ezen most ne polemizáljunk. Engem berendeltek, azt kész! Ha nem megyek be, mi lesz a következménye? Rágondolni is rossz. Legfeljebb, azt mondják, minek jöttél be Te marha, Téged nem hívott senki. Na, majd akkor jót röhögök.
csogu 2007.11.14. 05:30:54 / # 288203
Nemkar, minden tiszteletem a tiéd, de ha bemész, akkor egy ökör vagy...természetesen a legmélyebb tiszteletű ökör!!!:-))) De ha vetted volna a fáradtságot és ma felhívtál volna - ha már az olvasással és annak értelmezésével problémáid vannak - akkor már te is így gondolnád. De a másikban már figyelmeztettelek, hogy addig zizegsz-addig zizegsz, amíg rácseszel!!!:-(((
Oldalszám: 1757