| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.11.14. 14:12:07 / # 288233 |
|
Kedves Guriga, menj a francba, olvass vissza!!!
Kértem írj a csogutaxi@freemail.hu -ra mert nem kaptam semmi emailt. Ami nem biztos hogy a te hibád...és nekem ne utoljározzál, ha tisztelettel megkérhetlek.
Előzmény: #288232 2007.11.14. 14:08:23 |
|
| törölt felh. | 2007.11.14. 14:08:23 / # 288232 |
|
Kedves Csogu !
Utoljara kerem , hogy valaszolj a levelemre .. Tobb honap eltellt mar az igereted ota !
|
| csogu | 2007.11.14. 14:02:57 / # 288231 |
|
:-DDDD
Igaz, el is felejtettem, hogy te el is tudod felejteni a címet:-))
Előzmény: #288230 Nevem senki 2007.11.14. 13:58:04 |
|
| Nevem senki | 2007.11.14. 13:58:04 / # 288230 |
|
Egy hét egyedül is megy:-))))
Előzmény: #288227 csogu 2007.11.14. 13:48:54 |
| csogu | 2007.11.14. 13:48:54 / # 288227 |
|
Szólj ha valamit nem tudsz a XII-I-II-XVIII kerületben, segítek.....azt lesz vagy egy heted pihengetni:-))
Előzmény: #288224 Nevem senki 2007.11.14. 13:46:07 |
|
| Nevem senki | 2007.11.14. 13:46:07 / # 288224 |
|
Ma felfrissítem ismereteimet a XIII-ról. Különös tekintettel a kassák 78 számú toronyházra:_)))
Előzmény: #288223 csogu 2007.11.14. 13:43:19 |
| csogu | 2007.11.14. 13:43:19 / # 288223 |
|
Hidd el, különben meg örülök neki, hogy jobban vagy!
De ugye dolgozni még nem bírsz kijönni?
Előzmény: #288221 Nevem senki 2007.11.14. 13:41:53 |
|
| Nevem senki | 2007.11.14. 13:41:53 / # 288221 |
|
De igen, te hóhér:-)))
Már temetne:-)))
Előzmény: #288220 csogu 2007.11.14. 13:40:52 |
| csogu | 2007.11.14. 13:40:52 / # 288220 |
|
Látom, lesz itt kavalkád:-)...és így lett a senkikből valakik:-)
Tényleg, Nevem Senkivel mi van? Jobban vagy Sanyi? Úgye nem?:-)))
|
|
| csogu | 2007.11.14. 13:39:54 / # 288219 |
|
:-DDDD
Előzmény: #288209 cbtaxi 2007.11.14. 11:01:27 |
|
| Utolsó kis senki | 2007.11.14. 12:44:25 / # 288215 |
|
Kerestél????
Előzmény: #288199 csogu 2007.11.14. 05:12:49 |
| cbtaxi | 2007.11.14. 11:01:27 / # 288209 |
|
"Én nem kértem, mégis mellettem voltatok"
Hidd el,már mindannyian bánjuk! :)))))))))))))
Előzmény: #288195 nemkar 2007.11.14. 04:41:25 |
| cbtaxi | 2007.11.14. 10:58:07 / # 288207 |
|
Állok rendelkezésedre,csak ne mozogj!!!! :)))))
Előzmény: #288205 csogu 2007.11.14. 05:53:18 |
| csogu | 2007.11.14. 06:46:30 / # 288211 |
|
Értem, szóval ő mutatja nektek az utat:-))
Előzmény: #288210 OLW 2007.11.14. 06:45:50 |
|
| OLW | 2007.11.14. 06:45:50 / # 288210 |
|
Ő segítőkésznek született..
Előzmény: #288208 csogu 2007.11.14. 06:41:32 |
| csogu | 2007.11.14. 06:41:32 / # 288208 |
|
A Sanyi előre furakodott, igaz?:-))
Előzmény: #288206 OLW 2007.11.14. 06:37:47 |
|
| OLW | 2007.11.14. 06:37:47 / # 288206 |
|
Kicsit várnod kell, összetorlódtunk itt lenn a kapuban..
Előzmény: #288205 csogu 2007.11.14. 05:53:18 |
| csogu | 2007.11.14. 05:53:18 / # 288205 |
|
Valaki kérem lőjön le, mert szenvedek!!!!!!!
Előzmény: #288204 nemkar 2007.11.14. 05:51:28 |
|
| nemkar | 2007.11.14. 05:51:28 / # 288204 |
|
csogu!
Ezen most ne polemizáljunk.
Engem berendeltek, azt kész!
Ha nem megyek be, mi lesz a következménye?
Rágondolni is rossz.
Legfeljebb, azt mondják, minek jöttél be Te marha, Téged nem hívott senki.
Na, majd akkor jót röhögök.
Előzmény: #288203 csogu 2007.11.14. 05:30:54 |
| csogu | 2007.11.14. 05:30:54 / # 288203 |
|
Nemkar, minden tiszteletem a tiéd, de ha bemész, akkor egy ökör vagy...természetesen a legmélyebb tiszteletű ökör!!!:-)))
De ha vetted volna a fáradtságot és ma felhívtál volna - ha már az olvasással és annak értelmezésével problémáid vannak - akkor már te is így gondolnád.
De a másikban már figyelmeztettelek, hogy addig zizegsz-addig zizegsz, amíg rácseszel!!!:-(((
Előzmény: #288202 nemkar 2007.11.14. 05:22:56 |
|