| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| nemkar | 2007.11.14. 05:22:56 / # 288202 |
|
NEEEEEEEEEEM KEEEEEEEEEEELL BEMENNED!!!!!!!!!!!!.
Erre, azért mérget ne vegyél.-:))
Előzmény: #288196 csogu 2007.11.14. 04:46:55 |
| senkiházi | 2007.11.14. 05:22:02 / # 288201 |
|
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: #288199 csogu 2007.11.14. 05:12:49 |
| nemkar | 2007.11.14. 05:20:15 / # 288200 |
|
Szokás szerint, megint rosszkor, és rossz helyen írtam be?-:))
Na, de, akkor is védjük meg!!-:))
Neeeeeeeeeeeem?-:))
|
| csogu | 2007.11.14. 05:12:49 / # 288199 |
|
Na, ha most ez miatt jön egy ilyen nick, akkor nemkarnak te tisztítod le a zavart:-)))...büntetésből!!:-)
Előzmény: #288198 attus 2007.11.14. 05:05:52 |
|
| attus | 2007.11.14. 05:05:52 / # 288198 |
|
Már csak egy senkiházi hiányzik!:-)
Előzmény: #288197 csogu 2007.11.14. 04:52:08 |
| csogu | 2007.11.14. 04:52:08 / # 288197 |
|
Jaaaajjj már értem:-DDDDDDD
Nemkar, te a Nevem Senkiről beszélsz, én meg az Utolsó Senkiről!!!:-DDD
Téged a Nevem Senki védett be!!!
Mondjuk már ezért a névválasztásért megérdemelnék, hogy meghívjanak egy ebédre engem:-))
Bár megszokhattam volna, Hogy a Sanyival mindig csak a baj van:-))
Előzmény: #288195 nemkar 2007.11.14. 04:41:25 |
|
| csogu | 2007.11.14. 04:46:55 / # 288196 |
|
Na, akkor fussunk neki:
Én ugyan még nem menekűltem meg
1, Drága kedves nemkar, hogy a fészkes fenébe írjam le szebben virágnyelven, hogy NEEEEEEEEEEM KEEEEEEEEEEELL BEMENNED!!!!!!!!!!!!....hogy mindenki értse, de azért ne legyen kajakra leírva az ok?? HÖ? Elárulnád nekem?
2, Az írásod további része, számomra értelmezhetetlen, attól függetlenül, hogy a történethez szóltál, amit én ismerek.
Előzmény: #288195 nemkar 2007.11.14. 04:41:25 |
|
| nemkar | 2007.11.14. 04:41:25 / # 288195 |
|
A példabeszédeidtől a falnak megyek.
Meg kéred a sértettet, hogy mondjon véleményt egy másik topicban, az ott kialakult helyzetről.
Majd miúuán megtette, itt saját helyzetéről nem tud valóságképet kialakítani?
Na ne má!
Ő nagyon jól tudja, hogy igaza van, de a lavina elindult!
Itt, és most kérek mindenkit, álljon ki az érintett fél mellett.
Én nem kértem, mégis mellettem voltatok, amit nem tudom hogyan viszonozhatok, de most "Senkiért" fel!
Én ugyan még nem menekűltem meg, de hátha Ő igen, és az már 50%.
Próbáljuk meg, és akkor lehet ereje a HALLÓ TAXI-nak.
Most, egy mást társasághoz TAXIS-nak van szűksége ránk.
Előzmény: #288192 csogu 2007.11.14. 03:26:10 |
| csogu | 2007.11.14. 03:26:43 / # 288191 |
|
Így-így, először informálódj, majd utána véleményezz:-))
Előzmény: #288188 Akos1758 2007.11.14. 02:10:23 |
|
| csogu | 2007.11.14. 03:26:10 / # 288192 |
|
Jaj de jó, tudtam, hogy jön a vihar, mivel vöröslött az égalja:-)))
Nemkar, azért a kettőt ne hasonlítsd össze, mert nem azonos. Minden tiszteletem Utolsó Senkié, jó kolléga, segítőkész, eddig még nem tudtam úgy az általa felvett cím közelében elhaladni, hogy ne ért volna oda időben stb…stb…stb… DE…és szerintem te már ez tudod mit jelent.
Azoknak, akik nem ismernék azt a sztorit, amire nemkar céloz:
Az egyik fórumban feltettek egy jogos kérdést, semmi obszcenitás, semmi rágalom, csak egy nem megfelelő pillanatban feltett kérdés. Erre érkezett egy illető, aki nem csak egy sima taxis, és kissé megdorgálta a kérdés feltevőjét, sőt, a cégtől való eltávolítására tett utalásokat. Szerencsére annak a cégnek a vezetője helyesen értékelte a fejleményeket, és erre nem került sor, sőt, a berendelés is a felejtés sűrű homályába veszett, amivel én maximálisan egyet is értek.
Viszont itt sajnos totál más az alaphelyzet. Egy kiéleződött konfliktusról van szó, egy taxis kollégánk és az EB elnök között. Egyikőjük sem egy könnyű eset, és persze mind a kettőnek valamennyire igaza van, a saját szemszögéből meg teljesen.
Amíg az egyik fél ügyesen a szabályzatot használva tört a másiknak borsot az orra alá, addig a másik fél szintén ezt használta, majd amikor úgy néz ki megégette magát, akkor egy teljesen normális emberi tulajdonság kerítette hatalmába, amit történetesen nevezzünk indulatnak, és erre eszközölt egy olyan beírást, amin itt a fórumban is többen meglepődtünk. Ő – ezt konkrétan így érzem -, már rég megbánta, vagyis belátja, hogy itt túllőtt a célon és reggel fehérzászlót bontva, nagyon helyesen, itt a topikon tűzszünetre tett javaslatot. Viszont sajnos a lavina elindult.
…és mint tudjuk, aki beáll a lavina elé, az minden, csak nem okos ember.
Ui: Nemkar, meghatódnék, ha lennél olyan kedves és délután olyan 15 óra magasságában felhívnál!!!...ha már csesztél ma egésznap rámcsörögni:-(...most ne hívj, mert nincs nálam a telefonom.
Előzmény: #288189 nemkar 2007.11.14. 03:01:25 |
|
| nemkar | 2007.11.14. 03:01:25 / # 288189 |
|
Ricsi!
Egyszer, egy másik topicban ilyen jellegű téma felmerűlt.
Úgy látszik kapós a téma, és nem csak az, hogy amelyik "góré" beismeri, hogy igenis, rendszeresen olvassa a lapot
/ tisztelet érte /, de vannak olyanok, akik, ezt nem teszik, de lépnek ellene.
Abban a topicban, vki feltette:
"Az Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozata
Elfogadta az ENSZ Közgyűlése 1948. december 10.-én."
Na most ez olyan hosszú, és annyi pontból áll, hogy a két érdekelt fél, kedvére csemegézhet a neki legjobban tetsző pontok közül.
Pro, és kontra.
Szerinted ki vesztene?
Előzmény: #288186 csogu 2007.11.13. 18:22:49 |
| Akos1758 | 2007.11.14. 02:10:23 / # 288188 |
|
Ez most tényleg komoly?
Azért ez a nem semmi, gyerekek...
...na azért elkezdem visszaolvasni az egész sztorit, de...
...na jó, inkább hagyom a kifejtést, míg végig nem olvasom...
|
| csogu | 2007.11.13. 19:12:08 / # 288153 |
|
Sajnos erre nincs lehetőség:-(
1-1 beírás törlése, amennyiben indokolt, akkor semmi akadálya, de visszamenőleg egy teljes nick hozzászólásának a törlése topikrombolással azonos, ami nem lehetséges...különben is, szerintem ezek már mind lementésre kerültek, szóval értelme sem lenne.
|
|
| utolsó senki | 2007.11.13. 19:02:27 / # 288142 |
|
-m +n
|
| utolsó senki | 2007.11.13. 18:54:21 / # 288141 |
|
Szvsz az nem megoldás!
Miért nem lehet leírni a véleményem retorziók nélkül?
Ricsi,lécci mindem eddigi beírásom törölni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
| pinochetellenes | 2007.11.13. 18:51:22 / # 288187 |
|
Úgy látom,kezd durvulni a helyzet!Mindenki váltson nevet,úgy nem tudják becitálni...
|
| máxem | 2007.11.13. 18:47:10 / # 288140 |
|
Ugye ez most csak valami vicc!?
|
| utolsó senki | 2007.11.13. 18:24:35 / # 288184 |
|
12722
|
| utolsó senki | 2007.11.13. 18:23:45 / # 288152 |
|
Igazad van,amúgy nem vagyok egy durva fajta,csak amikor szétvet az ideg,néha jó alpári szavakkal levezetni.
Azt viszont valaki magyarázza meg,miért lettem jövő kedden 16.00ra berendelve mint UTOLSÓ SENKI(a kódom 1135,nem a nicknevem!)?
Ugyanis én nem találok rá magyarázatot!
|
| csogu | 2007.11.13. 18:22:49 / # 288186 |
|
Folytatnám…mivel a szabad gondolatokhoz mindenkinek joga, alapvető joga van, és azt hangoztathatja is. Aki ez miatt bárminemű hátrányt okoz neki, az az alapvető emberi jogokat tiporja sárba!
Más kérdés, hogy mi az, amit még a józanésszel elfogadhat bárki is. Ha nekem folyamatosan beszólna valaki, akkor lehet én is tennék az ő jogaira, mert hiszen nekem is vannak…és az embernek a saját jogához való ragaszkodása mindig is erősebb, mint bármilyen más írott, vagy íratlan:-)))
Előzmény: #288185 csogu 2007.11.13. 18:18:59 |
|