Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nemkar 2007.11.14. 05:22:56 / # 288202
avatar
NEEEEEEEEEEM KEEEEEEEEEEELL BEMENNED!!!!!!!!!!!!. Erre, azért mérget ne vegyél.-:))
senkiházi 2007.11.14. 05:22:02 / # 288201
avatar
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nemkar 2007.11.14. 05:20:15 / # 288200
avatar
Szokás szerint, megint rosszkor, és rossz helyen írtam be?-:)) Na, de, akkor is védjük meg!!-:)) Neeeeeeeeeeeem?-:))

csogu 2007.11.14. 05:12:49 / # 288199
Na, ha most ez miatt jön egy ilyen nick, akkor nemkarnak te tisztítod le a zavart:-)))...büntetésből!!:-)
attus 2007.11.14. 05:05:52 / # 288198
avatar
Már csak egy senkiházi hiányzik!:-)
csogu 2007.11.14. 04:52:08 / # 288197
Jaaaajjj már értem:-DDDDDDD Nemkar, te a Nevem Senkiről beszélsz, én meg az Utolsó Senkiről!!!:-DDD Téged a Nevem Senki védett be!!! Mondjuk már ezért a névválasztásért megérdemelnék, hogy meghívjanak egy ebédre engem:-)) Bár megszokhattam volna, Hogy a Sanyival mindig csak a baj van:-))
csogu 2007.11.14. 04:46:55 / # 288196
Na, akkor fussunk neki: Én ugyan még nem menekűltem meg 1, Drága kedves nemkar, hogy a fészkes fenébe írjam le szebben virágnyelven, hogy NEEEEEEEEEEM KEEEEEEEEEEELL BEMENNED!!!!!!!!!!!!....hogy mindenki értse, de azért ne legyen kajakra leírva az ok?? HÖ? Elárulnád nekem? 2, Az írásod további része, számomra értelmezhetetlen, attól függetlenül, hogy a történethez szóltál, amit én ismerek.
nemkar 2007.11.14. 04:41:25 / # 288195
avatar
A példabeszédeidtől a falnak megyek. Meg kéred a sértettet, hogy mondjon véleményt egy másik topicban, az ott kialakult helyzetről. Majd miúuán megtette, itt saját helyzetéről nem tud valóságképet kialakítani? Na ne má! Ő nagyon jól tudja, hogy igaza van, de a lavina elindult! Itt, és most kérek mindenkit, álljon ki az érintett fél mellett. Én nem kértem, mégis mellettem voltatok, amit nem tudom hogyan viszonozhatok, de most "Senkiért" fel! Én ugyan még nem menekűltem meg, de hátha Ő igen, és az már 50%. Próbáljuk meg, és akkor lehet ereje a HALLÓ TAXI-nak. Most, egy mást társasághoz TAXIS-nak van szűksége ránk.
csogu 2007.11.14. 03:26:43 / # 288191
Így-így, először informálódj, majd utána véleményezz:-))
csogu 2007.11.14. 03:26:10 / # 288192
Jaj de jó, tudtam, hogy jön a vihar, mivel vöröslött az égalja:-))) Nemkar, azért a kettőt ne hasonlítsd össze, mert nem azonos. Minden tiszteletem Utolsó Senkié, jó kolléga, segítőkész, eddig még nem tudtam úgy az általa felvett cím közelében elhaladni, hogy ne ért volna oda időben stb…stb…stb… DE…és szerintem te már ez tudod mit jelent. Azoknak, akik nem ismernék azt a sztorit, amire nemkar céloz: Az egyik fórumban feltettek egy jogos kérdést, semmi obszcenitás, semmi rágalom, csak egy nem megfelelő pillanatban feltett kérdés. Erre érkezett egy illető, aki nem csak egy sima taxis, és kissé megdorgálta a kérdés feltevőjét, sőt, a cégtől való eltávolítására tett utalásokat. Szerencsére annak a cégnek a vezetője helyesen értékelte a fejleményeket, és erre nem került sor, sőt, a berendelés is a felejtés sűrű homályába veszett, amivel én maximálisan egyet is értek. Viszont itt sajnos totál más az alaphelyzet. Egy kiéleződött konfliktusról van szó, egy taxis kollégánk és az EB elnök között. Egyikőjük sem egy könnyű eset, és persze mind a kettőnek valamennyire igaza van, a saját szemszögéből meg teljesen. Amíg az egyik fél ügyesen a szabályzatot használva tört a másiknak borsot az orra alá, addig a másik fél szintén ezt használta, majd amikor úgy néz ki megégette magát, akkor egy teljesen normális emberi tulajdonság kerítette hatalmába, amit történetesen nevezzünk indulatnak, és erre eszközölt egy olyan beírást, amin itt a fórumban is többen meglepődtünk. Ő – ezt konkrétan így érzem -, már rég megbánta, vagyis belátja, hogy itt túllőtt a célon és reggel fehérzászlót bontva, nagyon helyesen, itt a topikon tűzszünetre tett javaslatot. Viszont sajnos a lavina elindult. …és mint tudjuk, aki beáll a lavina elé, az minden, csak nem okos ember. Ui: Nemkar, meghatódnék, ha lennél olyan kedves és délután olyan 15 óra magasságában felhívnál!!!...ha már csesztél ma egésznap rámcsörögni:-(...most ne hívj, mert nincs nálam a telefonom.
nemkar 2007.11.14. 03:01:25 / # 288189
avatar
Ricsi! Egyszer, egy másik topicban ilyen jellegű téma felmerűlt. Úgy látszik kapós a téma, és nem csak az, hogy amelyik "góré" beismeri, hogy igenis, rendszeresen olvassa a lapot / tisztelet érte /, de vannak olyanok, akik, ezt nem teszik, de lépnek ellene. Abban a topicban, vki feltette: "Az Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozata Elfogadta az ENSZ Közgyűlése 1948. december 10.-én." Na most ez olyan hosszú, és annyi pontból áll, hogy a két érdekelt fél, kedvére csemegézhet a neki legjobban tetsző pontok közül. Pro, és kontra. Szerinted ki vesztene?
Akos1758 2007.11.14. 02:10:23 / # 288188
avatar
Ez most tényleg komoly? Azért ez a nem semmi, gyerekek... ...na azért elkezdem visszaolvasni az egész sztorit, de... ...na jó, inkább hagyom a kifejtést, míg végig nem olvasom...
csogu 2007.11.13. 19:12:08 / # 288153
Sajnos erre nincs lehetőség:-( 1-1 beírás törlése, amennyiben indokolt, akkor semmi akadálya, de visszamenőleg egy teljes nick hozzászólásának a törlése topikrombolással azonos, ami nem lehetséges...különben is, szerintem ezek már mind lementésre kerültek, szóval értelme sem lenne.
utolsó senki 2007.11.13. 19:02:27 / # 288142
avatar
-m +n
utolsó senki 2007.11.13. 18:54:21 / # 288141
avatar
Szvsz az nem megoldás! Miért nem lehet leírni a véleményem retorziók nélkül? Ricsi,lécci mindem eddigi beírásom törölni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pinochetellenes 2007.11.13. 18:51:22 / # 288187
avatar
Úgy látom,kezd durvulni a helyzet!Mindenki váltson nevet,úgy nem tudják becitálni...

máxem 2007.11.13. 18:47:10 / # 288140
avatar
Ugye ez most csak valami vicc!?

utolsó senki 2007.11.13. 18:24:35 / # 288184
avatar
12722

utolsó senki 2007.11.13. 18:23:45 / # 288152
avatar
Igazad van,amúgy nem vagyok egy durva fajta,csak amikor szétvet az ideg,néha jó alpári szavakkal levezetni. Azt viszont valaki magyarázza meg,miért lettem jövő kedden 16.00ra berendelve mint UTOLSÓ SENKI(a kódom 1135,nem a nicknevem!)? Ugyanis én nem találok rá magyarázatot!

csogu 2007.11.13. 18:22:49 / # 288186
Folytatnám…mivel a szabad gondolatokhoz mindenkinek joga, alapvető joga van, és azt hangoztathatja is. Aki ez miatt bárminemű hátrányt okoz neki, az az alapvető emberi jogokat tiporja sárba! Más kérdés, hogy mi az, amit még a józanésszel elfogadhat bárki is. Ha nekem folyamatosan beszólna valaki, akkor lehet én is tennék az ő jogaira, mert hiszen nekem is vannak…és az embernek a saját jogához való ragaszkodása mindig is erősebb, mint bármilyen más írott, vagy íratlan:-)))
Oldalszám: 1757