| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2007.11.19. 12:10:14 / # 288410 |
|
szia Era ! Egy kv,sűti,vagy bármi a Vanilinba !!!????? :-)
|
| cbtaxi | 2007.11.19. 12:03:09 / # 288409 |
|
Igen,én is észrevettem,miután leírtam.
Egyszer álltam egy rendelésen valahol a XX.-ban
Felhív a nejem,kérdi hol vagyok?
Én meg lazán:
- Épp Erzsébeten vagyok-
Kínos szünet...majd magyarázkodás.
- De nem úgy........
:))))))))))))
|
| era | 2007.11.19. 11:59:29 / # 288428 |
|
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD De a dórával csak óvatosan, arra ne nyomj, Te egy családos ember vagy !!!!!!:))))))
Előzmény: #288427 cbtaxi 2007.11.19. 11:53:45 |
| cbtaxi | 2007.11.19. 11:53:45 / # 288427 |
|
Persze! Hozzá edzett a központ minket,hogy fél szavakból is értsünk!
-..tel
-...zzel
-..dórával...
-...dőajánlattal.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: #288424 era 2007.11.19. 11:50:27 |
| era | 2007.11.19. 11:53:12 / # 288426 |
|
egymést=egymást
Előzmény: #288424 era 2007.11.19. 11:50:27 |
| era | 2007.11.19. 11:51:28 / # 288425 |
|
Se itt, se máshol soha soha soha, Te csúcsfej!!!
Előzmény: #288423 cbtaxi 2007.11.19. 11:49:20 |
| era | 2007.11.19. 11:50:27 / # 288424 |
|
Sanyi !
Lehet,hogy felesleges volt a klaviatúrát verni itt órákon keresztül, amikor mi fél szavakból is értjük egymést? :)))
Előzmény: #288420 Nevem senki 2007.11.19. 11:38:25 |
| cbtaxi | 2007.11.19. 11:49:20 / # 288423 |
|
Sose tennél ilyet!!!!
Ugyeeee?? :)))))))))))))))))))))
Előzmény: #288422 era 2007.11.19. 11:45:28 |
| era | 2007.11.19. 11:45:28 / # 288422 |
|
Mit nem értesz? Garantálod nekem, hogy ha én taxizom helyetted, akkor engem sem érhet ilyen baleset? Én taxisként akarok beülni a kocsidba, nem az anyósülésre! Úy gondolod, hogy maga az a négy betű, ami a kódod, az ad védettséget mindenre? Mert akkor mindjárt ide írom azt a 4 betűt és ezzel lilazolinak is egy felejthetetlen napot szerzek:))))
Előzmény: #288419 cbtaxi 2007.11.19. 11:25:34 |
| cbtaxi | 2007.11.19. 11:40:42 / # 288421 |
|
Aha...Ezt önkritikának veszem! :)))))))))
Előzmény: #288420 Nevem senki 2007.11.19. 11:38:25 |
| Nevem senki | 2007.11.19. 11:38:25 / # 288420 |
|
Era úgy gondolta, majd lesz, ha egy napig ő ül az autódban:-))
Előzmény: #288419 cbtaxi 2007.11.19. 11:25:34 |
| cbtaxi | 2007.11.19. 11:25:34 / # 288419 |
|
Ezt most nem értem. Mióta ez a pontrendszer van ( hány éve?) ÖSSZESEN nem volt 3 pontom,nem hogy 1 nap alatt!!
Előkéről meg nem kések!!!!!!!!!!!!
max más kerületbe mentem és bőszen reklamáltam!:)))
Előzmény: #288417 era 2007.11.19. 10:57:53 |
| cbtaxi | 2007.11.19. 11:22:15 / # 288407 |
|
Basszus....visszaolvastál?
Ezt bebuktam! :)))))))))))))))))))))))
|
| Nevem senki | 2007.11.19. 11:20:07 / # 288406 |
|
szeva Zoli:-))
Előzmény: #288405 lilazoli 2007.11.19. 11:11:24 |
| lilazoli | 2007.11.19. 11:11:24 / # 288405 |
|
És erre nagyon jól emlékszem !! Parádés volt !! :-)))
|
| era | 2007.11.19. 11:06:51 / # 288404 |
|
Erre a problémára is feltalálták már a megfelelő pirulát, csak a nevét felejtem el mindig:))
|
| era | 2007.11.19. 11:04:37 / # 288400 |
|
Te nagyon jó fej!!!!!
A kocsidat ne féltsd, olyan autót már sokat vezettem. Balesetet még nem okoztam, csak a kertkapu, meg a kuka jött néha nekem parkolás közben:))
|
| Nevem senki | 2007.11.19. 10:58:47 / # 288418 |
|
Megtettem. Egyszer még a Volánnál odasírtam magam a csőhöz éjjel 1 órakor.
Tudni kell, még nem volt számítógép csak 2 kódkiíró és a két munka csatornán 1 diszi forgalmazott.
10 perc alatt összeborítottam mindent, majd mindenkitől elnézést kérve felálltam:-))
Másnap reggel persze az engem odaengedő Ákossal együtt áltunk Demeter Misi előtt a szőnyeg szélén:-))))
Sokáig elég volt ez az élmény arra, hogy ne csesztessek senkit aki ebben a helyzetben próbálkozik, de úgy látszik öregszem és felejtek:-))
De azért nem mindent cb, adok én neked Pán Péter klubbot:-))
Előzmény: #288415 cbtaxi 2007.11.19. 10:28:25 |
| era | 2007.11.19. 10:57:53 / # 288417 |
|
Mit szeretnél? 3 pontot begyűjteni 1 óra alatt - 1 nap pihivel, vagy előrendelésnél késni - és egy nyugodt hetet eltölteni a családoddal? Ha a feltételeket elfogadod, akkor szólj az illetékeseknek, hogy ráülnék a kocsidra valamelyik nap. Megigérem,hogy minden sikeresen felvett címen reklamálás nélkül kivárnám a 10 percet, hogy ne rontsam az imagodat. Ja csak sima jogsim van, a rendőrt Te fizeted!!! Viszont a bevétel 100 %-át átadom, mert én csak rutin szerzés miatt, miattatok dolgoznék helyetted. Kivételt képez ez alól a Night Club, mert a bingóra igényt tartok. Áll az alku, bevállalod?
Előzmény: #288415 cbtaxi 2007.11.19. 10:28:25 |
| TOMLA | 2007.11.19. 10:35:34 / # 288416 |
|
Nomég valami.
A Gyuritól egyszer megkérdeztem: Mé vagyol Te ilyen hülye? Azt felelte, hogy ő nem hülye, csak bevállalós.
Előzmény: #288412 Nevem senki 2007.11.19. 10:18:02 |