Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2007.11.19. 12:10:14 / # 288410
avatar
szia Era ! Egy kv,sűti,vagy bármi a Vanilinba !!!????? :-)

cbtaxi 2007.11.19. 12:03:09 / # 288409
avatar
Igen,én is észrevettem,miután leírtam. Egyszer álltam egy rendelésen valahol a XX.-ban Felhív a nejem,kérdi hol vagyok? Én meg lazán: - Épp Erzsébeten vagyok- Kínos szünet...majd magyarázkodás. - De nem úgy........ :))))))))))))

era 2007.11.19. 11:59:29 / # 288428
avatar
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD De a dórával csak óvatosan, arra ne nyomj, Te egy családos ember vagy !!!!!!:))))))
cbtaxi 2007.11.19. 11:53:45 / # 288427
avatar
Persze! Hozzá edzett a központ minket,hogy fél szavakból is értsünk! -..tel -...zzel -..dórával... -...dőajánlattal. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
era 2007.11.19. 11:53:12 / # 288426
avatar
egymést=egymást
era 2007.11.19. 11:51:28 / # 288425
avatar
Se itt, se máshol soha soha soha, Te csúcsfej!!!
era 2007.11.19. 11:50:27 / # 288424
avatar
Sanyi ! Lehet,hogy felesleges volt a klaviatúrát verni itt órákon keresztül, amikor mi fél szavakból is értjük egymést? :)))
cbtaxi 2007.11.19. 11:49:20 / # 288423
avatar
Sose tennél ilyet!!!! Ugyeeee?? :)))))))))))))))))))))
era 2007.11.19. 11:45:28 / # 288422
avatar
Mit nem értesz? Garantálod nekem, hogy ha én taxizom helyetted, akkor engem sem érhet ilyen baleset? Én taxisként akarok beülni a kocsidba, nem az anyósülésre! Úy gondolod, hogy maga az a négy betű, ami a kódod, az ad védettséget mindenre? Mert akkor mindjárt ide írom azt a 4 betűt és ezzel lilazolinak is egy felejthetetlen napot szerzek:))))
cbtaxi 2007.11.19. 11:40:42 / # 288421
avatar
Aha...Ezt önkritikának veszem! :)))))))))
Nevem senki 2007.11.19. 11:38:25 / # 288420
avatar
Era úgy gondolta, majd lesz, ha egy napig ő ül az autódban:-))
cbtaxi 2007.11.19. 11:25:34 / # 288419
avatar
Ezt most nem értem. Mióta ez a pontrendszer van ( hány éve?) ÖSSZESEN nem volt 3 pontom,nem hogy 1 nap alatt!! Előkéről meg nem kések!!!!!!!!!!!! max más kerületbe mentem és bőszen reklamáltam!:)))
cbtaxi 2007.11.19. 11:22:15 / # 288407
avatar
Basszus....visszaolvastál? Ezt bebuktam! :)))))))))))))))))))))))

Nevem senki 2007.11.19. 11:20:07 / # 288406
avatar
szeva Zoli:-))
lilazoli 2007.11.19. 11:11:24 / # 288405
avatar
És erre nagyon jól emlékszem !! Parádés volt !! :-)))

era 2007.11.19. 11:06:51 / # 288404
avatar
Erre a problémára is feltalálták már a megfelelő pirulát, csak a nevét felejtem el mindig:))

era 2007.11.19. 11:04:37 / # 288400
avatar
Te nagyon jó fej!!!!! A kocsidat ne féltsd, olyan autót már sokat vezettem. Balesetet még nem okoztam, csak a kertkapu, meg a kuka jött néha nekem parkolás közben:))

Nevem senki 2007.11.19. 10:58:47 / # 288418
avatar
Megtettem. Egyszer még a Volánnál odasírtam magam a csőhöz éjjel 1 órakor. Tudni kell, még nem volt számítógép csak 2 kódkiíró és a két munka csatornán 1 diszi forgalmazott. 10 perc alatt összeborítottam mindent, majd mindenkitől elnézést kérve felálltam:-)) Másnap reggel persze az engem odaengedő Ákossal együtt áltunk Demeter Misi előtt a szőnyeg szélén:-)))) Sokáig elég volt ez az élmény arra, hogy ne csesztessek senkit aki ebben a helyzetben próbálkozik, de úgy látszik öregszem és felejtek:-)) De azért nem mindent cb, adok én neked Pán Péter klubbot:-))
era 2007.11.19. 10:57:53 / # 288417
avatar
Mit szeretnél? 3 pontot begyűjteni 1 óra alatt - 1 nap pihivel, vagy előrendelésnél késni - és egy nyugodt hetet eltölteni a családoddal? Ha a feltételeket elfogadod, akkor szólj az illetékeseknek, hogy ráülnék a kocsidra valamelyik nap. Megigérem,hogy minden sikeresen felvett címen reklamálás nélkül kivárnám a 10 percet, hogy ne rontsam az imagodat. Ja csak sima jogsim van, a rendőrt Te fizeted!!! Viszont a bevétel 100 %-át átadom, mert én csak rutin szerzés miatt, miattatok dolgoznék helyetted. Kivételt képez ez alól a Night Club, mert a bingóra igényt tartok. Áll az alku, bevállalod?
TOMLA 2007.11.19. 10:35:34 / # 288416
avatar
Nomég valami. A Gyuritól egyszer megkérdeztem: Mé vagyol Te ilyen hülye? Azt felelte, hogy ő nem hülye, csak bevállalós.
Oldalszám: 1757