| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.11.19. 10:28:25 / # 288415 |
|
Talán ha mndki eltöltene hosszabb-rövidebb időt a központban,megértőbb lenne.
Hátha még Ti is kijönnétek egy pár napot taxizni az utcára!!!
Nnnaa,akkor lenne csak igazán konszenzus! :))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: #288413 era 2007.11.19. 10:20:40 |
| cbtaxi | 2007.11.19. 10:25:19 / # 288414 |
|
Húúú..de büszke vok most magamra!
A "hallgattassék meg a másik fél"-t azt én javasoltam!
De jó fej vagyok! :)))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: #288413 era 2007.11.19. 10:20:40 |
| era | 2007.11.19. 10:20:40 / # 288413 |
|
Oké! A békepipát elszívtam helyetted is, én egyébként sem haragból írtam, hanem ahogy többen helyesen érzékelték a "hallgattassék meg a másik fél" elvét szerettem volna érvényesíttetni.
Türelem tabletta ügyében majd megkérdezem a házorvosomat, vagy a gyógyszerészemet:)))
Neked is jó munkát!
Előzmény: #288411 Nevem senki 2007.11.19. 09:27:44 |
| Nevem senki | 2007.11.19. 10:18:02 / # 288412 |
|
Vén opportunista:-)))
Előzmény: #288388 TOMLA 2007.11.19. 09:56:54 |
| TOMLA | 2007.11.19. 09:56:54 / # 288388 |
|
No megébredtem oszt olvasgatok itten.
Má egy kérdés soron kívül, amíg Te voltál az iccakai helyettes mé nem hallgattad ilyen buzgón a rádiót vazze?
|
| Nevem senki | 2007.11.19. 09:27:44 / # 288411 |
|
Szia Era!
Kialudtam magam és nyugodt fejjel sok igazságot látok abban amit írsz, na meg a Gyurit is ismerem a dolgaival együtt. Azt is tudom, hogy még nem is ért oda, csak látja a címet és reklamál:-))
De az érzések már csak ilyenek, valamitől kialakulnak az emberben, de ezt nem itt és nem most kell megbeszélni.
Félre ne érts! Alapvetően minden szavamat vállalom, csak rájöttem, hogy a helyet választottam meg rosszul. Egyrész tényleg ne rongáljuk itt a többiek hangulatát, másrészt biztosan nem segíti a többiekkel való jó kapcsolatodat, ha itt idegellek:-). Pedig ha hiszed, ha nem a cél az lenne, csak valószínüleg rossz pillanatomban fogtam hozzá.
További jó munkát és több türelmet kívánok neked az olyan kollégákhoz is , akik esetleg nem ütik meg a "minden díszpécserek álma" mértéket.
Előzmény: #288408 era 2007.11.19. 08:52:48 |
| era | 2007.11.19. 08:59:15 / # 288403 |
|
Szia Csogu !
Kössssssssz szépen, nem éppen pár napja írtad le, hogy akiről Te jót írsz, annak rövid időn belül vége???:))))))))
Megyek keresem az ásót!:)))
Előzmény: #288387 csogu 2007.11.19. 01:51:13 |
| era | 2007.11.19. 08:52:48 / # 288408 |
|
Szia Sanyi !
Tudod sok szempontból nagyon nem mindegy, hogy csütörtök, vagy péntek estéről beszélsz-e, de ezt nem akarom itt részletezni. Az a kezdő kollegád, akit cikiztél, Ő kint az utcán Neked is kollegád. Ő perfektül beszél angolul, bent nekünk nagyon nagy segítségünkre van, pl. árajánlat, cím pontosításban és minden olyan dologban, amit mi az utcán nem érzékelünk, amit csak egy kint dolgozó tud.
Amit velem kapcsolatban írtál: Valószinüleg, Te csak akkor jöttél át "gumifülezni", amikor etikást kértem át. Feltételezem a miértet nem hallottad. Kollega 10 perces címfelvételnél közölte 5 perc után, hogy Attila, vagy Fő út /már nem is tudom/ 155 szám nincs, itt nincs senki /csak tudnám, hogy hol itt, ha nincs ilyen házszám/ és különben is a rendőr engem mindjárt el fog innen küldeni, én tovább haladtam. Tehát nem segítséget kért, hogy pontosítsuk a címet, hanem tényként közölte, hogy elhagyta a helyszínt. Erre fel kerestem etikást. Most leírom Neked, hogy ez a kollega milyen címeken nem tudott eddig várakozni, mert mindig arra járt egy rendőr aki meg akarta őt büntetni: . Batthyányi tér a Nagyi Palacsintázója,hétköznap, hajnali 2 órakor
Budapest Szálló,
XII. Istenhegyi út,
XII. Fodor utca
Tudod egyet nem szeretek, - de azt nagyon nem - amikor érzem, hogy hülyének néznek. Ezek után lettem én roszindulatu szerinted. Lelked rajta. A többit majd más úton-módon még kivesézhetjük, de itt nem akarom az ellenséges hangulatot kelteni. Nyugodtan gyere reklamálni, hiszen nekünk többek között az a dolgunk, hogy segítsük a munkátokat.
Üdv
Előzmény: #288399 Nevem senki 2007.11.18. 17:51:33 |
| csogu | 2007.11.19. 02:12:06 / # 288402 |
|
Ákos beindította nálam a nosztalgia hangulatot:-)
Emlékszem, amikor még tanfolyamra jártam Gábor barátommal, aki azóta sajnos (neki szerencséjére) elhagyta ezt a szakmát, milyen epekedve néztük a már taxisként funkcionáló embereket. Minden egyes beszélgetés felért nekünk egy lelki felüdüléssel és trófeaként kezeltük, ha épp egy-egy prominensebb taxissal sikerült pár mondatot váltanunk. Minden újinformációként ért, mindent valóban kalandként éltünk meg.
A tanfolyam a Krasznai Gyula bácsinál, a sok röhögés, és maga a félsz a vizsgától (alaptalanul:-D), mind-mind kitörölhetetlen emlék. Igaz, az első fuvaromra, az első napomra, mint céges, már nem emlékszem, de az a drukk még mindig bennem van, amit akkoriban átéltem. Na és a boldogság, amikor az első KOLLÉGÁNAK, aki szembejött, inthettem ÉS Ő VISSZAINTETT, NEKEM, A KOLLÉGÁNAK!!!
Hejjj de büszke voltam:-))) Még az utasom is figyeltem a szemem sarkából, hogy látta-e ezt, ami itt történt. Kolléga vagyok, TAXIS vagyok. Kiszálltam a kocsiból és büszkén tartottam a brifkóm, miközben bementem a többi taxis közé, és köszöntem mindenkinek, mert élveztem. Akkor még lehetett ezt élvezni, bár Ákos írását nézve, talán most is, és nem a világ, hanem csak mi változtunk...
Előzmény: #288386 Akos1758 2007.11.19. 01:41:48 |
|
| csogu | 2007.11.19. 01:51:13 / # 288387 |
|
:-(
Rossz látni, hogy marjátok egymást, hiszen számomra mind a ketten a rendes kategóriába tartoztok...mondjuk az még rosszabb, hogy mind a kettőtöknek igaza van.
Mondjuk ebben a rosszindulatban nem nagyon tudok veled Sanyi egyetérteni...nem lehet, hogy félreértés?
Én nagyon sokat hallgatom a reklama csatornát...a fene tudja miért...valahogy engem megnyugtat. Tudom, perverz egy dolog, de így van:-))
Erára még az elején figyeltem fel, kirítt az akkori reklamások közül, a segítőkészségével és szándékával.
Tudom, hiszen ismerlek, hogy te alaptalanul nem szoktál ilyet kijelenteni, de mégis...nem lehet, hogy egy félreértésre alapozod ezt a kijelentésed? Vagy pont kicsíptél Erának egy rossz napját (hiszen ilyen mindegyikünknek van) és ez alapján általánosítasz? Csak kérdezem, ne üss meg:-)))
|
|
| csogu | 2007.11.19. 01:45:26 / # 288401 |
|
Majd elmúlik:-))...sajnos!!! De különben jó ilyet olvasni, mert emlékeztet minket arra, hogy mi honnan indultunk...hiszen régen...a Sanyi pl. nagyon régen, mind büszkék voltunk erre:-))
Előzmény: #288386 Akos1758 2007.11.19. 01:41:48 |
|
| Akos1758 | 2007.11.19. 01:41:48 / # 288386 |
|
Komolyan mondom, újoncként a cégnél (és ebben a világban) egy élmény ide bejönni, végigolvasni a fórumot (a felét nem érteni, inkább a hangvételt érezni) és büszkének lenni:
Taxis vagyok...
|
| Nevem senki | 2007.11.18. 17:51:33 / # 288399 |
|
Era!
Válaszolnék pontról pontra.
1. Igazad van
2. A saját fülemmel hallottam, amikor etikást kértél a kollegára, mert hagyni akarta magát a rendőr álltal elzavarni a címről.
3/a Ez az utas azt sem tudta, arccal merre kell beülni egy taxiba. Ezért voltam bátor hinni neki. Ennek ellenére egy esetet nem tennék szóvá, de a hasonló kijelentések az utasoktól nem valószínű, hogy összebeszélés eredményeként keletkeznének.
3/b A rosszindulat másról szolt és ezt nem is fejtettem ki, de ha ragaszkodsz hozzá, akár itt akár négyszemközt szívesen elmondom, mi alapozta meg ezt a véleményemet veled kapcsolatban.
4.Ha pénteket írtam és nem tegnapot, amivel is csütörtökre gondoltam, akkor hibáztam.
Csüt. este egy fiú ült a csövön és ez a rész róla szól.Orsit ne keverd ide, vele aztán semmi bajom.
5.Rosszul gyanítod. Ha feldühítenek nem igen fontolgatok semmit, mondom amit gondolok.
Azt gondolom:
A telefonközpont munkájának színvonala nem áll arányban a Főtaxi 93 éves múltjával.
Elismerem, hogy ennek nem csak az ott dolgozók az okozói. Vannak műszaki problémák, hiányosságok is bőven, minden ráfordítás ellenére, de: ami a ti saratok, az a hozzáállás.
Nem mindenki tudja egyformán csinálni- rendben.
Nem mindenkinek egyforma az orgánuma -rendben.
Nem egyformán ismeritek a várost -rendben.
Nem egyformán adjátok ki a címeket- nincs rendben, de ez van.
Ami nincs rendben és nem is tudom tolerálni, hogy nem partnernak, munkatársnak néztek bennünket, hanem valami egészen másnak.
Hiába fogsz tiltakozni, mindketten tudjuk miről beszélek.
Pld. Kollega segít a kettesnek, aki ezt nem segítségnek tekinti:
Adásban: Köszönöm "kolléga"
Gomb elenged: Mi f@szt pofázik ez bele.
Ismét adásban: Akkor dobom újra...
stb., stb.,
A gond ott van , hogy a gomb néha beragad!!
Az agyam meg néha elborul, na sebaj! Majd nem reklamálok, ha te vagy az egyes!
Tudom, hogy ezeket a problémákat nem lehet itt megoldani, ezért ezt a beszélgetést felvállalni is felesleges volt a részemről.
Tudom azt is, hogy mindennek két oldala van és te is tudnád sorolni a sérelmeidet.
De TE szólítottál meg!
Előzmény: #288383 era 2007.11.18. 13:39:48 |
| csogu | 2007.11.18. 16:04:16 / # 288398 |
|
:-DDDDDDDDDDDD
Ez nagyon jóóó:-D
Előzmény: #288397 cbtaxi 2007.11.18. 16:02:12 |
|
| cbtaxi | 2007.11.18. 16:02:12 / # 288397 |
|
Na,Veled se vágnék neki a sivatagnak,ha nálad lenne a kulacs!
Előzmény: #288396 csogu 2007.11.18. 15:51:18 |
| csogu | 2007.11.18. 15:51:18 / # 288396 |
|
Sanyi!!! Csak jelezném, hogy én ettől elhatárolódom!! Nem is értem mi ebben cbtaxinak a vicces...
Előzmény: #288395 cbtaxi 2007.11.18. 15:47:35 |
|
| cbtaxi | 2007.11.18. 15:47:35 / # 288395 |
|
Látjuk még????
Ezexerint Te még nem láttad????????
Vasárnap délelőttönként a Pán Péter házban Ő a főműsor!
Ne hagyd ki! :))))))))))))))))))))))
Előzmény: #288394 csogu 2007.11.18. 15:45:01 |
| csogu | 2007.11.18. 15:45:01 / # 288394 |
|
Arra célzol, hogy látjuk mi még a Sanyit hullahopp karikával a derekén ugróiskolát játszani? Biztos vétkeztünk mi ekkorát, hogy ilyenben részünk kell hogy legyen?:-)
Előzmény: #288392 cbtaxi 2007.11.18. 15:40:08 |
|
| csogu | 2007.11.18. 15:43:38 / # 288393 |
|
Sanyinál sosem lehet tudni:-)))
Előzmény: #288391 OLW 2007.11.18. 15:03:33 |
|
| cbtaxi | 2007.11.18. 15:40:08 / # 288392 |
|
Hát igen. Most pl.a "hallgattasék meg a másik fél" elvet felejtette el.
Tudjuk be fiatalos szeleburdiságának! :)))))
Előzmény: #288390 csogu 2007.11.18. 14:41:54 |