Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2007.11.22. 18:47:14 / # 288611
avatar
Ha kell jegy ,keress meg este !! 2 ig biztos leszek!
lilazoli 2007.11.22. 18:46:05 / # 288610
avatar
Én a Sanyi tollával ékeskedtem! Tőlle tanultam!!
utolsó senki 2007.11.22. 18:45:50 / # 288609
avatar
Igen,ott a helyünk!
Fox 2007.11.22. 18:44:48 / # 288608
avatar
Ez igy korrekt. A végén marad az üres kéró, és végül hiába dolgozol éjjel-nappal.. rájösz hogy drága a 06/90-es élet.
lilazoli 2007.11.22. 18:44:17 / # 288607
avatar
Kőszi !! CSak kiváncsi voltam ,és tőlled akartam hallani!! :) Holnap???
cbtaxi 2007.11.22. 18:40:48 / # 288606
avatar
Itt a pont!!!! A hétvége,plussz a vasárnap délután. Ákos! Ha már 3 "öreg" mondja,akkor tán lehet benne valami! Össze kell tudni hangolni a melót a magánélettel.Nem lehet 7 ből 7 napot dolgozni.Ha nagyon "szorít a cipő" gyere ki néha hétközben kora délután is.Tízre haza mész,akárhogy is ment addig.Fontos,hogy törődj azzal is,aki otthon vár! Ha nem,akkor csak otthonod lesz,de mindig üresen.
utolsó senki 2007.11.22. 18:39:42 / # 288605
avatar
Baráti-kollegális?- beszélgetés volt 70 percben,érdemleges történés nélkül.Na,most foltozd be az oldalad...DDD
AdamGyak 2007.11.22. 18:29:01 / # 288604
avatar
:D
lilazoli 2007.11.22. 18:26:11 / # 288603
avatar
nAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AdamGyak 2007.11.22. 18:20:38 / # 288602
avatar
Gróf Fox úr
Fox 2007.11.22. 18:18:47 / # 288601
avatar
Nem, és még a nevem se 'i'-vel végződik
AdamGyak 2007.11.22. 18:16:19 / # 288600
avatar
Foxi, én hiszek benned. Ugye nem 0690.el kezdődik? ;)

vidéki girl 2007.11.22. 18:14:26 / # 288599
avatar
mi az a piros telefon?
Fox 2007.11.22. 17:55:47 / # 288598
avatar
menjunk a másikba mielőtt kiutálnak innen ;)
attus 2007.11.22. 17:54:57 / # 288597
avatar
A Sanyinak szóltál?
Fox 2007.11.22. 17:50:36 / # 288596
avatar
Nem, minek????? vasárnapig nem ráérek aludni..... most volt itt a 402, ittvannak a papirjaim.
Nevem senki 2007.11.22. 17:49:28 / # 288595
avatar
Rendben, de nem kell ennyiszer megköszönni:-)))
lilazoli 2007.11.22. 17:44:37 / # 288594
avatar
Mig élek és élsz!! Remélem még sokáig !!!!! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))
attus 2007.11.22. 17:40:04 / # 288593
avatar
Aludtál te ma egyáltalán?
Fox 2007.11.22. 17:34:38 / # 288591
avatar
Nem tud válaszolni, délután felugrott ezért tudott írni. Gondolom most alszik. Egyébként én sajnos előre szóltam neki hogy ez így nem fog menni, nem mondhatód hogy nem világosítottam fel ezekről a dolgokról, magánélet stb.… Nekem „szerencsém” volt hogy nem volt senkim, most meg egy top secret kapcsolatba élek.. arcok és közös barátok nélkül.. ez se jobb :) de legalább a „piros” telefonon keresgél, nem pedig publicitásba ;)
Oldalszám: 1757