| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2007.11.22. 18:47:14 / # 288611 |
|
Ha kell jegy ,keress meg este !! 2 ig biztos leszek!
|
| lilazoli | 2007.11.22. 18:46:05 / # 288610 |
|
Én a Sanyi tollával ékeskedtem! Tőlle tanultam!!
Előzmény: #288606 cbtaxi 2007.11.22. 18:40:48 |
| utolsó senki | 2007.11.22. 18:45:50 / # 288609 |
|
Igen,ott a helyünk!
Előzmény: #288607 lilazoli 2007.11.22. 18:44:17 |
| Fox | 2007.11.22. 18:44:48 / # 288608 |
|
Ez igy korrekt. A végén marad az üres kéró, és végül hiába dolgozol éjjel-nappal.. rájösz hogy drága a 06/90-es élet.
Előzmény: #288606 cbtaxi 2007.11.22. 18:40:48 |
| lilazoli | 2007.11.22. 18:44:17 / # 288607 |
|
Kőszi !! CSak kiváncsi voltam ,és tőlled akartam hallani!! :) Holnap???
|
| cbtaxi | 2007.11.22. 18:40:48 / # 288606 |
|
Itt a pont!!!!
A hétvége,plussz a vasárnap délután.
Ákos! Ha már 3 "öreg" mondja,akkor tán lehet benne valami!
Össze kell tudni hangolni a melót a magánélettel.Nem lehet 7 ből 7 napot dolgozni.Ha nagyon "szorít a cipő" gyere ki néha hétközben kora délután is.Tízre haza mész,akárhogy is ment addig.Fontos,hogy törődj azzal is,aki otthon vár!
Ha nem,akkor csak otthonod lesz,de mindig üresen.
Előzmény: #288587 lilazoli 2007.11.22. 17:28:39 |
| utolsó senki | 2007.11.22. 18:39:42 / # 288605 |
|
Baráti-kollegális?- beszélgetés volt 70 percben,érdemleges történés nélkül.Na,most foltozd be az oldalad...DDD
Előzmény: #288603 lilazoli 2007.11.22. 18:26:11 |
| AdamGyak | 2007.11.22. 18:29:01 / # 288604 |
|
:D
Előzmény: #288603 lilazoli 2007.11.22. 18:26:11 |
| lilazoli | 2007.11.22. 18:26:11 / # 288603 |
|
nAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Előzmény: #288602 AdamGyak 2007.11.22. 18:20:38 |
| AdamGyak | 2007.11.22. 18:20:38 / # 288602 |
|
Gróf Fox úr
Előzmény: #288601 Fox 2007.11.22. 18:18:47 |
| Fox | 2007.11.22. 18:18:47 / # 288601 |
|
Nem, és még a nevem se 'i'-vel végződik
Előzmény: #288600 AdamGyak 2007.11.22. 18:16:19 |
| AdamGyak | 2007.11.22. 18:16:19 / # 288600 |
|
Foxi, én hiszek benned. Ugye nem 0690.el kezdődik? ;)
|
| vidéki girl | 2007.11.22. 18:14:26 / # 288599 |
|
mi az a piros telefon?
Előzmény: #288591 Fox 2007.11.22. 17:34:38 |
| Fox | 2007.11.22. 17:55:47 / # 288598 |
|
menjunk a másikba mielőtt kiutálnak innen ;)
Előzmény: #288597 attus 2007.11.22. 17:54:57 |
| attus | 2007.11.22. 17:54:57 / # 288597 |
|
A Sanyinak szóltál?
Előzmény: #288596 Fox 2007.11.22. 17:50:36 |
| Fox | 2007.11.22. 17:50:36 / # 288596 |
|
Nem, minek????? vasárnapig nem ráérek aludni..... most volt itt a 402, ittvannak a papirjaim.
Előzmény: #288593 attus 2007.11.22. 17:40:04 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 17:49:28 / # 288595 |
|
Rendben, de nem kell ennyiszer megköszönni:-)))
Előzmény: #288594 lilazoli 2007.11.22. 17:44:37 |
| lilazoli | 2007.11.22. 17:44:37 / # 288594 |
|
Mig élek és élsz!! Remélem még sokáig !!!!! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: #288590 Nevem senki 2007.11.22. 17:32:11 |
| attus | 2007.11.22. 17:40:04 / # 288593 |
|
Aludtál te ma egyáltalán?
Előzmény: #288591 Fox 2007.11.22. 17:34:38 |
| Fox | 2007.11.22. 17:34:38 / # 288591 |
|
Nem tud válaszolni, délután felugrott ezért tudott írni. Gondolom most alszik.
Egyébként én sajnos előre szóltam neki hogy ez így nem fog menni, nem mondhatód hogy nem világosítottam fel ezekről a dolgokról, magánélet stb.… Nekem „szerencsém” volt hogy nem volt senkim, most meg egy top secret kapcsolatba élek.. arcok és közös barátok nélkül.. ez se jobb :) de legalább a „piros” telefonon keresgél, nem pedig publicitásba ;)
Előzmény: #288574 vidéki girl 2007.11.22. 16:59:10 |