| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| vidéki girl | 2007.11.22. 16:52:16 / # 288570 |
|
amúgy itt mindenki minden rendben van a magánéletével? hehe
|
| vidéki girl | 2007.11.22. 16:48:57 / # 288569 |
|
Kedves Akos1758!
Ha egy kicsit többet foglakoznál a csajoddal, valszeg nem lenne örökké idegbeteg, nem mondaná hogy minek kezdtél el taxizni, blablabla... Ha több időt töltenél vele a heti 3*10 percnél (apropó, számold csak össze, szerintem még az se volt meg...) ha foglalkoznál az "egyéb" dolgaiddal is, amit nagy ívben lesz@rsz, akkor lehet, hogy a "közös" dolgaitok kicsit felfelé is ívelnének....De így hogy nem is segítesz neki, mert soha nincs időd.. Hát nem tudom... Ja, és mit ér el azzal, ha délelőttönként NEM dolgozik? Nézi ahogy alszol? Szerintem marhára nem érdekli.... pontosan úgy ahogy téged se érdekelt az, hogy ő mikor fáradt... mmm.... Szerintem ő egy kicsit ennél többre vágyik, nem gondolod? Nőből van, csakúgy mint te pasiból... ergo szükségletei vannak... azt is tudja, hogy te ki is elégíted őket.... De az övéit ki fogja? Szerintem nagyon elhanyagoltnak érezheti magát. Így tönkre fogtok menni..Kérdésem mindössze annyi ezek után: MEGÉRI EZ NEKED (magánélet + anyagiak beleértve...)???
Előzmény: #288520 Akos1758 2007.11.21. 15:07:16 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 16:46:01 / # 288568 |
|
Ma kaptam egy meleg mamuszt itthonra:-))))
Előzmény: #288567 OLW 2007.11.22. 16:41:53 |
| OLW | 2007.11.22. 16:41:53 / # 288567 |
|
Mert papucs vagy.
mint mi.
Előzmény: #288566 Nevem senki 2007.11.22. 16:11:38 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 16:11:38 / # 288566 |
|
Ja és itthon nem firkálgatok hülyeségeket!!!
Ha meg mondanám, a Drágám a második szónál közbeszól:- Na most hagyd abba!
Ne m szoktam vitatkozni:-))))))))))))))
Előzmény: #288560 cbtaxi 2007.11.22. 14:59:40 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 16:09:47 / # 288565 |
|
Ez Csoguéknál divat:-)))
Én itthon jó fiú vagyok, kapok enni:-))))
Előzmény: #288560 cbtaxi 2007.11.22. 14:59:40 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 16:08:38 / # 288564 |
|
Nem szenyázol velem, ugye???
Pontosan azt és annyit írtam,amennyit akartam:-)))))
Előzmény: #288556 csogu 2007.11.22. 13:43:58 |
| cbtaxi | 2007.11.22. 15:02:19 / # 288561 |
|
Kaptál 1 pontot "kedves" utas! :)))))
Előzmény: #288557 Fox 2007.11.22. 13:50:52 |
| cbtaxi | 2007.11.22. 14:59:40 / # 288560 |
|
Ki mondta, hogy ebédet is kapott?
Csak meg volt terítve az asztal!!!!!!!!! :))
Előzmény: #288545 lilazoli 2007.11.22. 12:51:43 |
| terminátor | 2007.11.22. 14:02:34 / # 288559 |
|
miért nem hivtál simán egy főtaxit?
kinyitotta volna az ajtot az esernyőt!
még ki is segitett volna a kocsibol!
és nem kellett volna rá annyit várni:)
Előzmény: #288557 Fox 2007.11.22. 13:50:52 |
| terminátor | 2007.11.22. 13:58:27 / # 288558 |
|
nem is esett az eső tegnap:)
Előzmény: #288557 Fox 2007.11.22. 13:50:52 |
| Fox | 2007.11.22. 13:50:52 / # 288557 |
|
Sajnálatos események folytán, kénytelen voltam ma délelőtt lerakni a kocsimat a lakatosnál aki Rákoscsabán székel. Gondoltam a hazajutást taxival oldom meg.. nem is kellett több, felhívtam egy nagyon kedves kollégát aki a minap adta meg a telefonszámát, hátha sikerül egyre többet utaznom vele. Talán fekete octáviával jár, valami fiatal srác. Szóval nem is kellett több tárcsáztam a névjegykártyán szereplő számot, és kb. másfél óra várakozás után meg is jött a szép tisztán csillogó taxi, illetve a kedves sofőrje (állítólag éjjel nem dolgozott, tehát nem volt fönt 48órája). Majd bemondtam a messzinek látszó címet (csupán 19km) gondoltam legyen egy jó napja is, rögtön egy ilyen hosszúnak számító fuvarral kezd. Talán az első kereszteződésig vagy rendőr lámpáig nem is volt gond, amíg nem csörrent meg a telefonja (gondolom egy kedves utasa hívta) amikor is elkezdett cikázni az úton, majd megkért hogy próbáljak meg neki segíteni egyenesbe tartani az autót, mert neki most jegyzetelnie kell…Na gondoltam itt a vég, de legalább olcsóbb lesz a taxi a számításaimnál..
Különösképpen nem történt semmi említésre méltó, a folyamatos telefonálgatás és a szembe jövők levillogásán kívül.. talán jól esett volna egy esernyő a fejem fölé illetve az ajtó előre kinyitása.. esetleg ha nem tette volna szóvá a taxiórában mutatott vészjóslóan magas összeg kiegyenlítésénél a borravalót (idézem: „Lehet azért többet is adni”.
Tisztelettel az „utas”
Fox
|
| csogu | 2007.11.22. 13:43:58 / # 288556 |
|
Ezt hogy érted?
Előzmény: #288554 Nevem senki 2007.11.22. 13:41:45 |
|
| csogu | 2007.11.22. 13:42:41 / # 288555 |
|
Ehhez semmi köze sem volt a technikának, egy sima fuvarbeolvasói hiba volt, ami agyon vágta a hangulatom szinte azonnal, ahogy kiértem az utcára, ezzel megpecsételve a napom.
Előzmény: #288553 terminátor 2007.11.22. 13:38:23 |
|
| Nevem senki | 2007.11.22. 13:41:45 / # 288554 |
|
Már csak egyetlen gondolat./lehet, hogy most teszek tönkre mindent/
Utolsó megjegyzésed mutatja, mennyire nem ismersz te sem engem.
Valóban volt időszak az életemben, mikor azt hittem hogy van elég eszem és kitartásom ahhoz, hogy elvállaljak egy megbízatást.
Baromi nagyot tévedtem!!!
Nem való nekem ez a dolog, és ezt ma már tisztán látom.
De te nem láthatod, nem tudhatod, mivel, úgy tudom, itt sem voltál a cégnél, mikor ez történt.
Belátásomat tükrözi a nickválasztásom is,és ez így van jól.
Ma sokkal kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb vagyok, mint akkor voltam. Nem savanyú nekem semmi, legfeljebb néha büdös:-)))
Azt viszont szóvá is teszem. Tehetem, mert a szabad véleménnyilvánítás joga megillet. Ha nem mindig megfelelő formában teszem az azért van mert egy morgós vén f@sz vagyok, nem pedig azért mert savanyú a szőlő:-)))
Veled ellentétben én pontosan tudom, mennyi küszködéssel, idegeskedéssel, megalkuvással jár e szerinted "nemes" poszt betöltése.
Ne írigyeld, hidd el én sem teszem.
Maradok tisztelettel:
Borza "outsider" Sándor
1269
Előzmény: #288539 világtaLAN 2007.11.22. 10:31:43 |
| terminátor | 2007.11.22. 13:38:23 / # 288553 |
|
mesélj rola ?
biztos igy van,nem is a bentlévőkkel van a gond!
hanem a technikával!
ami néha katasztrofális!
Előzmény: #288552 csogu 2007.11.22. 13:26:14 |
| csogu | 2007.11.22. 13:26:14 / # 288552 |
|
A tegnapi napot csak azért nem véleményezem, mert voltam bent a központban, láttam milyen munka folyik bent és most nagyon átmentem megértőbe...
|
|
| Nevem senki | 2007.11.22. 13:21:15 / # 288551 |
|
Megvolt, köszi:-)
Előzmény: #288548 lilazoli 2007.11.22. 13:12:28 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 13:20:37 / # 288550 |
|
Milyen igazad van:-)))))
Itt jól odamondogatunk egymásnak, aztán úgysem változik semmi:-))
Előzmény: #288542 etikás 2007.11.22. 12:43:45 |
| terminátor | 2007.11.22. 13:19:42 / # 288549 |
|
hali!
azért még kéne azokon az átjátszokon finomitani:)
tegnap is vesztettem egykét hajszálamat!
|