| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Nevem senki | 2007.11.22. 17:32:11 / # 288590 |
|
Hányszor veted még a szememre???
DDDDDDDDDDDDD
Előzmény: #288588 lilazoli 2007.11.22. 17:31:19 |
| lilazoli | 2007.11.22. 17:31:19 / # 288588 |
|
ENGEM A " NEVEM SENKI " VITT BELE!! IGAZ JÓKOR,JÓIDŐBEN !!! /1989 JUNIUS/
Előzmény: #288583 vidéki girl 2007.11.22. 17:21:28 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 17:31:19 / # 288589 |
|
Így van, és mi mindketten tapasztalatból beszélünk:-((((
Előzmény: #288587 lilazoli 2007.11.22. 17:28:39 |
| lilazoli | 2007.11.22. 17:28:39 / # 288587 |
|
Ákos ! Neked lassan reszeltek! Huzd meg a hétvégét és hétfőn foglalj egy asztalt valami hangulatos kisvendéglőbe " Kistarcsa hangulat PL" és beszéljétek meg mert neked már a 25. óra kezdődőtt!! MÉRLEGELJ!!!!!!!!
Előzmény: #288584 lilazoli 2007.11.22. 17:25:34 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 17:28:05 / # 288586 |
|
Ne már Zoli, ezen már túl vagyunk.
Előzmény: #288584 lilazoli 2007.11.22. 17:25:34 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 17:27:01 / # 288585 |
|
Konkrét dolgokba, soha nem mernék beleszólni, most sem teszem. Nem tisztem és nem is tudok igazságot tenni két ember között, ez a ti dolgotok. Én csak próbáltam vázolni Ákos nem könnyű helyzetét, hátha egy kicsit megnyugtatlak:-))
Hidd el neki is tudnék megfontolandó dolgokat mondani, csak ő nem kérdezett:-)))
Előzmény: #288583 vidéki girl 2007.11.22. 17:21:28 |
| lilazoli | 2007.11.22. 17:25:34 / # 288584 |
|
A mi magánéletűnk kőzűgy!!! Eggyűtt éljűk"baszogatnak ,baszogatunk " Mi a szadot,grupenben szeretjűk!! :-))
Előzmény: #288570 vidéki girl 2007.11.22. 16:52:16 |
| vidéki girl | 2007.11.22. 17:21:28 / # 288583 |
|
Aham... örülnék ha ez így lenne... Én teljes mértékben megértem, de ugyanezt elvárom tőle is. Ő is értsen meg engem. Abban egyeztünk meg, hogy ez nem megy a kapcsolatunk rovására... Azóta háromszor költözött el, majd vissza.. Ha pedig szorítják a kifizetni valók, ami tény és való, akkor nem ott kellett volna kezdeni, hogy luxusautó kedvezmények nélkül.. El lehetett volna kezdeni egy picivel lejjebb is.. Tanulópénznek bőven elég. És ha az beindul, akkor lehet váltani, nincs igazam? Várnám én őt otthon de mire ő felébred én már nem vagyok otthon, és mikor én felébredek, még nincs otthon.. Egyébként én mindig le vagyok hülyézve, merthogy én nem értek ehhez az egészhez semmit... Lehet hogy igaza van.. és ha nem?
Előzmény: #288582 Nevem senki 2007.11.22. 17:12:23 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 17:12:23 / # 288582 |
|
Bonyolultabb ez ennél. Ákos kezdő még, nem biztos, hogy úgy és annyit dolgozik, mint szeretne. Szorítják a kifizetni valók, tanulja a taxizást, naponta fut bele számára ismeretlen szituációkba.Meg akar felelni az új követelményeknek, és feltehetően Neked is.
Biztos, hogy nincs több megértés benned iránta???
Fontos lenne ám nagyon, hogy otthon ne a stressz, az idegelés várja, hanem egy megértő, szerető Kedves, aki lesímogatja a homlokáról a gondok ráncait.
Kérlek gondold át mégegyszer:-))
Előzmény: #288581 vidéki girl 2007.11.22. 17:06:15 |
| vidéki girl | 2007.11.22. 17:06:15 / # 288581 |
|
szerinted miért kérdeztem? csak annak éri meg taxizni, akinek nincs barátnője, vagy családja, vagy bárkije....??
|
| Nevem senki | 2007.11.22. 17:05:16 / # 288580 |
|
Ne légy ideges. Idegeskedn annyi, mint más hülyesége miatt magunkat büntetni
Előzmény: #288578 vidéki girl 2007.11.22. 17:03:49 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 17:04:23 / # 288579 |
|
amúgy itt mindenki minden rendben van a magánéletével? hehe
Ez nem volt egy szimpi styl, de ha kíváncsi vagy és őszintén érdeklődsz, az más. A válasz is olyan lesz:-)
Előzmény: #288570 vidéki girl 2007.11.22. 16:52:16 |
| vidéki girl | 2007.11.22. 17:03:49 / # 288578 |
|
idegbeteg állapotban sajnos nem megy...
Előzmény: #288577 Nevem senki 2007.11.22. 17:02:34 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 17:02:34 / # 288577 |
|
Fogalmazni tudni kell:-))
Előzmény: #288576 vidéki girl 2007.11.22. 17:01:27 |
| vidéki girl | 2007.11.22. 17:01:27 / # 288576 |
|
naugye...
|
| Nevem senki | 2007.11.22. 17:00:13 / # 288575 |
|
Ez így már más egy kicsit:-)))
Előzmény: #288574 vidéki girl 2007.11.22. 16:59:10 |
| vidéki girl | 2007.11.22. 16:59:10 / # 288574 |
|
válaszolni se kötelező jelleggel kell ... erről ennyit...csak érdekel, hogy milyen érzés a másik helyében lenni...
Előzmény: #288572 Nevem senki 2007.11.22. 16:55:10 |
| vidéki girl | 2007.11.22. 16:57:44 / # 288573 |
|
Nagyon szívesen tenném.... de lassan 3 hete, hogy EZ AZ OLDAL az egyetlen kommunikációs forma köztünk... ez azért elég gáz, nem? Ja, és pontosan azért írtam így, hogy rámismerjen... és felismerje a problémát...
Előzmény: #288571 Nevem senki 2007.11.22. 16:54:47 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 16:55:10 / # 288572 |
|
közöd?????
Előzmény: #288570 vidéki girl 2007.11.22. 16:52:16 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 16:54:47 / # 288571 |
|
Ha egyes szám harmadik személyben beszélsz magadról, szerinted nem ismer rád????
Ezt nem inkább otthon kellene megbeszélni, hogy a sok idült:-) ne szóljon bele??
Szerencsés leszel, ha csak hatan-nyolcan ajánlják fel, hogy szívesen kielégítík a szükségleteidet:-))
( persze szigorúan csak viccből, de ez sem fogja előrevinni az ügyedet)
Előzmény: #288569 vidéki girl 2007.11.22. 16:48:57 |