Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2007.11.22. 17:32:11 / # 288590
avatar
Hányszor veted még a szememre??? DDDDDDDDDDDDD
lilazoli 2007.11.22. 17:31:19 / # 288588
avatar
ENGEM A " NEVEM SENKI " VITT BELE!! IGAZ JÓKOR,JÓIDŐBEN !!! /1989 JUNIUS/
Nevem senki 2007.11.22. 17:31:19 / # 288589
avatar
Így van, és mi mindketten tapasztalatból beszélünk:-((((
lilazoli 2007.11.22. 17:28:39 / # 288587
avatar
Ákos ! Neked lassan reszeltek! Huzd meg a hétvégét és hétfőn foglalj egy asztalt valami hangulatos kisvendéglőbe " Kistarcsa hangulat PL" és beszéljétek meg mert neked már a 25. óra kezdődőtt!! MÉRLEGELJ!!!!!!!!
Nevem senki 2007.11.22. 17:28:05 / # 288586
avatar
Ne már Zoli, ezen már túl vagyunk.
Nevem senki 2007.11.22. 17:27:01 / # 288585
avatar
Konkrét dolgokba, soha nem mernék beleszólni, most sem teszem. Nem tisztem és nem is tudok igazságot tenni két ember között, ez a ti dolgotok. Én csak próbáltam vázolni Ákos nem könnyű helyzetét, hátha egy kicsit megnyugtatlak:-)) Hidd el neki is tudnék megfontolandó dolgokat mondani, csak ő nem kérdezett:-)))
lilazoli 2007.11.22. 17:25:34 / # 288584
avatar
A mi magánéletűnk kőzűgy!!! Eggyűtt éljűk"baszogatnak ,baszogatunk " Mi a szadot,grupenben szeretjűk!! :-))
vidéki girl 2007.11.22. 17:21:28 / # 288583
avatar
Aham... örülnék ha ez így lenne... Én teljes mértékben megértem, de ugyanezt elvárom tőle is. Ő is értsen meg engem. Abban egyeztünk meg, hogy ez nem megy a kapcsolatunk rovására... Azóta háromszor költözött el, majd vissza.. Ha pedig szorítják a kifizetni valók, ami tény és való, akkor nem ott kellett volna kezdeni, hogy luxusautó kedvezmények nélkül.. El lehetett volna kezdeni egy picivel lejjebb is.. Tanulópénznek bőven elég. És ha az beindul, akkor lehet váltani, nincs igazam? Várnám én őt otthon de mire ő felébred én már nem vagyok otthon, és mikor én felébredek, még nincs otthon.. Egyébként én mindig le vagyok hülyézve, merthogy én nem értek ehhez az egészhez semmit... Lehet hogy igaza van.. és ha nem?
Nevem senki 2007.11.22. 17:12:23 / # 288582
avatar
Bonyolultabb ez ennél. Ákos kezdő még, nem biztos, hogy úgy és annyit dolgozik, mint szeretne. Szorítják a kifizetni valók, tanulja a taxizást, naponta fut bele számára ismeretlen szituációkba.Meg akar felelni az új követelményeknek, és feltehetően Neked is. Biztos, hogy nincs több megértés benned iránta??? Fontos lenne ám nagyon, hogy otthon ne a stressz, az idegelés várja, hanem egy megértő, szerető Kedves, aki lesímogatja a homlokáról a gondok ráncait. Kérlek gondold át mégegyszer:-))
vidéki girl 2007.11.22. 17:06:15 / # 288581
avatar
szerinted miért kérdeztem? csak annak éri meg taxizni, akinek nincs barátnője, vagy családja, vagy bárkije....??

Nevem senki 2007.11.22. 17:05:16 / # 288580
avatar
Ne légy ideges. Idegeskedn annyi, mint más hülyesége miatt magunkat büntetni
Nevem senki 2007.11.22. 17:04:23 / # 288579
avatar
amúgy itt mindenki minden rendben van a magánéletével? hehe Ez nem volt egy szimpi styl, de ha kíváncsi vagy és őszintén érdeklődsz, az más. A válasz is olyan lesz:-)
vidéki girl 2007.11.22. 17:03:49 / # 288578
avatar
idegbeteg állapotban sajnos nem megy...
Nevem senki 2007.11.22. 17:02:34 / # 288577
avatar
Fogalmazni tudni kell:-))
vidéki girl 2007.11.22. 17:01:27 / # 288576
avatar
naugye...

Nevem senki 2007.11.22. 17:00:13 / # 288575
avatar
Ez így már más egy kicsit:-)))
vidéki girl 2007.11.22. 16:59:10 / # 288574
avatar
válaszolni se kötelező jelleggel kell ... erről ennyit...csak érdekel, hogy milyen érzés a másik helyében lenni...
vidéki girl 2007.11.22. 16:57:44 / # 288573
avatar
Nagyon szívesen tenném.... de lassan 3 hete, hogy EZ AZ OLDAL az egyetlen kommunikációs forma köztünk... ez azért elég gáz, nem? Ja, és pontosan azért írtam így, hogy rámismerjen... és felismerje a problémát...
Nevem senki 2007.11.22. 16:55:10 / # 288572
avatar
közöd?????
Nevem senki 2007.11.22. 16:54:47 / # 288571
avatar
Ha egyes szám harmadik személyben beszélsz magadról, szerinted nem ismer rád???? Ezt nem inkább otthon kellene megbeszélni, hogy a sok idült:-) ne szóljon bele?? Szerencsés leszel, ha csak hatan-nyolcan ajánlják fel, hogy szívesen kielégítík a szükségleteidet:-)) ( persze szigorúan csak viccből, de ez sem fogja előrevinni az ügyedet)
Oldalszám: 1757