Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.12.19. 01:39:00 / # 287639
Hmmm...fricskát érzek ki az írásodból:-)) Szóval azt mondod, hogy még az URH-záshoz is kókler vagyok, és maximum kályhataxisnak felelek meg...annak is a silányabbik fajtájából??? Lehet, viszont akkor téyleg kurva jó cégnél vagyunk Toma, ha még így is megéldegélünk:-))

csogu 2007.12.19. 01:37:02 / # 287655
Mire ez a nagy földöntúli ömlengés? Az már ömlengés, ha azt írom, hogy nem bántam meg, hogy anno a Janchip idehozott? Ha azt mondom neked, hogy jaaaj cbtaxi, de jól nézel ma ki, az már egyenlő a szerelmi vallomással? Nem láttál te még engem ömlengeni....majd azt figyeld meg, ha anyu elkészíti a karácsonyi káposztát:-))) Annak a lábosnak tudok olyanokat mondani, hogy még én is belepirulok:-)))

TOMLA 2007.12.19. 00:02:37 / # 287642
avatar
Hi. Csaknem megjavították a gépedet? Mer akkó megencst jaj minekünk! Azé majd dobj egy mailt mikor felütsz egy veresCsepel(azé még mindíg jobb mintha kék lenne ha érted mire gondolok.)Róka utca 30 at 3-al. No én azt mentem,nyomtatom, kereteztetem, fel a falra szöggel.Osztán mikó az onokák felcseperedvén tágranyíló (ahogy ez illik)szemmel megkédezik "Papa mi a rák ez"tudom én nekik mondani, hogy ez a Csugu bá"levelele SK. Merhogy Ő csakis rádióról. Hej....
cbtaxi 2007.12.18. 21:21:20 / # 288048
avatar
Azzé mesélhetnál róla! Mire ez a nagy földöntúli ömlengés? Fűszoknyás lányok vártak a recepción? Vagy Te lettél a győztes a "Nyerje vissza az egészévi tagdíját" játékban? :)))))))))))
csogu 2007.12.18. 15:15:16 / # 287269
Más stílus, más felfogás, más mentalitás....én arra nem vagyok alkalmas és hiányzik belőlem sok olyan dolog, ami ahhoz kell....ami persze nem feltétlen negatívum (pl. nyelv tudás). Legyünk tisztában saját korlátainkkal és akkor már nem lehet akkora baj. Én amíg taxis vagyok mindig is urh-ról fogok tudni megélni...lehet ez miatt lenézni, megszólni...de akkor is így van.
csogu 2007.12.18. 15:13:42 / # 287265
Tudod hogy ez nem is rossz ötlet. JWT különben nem kispályás...láttam egyszer verekedni.... A csaj azt sem tudta hol van a 12. pofon után:-)))
cbtaxi 2007.12.18. 15:13:14 / # 287261
avatar
Akkor Janchip miért nem ennél a cégnél dolgozik? Lehet,hogy neki több esze van mint Neked? :)))))))))
Bbetyár 2007.12.18. 15:12:02 / # 287255
Szia Ákos! Majd a nyáron megyünk füredre indihez sportnapra, tenisz, golf, uszás stb... Beszélj vele hátha felálíttat egy ringet valahol és akkor megtartjuk az: I. hallotaxi kickbox kupát :))
csogu 2007.12.18. 15:07:35 / # 287239
Voltam ma bent a központban…hááát mit mondjak, nem bántam meg anno, hogy Janchip ehhez a céghez vitt be:-))

indi50 2007.12.18. 13:11:05 / # 286057
Lehet, hogy nem jutott nekik sorszám.:))

törölt felh. 2007.12.18. 10:40:52 / # 285981
avatar
Szóljál és egyeztetünk helyszint. Belgium Hemkerk strasse 65 megfelel.Szerintem ha megkérem a sógoromat megengedi,hogy a garázsába elintézük a dolgot. 1ébként namsokára tényleg indulok arra felé. Karácsony Rotterdam,1nap Belgium,2nap Den Haag és Amsterdam.

cbtaxi 2007.12.17. 18:00:12 / # 286670
avatar
Ne is csodálkozz,kiscsávó,Belgiumból nem olyan 1X-ü kiruccanni a Bogdánira! :)))))))
lilazoli 2007.12.17. 17:41:24 / # 286579
avatar
Szerintem a halászlé nemjó szivószállal!!!!!!!!!!!!4
törölt felh. 2007.12.17. 16:20:53 / # 286549
avatar
Azon,hogy a Cbtaxi nem jelent meg nem csodálkozom. De,hogy a Trubadur is beijedt. Na mindegy ez van.
nightsky 2007.12.16. 20:38:48 / # 286244
avatar
Hétfőtől sztrájkolnak a cigányok 2007-12-15 09:19 Határozatlan idejű sztrájkot hirdetnek hétfőre a magyarországi cigányok és cigány érdekképviseleti szervezetek. Név nélkül nyilatkozó roma honfitársaink elmondták: hétfőtől nem veszik fel a segélyeket, minden réz és alumínium a helyén marad, a magányos nyugdíjasokat és erdőket elkerülik, átmeneteileg az autós lincseléseket is felfüggesztik, és petícióban köszönik meg az értük dolgozó magyar munkavállalóknak eltartásukat…

törölt felh. 2007.12.16. 17:39:59 / # 286192
avatar
Dolgozok mint állát:-))) Helyzet váltóztlan okoska még mindig agytalan. Holnap du 14:00-től 14:30-ig van egy szabad hely csak kérlek légy pontos;-)))
trubadur 2007.12.16. 15:37:08 / # 286056
avatar
Jó reggelt szasztok !!! JWT mostanában elég csenben vagy,nem történik semmi a JWT-ringen ?

indi50 2007.12.14. 20:37:59 / # 273277
A portás pedig azt fogja mondani: Taxis? Húzzon egy sorszámot!:))

nyertes00 2007.12.14. 20:15:04 / # 273062
avatar
Kell majd, főleg a kutyus miatt :-DD
AdamGyak 2007.12.14. 17:51:42 / # 272832
avatar
Minden nap újra díszítitek, mi ?

Oldalszám: 1757