| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.12.19. 01:39:00 / # 287639 |
|
Hmmm...fricskát érzek ki az írásodból:-))
Szóval azt mondod, hogy még az URH-záshoz is kókler vagyok, és maximum kályhataxisnak felelek meg...annak is a silányabbik fajtájából??? Lehet, viszont akkor téyleg kurva jó cégnél vagyunk Toma, ha még így is megéldegélünk:-))
|
|
| csogu | 2007.12.19. 01:37:02 / # 287655 |
|
Mire ez a nagy földöntúli ömlengés?
Az már ömlengés, ha azt írom, hogy nem bántam meg, hogy anno a Janchip idehozott?
Ha azt mondom neked, hogy jaaaj cbtaxi, de jól nézel ma ki, az már egyenlő a szerelmi vallomással?
Nem láttál te még engem ömlengeni....majd azt figyeld meg, ha anyu elkészíti a karácsonyi káposztát:-))) Annak a lábosnak tudok olyanokat mondani, hogy még én is belepirulok:-)))
|
|
| TOMLA | 2007.12.19. 00:02:37 / # 287642 |
|
Hi.
Csaknem megjavították a gépedet? Mer akkó megencst jaj minekünk! Azé majd dobj egy mailt mikor felütsz egy veresCsepel(azé még mindíg jobb mintha kék lenne ha érted mire gondolok.)Róka utca 30 at 3-al. No én azt mentem,nyomtatom, kereteztetem, fel a falra szöggel.Osztán mikó az onokák felcseperedvén tágranyíló (ahogy ez illik)szemmel megkédezik "Papa mi a rák ez"tudom én nekik mondani, hogy ez a Csugu bá"levelele SK. Merhogy Ő csakis rádióról.
Hej....
Előzmény: #287269 csogu 2007.12.18. 15:15:16 |
| cbtaxi | 2007.12.18. 21:21:20 / # 288048 |
|
Azzé mesélhetnál róla! Mire ez a nagy földöntúli ömlengés?
Fűszoknyás lányok vártak a recepción?
Vagy Te lettél a győztes a "Nyerje vissza az egészévi tagdíját" játékban? :)))))))))))
Előzmény: #287239 csogu 2007.12.18. 15:07:35 |
| csogu | 2007.12.18. 15:15:16 / # 287269 |
|
Más stílus, más felfogás, más mentalitás....én arra nem vagyok alkalmas és hiányzik belőlem sok olyan dolog, ami ahhoz kell....ami persze nem feltétlen negatívum (pl. nyelv tudás).
Legyünk tisztában saját korlátainkkal és akkor már nem lehet akkora baj.
Én amíg taxis vagyok mindig is urh-ról fogok tudni megélni...lehet ez miatt lenézni, megszólni...de akkor is így van.
Előzmény: #287261 cbtaxi 2007.12.18. 15:13:14 |
|
| csogu | 2007.12.18. 15:13:42 / # 287265 |
|
Tudod hogy ez nem is rossz ötlet.
JWT különben nem kispályás...láttam egyszer verekedni....
A csaj azt sem tudta hol van a 12. pofon után:-)))
Előzmény: #287255 Bbetyár 2007.12.18. 15:12:02 |
|
| cbtaxi | 2007.12.18. 15:13:14 / # 287261 |
|
Akkor Janchip miért nem ennél a cégnél dolgozik?
Lehet,hogy neki több esze van mint Neked? :)))))))))
Előzmény: #287239 csogu 2007.12.18. 15:07:35 |
| Bbetyár | 2007.12.18. 15:12:02 / # 287255 |
|
Szia Ákos!
Majd a nyáron megyünk füredre indihez sportnapra, tenisz, golf, uszás stb...
Beszélj vele hátha felálíttat egy ringet valahol és akkor megtartjuk az:
I. hallotaxi kickbox kupát :))
Előzmény: #285981 2007.12.18. 10:40:52 |
|
| csogu | 2007.12.18. 15:07:35 / # 287239 |
|
Voltam ma bent a központban…hááát mit mondjak, nem bántam meg anno, hogy Janchip ehhez a céghez vitt be:-))
|
|
| indi50 | 2007.12.18. 13:11:05 / # 286057 |
|
Lehet, hogy nem jutott nekik sorszám.:))
|
|
| törölt felh. | 2007.12.18. 10:40:52 / # 285981 |
|
Szóljál és egyeztetünk helyszint.
Belgium Hemkerk strasse 65 megfelel.Szerintem ha megkérem a sógoromat megengedi,hogy a garázsába elintézük a dolgot.
1ébként namsokára tényleg indulok arra felé.
Karácsony Rotterdam,1nap Belgium,2nap Den Haag és Amsterdam.
|
| cbtaxi | 2007.12.17. 18:00:12 / # 286670 |
|
Ne is csodálkozz,kiscsávó,Belgiumból nem olyan 1X-ü kiruccanni a Bogdánira! :)))))))
Előzmény: #286549 2007.12.17. 16:20:53 |
| lilazoli | 2007.12.17. 17:41:24 / # 286579 |
|
Szerintem a halászlé nemjó szivószállal!!!!!!!!!!!!4
Előzmény: #286549 2007.12.17. 16:20:53 |
| törölt felh. | 2007.12.17. 16:20:53 / # 286549 |
|
Azon,hogy a Cbtaxi nem jelent meg nem csodálkozom.
De,hogy a Trubadur is beijedt.
Na mindegy ez van.
Előzmény: #286192 2007.12.16. 17:39:59 |
| nightsky | 2007.12.16. 20:38:48 / # 286244 |
|
Hétfőtől sztrájkolnak a cigányok
2007-12-15 09:19
Határozatlan idejű sztrájkot hirdetnek hétfőre a magyarországi cigányok és cigány érdekképviseleti szervezetek.
Név nélkül nyilatkozó roma honfitársaink elmondták: hétfőtől nem veszik fel a segélyeket, minden réz és alumínium a helyén marad, a magányos nyugdíjasokat és erdőket elkerülik, átmeneteileg az autós lincseléseket is felfüggesztik, és petícióban köszönik meg az értük dolgozó magyar munkavállalóknak eltartásukat…
|
| törölt felh. | 2007.12.16. 17:39:59 / # 286192 |
|
Dolgozok mint állát:-)))
Helyzet váltóztlan okoska még mindig agytalan.
Holnap du 14:00-től 14:30-ig van egy szabad hely csak kérlek légy pontos;-)))
Előzmény: #286056 trubadur 2007.12.16. 15:37:08 |
| trubadur | 2007.12.16. 15:37:08 / # 286056 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
JWT mostanában elég csenben vagy,nem történik semmi a JWT-ringen ?
|
| indi50 | 2007.12.14. 20:37:59 / # 273277 |
|
A portás pedig azt fogja mondani:
Taxis?
Húzzon egy sorszámot!:))
|
|
| nyertes00 | 2007.12.14. 20:15:04 / # 273062 |
|
Kell majd, főleg a kutyus miatt :-DD
Előzmény: #272832 AdamGyak 2007.12.14. 17:51:42 |
| AdamGyak | 2007.12.14. 17:51:42 / # 272832 |
|
Minden nap újra díszítitek, mi ?
|