Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nyertes00 2007.12.14. 11:49:20 / # 287750
avatar
nyertes00 2007.12.14. 11:45:13 / # 287747
avatar
nem csatolja be a képet. miért?? jpg.típusú..
nyertes00 2007.12.14. 11:44:14 / # 287743
avatar
ma megmondtam a gyereknek, meg az asszonynak is, hogy idén olyan karácsonyfa lesz, amilyet én akarok... Hát nem lelkesedtek , nem is értem? :-DD

lilazoli 2007.12.14. 10:30:30 / # 287729
avatar
Ajaj!!!!
cbtaxi 2007.12.14. 09:52:00 / # 287565
avatar
Miért,mi lesz ott holnap?
törölt felh. 2007.12.14. 07:41:10 / # 287515
avatar
Na jó mivel már tényleg eltelt egy év: Miután a Csipetkével találkoztam a Bogdáni útnak nevezet ringnél és hogyis írjam jobbnak látta a meccs után itt a fórumon bocsánatot kérni mindenkitöl azzal a feltétellel,hogy nem árulom el kicsoda ő. A Bogdáni úti ring végeredményben a III.Ker Kalap utca 1. alatt található ami a Bogdániról nyilik.De mivel a Bogdáni útat többen ismerik így maradtaunk annál. Holnap azaz 12.15-én délután 14:00-ra szeretettel várlak.A kapuban a portásnak csak annyit mondj,hogy a JWT-ét (dzsiviti-t)keresed.
cbtaxi 2007.12.13. 21:46:03 / # 284717
avatar
2 rendezvény között volt pár óra pihim és elolvastam a fórumot, tavaly karácsonyig. Ott még nem jelent meg a Bogdánin Csipetke! Sőt,addig még Te azt se tudtad,hogy hol a Bogdáni ring!Azóta sajna nem volt időm tovább olvasni.Most se nagyon,éjjel 1 -re mennem kell tovább,addig alszom 1 kicsit. Sziasztok.

törölt felh. 2007.12.13. 09:12:58 / # 286846
avatar
Ég a város ég a ház is, Nem is egy ház hanem száz is. TŰZ TŰZ, TŰZ TŰZ.
lilazoli 2007.12.13. 09:02:34 / # 286841
avatar
Kihúzod a gyufát!! :)))
lilazoli 2007.12.13. 09:01:36 / # 286833
avatar
Még nem ,de jó nagy hűtője van!! :-9
törölt felh. 2007.12.13. 08:48:20 / # 286827
avatar
cbtaxi!!! Nem olvasod kellő körültekintéssel a fórumot.Mivel a csipetke topiktárs megjelent a Bogdánin így már nem tudja behajtani rajta az ebédet a Lilazoli.Remélem érted!
trubadur 2007.12.12. 14:43:35 / # 282481
avatar
Azóta is éhezik :-)) Jó reggelt szasztok !!
cbtaxi 2007.12.12. 13:55:29 / # 274876
avatar
Emléxel még Csipetkére? Behajtottad rajta az ebédet? :)))))))))))))
lilazoli 2007.12.12. 07:46:02 / # 272987
avatar
Hoppá!!!! ???

cbtaxi 2007.12.11. 21:22:45 / # 287170
avatar
További jókat,mára ennyi!

cbtaxi 2007.12.11. 05:22:19 / # 285662
avatar
A többi képet lepje homály. Családos emberek is vannak rajtuk. :))))

cbtaxi 2007.12.11. 05:16:10 / # 285660
avatar
Volt aki nem is tudott enni

cbtaxi 2007.12.11. 05:15:11 / # 285628
avatar
A kaja kissé fűszeres volt

cbtaxi 2007.12.11. 05:14:27 / # 285631
avatar
De őrült egy buli volt,annyi szent. Egy kis előzetes:

cbtaxi 2007.12.11. 04:10:09 / # 285245
avatar
Ééén..? Hogy gondolod? :)))Valami agglegénypartin lehettem,mert nő az nem volt.Legalább is amíg eszméletemnél voltam nem láttam egyet sem. :)))))
Oldalszám: 1757