| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| nyertes00 | 2007.12.14. 11:49:20 / # 287750 |
|
Előzmény: #287743 nyertes00 2007.12.14. 11:44:14 |
| nyertes00 | 2007.12.14. 11:45:13 / # 287747 |
|
nem csatolja be a képet. miért?? jpg.típusú..
Előzmény: #287743 nyertes00 2007.12.14. 11:44:14 |
| nyertes00 | 2007.12.14. 11:44:14 / # 287743 |
|
ma megmondtam a gyereknek, meg az asszonynak is, hogy idén olyan karácsonyfa lesz, amilyet én akarok...
Hát nem lelkesedtek , nem is értem? :-DD
|
| lilazoli | 2007.12.14. 10:30:30 / # 287729 |
|
Ajaj!!!!
Előzmény: #287565 cbtaxi 2007.12.14. 09:52:00 |
| cbtaxi | 2007.12.14. 09:52:00 / # 287565 |
|
Miért,mi lesz ott holnap?
Előzmény: #287515 2007.12.14. 07:41:10 |
| törölt felh. | 2007.12.14. 07:41:10 / # 287515 |
|
Na jó mivel már tényleg eltelt egy év:
Miután a Csipetkével találkoztam a Bogdáni útnak nevezet ringnél és hogyis írjam jobbnak látta a meccs után itt a fórumon bocsánatot kérni mindenkitöl azzal a feltétellel,hogy nem árulom el kicsoda ő.
A Bogdáni úti ring végeredményben a III.Ker Kalap utca 1. alatt található ami a Bogdániról nyilik.De mivel a Bogdáni útat többen ismerik így maradtaunk annál.
Holnap azaz 12.15-én délután 14:00-ra szeretettel várlak.A kapuban a portásnak csak annyit mondj,hogy a JWT-ét (dzsiviti-t)keresed.
Előzmény: #284717 cbtaxi 2007.12.13. 21:46:03 |
| cbtaxi | 2007.12.13. 21:46:03 / # 284717 |
|
2 rendezvény között volt pár óra pihim és elolvastam a fórumot, tavaly karácsonyig. Ott még nem jelent meg a Bogdánin Csipetke!
Sőt,addig még Te azt se tudtad,hogy hol a Bogdáni ring!Azóta sajna nem volt időm tovább olvasni.Most se nagyon,éjjel 1 -re mennem kell tovább,addig alszom 1 kicsit.
Sziasztok.
|
| törölt felh. | 2007.12.13. 09:12:58 / # 286846 |
|
Ég a város ég a ház is,
Nem is egy ház hanem száz is.
TŰZ TŰZ,
TŰZ TŰZ.
Előzmény: #286841 lilazoli 2007.12.13. 09:02:34 |
| lilazoli | 2007.12.13. 09:02:34 / # 286841 |
|
Kihúzod a gyufát!! :)))
Előzmény: #286827 2007.12.13. 08:48:20 |
| lilazoli | 2007.12.13. 09:01:36 / # 286833 |
|
Még nem ,de jó nagy hűtője van!! :-9
Előzmény: #274876 cbtaxi 2007.12.12. 13:55:29 |
| törölt felh. | 2007.12.13. 08:48:20 / # 286827 |
|
cbtaxi!!!
Nem olvasod kellő körültekintéssel a fórumot.Mivel a csipetke topiktárs megjelent a Bogdánin így már nem tudja behajtani rajta az ebédet a Lilazoli.Remélem érted!
Előzmény: #274876 cbtaxi 2007.12.12. 13:55:29 |
| trubadur | 2007.12.12. 14:43:35 / # 282481 |
|
Azóta is éhezik :-))
Jó reggelt szasztok !!
Előzmény: #274876 cbtaxi 2007.12.12. 13:55:29 |
| cbtaxi | 2007.12.12. 13:55:29 / # 274876 |
|
Emléxel még Csipetkére?
Behajtottad rajta az ebédet? :)))))))))))))
Előzmény: #272987 lilazoli 2007.12.12. 07:46:02 |
| lilazoli | 2007.12.12. 07:46:02 / # 272987 |
|
Hoppá!!!! ???
|
| cbtaxi | 2007.12.11. 21:22:45 / # 287170 |
|
További jókat,mára ennyi!
|
| cbtaxi | 2007.12.11. 05:22:19 / # 285662 |
|
A többi képet lepje homály.
Családos emberek is vannak rajtuk. :))))
|
| cbtaxi | 2007.12.11. 05:16:10 / # 285660 |
|
Volt aki nem is tudott enni
|
| cbtaxi | 2007.12.11. 05:15:11 / # 285628 |
|
A kaja kissé fűszeres volt
|
| cbtaxi | 2007.12.11. 05:14:27 / # 285631 |
|
De őrült egy buli volt,annyi szent.
Egy kis előzetes:
|
| cbtaxi | 2007.12.11. 04:10:09 / # 285245 |
|
Ééén..? Hogy gondolod? :)))Valami agglegénypartin lehettem,mert nő az nem volt.Legalább is amíg eszméletemnél voltam nem láttam egyet sem. :)))))
Előzmény: #285027 Nevem senki 2007.12.11. 03:35:30 |