| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.12.20. 07:21:17 / # 274760 |
|
Azt mondtad,hogy elég idős néni volt.
Márpedig az idős emberek többsége leépül agyilag,olyanok lesznek mint a kisgyerekek.
Segíteni kell nekik!
Tehát a te lelkeden szárad az idős hölgy szenvedése!
Mondd,nem csuklassz?
:DDDD
|
| cbtaxi | 2007.12.20. 05:20:30 / # 274381 |
|
Reménytelen eset.........:))
Előzmény: #273091 csogu 2007.12.20. 04:42:46 |
| csogu | 2007.12.20. 04:42:46 / # 273091 |
|
Ez sem jött be:-(
10 percig vicceket meséltem neki, szóval a móka meg volt, de mást kérdezett...és nem boldogan:
- Te teljesen meg hülyültél???
Előzmény: #273067 cbtaxi 2007.12.20. 04:35:39 |
|
| cbtaxi | 2007.12.20. 04:35:39 / # 273067 |
|
Amatőr!
5-10 perc "móka" és utána boldogan kérdezi: "Nem vagy éhes apuci,csináljak vmit neked?" :))))))))
Előzmény: #273063 csogu 2007.12.20. 04:26:58 |
| csogu | 2007.12.20. 04:26:58 / # 273063 |
|
Gondolod szívesen állna neki most reggelit készíteni?? ...hmmm...a fene tudja, nem látok rá sok esélyt, de legyen...majd megmutatom, hogy te biztattál rá:-))
Előzmény: #272988 cbtaxi 2007.12.20. 04:23:06 |
|
| cbtaxi | 2007.12.20. 04:23:06 / # 272988 |
|
És ha mégis???????? :-)))))))
Előzmény: #272982 csogu 2007.12.20. 04:12:16 |
| csogu | 2007.12.20. 04:12:16 / # 272982 |
|
Szerintem nem bánja, hogy hajnali 4-kor nem ébresztem fel :-))
Előzmény: #272903 cbtaxi 2007.12.20. 04:01:29 |
|
| cbtaxi | 2007.12.20. 04:01:29 / # 272903 |
|
Na...mindenki hazaért,és egyből a gép elé?
Ahelyett,hogy az asszony mellé!
Előzmény: #272839 csogu 2007.12.20. 03:46:42 |
| csogu | 2007.12.20. 03:46:42 / # 272839 |
|
Nem is tudom, vhogy ez a mai nap olyan idegpróbáló volt...
Utasok-kollégák, bentiek...mind egy kicsit hozzátettek, azt a végeredmény az lett, hogy inkább majd ma kicsit jobban belehúzok, de mára inkább letettem a lantot...
Előzmény: #272838 Nevem senki 2007.12.20. 03:37:27 |
|
| Nevem senki | 2007.12.20. 03:37:27 / # 272838 |
|
Mi van, te is meguntad Ricsi??
|
| csogu | 2007.12.19. 15:17:13 / # 287685 |
|
Én meg már azt hittem hajnalban, hogy ez az új dudád:-DD
|
|
| csogu | 2007.12.19. 15:16:46 / # 287667 |
|
Nézd, erőszakkal nem lehet senkin sem segíteni:-)
|
|
| Nevem senki | 2007.12.19. 13:52:30 / # 287748 |
|
találtam egy gyöngyszemet, megosztom veletek:-))
Világít a seggem, csilingel a herém, azt hiszem egy karácsonyfa jött hátulról belém! Boldog Karácsonyt mindenkinek!
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.12.19. 11:52:29 / # 287722 |
|
Nem kellett volna elvinni a balesetibe?
Előzmény: #287669 csogu 2007.12.19. 01:52:04 |
| csogu | 2007.12.19. 08:32:40 / # 288523 |
|
Válts fel ötösbe, akkor nem fog kopogni...nekem is ez jött be ilyen sebességnél:-))
Előzmény: #288515 2007.12.19. 08:28:38 |
|
| törölt felh. | 2007.12.19. 08:28:38 / # 288515 |
|
Képzeld nálam is kopog valami elöl a motornál. Lehet,hogy a hideg miatt van de amikor visszalassitok 210-220km/h környékére elmúlik.
Előzmény: #288500 csogu 2007.12.19. 08:26:36 |
| csogu | 2007.12.19. 08:26:36 / # 288500 |
|
cbtaxi, megyek boldogítani a Misit:-(((
Nagyon kopog elől valami, már engem is zavar....
|
|
| csogu | 2007.12.19. 08:06:42 / # 288372 |
|
Hmmm...látom elkényelmesedtek az urak és nem tudják már milyen decemberben, hóesésben, a tél szépségeiben gyönyörködni, miközben azt figyelik valahol tutizva, vagy droszton várakozva, hogy a másik cég miként pörög, miközben neked nincs munkád:-))
Előzmény: #288365 Nevem senki 2007.12.19. 06:12:59 |
|
| Nevem senki | 2007.12.19. 06:12:59 / # 288365 |
|
Önök most egy fizetett hirdetést olvastak!!!!
Előzmény: #287639 csogu 2007.12.19. 01:39:00 |
| csogu | 2007.12.19. 01:52:04 / # 287669 |
|
Hááát ma nem semmi volt az első pár fuvarom:-))) Csak hölgyek. Az egyik depressziósabb mint a másik. Erre felkapok egy Városligeti fasort és ott jön egy idősebb hölgy.
- Jaaaj kedvesem segítsen behelyezni a csomagjaim, mert a bal kezem nem tudom használni – köszönt rám miután kinyitotta a jobb hátsó ajtót.
Nem mondhatnám, hogy túl udvarias hangulatban voltam, ha figyelembe vesszük az előtte utazó pár hölgy aknamunkáját amit az idegrendszerem ellen indított. Azért hátrafordulva elhelyeztem a motyóját, majd lementem alfába (egyszer ezen a fuvaron is túl leszek hangulat) és elindultam a megadott címre. Közben elkezd bombázni ő is engem a negatív hullámaival, hogy táncolt a Miklóssal (nem a Vezérre gondolt…gondolom:-D) és amikor a férfi megpörgette, akkor neki megfájdult a bal keze.
Nyavalygott egész végig, hogy így fáj neki, meg úgy fáj. Na, tuti arra megy ki a játék, hogy segítsem fel neki a motyóját.
- Kedveském, segítene nekem a liftig bevinni a szatyraim, mert nagyon fáj a balkezem…
Bingo!!! Csak ne ismerném már ennyire az embereket.
Megérkeztünk, leparkoltam, felkapcsoltam a belsővilágítást, fizetett, meg közben jajongott nekem.
- Nézze meg, már picit be is dagadt a kezem.
Olyan közömbösen odapillantottam, mint akit valóban érdekel….majd kiestem az autóból a látottak miatt.
A hölgynek kifordulva a hüvelykujja és az a ujjmozgató valami, ami a kézfejben található szemlátomást eltörve és az egész keze úgy beduzzadva, hogy csak na.
Egyből felgyorsultam, kiugrottam a kocsiból, megkerültem és már nyitottam is az ajtót.
- Asszonyom, önnek eltört a keze és kificamodott a hüvelykujja – diagnosztizáltam gyorsan a látottakat.
- Jaaj, gondolja?
- Nem gondolom, hanem látom. Ne vicceljen már velem, ezt orvosnak látnia kell!
- Jajj de úgy fááááj.
- Hogy a pi…hogy a fenébe ne fájna, hiszen ELTÖRT!!!
- …pont így ünnepek előtt. Beborogatom és ha holnapra nem múlik el, akkor megmutatom a körzeti orvosomnak.
- Kedves, ez nem belgyógyász szakterülete, ez traumatológia. Sem borogatástól, sem ráolvasástól, de még meleg mézestejtől sem fog reggelre elmúlni.
- Gondolja???
Kész, ennek agyára ment a fájdalom. Kiszállt a kocsiból, jajongott, majd szépen elnyelte a lift, de még további kellemes munkát kívánt nekem.
Hihetetlen….
|
|