Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bao, a FŐNÖK! 2007.12.20. 07:21:17 / # 274760
avatar
Azt mondtad,hogy elég idős néni volt. Márpedig az idős emberek többsége leépül agyilag,olyanok lesznek mint a kisgyerekek. Segíteni kell nekik! Tehát a te lelkeden szárad az idős hölgy szenvedése! Mondd,nem csuklassz? :DDDD

cbtaxi 2007.12.20. 05:20:30 / # 274381
avatar
Reménytelen eset.........:))
csogu 2007.12.20. 04:42:46 / # 273091
Ez sem jött be:-( 10 percig vicceket meséltem neki, szóval a móka meg volt, de mást kérdezett...és nem boldogan: - Te teljesen meg hülyültél???
cbtaxi 2007.12.20. 04:35:39 / # 273067
avatar
Amatőr! 5-10 perc "móka" és utána boldogan kérdezi: "Nem vagy éhes apuci,csináljak vmit neked?" :))))))))
csogu 2007.12.20. 04:26:58 / # 273063
Gondolod szívesen állna neki most reggelit készíteni?? ...hmmm...a fene tudja, nem látok rá sok esélyt, de legyen...majd megmutatom, hogy te biztattál rá:-))
cbtaxi 2007.12.20. 04:23:06 / # 272988
avatar
És ha mégis???????? :-)))))))
csogu 2007.12.20. 04:12:16 / # 272982
Szerintem nem bánja, hogy hajnali 4-kor nem ébresztem fel :-))
cbtaxi 2007.12.20. 04:01:29 / # 272903
avatar
Na...mindenki hazaért,és egyből a gép elé? Ahelyett,hogy az asszony mellé!
csogu 2007.12.20. 03:46:42 / # 272839
Nem is tudom, vhogy ez a mai nap olyan idegpróbáló volt... Utasok-kollégák, bentiek...mind egy kicsit hozzátettek, azt a végeredmény az lett, hogy inkább majd ma kicsit jobban belehúzok, de mára inkább letettem a lantot...
Nevem senki 2007.12.20. 03:37:27 / # 272838
avatar
Mi van, te is meguntad Ricsi??

csogu 2007.12.19. 15:17:13 / # 287685
Én meg már azt hittem hajnalban, hogy ez az új dudád:-DD

csogu 2007.12.19. 15:16:46 / # 287667
Nézd, erőszakkal nem lehet senkin sem segíteni:-)

Nevem senki 2007.12.19. 13:52:30 / # 287748
avatar
találtam egy gyöngyszemet, megosztom veletek:-)) Világít a seggem, csilingel a herém, azt hiszem egy karácsonyfa jött hátulról belém! Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Bao, a FŐNÖK! 2007.12.19. 11:52:29 / # 287722
avatar
Nem kellett volna elvinni a balesetibe?
csogu 2007.12.19. 08:32:40 / # 288523
Válts fel ötösbe, akkor nem fog kopogni...nekem is ez jött be ilyen sebességnél:-))
törölt felh. 2007.12.19. 08:28:38 / # 288515
avatar
Képzeld nálam is kopog valami elöl a motornál. Lehet,hogy a hideg miatt van de amikor visszalassitok 210-220km/h környékére elmúlik.
csogu 2007.12.19. 08:26:36 / # 288500
cbtaxi, megyek boldogítani a Misit:-((( Nagyon kopog elől valami, már engem is zavar....

csogu 2007.12.19. 08:06:42 / # 288372
Hmmm...látom elkényelmesedtek az urak és nem tudják már milyen decemberben, hóesésben, a tél szépségeiben gyönyörködni, miközben azt figyelik valahol tutizva, vagy droszton várakozva, hogy a másik cég miként pörög, miközben neked nincs munkád:-))
Nevem senki 2007.12.19. 06:12:59 / # 288365
avatar
Önök most egy fizetett hirdetést olvastak!!!!
csogu 2007.12.19. 01:52:04 / # 287669
Hááát ma nem semmi volt az első pár fuvarom:-))) Csak hölgyek. Az egyik depressziósabb mint a másik. Erre felkapok egy Városligeti fasort és ott jön egy idősebb hölgy. - Jaaaj kedvesem segítsen behelyezni a csomagjaim, mert a bal kezem nem tudom használni – köszönt rám miután kinyitotta a jobb hátsó ajtót. Nem mondhatnám, hogy túl udvarias hangulatban voltam, ha figyelembe vesszük az előtte utazó pár hölgy aknamunkáját amit az idegrendszerem ellen indított. Azért hátrafordulva elhelyeztem a motyóját, majd lementem alfába (egyszer ezen a fuvaron is túl leszek hangulat) és elindultam a megadott címre. Közben elkezd bombázni ő is engem a negatív hullámaival, hogy táncolt a Miklóssal (nem a Vezérre gondolt…gondolom:-D) és amikor a férfi megpörgette, akkor neki megfájdult a bal keze. Nyavalygott egész végig, hogy így fáj neki, meg úgy fáj. Na, tuti arra megy ki a játék, hogy segítsem fel neki a motyóját. - Kedveském, segítene nekem a liftig bevinni a szatyraim, mert nagyon fáj a balkezem… Bingo!!! Csak ne ismerném már ennyire az embereket. Megérkeztünk, leparkoltam, felkapcsoltam a belsővilágítást, fizetett, meg közben jajongott nekem. - Nézze meg, már picit be is dagadt a kezem. Olyan közömbösen odapillantottam, mint akit valóban érdekel….majd kiestem az autóból a látottak miatt. A hölgynek kifordulva a hüvelykujja és az a ujjmozgató valami, ami a kézfejben található szemlátomást eltörve és az egész keze úgy beduzzadva, hogy csak na. Egyből felgyorsultam, kiugrottam a kocsiból, megkerültem és már nyitottam is az ajtót. - Asszonyom, önnek eltört a keze és kificamodott a hüvelykujja – diagnosztizáltam gyorsan a látottakat. - Jaaj, gondolja? - Nem gondolom, hanem látom. Ne vicceljen már velem, ezt orvosnak látnia kell! - Jajj de úgy fááááj. - Hogy a pi…hogy a fenébe ne fájna, hiszen ELTÖRT!!! - …pont így ünnepek előtt. Beborogatom és ha holnapra nem múlik el, akkor megmutatom a körzeti orvosomnak. - Kedves, ez nem belgyógyász szakterülete, ez traumatológia. Sem borogatástól, sem ráolvasástól, de még meleg mézestejtől sem fog reggelre elmúlni. - Gondolja??? Kész, ennek agyára ment a fájdalom. Kiszállt a kocsiból, jajongott, majd szépen elnyelte a lift, de még további kellemes munkát kívánt nekem. Hihetetlen….

Oldalszám: 1757