| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.12.21. 05:20:05 / # 288114 |
|
Na mentem,csá mndki!
|
| cbtaxi | 2007.12.21. 05:12:27 / # 288079 |
|
Ühümm..............
Előzmény: #288056 csogu 2007.12.21. 04:02:40 |
| csogu | 2007.12.21. 04:02:40 / # 288056 |
|
Ma milyen sokszor volt üres a Palota droszt...:-))
|
|
| csogu | 2007.12.21. 04:01:01 / # 288054 |
|
Jaaahhh kérem, valakinek az utcán is lennie kell:-)))
|
|
| cbtaxi | 2007.12.20. 20:58:00 / # 288264 |
|
Jól el vok itt magamban.
Az is igaz,így remek társaságban vok. :))
|
| cbtaxi | 2007.12.20. 18:23:44 / # 287998 |
|
A mai esti műszak a központban ugyan ők, mint tegnap?
|
| cbtaxi | 2007.12.20. 13:27:52 / # 286245 |
|
Klasszikusokat csak pontosan,SZÓ SZERINT!!!! :)))))))))))))))
„Szabad vagyok – mondta a majom a rácsnak. – Én nem – mondta a rács. – Engem majmok köré zártak”
Rolls frakció
Előzmény: #286069 Nevem senki 2007.12.20. 12:40:28 |
| cbtaxi | 2007.12.20. 13:25:04 / # 286220 |
|
De vajon tudod-e,kitől idéztél? :))))))))))
Előzmény: #286069 Nevem senki 2007.12.20. 12:40:28 |
| Nevem senki | 2007.12.20. 12:40:28 / # 286069 |
|
[b]-Szabad vagyok, szólt a majom a rácsnak.
Én nem- mondta a rács,- engem majmok köré zártak!![/b]
|
| utolsó senki | 2007.12.20. 12:24:38 / # 286059 |
|
|
| utolsó senki | 2007.12.20. 12:23:01 / # 286043 |
|
|
| utolsó senki | 2007.12.20. 12:22:11 / # 286037 |
|
Azér nekem is van néhány...:
Előzmény: #285783 csogu 2007.12.20. 10:11:38 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.12.20. 10:15:22 / # 285933 |
|
Az "önzetlen" segítségre gondoltam csak.
Azért még egy rodolfót legombolhattál volna a vén szatyorról a balesetiig!
:D
Előzmény: #285739 csogu 2007.12.20. 10:09:23 |
| csogu | 2007.12.20. 10:11:55 / # 285914 |
|
:-DDDDDDDDDDDDD
Előzmény: #285756 Nevem senki 2007.12.20. 10:11:26 |
|
| csogu | 2007.12.20. 10:11:38 / # 285783 |
|
Ha megnézed Lilazoli képeit, szinte adja magát még jó pár hülyeség:-))
|
|
| Nevem senki | 2007.12.20. 10:11:26 / # 285756 |
|
Ez sokmindent megmagyaráz:-))))
|
| csogu | 2007.12.20. 10:10:30 / # 285661 |
|
Ezt megadom!!!!:-DDDDDDD
Előzmény: #274902 Doksly 2007.12.20. 07:53:43 |
|
| csogu | 2007.12.20. 10:09:23 / # 285739 |
|
Látom itt fogalomzavar van:-)
Nálam már idős kategóriába tartozik cbtaxi is...szóval a te értelmezésedben egy olyan hölgy volt, aki még javában virgonc ha elég alkohol éri a torkát:-)
|
|
| utolsó senki | 2007.12.20. 10:08:55 / # 285634 |
|
Azé' nekem ez jobban bejön...
|
| Doksly | 2007.12.20. 07:53:43 / # 274902 |
|
|