Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.12.21. 05:20:05 / # 288114
avatar
Na mentem,csá mndki!

cbtaxi 2007.12.21. 05:12:27 / # 288079
avatar
Ühümm..............
csogu 2007.12.21. 04:02:40 / # 288056
Ma milyen sokszor volt üres a Palota droszt...:-))

csogu 2007.12.21. 04:01:01 / # 288054
Jaaahhh kérem, valakinek az utcán is lennie kell:-)))

cbtaxi 2007.12.20. 20:58:00 / # 288264
avatar
Jól el vok itt magamban. Az is igaz,így remek társaságban vok. :))

cbtaxi 2007.12.20. 18:23:44 / # 287998
avatar
A mai esti műszak a központban ugyan ők, mint tegnap?

cbtaxi 2007.12.20. 13:27:52 / # 286245
avatar
Klasszikusokat csak pontosan,SZÓ SZERINT!!!! :))))))))))))))) „Szabad vagyok – mondta a majom a rácsnak. – Én nem – mondta a rács. – Engem majmok köré zártak” Rolls frakció
cbtaxi 2007.12.20. 13:25:04 / # 286220
avatar
De vajon tudod-e,kitől idéztél? :))))))))))
Nevem senki 2007.12.20. 12:40:28 / # 286069
avatar
[b]-Szabad vagyok, szólt a majom a rácsnak. Én nem- mondta a rács,- engem majmok köré zártak!![/b]
utolsó senki 2007.12.20. 12:24:38 / # 286059
avatar
utolsó senki 2007.12.20. 12:23:01 / # 286043
avatar
utolsó senki 2007.12.20. 12:22:11 / # 286037
avatar
Azér nekem is van néhány...:
Bao, a FŐNÖK! 2007.12.20. 10:15:22 / # 285933
avatar
Az "önzetlen" segítségre gondoltam csak. Azért még egy rodolfót legombolhattál volna a vén szatyorról a balesetiig! :D
csogu 2007.12.20. 10:11:55 / # 285914
:-DDDDDDDDDDDDD
csogu 2007.12.20. 10:11:38 / # 285783
Ha megnézed Lilazoli képeit, szinte adja magát még jó pár hülyeség:-))
Nevem senki 2007.12.20. 10:11:26 / # 285756
avatar
Ez sokmindent megmagyaráz:-))))
csogu 2007.12.20. 10:10:30 / # 285661
Ezt megadom!!!!:-DDDDDDD
csogu 2007.12.20. 10:09:23 / # 285739
Látom itt fogalomzavar van:-) Nálam már idős kategóriába tartozik cbtaxi is...szóval a te értelmezésedben egy olyan hölgy volt, aki még javában virgonc ha elég alkohol éri a torkát:-)
utolsó senki 2007.12.20. 10:08:55 / # 285634
avatar
Azé' nekem ez jobban bejön...

Doksly 2007.12.20. 07:53:43 / # 274902
avatar

Oldalszám: 1757