Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Fox 2008.01.03. 13:15:22 / # 286910
avatar
Okoska.. :)
trubadur 2008.01.03. 12:58:31 / # 286887
avatar
Jóóóóóól meg dobta :-)))

trubadur 2008.01.03. 12:57:30 / # 286885
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Multidéző-Retró-vagy ilyesmi Kérdés ??? Ki látható a képen ?

Nevem senki 2008.01.02. 23:03:43 / # 286258
avatar
Már nem is fog! Öreg kutya nem tanul új kunsztokat:-)))))
törölt felh. 2008.01.02. 22:55:15 / # 286170
avatar
Nekem nem influenzám van, hanem felfáztam. 28-án nem ment a bolt, munkakezdésnek álltam két és fél órát, levertek mindenről, és nem fűtöttem eleget.
cbtaxi 2008.01.02. 22:41:21 / # 286162
avatar
Csak annyit,hogy azon kevesek közé tartozik,akik még nem világosultak meg!:))))
csogu 2008.01.02. 22:29:05 / # 286154
Passz, de nekem is felkeltette az érdeklődésem. Állítólag majd a boltjában lehet kapni....ha aktuális lesz, akkor benézek oda. walaki, figyu, ezt neked: Klikk ide
cbtaxi 2008.01.02. 22:27:35 / # 286102
avatar
És az,hogy Te ott szörfölsz? Lehet ez véletlen? :)))) Amúgy mi az a Loose Change? Valami film lehet ha jól vettem ki. Hozzá lehet jutni valahol?
csogu 2008.01.02. 22:22:53 / # 286072
Te, figyu cbtaxi, itt nekem valami gyanús... Lehet minket - téged biztos - átvernek a lányok? Aszondja nekem a Kata, hogy de jó lenne neki is gipszben lenni. Mire én: Miért lenne neked jó féllábon ugrálva főzni, mosni, takarítani....erre csúnyát mondott:-)) Na, azt olvasgatok, szörfözgetek a neten, erre mit találok: klikk ide Lehet ez véletlen??? :-)))

csogu 2008.01.02. 22:12:04 / # 286040
06-90-690-690
cbtaxi 2008.01.02. 22:09:57 / # 286031
avatar
Khmm...tudja vki a tűzoltók számát? :))

cbtaxi 2008.01.02. 22:04:27 / # 285991
avatar
Akko jó éjt!Megyek mert szerintem a vasaló kiégette a vasalódeszkát.Olyan füst szag van itt vagy mi... :)
csogu 2008.01.02. 22:02:33 / # 285984
Pontosan:-DDD
cbtaxi 2008.01.02. 22:01:55 / # 285964
avatar
Így?

csogu 2008.01.02. 22:00:58 / # 285973
Na, most már jobban fogok aludni, mosollyal az arcomon:-))))
cbtaxi 2008.01.02. 22:00:06 / # 285970
avatar
Ember! 5 hétig lesz gipszben!Fel tudod ezt fogni??? SEGÍTSÉG!!!!!!!!!
csogu 2008.01.02. 21:57:43 / # 285963
Segítség?? Neked??? Minek?? 2-3 hónap és belejössz:-))
cbtaxi 2008.01.02. 21:55:57 / # 285951
avatar
Ha úgy gondolja és ráér,holnap átjöhet segíteni! Te úgyse leszel otthon.........
csogu 2008.01.02. 21:53:16 / # 285935
Ja-ja:-)) Visszatérve az előbbi témához...szóltam a Katának, hogy vigyázzon magára, nehogy megsérüljön:-))
cbtaxi 2008.01.02. 21:51:52 / # 285928
avatar
Nocsak,nappalos leszel?
Oldalszám: 1757