| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Fox | 2008.01.03. 13:15:22 / # 286910 |
|
Okoska..
:)
Előzmény: #286885 trubadur 2008.01.03. 12:57:30 |
| trubadur | 2008.01.03. 12:58:31 / # 286887 |
|
Jóóóóóól meg dobta :-)))
|
| trubadur | 2008.01.03. 12:57:30 / # 286885 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Multidéző-Retró-vagy ilyesmi
Kérdés ???
Ki látható a képen ?
|
| Nevem senki | 2008.01.02. 23:03:43 / # 286258 |
|
Már nem is fog!
Öreg kutya nem tanul új kunsztokat:-)))))
Előzmény: #286162 cbtaxi 2008.01.02. 22:41:21 |
| törölt felh. | 2008.01.02. 22:55:15 / # 286170 |
|
Nekem nem influenzám van, hanem felfáztam. 28-án nem ment a bolt, munkakezdésnek álltam két és fél órát, levertek mindenről, és nem fűtöttem eleget.
Előzmény: #286154 csogu 2008.01.02. 22:29:05 |
| cbtaxi | 2008.01.02. 22:41:21 / # 286162 |
|
Csak annyit,hogy azon kevesek közé tartozik,akik még nem világosultak meg!:))))
Előzmény: #285551 csogu 2008.01.02. 21:38:51 |
| csogu | 2008.01.02. 22:29:05 / # 286154 |
|
Passz, de nekem is felkeltette az érdeklődésem. Állítólag majd a boltjában lehet kapni....ha aktuális lesz, akkor benézek oda.
walaki, figyu, ezt neked:
Klikk ide
Előzmény: #286102 cbtaxi 2008.01.02. 22:27:35 |
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 22:27:35 / # 286102 |
|
És az,hogy Te ott szörfölsz?
Lehet ez véletlen? :))))
Amúgy mi az a Loose Change? Valami film lehet ha jól vettem ki.
Hozzá lehet jutni valahol?
Előzmény: #286072 csogu 2008.01.02. 22:22:53 |
| csogu | 2008.01.02. 22:22:53 / # 286072 |
|
Te, figyu cbtaxi, itt nekem valami gyanús...
Lehet minket - téged biztos - átvernek a lányok?
Aszondja nekem a Kata, hogy de jó lenne neki is gipszben lenni. Mire én: Miért lenne neked jó féllábon ugrálva főzni, mosni, takarítani....erre csúnyát mondott:-))
Na, azt olvasgatok, szörfözgetek a neten, erre mit találok:
klikk ide
Lehet ez véletlen??? :-)))
|
|
| csogu | 2008.01.02. 22:12:04 / # 286040 |
|
06-90-690-690
Előzmény: #286031 cbtaxi 2008.01.02. 22:09:57 |
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 22:09:57 / # 286031 |
|
Khmm...tudja vki a tűzoltók számát? :))
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 22:04:27 / # 285991 |
|
Akko jó éjt!Megyek mert szerintem a vasaló kiégette a vasalódeszkát.Olyan füst szag van itt vagy mi... :)
Előzmény: #285984 csogu 2008.01.02. 22:02:33 |
| csogu | 2008.01.02. 22:02:33 / # 285984 |
|
Pontosan:-DDD
Előzmény: #285964 cbtaxi 2008.01.02. 22:01:55 |
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 22:01:55 / # 285964 |
|
Így?
|
| csogu | 2008.01.02. 22:00:58 / # 285973 |
|
Na, most már jobban fogok aludni, mosollyal az arcomon:-))))
Előzmény: #285970 cbtaxi 2008.01.02. 22:00:06 |
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 22:00:06 / # 285970 |
|
Ember! 5 hétig lesz gipszben!Fel tudod ezt fogni???
SEGÍTSÉG!!!!!!!!!
Előzmény: #285963 csogu 2008.01.02. 21:57:43 |
| csogu | 2008.01.02. 21:57:43 / # 285963 |
|
Segítség?? Neked??? Minek??
2-3 hónap és belejössz:-))
Előzmény: #285951 cbtaxi 2008.01.02. 21:55:57 |
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 21:55:57 / # 285951 |
|
Ha úgy gondolja és ráér,holnap átjöhet segíteni! Te úgyse leszel otthon.........
Előzmény: #285935 csogu 2008.01.02. 21:53:16 |
| csogu | 2008.01.02. 21:53:16 / # 285935 |
|
Ja-ja:-))
Visszatérve az előbbi témához...szóltam a Katának, hogy vigyázzon magára, nehogy megsérüljön:-))
Előzmény: #285928 cbtaxi 2008.01.02. 21:51:52 |
|
| cbtaxi | 2008.01.02. 21:51:52 / # 285928 |
|
Nocsak,nappalos leszel?
Előzmény: #285762 csogu 2008.01.02. 21:49:35 |