Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2008.01.07. 17:47:18 / # 287577
avatar
Ez nem a Hegylakó internetes váltózata:-))) Itt több Ákos is lehet. Szilágyi Ákos Főtaxi 1518.
cbtaxi 2008.01.07. 17:46:22 / # 287529
avatar
Hazudnék ha most azt mondanám: Értem! Izgatottan várom a "jó megoldást amivel magyarázkodhatok" :)))))))) A Fox és Ákos nevekkel van baj?Vagy az írásaimmal? Vagy most mi van?????????????? :))))))))))
Akos1758 2008.01.07. 17:18:12 / # 287521
avatar
Nem semmi, olvasom itt a topicot (magam stílusához méltóan bele- bele olvasgatva, aztán valami megragad és elkezdem végigvezetni a fonalat), erre egy beírásban kiszúrom hogy "Fox" majd pár szóval odébb, hogy "Ákos"... ...nem hiába, van mikor egy beírás izgalmasabbnak tűnik elsőre... ...Bocs JWT valamint cbtaxi, félre ne értsetek, nem úgy értettem... ...na jó, azthiszem ezt még megrágom párszor és ha kitaláltam valami jó megoldást amivel magyarázkodhatok, majd írok...
utolsó senki 2008.01.07. 14:12:31 / # 288045
avatar
Azt hiszem,a Tőled beszerzett "autó"któl kap idegösszeröppenést!(csak nem azt is ráakarod sózni???)
törölt felh. 2008.01.07. 14:07:40 / # 288043
avatar
Vagy inkább egy Picassora:-)))
Nevem senki 2008.01.07. 13:54:15 / # 288031
avatar
Hol van még az este?? DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
utolsó senki 2008.01.07. 13:50:25 / # 288028
avatar
Nagy szerencsém van,dolgozni fogok...
csogu 2008.01.07. 13:49:23 / # 288018
Jaaa, Csabi, hívott a csaj, 17 órára kell érte mennem, szóval szerintem olyan 17.30-ra ottvagyok nálad! cbtaxi, este megkereshetnél, ha még emberi időben lépsz pályára. HÍREK VAN!!!:-)

csogu 2008.01.07. 13:44:41 / # 287982
Most rohanok meló, de majd este kaptok:-)) MIND!!!:-)

Nevem senki 2008.01.07. 12:28:54 / # 287653
avatar
Semmi különös. Ha fáradt vagyok, alacsony a tolerancia küszöböm, és feldühít, ha valaki hülyeségeket beszél!

nyertes00 2008.01.07. 11:22:13 / # 287610
avatar
mi mindent talál az ember, ha a eten nézelődik: Tilos a dohányzás a taxiban! Az új dohányzásellenes szabályok életbe lépése miatt már a tokiói taxikban sem lehet cigarettára gyújtani. A döntés előzménye, hogy két taxitársaságot 2005-ben bepereltek sofőrjei, amiért utasaik dohányfüstjét kellett szívniuk. A bíróság akkor még elutasította kártérítési igényüket, melyet a passzív dohányzásból adódó egészségromlásukra hivatkozva kértek. Az ítéletben azonban az is szerepelt, hogy a társaságok gondolják át, milyen intézkedéseket tehetnek. A tiltás mellett némi engedményt is tettek a társaságok. A sofőrök kis hamutálakat hordanak majd magukkal, és az utas kérésére egy biztonságos helyen félreállva lehetővé teszik számára, hogy elszívjon egy cigarettát.

utolsó senki 2008.01.07. 11:12:40 / # 287602
avatar
Hááát,már nem úgy emlegeti,hogy "drága kis jószágom",valami "büdös dög"öt hallottam Tőle.Ráadásul naponta csak 3x gondol rá a 30 helyett...
cbtaxi 2008.01.07. 10:20:42 / # 287588
avatar
Ha rendesen fogyókúrázna,akár még lehetne is! :))
cbtaxi 2008.01.07. 10:19:59 / # 287576
avatar
Miért,cserélni akar?Mi lesz ez Ótvarral?

lilazoli 2008.01.07. 10:16:28 / # 287528
avatar
A képen Csogu a vietnámi taxis látható???
cbtaxi 2008.01.07. 10:13:48 / # 287520
avatar
Én úgy láttam,hogy felfelé is annyival ment!:))

cbtaxi 2008.01.07. 10:11:44 / # 287518
avatar
De legalább kéznél lesz egy fotós ha baj lenne!:))))))))
lilazoli 2008.01.07. 10:06:59 / # 287476
avatar
Ő már csak ilyen!:))
utolsó senki 2008.01.07. 10:03:46 / # 287456
avatar
Úristen! Hát beül 1 jó autóba,és megőrül...aztán meg jönnek a fotók meg a csekkek.

lilazoli 2008.01.07. 10:01:16 / # 288044
avatar
Én meg azt hittem te jőssz 100-al a Hűvősvőlgyin le!!
Oldalszám: 1757