| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| törölt felh. | 2008.01.07. 17:47:18 / # 287577 |
|
Ez nem a Hegylakó internetes váltózata:-)))
Itt több Ákos is lehet.
Szilágyi Ákos Főtaxi 1518.
Előzmény: #287521 Akos1758 2008.01.07. 17:18:12 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 17:46:22 / # 287529 |
|
Hazudnék ha most azt mondanám: Értem!
Izgatottan várom a "jó megoldást amivel magyarázkodhatok" :))))))))
A Fox és Ákos nevekkel van baj?Vagy az írásaimmal?
Vagy most mi van?????????????? :))))))))))
Előzmény: #287521 Akos1758 2008.01.07. 17:18:12 |
| Akos1758 | 2008.01.07. 17:18:12 / # 287521 |
|
Nem semmi, olvasom itt a topicot (magam stílusához méltóan bele- bele olvasgatva, aztán valami megragad és elkezdem végigvezetni a fonalat), erre egy beírásban kiszúrom hogy "Fox" majd pár szóval odébb, hogy "Ákos"...
...nem hiába, van mikor egy beírás izgalmasabbnak tűnik elsőre...
...Bocs JWT valamint cbtaxi, félre ne értsetek, nem úgy értettem...
...na jó, azthiszem ezt még megrágom párszor és ha kitaláltam valami jó megoldást amivel magyarázkodhatok, majd írok...
Előzmény: #286959 cbtaxi 2008.01.06. 22:12:29 |
| utolsó senki | 2008.01.07. 14:12:31 / # 288045 |
|
Azt hiszem,a Tőled beszerzett "autó"któl kap idegösszeröppenést!(csak nem azt is ráakarod sózni???)
Előzmény: #288043 2008.01.07. 14:07:40 |
| törölt felh. | 2008.01.07. 14:07:40 / # 288043 |
|
Vagy inkább egy Picassora:-)))
|
| Nevem senki | 2008.01.07. 13:54:15 / # 288031 |
|
Hol van még az este??
DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
|
| utolsó senki | 2008.01.07. 13:50:25 / # 288028 |
|
Nagy szerencsém van,dolgozni fogok...
Előzmény: #287982 csogu 2008.01.07. 13:44:41 |
| csogu | 2008.01.07. 13:49:23 / # 288018 |
|
Jaaa, Csabi, hívott a csaj, 17 órára kell érte mennem, szóval szerintem olyan 17.30-ra ottvagyok nálad!
cbtaxi, este megkereshetnél, ha még emberi időben lépsz pályára. HÍREK VAN!!!:-)
|
|
| csogu | 2008.01.07. 13:44:41 / # 287982 |
|
Most rohanok meló, de majd este kaptok:-)) MIND!!!:-)
|
|
| Nevem senki | 2008.01.07. 12:28:54 / # 287653 |
|
Semmi különös. Ha fáradt vagyok, alacsony a tolerancia küszöböm, és feldühít, ha valaki hülyeségeket beszél!
|
| nyertes00 | 2008.01.07. 11:22:13 / # 287610 |
|
mi mindent talál az ember, ha a eten nézelődik:
Tilos a dohányzás a taxiban!
Az új dohányzásellenes szabályok életbe lépése miatt már a tokiói taxikban sem lehet cigarettára gyújtani. A döntés előzménye, hogy két taxitársaságot 2005-ben bepereltek sofőrjei, amiért utasaik dohányfüstjét kellett szívniuk. A bíróság akkor még elutasította kártérítési igényüket, melyet a passzív dohányzásból adódó egészségromlásukra hivatkozva kértek. Az ítéletben azonban az is szerepelt, hogy a társaságok gondolják át, milyen intézkedéseket tehetnek. A tiltás mellett némi engedményt is tettek a társaságok. A sofőrök kis hamutálakat hordanak majd magukkal, és az utas kérésére egy biztonságos helyen félreállva lehetővé teszik számára, hogy elszívjon egy cigarettát.
|
| utolsó senki | 2008.01.07. 11:12:40 / # 287602 |
|
Hááát,már nem úgy emlegeti,hogy "drága kis jószágom",valami "büdös dög"öt hallottam Tőle.Ráadásul naponta csak 3x gondol rá a 30 helyett...
Előzmény: #287576 cbtaxi 2008.01.07. 10:19:59 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 10:20:42 / # 287588 |
|
Ha rendesen fogyókúrázna,akár még lehetne is! :))
Előzmény: #287528 lilazoli 2008.01.07. 10:16:28 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 10:19:59 / # 287576 |
|
Miért,cserélni akar?Mi lesz ez Ótvarral?
|
| lilazoli | 2008.01.07. 10:16:28 / # 287528 |
|
A képen Csogu a vietnámi taxis látható???
Előzmény: #287520 cbtaxi 2008.01.07. 10:13:48 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 10:13:48 / # 287520 |
|
Én úgy láttam,hogy felfelé is annyival ment!:))
|
| cbtaxi | 2008.01.07. 10:11:44 / # 287518 |
|
De legalább kéznél lesz egy fotós ha baj lenne!:))))))))
|
| lilazoli | 2008.01.07. 10:06:59 / # 287476 |
|
Ő már csak ilyen!:))
|
| utolsó senki | 2008.01.07. 10:03:46 / # 287456 |
|
Úristen!
Hát beül 1 jó autóba,és megőrül...aztán meg jönnek a fotók meg a csekkek.
|
| lilazoli | 2008.01.07. 10:01:16 / # 288044 |
|
Én meg azt hittem te jőssz 100-al a Hűvősvőlgyin le!!
|