Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.01.07. 19:30:24 / # 288256
JWT erősen veszi az anyagi dolgok kérdését, de maximálisan korrekt és tartja magát abba, amiben az elején megállapodtunk...igaz, ezek a feltételek elég kemények:-) De korrekt gyerek, csak néha hisztis, ha nem kap időben ebédet:-)
csogu 2008.01.07. 18:47:47 / # 288019
Apám, előbb milyen pelyhekben hullt a hó...arra lettem figyelmes, hogy ülök a konyhába, és azt hittem, hogy a felettünk lakó összegyűrt papírzsebkendőket dobál ki az ablakon. Azt kinéztem és nem akartam elhinni, hogy mekkora pelyhekben hull a hó...ami már havaseső...de ha ilyen intenzivitással esett volt 3-4 órát a hó, akkor hello Budapest:-))

cbtaxi 2008.01.07. 18:31:12 / # 287970
avatar
Ez most ? volt,vagy kijelentés?
törölt felh. 2008.01.07. 18:23:14 / # 287422
avatar
Etikásokról nem tudsz valami jó hirt.

törölt felh. 2008.01.07. 18:22:44 / # 287963
avatar
S tényleg.
Akos1758 2008.01.07. 18:21:59 / # 287856
avatar
Hurrá, ebben a pillanatban hallom a híradóban... 5 Ft-tal drágul a benzin szerdától, majd újabb áremelkedések várhatók.

cbtaxi 2008.01.07. 18:18:15 / # 287756
avatar
Kirugtak 22 ellenőrt? Volt egyáltalán annyi?????????????? :))))))))))))))
Akos1758 2008.01.07. 18:15:09 / # 287749
avatar
Na jó, megyek egy nagy kád fürdés... ...fel kell ébredni, szo...nak anyám, stop :D

Akos1758 2008.01.07. 18:06:41 / # 287735
avatar
Bencsik Ferenc Ákos lenne a becsületes...
Akos1758 2008.01.07. 18:05:35 / # 287730
avatar
na jó, ebből már nem jövök ki jól :DDDDD
törölt felh. 2008.01.07. 18:04:02 / # 287724
avatar
Milyen Ákos vagy Vágási az biztos nem.
törölt felh. 2008.01.07. 18:02:49 / # 287664
avatar
Inkább nem reagálok erre.
Akos1758 2008.01.07. 18:02:27 / # 287658
avatar
ÁÁÁááá, ne aggódj, kicsit megdörzsöltem a csipáim, megpróbáltam helyreráznji magam, majd újra átolvastam mit is írtam... ...már én se vágom... :P :D
törölt felh. 2008.01.07. 18:01:25 / # 287647
avatar
Hát a Somlósi tuti a Gellért hegyen van így ők törekszenek is rá. Hegylakók csak 1 maradhat belölük. De mi lesz ha már csak ketten lesznek a XI-be. Jönnek az én hegyeimre. -Hármashetárhegy, -Testvérhegy, -Csúcshegy, -Aranyhegy.
Akos1758 2008.01.07. 18:00:20 / # 287635
avatar
"akkor meg tanulj már meg..." :DDDD Nem mondom, nekem sem sikerül mindíg szebben... ...de legalább ne abban a hozzászólásban, amelyikben szídod valaki helyesírását. :D Jó tudodm-tudom, ez fogalmazás, nem helyesírás :P
tesco 2008.01.07. 17:59:08 / # 287621
avatar
estleg valaki nem tudja mi lett a 22 ellenőrrel? ki dobták? vagy mi?az autóján más valaki ül

törölt felh. 2008.01.07. 17:58:17 / # 287616
avatar
Halj meg máskor.
cbtaxi 2008.01.07. 17:54:10 / # 287611
avatar
De az!Csak 1 maradhat!
cbtaxi 2008.01.07. 17:52:55 / # 287603
avatar
Ne szórakozz,Te érted miről van szó?????????????? Ne hagyj hülyén meghalni!!! :))))
törölt felh. 2008.01.07. 17:50:24 / # 287591
avatar
Végül is lehet van benne valami amit mondasz hisz az "Ótvart" 7évesen 173.000km-errel vezetett szervizkönnyvel adtam el.

Oldalszám: 1757