| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.01.07. 19:30:24 / # 288256 |
|
JWT erősen veszi az anyagi dolgok kérdését, de maximálisan korrekt és tartja magát abba, amiben az elején megállapodtunk...igaz, ezek a feltételek elég kemények:-)
De korrekt gyerek, csak néha hisztis, ha nem kap időben ebédet:-)
|
|
| csogu | 2008.01.07. 18:47:47 / # 288019 |
|
Apám, előbb milyen pelyhekben hullt a hó...arra lettem figyelmes, hogy ülök a konyhába, és azt hittem, hogy a felettünk lakó összegyűrt papírzsebkendőket dobál ki az ablakon. Azt kinéztem és nem akartam elhinni, hogy mekkora pelyhekben hull a hó...ami már havaseső...de ha ilyen intenzivitással esett volt 3-4 órát a hó, akkor hello Budapest:-))
|
|
| cbtaxi | 2008.01.07. 18:31:12 / # 287970 |
|
Ez most ? volt,vagy kijelentés?
Előzmény: #287422 2008.01.07. 18:23:14 |
| törölt felh. | 2008.01.07. 18:23:14 / # 287422 |
|
Etikásokról nem tudsz valami jó hirt.
|
| törölt felh. | 2008.01.07. 18:22:44 / # 287963 |
|
S tényleg.
Előzmény: #287735 Akos1758 2008.01.07. 18:06:41 |
| Akos1758 | 2008.01.07. 18:21:59 / # 287856 |
|
Hurrá, ebben a pillanatban hallom a híradóban... 5 Ft-tal drágul a benzin szerdától, majd újabb áremelkedések várhatók.
|
| cbtaxi | 2008.01.07. 18:18:15 / # 287756 |
|
Kirugtak 22 ellenőrt?
Volt egyáltalán annyi?????????????? :))))))))))))))
Előzmény: #287621 tesco 2008.01.07. 17:59:08 |
| Akos1758 | 2008.01.07. 18:15:09 / # 287749 |
|
Na jó, megyek egy nagy kád fürdés...
...fel kell ébredni, szo...nak anyám, stop :D
|
| Akos1758 | 2008.01.07. 18:06:41 / # 287735 |
|
Bencsik Ferenc Ákos lenne a becsületes...
Előzmény: #287724 2008.01.07. 18:04:02 |
| Akos1758 | 2008.01.07. 18:05:35 / # 287730 |
|
na jó, ebből már nem jövök ki jól :DDDDD
Előzmény: #287577 2008.01.07. 17:47:18 |
| törölt felh. | 2008.01.07. 18:04:02 / # 287724 |
|
Milyen Ákos vagy Vágási az biztos nem.
Előzmény: #287658 Akos1758 2008.01.07. 18:02:27 |
| törölt felh. | 2008.01.07. 18:02:49 / # 287664 |
|
Inkább nem reagálok erre.
Előzmény: #287635 Akos1758 2008.01.07. 18:00:20 |
| Akos1758 | 2008.01.07. 18:02:27 / # 287658 |
|
ÁÁÁááá, ne aggódj, kicsit megdörzsöltem a csipáim, megpróbáltam helyreráznji magam, majd újra átolvastam mit is írtam...
...már én se vágom... :P :D
Előzmény: #287529 cbtaxi 2008.01.07. 17:46:22 |
| törölt felh. | 2008.01.07. 18:01:25 / # 287647 |
|
Hát a Somlósi tuti a Gellért hegyen van így ők törekszenek is rá.
Hegylakók csak 1 maradhat belölük.
De mi lesz ha már csak ketten lesznek a XI-be.
Jönnek az én hegyeimre.
-Hármashetárhegy,
-Testvérhegy,
-Csúcshegy,
-Aranyhegy.
Előzmény: #287611 cbtaxi 2008.01.07. 17:54:10 |
| Akos1758 | 2008.01.07. 18:00:20 / # 287635 |
|
"akkor meg tanulj már meg..." :DDDD
Nem mondom, nekem sem sikerül mindíg szebben...
...de legalább ne abban a hozzászólásban, amelyikben szídod valaki helyesírását. :D
Jó tudodm-tudom, ez fogalmazás, nem helyesírás :P
Előzmény: #287253 falcon 2008.01.06. 23:32:12 |
| tesco | 2008.01.07. 17:59:08 / # 287621 |
|
estleg valaki nem tudja mi lett a 22 ellenőrrel? ki dobták? vagy mi?az autóján más valaki ül
|
| törölt felh. | 2008.01.07. 17:58:17 / # 287616 |
|
Halj meg máskor.
Előzmény: #287603 cbtaxi 2008.01.07. 17:52:55 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 17:54:10 / # 287611 |
|
De az!Csak 1 maradhat!
Előzmény: #287577 2008.01.07. 17:47:18 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 17:52:55 / # 287603 |
|
Ne szórakozz,Te érted miről van szó??????????????
Ne hagyj hülyén meghalni!!! :))))
Előzmény: #287577 2008.01.07. 17:47:18 |
| törölt felh. | 2008.01.07. 17:50:24 / # 287591 |
|
Végül is lehet van benne valami amit mondasz hisz az "Ótvart" 7évesen 173.000km-errel vezetett szervizkönnyvel adtam el.
|