| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Akos1758 | 2008.01.07. 20:56:07 / # 285917 |
|
:P
Előzmény: #285619 Fox 2008.01.07. 20:54:04 |
| Fox | 2008.01.07. 20:54:25 / # 285765 |
|
Áh.. érti ő a poént..:)
Előzmény: #272834 cbtaxi 2008.01.07. 20:49:00 |
| Fox | 2008.01.07. 20:54:04 / # 285619 |
|
Családi fórumozás, oda se neki :)
Előzmény: #272849 cbtaxi 2008.01.07. 20:51:22 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 20:51:22 / # 272849 |
|
Előzmény: #272835 vidéki girl 2008.01.07. 20:49:32 |
| vidéki girl | 2008.01.07. 20:49:32 / # 272835 |
|
pepus, 10re jöhetsz :)
|
| cbtaxi | 2008.01.07. 20:49:00 / # 272834 |
|
Ajjaj..ha JWT visszaolvas........... :)))
Előzmény: #272804 Fox 2008.01.07. 20:35:31 |
| Akos1758 | 2008.01.07. 20:43:55 / # 272826 |
|
Vonjuk meg a c-vitamin adagját pár napig és tuti élete legkeményebb feladatai között fogja emlegetni :)))
|
| Fox | 2008.01.07. 20:35:31 / # 272804 |
|
Az inkább lószállitó :D Belevaló sofőrrel ;))
|
| cbtaxi | 2008.01.07. 20:33:27 / # 288671 |
|
A Picassora gondolsz? :)))))))
Előzmény: #288654 Fox 2008.01.07. 20:25:33 |
| Akos1758 | 2008.01.07. 20:29:38 / # 288667 |
|
Mondjuk én megnézném Csogut, amikor beszáll :DDDDD
|
| Fox | 2008.01.07. 20:25:33 / # 288654 |
|
Akinek inkább a lószállitó kell mint az exkluziv limuzin.. annak az is való.
|
| cbtaxi | 2008.01.07. 20:25:10 / # 288617 |
|
Vagy a szélvédőre a mikuláscsomagot!
Előzmény: #288516 csogu 2008.01.07. 20:14:15 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 20:24:30 / # 288563 |
|
Majd meggondolja ,hogy legközelebb is magasépítésüt kérjen!
Különben is: ez diszkrimináció!:)
Előzmény: #288492 Akos1758 2008.01.07. 20:00:48 |
| csogu | 2008.01.07. 20:14:15 / # 288516 |
|
Az hagyján, de mit érezne az a közterületes, aki nem tudná felhelyezni a kerékbilincset:-))
Előzmény: #288492 Akos1758 2008.01.07. 20:00:48 |
|
| Akos1758 | 2008.01.07. 20:00:48 / # 288492 |
|
Szerinted mit érezne a nyugdíjas bácsi, aki magas építésű autót kért, hogy be tudjon szálni, majd megérkeznél ezzel?! :D
Előzmény: #288290 cbtaxi 2008.01.07. 19:56:21 |
| csogu | 2008.01.07. 19:57:50 / # 288367 |
|
Na igen, ezzel nem lenne akadály pár cölöp, meg játszótér:-)))
Előzmény: #288290 cbtaxi 2008.01.07. 19:56:21 |
|
| cbtaxi | 2008.01.07. 19:56:21 / # 288290 |
|
Hát ez?
|
| csogu | 2008.01.07. 19:47:36 / # 288349 |
|
Picasso csak festményben jó, autóban kicsit olyan fapadosnak hat nekem:-))
Előzmény: #288299 Akos1758 2008.01.07. 19:36:53 |
|
| cbtaxi | 2008.01.07. 19:38:17 / # 288332 |
|
Ajjajjj......! :(
Előzmény: #288299 Akos1758 2008.01.07. 19:36:53 |
| Akos1758 | 2008.01.07. 19:36:53 / # 288299 |
|
Na, én már látom a végét...
...tetszik neked az a Picasso :DDD
Előzmény: #288256 csogu 2008.01.07. 19:30:24 |