Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
TOMLA 2008.01.19. 01:24:53 / # 288243
avatar
Marha. ;-)))
Wolf 2008.01.18. 18:27:17 / # 287270
avatar
Betyár! Azért szégyen az,hogy nálatok is tiltanak 2hétre!!Már ott is kenyér harc folyik.Bár a Mobilnál ezért szóltál,hogy nem helyes.

Bbetyár 2008.01.18. 14:12:00 / # 287619
nálam remek a hangulat, tudod. Egyáltalán nem akar beszélgetni senki, nem szól be senki, rend van és nyugalom.
csogu 2008.01.18. 14:08:16 / # 287614
Bocsánat, nem azt mondtam, hogy beszélgetni kell az utassal, hanem a hangulatával azonosulni. Példa: Bethezda gyermekkorház...rendelés...jön egy férfi...olyan 35-40 közötti...szeme vörös...kisírt.... - Pillanat, rögtön jön a feleségem. Jött....ruhácskák a kezében....kistakaró...és zokog. - 4 órája még etettem az én picim...ebbe a kis takaróba tettem...még érzem a kis teste illatát... Nem KELLETT beszélgetnem...de nem is tudtam volna...mivel a sírás folytogatott engem is...
Bbetyár 2008.01.18. 14:04:16 / # 287525
nem kell. A VEZETŐVEL MENETKÖZBEN BESZÉLGETNI TILOS!
csogu 2008.01.18. 14:01:06 / # 287336
Na, ezért van Mobilom:-))
csogu 2008.01.18. 14:00:39 / # 287334
Én belefutottam egyszer egy olyan 20 év körüli lányba, aki előtte tudta meg, hogy melldaganata van és sajnos az eltávolítás maradt, mint remény hátra...az egész napomnak annyi volt. Sokan nincsenek tisztában azzal (civilek), hogy egy taxisnak egy műszak alatt hányfajta hangulatingadozással kell tudnia azonosulni. Jön egy fiú, aki épp előtte hódította meg régi nagyszerelmét, szinte végig örömködi nekem az egész utat, majd a következő kanyarban jön egy idős hölgy, aki hónapok óta szenved egy betegségben, már élni sincs kedve. Jön egy átlagos mogorva férfi, majd 3 fiatal srác, akik végig „poénkodják” a taxison az utat, majd egy terhes, majd egy elhagyott, megkeseredett stb…stb…és ehhez, ezekhez a hangulatváltásokhoz neked igazodni, azonosulni KELL tudni.
bemondó 2008.01.18. 12:25:00 / # 287235
avatar
Egy szerdai szösszenet a központból: -XY-né, jó estét kívánok! -Szevasz, itt vagyok egy telefonfülkében, most vertem ki a f*szom, qrva jól esett! Mire Ilike döbbenten: -Örülök neki......

bemondó 2008.01.18. 12:14:04 / # 287229
avatar
Olvasom ezt a betegszállításos izét. Észre kéne vennünk, hogy nappal a fuvarok nagy része már erről szól. Jellemzően a budai kerületekben és a belvárosi részen azért rendelnek taxit idős emberek, hogy a kórházba, sztk-ba, rendelőbe eljussanak. Olcsó, mert max 1000Ft a kerületen belül, akkor jön amikor hívom, kérhetek klímásat, kombit, alacsony építésűt, füstmenteset stb. Az, hogy valaki néha órákat vár erre a fuvarra valamelyik droszton, a lőtéri kutyát sem érdekli. Este, mikor veszem föl az előkéket, nagyon söokszor idős emberek rendelik meg a reggeli "beszállítást", természetesen kikötésekkel, itt álljon meg, ott várjon, jöjjön fel, segítsen a néninek/bácsinak, arra menjen, mert arra "szoktunk", és ha lehet a Feri jöjjön, mert mindig ő szokott, és nagyon rendes ember és mindig jó szag van az autójában.... Közben lehet, hogy Feri könnyek közt átkozza a sorsot, amiért taxizásra adta a fejét, és beszórja a brifkóba az előre előkészített 700 ft-ot apróba. Természetesen megértem őket is, idős beteg embereket, hiszen kihasználják a lehetőséget, nem kell várniuk, és a betegszállításhoz képest a taxi olcsó. Nagyon is.

pezsitabi 2008.01.18. 06:10:49 / # 288222
avatar
Vannak itt ,csak kevesen. Pedig sok jó ember....
trubadur 2008.01.17. 21:33:29 / # 288053
avatar
Jól itt hagytátok ezt a topicot....... Asszzeemm

AdamGyak 2008.01.16. 20:46:45 / # 287335
avatar
De legalább pöccre indul... :)

Bao, a FŐNÖK! 2008.01.16. 09:31:40 / # 287739
avatar
Mennyiért bérled Csogu? :)

MCCCXCII 2008.01.16. 09:26:33 / # 287725
Ez egy "melós" óra. De mire kiszámolom, hogy mennyi az idő, már el is késtem. (:-)))
cbtaxi 2008.01.16. 09:12:39 / # 287660
avatar
Me nem divat. Viszont én léptem meló.Itt az idő! :)
MCCCXCII 2008.01.16. 09:07:23 / # 287654
..., és azon csodálkozik, hogy nem "szőrős". (:-)))
MCCCXCII 2008.01.16. 09:06:00 / # 287650
És minek világítasz? Utas úgyis inkább rendel, mert úgy „ócsóbb”. Csak a pizza kerülhet többe, ha rendelek nem igaz. Amit még nem értek, hogy „csekkes, csak kp. fizet”. Ez nekem „mééé jóóóó”? Ha nincs nálam a BKV bérletem, akkor jegy nélkül utazhatok? NEEEM! Próbálkozhatok, de ha nem sikerül, akkor utólag bemutatott bérlet megtekintéséért is fizetnem „kő”. Ti meg azon versenyeztek, hogy kinek világít szebben, és fényesebben a szabadjelzője. (:-)))

törölt felh. 2008.01.16. 08:49:09 / # 287622
avatar
4 azaz négy. Trubadur ha gondolod 3/4 16-16 körülre gyere oda elöbb nem érdemes. Ha eltévednél akkor a Bogdáninál balra ...... :-)))

cbtaxi 2008.01.16. 08:43:46 / # 287612
avatar
Most egyetek meg,me nekem 4db van benne.Talán etikátlan,vagy mi?Fényesebben világít és ez jogosulatlan előny? :)))))))))))))))))) Amúgy jó reggelt!
TOMLA 2008.01.16. 08:19:13 / # 287524
avatar
No az előbb elfelejtettem köszönni: csók a család! Úgy jön ki a 40w, hogy át lett alakítva a közvil. miatt. Jut a fejembe: Amit a Trubadúr megigér az nem úgy lesz/bokros teendői miatt/csak tudnám mi a frede f@szé igeri meg mikó nem kötelező. Hannye,hinnye,hunnye! Toma
Oldalszám: 1757