| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| TOMLA | 2008.01.19. 01:24:53 / # 288243 |
|
Marha.
;-)))
Előzmény: #287336 csogu 2008.01.18. 14:01:06 |
| Wolf | 2008.01.18. 18:27:17 / # 287270 |
|
Betyár!
Azért szégyen az,hogy nálatok is tiltanak 2hétre!!Már ott is kenyér harc folyik.Bár a Mobilnál ezért szóltál,hogy nem helyes.
|
| Bbetyár | 2008.01.18. 14:12:00 / # 287619 |
|
nálam remek a hangulat, tudod.
Egyáltalán nem akar beszélgetni senki, nem szól be senki, rend van és nyugalom.
Előzmény: #287614 csogu 2008.01.18. 14:08:16 |
|
| csogu | 2008.01.18. 14:08:16 / # 287614 |
|
Bocsánat, nem azt mondtam, hogy beszélgetni kell az utassal, hanem a hangulatával azonosulni.
Példa:
Bethezda gyermekkorház...rendelés...jön egy férfi...olyan 35-40 közötti...szeme vörös...kisírt....
- Pillanat, rögtön jön a feleségem.
Jött....ruhácskák a kezében....kistakaró...és zokog.
- 4 órája még etettem az én picim...ebbe a kis takaróba tettem...még érzem a kis teste illatát...
Nem KELLETT beszélgetnem...de nem is tudtam volna...mivel a sírás folytogatott engem is...
Előzmény: #287525 Bbetyár 2008.01.18. 14:04:16 |
|
| Bbetyár | 2008.01.18. 14:04:16 / # 287525 |
|
nem kell.
A VEZETŐVEL MENETKÖZBEN BESZÉLGETNI TILOS!
Előzmény: #287334 csogu 2008.01.18. 14:00:39 |
|
| csogu | 2008.01.18. 14:01:06 / # 287336 |
|
Na, ezért van Mobilom:-))
Előzmény: #287235 bemondó 2008.01.18. 12:25:00 |
|
| csogu | 2008.01.18. 14:00:39 / # 287334 |
|
Én belefutottam egyszer egy olyan 20 év körüli lányba, aki előtte tudta meg, hogy melldaganata van és sajnos az eltávolítás maradt, mint remény hátra...az egész napomnak annyi volt.
Sokan nincsenek tisztában azzal (civilek), hogy egy taxisnak egy műszak alatt hányfajta hangulatingadozással kell tudnia azonosulni. Jön egy fiú, aki épp előtte hódította meg régi nagyszerelmét, szinte végig örömködi nekem az egész utat, majd a következő kanyarban jön egy idős hölgy, aki hónapok óta szenved egy betegségben, már élni sincs kedve. Jön egy átlagos mogorva férfi, majd 3 fiatal srác, akik végig „poénkodják” a taxison az utat, majd egy terhes, majd egy elhagyott, megkeseredett stb…stb…és ehhez, ezekhez a hangulatváltásokhoz neked igazodni, azonosulni KELL tudni.
Előzmény: #287229 bemondó 2008.01.18. 12:14:04 |
|
| bemondó | 2008.01.18. 12:25:00 / # 287235 |
|
Egy szerdai szösszenet a központból:
-XY-né, jó estét kívánok!
-Szevasz, itt vagyok egy telefonfülkében, most vertem ki a f*szom, qrva jól esett!
Mire Ilike döbbenten:
-Örülök neki......
|
| bemondó | 2008.01.18. 12:14:04 / # 287229 |
|
Olvasom ezt a betegszállításos izét. Észre kéne vennünk, hogy nappal a fuvarok nagy része már erről szól. Jellemzően a budai kerületekben és a belvárosi részen azért rendelnek taxit idős emberek, hogy a kórházba, sztk-ba, rendelőbe eljussanak. Olcsó, mert max 1000Ft a kerületen belül, akkor jön amikor hívom, kérhetek klímásat, kombit, alacsony építésűt, füstmenteset stb. Az, hogy valaki néha órákat vár erre a fuvarra valamelyik droszton, a lőtéri kutyát sem érdekli.
Este, mikor veszem föl az előkéket, nagyon söokszor idős emberek rendelik meg a reggeli "beszállítást", természetesen kikötésekkel, itt álljon meg, ott várjon, jöjjön fel, segítsen a néninek/bácsinak, arra menjen, mert arra "szoktunk", és ha lehet a Feri jöjjön, mert mindig ő szokott, és nagyon rendes ember és mindig jó szag van az autójában....
Közben lehet, hogy Feri könnyek közt átkozza a sorsot, amiért taxizásra adta a fejét, és beszórja a brifkóba az előre előkészített 700 ft-ot apróba.
Természetesen megértem őket is, idős beteg embereket, hiszen kihasználják a lehetőséget, nem kell várniuk, és a betegszállításhoz képest a taxi olcsó. Nagyon is.
|
| pezsitabi | 2008.01.18. 06:10:49 / # 288222 |
|
Vannak itt ,csak kevesen. Pedig sok jó ember....
Előzmény: #288053 trubadur 2008.01.17. 21:33:29 |
| trubadur | 2008.01.17. 21:33:29 / # 288053 |
|
Jól itt hagytátok ezt a topicot.......
Asszzeemm
|
| AdamGyak | 2008.01.16. 20:46:45 / # 287335 |
|
De legalább pöccre indul... :)
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.01.16. 09:31:40 / # 287739 |
|
Mennyiért bérled Csogu?
:)
|
| MCCCXCII | 2008.01.16. 09:26:33 / # 287725 |
|
Ez egy "melós" óra.
De mire kiszámolom, hogy mennyi az idő, már el is késtem. (:-)))
Előzmény: #287660 cbtaxi 2008.01.16. 09:12:39 |
|
| cbtaxi | 2008.01.16. 09:12:39 / # 287660 |
|
Me nem divat.
Viszont én léptem meló.Itt az idő! :)
Előzmény: #287654 MCCCXCII 2008.01.16. 09:07:23 |
| MCCCXCII | 2008.01.16. 09:07:23 / # 287654 |
|
..., és azon csodálkozik, hogy nem "szőrős". (:-)))
Előzmény: #286953 cbtaxi 2008.01.15. 10:33:10 |
|
| MCCCXCII | 2008.01.16. 09:06:00 / # 287650 |
|
És minek világítasz?
Utas úgyis inkább rendel, mert úgy „ócsóbb”.
Csak a pizza kerülhet többe, ha rendelek nem igaz.
Amit még nem értek, hogy „csekkes, csak kp. fizet”.
Ez nekem „mééé jóóóó”?
Ha nincs nálam a BKV bérletem, akkor jegy nélkül utazhatok? NEEEM!
Próbálkozhatok, de ha nem sikerül, akkor utólag bemutatott bérlet megtekintéséért is fizetnem „kő”.
Ti meg azon versenyeztek, hogy kinek világít szebben, és fényesebben a szabadjelzője.
(:-)))
|
|
| törölt felh. | 2008.01.16. 08:49:09 / # 287622 |
|
4 azaz négy.
Trubadur ha gondolod 3/4 16-16 körülre gyere oda elöbb nem érdemes.
Ha eltévednél akkor a Bogdáninál balra ...... :-)))
|
| cbtaxi | 2008.01.16. 08:43:46 / # 287612 |
|
Most egyetek meg,me nekem 4db van benne.Talán etikátlan,vagy mi?Fényesebben világít és ez jogosulatlan előny? :))))))))))))))))))
Amúgy jó reggelt!
Előzmény: #287524 TOMLA 2008.01.16. 08:19:13 |
| TOMLA | 2008.01.16. 08:19:13 / # 287524 |
|
No az előbb elfelejtettem köszönni: csók a család!
Úgy jön ki a 40w, hogy át lett alakítva a közvil. miatt. Jut a fejembe: Amit a Trubadúr megigér az nem úgy lesz/bokros teendői miatt/csak tudnám mi a frede f@szé igeri meg mikó nem kötelező.
Hannye,hinnye,hunnye!
Toma
Előzmény: #287512 Brekeke 1 2008.01.16. 06:52:22 |