Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.01.14. 16:21:12 / # 279968
Víz alatt?:-))
lilazoli 2008.01.14. 15:02:44 / # 279128
avatar
A Dunán usztatnám Bukarestig!

lilazoli 2008.01.14. 15:01:14 / # 287132
avatar
http://www.youtube.com/watch?v=kHHjlqiorsM

csogu 2008.01.14. 13:56:53 / # 287066
Én vagyok itt. Igen, megérkeztek a kártyák, lehet menni. Pörög rendesen, mert gyorsak az urak bent:-)
lilazoli 2008.01.14. 13:09:10 / # 287060
avatar
Házas ha kettő!!
lilazoli 2008.01.14. 13:08:19 / # 286973
avatar
Kőszi a kielégitőt!! Még mindig húzásra indul az autó????

terminátor 2008.01.14. 12:14:30 / # 286952
avatar
hali! délelőtt hivtam a szatírt,azt mondta délután érkeznek azok a kártyák amiket már megrendeltek! ma bemegyek rendelek én is ! aszem:):):)
cbtaxi 2008.01.14. 11:10:48 / # 286944
avatar
Hahóóó..van itt vki a központból? Szatír,R.Zoli,J.Gyuri!!! Megjöttek a kártyák?

csogu 2008.01.13. 18:27:47 / # 286167
Praktikus az, ha az embernek egy telefonja van, luxus az, ha kettő, fényűzés, ha három. Mennyország pedig, ha egy sincs.

csogu 2008.01.13. 18:18:38 / # 283245
Na, szóval nem lesz "filléres" telefon! Vasember, nem tudom sajna a kérdéseidre a választ:-( Bocsi!
terminátor 2008.01.13. 18:15:08 / # 283237
avatar
hali! és kinél lehet érdeklődni? és a mostani számomat átvihetem ide vagy csak uj számmal? na megyek melo kell a kártyára a pénz:):)

csogu 2008.01.13. 16:46:44 / # 288535
Én igen.
cbtaxi 2008.01.13. 16:44:29 / # 288351
avatar
Holnap majd kiderül.Az első kártyák állítólag hétfőn átvehetők. Én viszont a "filléres"telefonvásárról nem hallottam!
utolsó senki 2008.01.13. 16:38:29 / # 288321
avatar
Akkor ezt rosszul modta az illetékes...
cbtaxi 2008.01.13. 16:34:11 / # 288247
avatar
Te csak a számlaküldési cím leszel,ne feledd! A tulajdonos a cég!
utolsó senki 2008.01.13. 16:23:53 / # 288113
avatar
A számlát arra a címre küldik,amit megadsz,semmi köze a céghez. Ráadásul fillérekért vehetsz telefont is hozzá!
cbtaxi 2008.01.13. 16:20:12 / # 288052
avatar
Majdnem. Előszőr a kauciódból kifizeti a cég a számlatartozást. Utána viszont VALÓBAN letíltanak,mert nincs befizetve a kauciód teljes összege! :))))))))))
cbtaxi 2008.01.13. 16:17:53 / # 288050
avatar
Hali Lila! Pannon kártya.Max 4db-ot vehetsz.Az egyik tel szám,a hívód utolsó 4 szemjegye lesz. Mindenki ingyen beszél egymással.A "körön kívűli" hívások 7'90ft minden hálózatba. 1 kártya 2500ft,de ez lebeszélhető( ez több mint 5 óra!!)és utána indul a plusz, 7'90-el!
TOMLA 2008.01.13. 16:02:11 / # 288009
avatar
Akkó varázsoljá kifele ne a gép előtt gubbaszkodj!
trubadur 2008.01.13. 15:54:23 / # 288006
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Jól van,csak el ne feledjem,ki kell varázsolnom a gépből.
Oldalszám: 1757