| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.01.14. 16:21:12 / # 279968 |
|
Víz alatt?:-))
Előzmény: #279128 lilazoli 2008.01.14. 15:02:44 |
|
| lilazoli | 2008.01.14. 15:02:44 / # 279128 |
|
A Dunán usztatnám Bukarestig!
|
| lilazoli | 2008.01.14. 15:01:14 / # 287132 |
|
http://www.youtube.com/watch?v=kHHjlqiorsM
|
| csogu | 2008.01.14. 13:56:53 / # 287066 |
|
Én vagyok itt. Igen, megérkeztek a kártyák, lehet menni. Pörög rendesen, mert gyorsak az urak bent:-)
Előzmény: #286944 cbtaxi 2008.01.14. 11:10:48 |
|
| lilazoli | 2008.01.14. 13:09:10 / # 287060 |
|
Házas ha kettő!!
Előzmény: #286167 csogu 2008.01.13. 18:27:47 |
| lilazoli | 2008.01.14. 13:08:19 / # 286973 |
|
Kőszi a kielégitőt!! Még mindig húzásra indul az autó????
|
| terminátor | 2008.01.14. 12:14:30 / # 286952 |
|
hali!
délelőtt hivtam a szatírt,azt mondta délután érkeznek azok a kártyák amiket már megrendeltek!
ma bemegyek rendelek én is !
aszem:):):)
Előzmény: #286944 cbtaxi 2008.01.14. 11:10:48 |
| cbtaxi | 2008.01.14. 11:10:48 / # 286944 |
|
Hahóóó..van itt vki a központból?
Szatír,R.Zoli,J.Gyuri!!!
Megjöttek a kártyák?
|
| csogu | 2008.01.13. 18:27:47 / # 286167 |
|
Praktikus az, ha az embernek egy telefonja van, luxus az, ha kettő, fényűzés, ha három. Mennyország pedig, ha egy sincs.
|
|
| csogu | 2008.01.13. 18:18:38 / # 283245 |
|
Na, szóval nem lesz "filléres" telefon!
Vasember, nem tudom sajna a kérdéseidre a választ:-( Bocsi!
Előzmény: #283237 terminátor 2008.01.13. 18:15:08 |
|
| terminátor | 2008.01.13. 18:15:08 / # 283237 |
|
hali!
és kinél lehet érdeklődni?
és a mostani számomat átvihetem ide vagy csak uj számmal?
na megyek melo kell a kártyára a pénz:):)
|
| csogu | 2008.01.13. 16:46:44 / # 288535 |
|
Én igen.
Előzmény: #288351 cbtaxi 2008.01.13. 16:44:29 |
|
| cbtaxi | 2008.01.13. 16:44:29 / # 288351 |
|
Holnap majd kiderül.Az első kártyák állítólag hétfőn átvehetők.
Én viszont a "filléres"telefonvásárról nem hallottam!
|
| utolsó senki | 2008.01.13. 16:38:29 / # 288321 |
|
Akkor ezt rosszul modta az illetékes...
Előzmény: #288247 cbtaxi 2008.01.13. 16:34:11 |
| cbtaxi | 2008.01.13. 16:34:11 / # 288247 |
|
Te csak a számlaküldési cím leszel,ne feledd!
A tulajdonos a cég!
|
| utolsó senki | 2008.01.13. 16:23:53 / # 288113 |
|
A számlát arra a címre küldik,amit megadsz,semmi köze a céghez.
Ráadásul fillérekért vehetsz telefont is hozzá!
Előzmény: #287746 lilazoli 2008.01.13. 15:30:29 |
| cbtaxi | 2008.01.13. 16:20:12 / # 288052 |
|
Majdnem.
Előszőr a kauciódból kifizeti a cég a számlatartozást.
Utána viszont VALÓBAN letíltanak,mert nincs befizetve a kauciód teljes összege! :))))))))))
Előzmény: #287746 lilazoli 2008.01.13. 15:30:29 |
| cbtaxi | 2008.01.13. 16:17:53 / # 288050 |
|
Hali Lila!
Pannon kártya.Max 4db-ot vehetsz.Az egyik tel szám,a hívód utolsó 4 szemjegye lesz.
Mindenki ingyen beszél egymással.A "körön kívűli" hívások 7'90ft minden hálózatba.
1 kártya 2500ft,de ez lebeszélhető( ez több mint 5 óra!!)és utána indul a plusz, 7'90-el!
Előzmény: #287738 lilazoli 2008.01.13. 15:25:58 |
| TOMLA | 2008.01.13. 16:02:11 / # 288009 |
|
Akkó varázsoljá kifele ne a gép előtt gubbaszkodj!
Előzmény: #288006 trubadur 2008.01.13. 15:54:23 |
| trubadur | 2008.01.13. 15:54:23 / # 288006 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Jól van,csak el ne feledjem,ki kell varázsolnom a gépből.
Előzmény: #287638 TOMLA 2008.01.13. 14:17:11 |