| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2008.01.21. 02:35:04 / # 288698 |
|
Majd legközelebb megkereslek forgalmazón,mint Újpest szakértőt!
[b] [i] [font size=2]- "Ricsikém,te újpesti vagy,ismered az István teret?
- Hát persze,nem egyszerű ott a számozás.Mondjad,mit szeretnél tudni?
- Hát csak annyit,hogy az István téri piacon,hogyé most a krumpli kilója?"-[/font] [/i] [/b]
|
| Brekeke 1 | 2008.01.20. 21:51:11 / # 288724 |
|
Teeee kis Zonas :))
Előzmény: #288723 csogu 2008.01.20. 21:11:02 |
| csogu | 2008.01.20. 21:11:02 / # 288723 |
|
Na-na, ne kiabáld el, csak van még remény:-)))
Előzmény: #288719 Brekeke 1 2008.01.20. 19:07:17 |
|
| csogu | 2008.01.20. 21:10:05 / # 288722 |
|
Jaaaa, én is most olvastam:-)) Van humora a srácnak, nekem tetszett:-))
Előzmény: #288716 Brekeke 1 2008.01.20. 18:45:23 |
|
| Brekeke 1 | 2008.01.20. 19:20:36 / # 288721 |
|
tele
Előzmény: #288720 Brekeke 1 2008.01.20. 19:20:10 |
| Brekeke 1 | 2008.01.20. 19:20:10 / # 288720 |
|
Na de ricsi . Csak droidnak tudsz oda menni, kul. nincs felvetel zele vannak... :)
|
| Brekeke 1 | 2008.01.20. 19:07:17 / # 288719 |
|
Beteg vagyoka a labam... de tulelem :) tel on .
Előzmény: #288717 trubadur 2008.01.20. 18:56:31 |
| törölt felh. | 2008.01.20. 19:02:33 / # 288718 |
|
Én is furcsáltam a dolgot de hát az ő döntése.
Előzmény: #288716 Brekeke 1 2008.01.20. 18:45:23 |
| trubadur | 2008.01.20. 18:56:31 / # 288717 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Nagyon eltüntél tatyókám,telefonod meg néha kapcsold be vazze
Előzmény: #288716 Brekeke 1 2008.01.20. 18:45:23 |
| Brekeke 1 | 2008.01.20. 18:45:23 / # 288716 |
|
Csogu: Mit hallok igazolni akarsz a Zonahoz? :)))
|
| Brekeke 1 | 2008.01.20. 18:40:33 / # 288715 |
|
Jooo regggelit all. :)
Edda
Kínoz Egy Ének
Előzmény: #288714 bemondó 2008.01.20. 15:40:42 |
| bemondó | 2008.01.20. 15:40:42 / # 288714 |
|
"Veletek nőttem fel házak, városok,
fáradt villamosok, kőhidak..."
Nos?
|
| bemondó | 2008.01.20. 15:38:47 / # 288713 |
|
Na ez már a következő lépés...
Előzmény: #288710 TOMLA 2008.01.20. 13:19:45 |
| terminátor | 2008.01.20. 13:35:25 / # 288712 |
|
ok!
igyekszem:)
Előzmény: #288709 Nevem senki 2008.01.20. 13:05:51 |
| TOMLA | 2008.01.20. 13:23:48 / # 288711 |
|
Kűzdöttem a gyilkos kórral/influenzia/oszt úgy néz ki győztem. Máma má próbálkozok a melóval.
Előzmény: #288696 kasu 2008.01.20. 07:26:11 |
| TOMLA | 2008.01.20. 13:19:45 / # 288710 |
|
Hi.
Akkor a címnek az ő felvevőjél kellene eszmét cserélni, mert pl. a Gyakorló 4-ben igen érdekes megtalállni a kedvest betűjelzés nélkül. Ne is beszéljünk a Vahot 29-ről. No itt jön be a kályhások előnye, névről is ismerik az összes utast a területükön.
Toma
Előzmény: #288705 bemondó 2008.01.20. 11:59:33 |
| Nevem senki | 2008.01.20. 13:05:51 / # 288709 |
|
Sorrend:
1. gondolkozik
2. mérlegel
3. nem irogat hülyeséget!!!
Néha már nekem is megy:-)))
Előzmény: #288708 terminátor 2008.01.20. 12:19:52 |
| terminátor | 2008.01.20. 12:19:52 / # 288708 |
|
ja ez is igaz!
akkor marad az oktatás:)
Előzmény: #288706 csogu 2008.01.20. 12:01:07 |
| csogu | 2008.01.20. 12:01:07 / # 288706 |
|
Keményebben büntetni?? Na igen, kérdés az, hoyg kinek mi a kemény és mikor. Van amikor az egyenlő a "halállal", ha az ember 2 napot kap...legalábbis igen nehéz anyagi helyzetbe sodródsz miatta...van amikor meg, na meg akinek, az 1 hét sem kottyan meg.
Nem lehet nagyon okosat mondani ebben a témában...
Előzmény: #288704 terminátor 2008.01.20. 11:57:10 |
|
| bemondó | 2008.01.20. 11:59:33 / # 288705 |
|
Az a helyzet, hogy ezt meg lehet szokni. Ahogy meglátom a kódot, rögtön tudom, hogy visszakérdezés lesz. Ennek két oka van sztem. Az egyik, hogy gyenge a fülük. A másik, hogy kissé "szorosan" veszi fel a címet a kolléga, és azt hiszi, hogy a visszakérdezés halasztó hatályú, mármint időben. Ha jól tudom ez nem áll. Az első visszajelzés után indul a stopper.
Mondjuk van egy harmadik eset is, amikor a bemondó kolléga kicsit zavaros, ami az én esetemben fokozottan érvényes:)
Sajna sokat bakizok, amin én jól mulatok, de tudom, hogy nektek kevésbé "vicces", amikor pénztárcára megy a dolog. Majd igyekszem azé..
Engem egyébként két dolog borít ki:
"Betűjelzés nincs?"
"elölről vagy hátulról?"
Tudni kell, hogy mi mindent beolvasunk, ami le van írva, innentől nem tudok azonnal segíteni, esetleg egyesnél lehet okoskodni.
Ez van
Előzmény: #288695 TOMLA 2008.01.20. 04:03:32 |