Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2008.01.21. 02:35:04 / # 288698
avatar
Majd legközelebb megkereslek forgalmazón,mint Újpest szakértőt! [b] [i] [font size=2]- "Ricsikém,te újpesti vagy,ismered az István teret? - Hát persze,nem egyszerű ott a számozás.Mondjad,mit szeretnél tudni? - Hát csak annyit,hogy az István téri piacon,hogyé most a krumpli kilója?"-[/font] [/i] [/b]

Brekeke 1 2008.01.20. 21:51:11 / # 288724
avatar
Teeee kis Zonas :))
csogu 2008.01.20. 21:11:02 / # 288723
Na-na, ne kiabáld el, csak van még remény:-)))
csogu 2008.01.20. 21:10:05 / # 288722
Jaaaa, én is most olvastam:-)) Van humora a srácnak, nekem tetszett:-))
Brekeke 1 2008.01.20. 19:20:36 / # 288721
avatar
tele
Brekeke 1 2008.01.20. 19:20:10 / # 288720
avatar
Na de ricsi . Csak droidnak tudsz oda menni, kul. nincs felvetel zele vannak... :)

Brekeke 1 2008.01.20. 19:07:17 / # 288719
avatar
Beteg vagyoka a labam... de tulelem :) tel on .
törölt felh. 2008.01.20. 19:02:33 / # 288718
avatar
Én is furcsáltam a dolgot de hát az ő döntése.
trubadur 2008.01.20. 18:56:31 / # 288717
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Nagyon eltüntél tatyókám,telefonod meg néha kapcsold be vazze
Brekeke 1 2008.01.20. 18:45:23 / # 288716
avatar
Csogu: Mit hallok igazolni akarsz a Zonahoz? :)))

Brekeke 1 2008.01.20. 18:40:33 / # 288715
avatar
Jooo regggelit all. :) Edda Kínoz Egy Ének
bemondó 2008.01.20. 15:40:42 / # 288714
avatar
"Veletek nőttem fel házak, városok, fáradt villamosok, kőhidak..." Nos?

bemondó 2008.01.20. 15:38:47 / # 288713
avatar
Na ez már a következő lépés...
terminátor 2008.01.20. 13:35:25 / # 288712
avatar
ok! igyekszem:)
TOMLA 2008.01.20. 13:23:48 / # 288711
avatar
Kűzdöttem a gyilkos kórral/influenzia/oszt úgy néz ki győztem. Máma má próbálkozok a melóval.
TOMLA 2008.01.20. 13:19:45 / # 288710
avatar
Hi. Akkor a címnek az ő felvevőjél kellene eszmét cserélni, mert pl. a Gyakorló 4-ben igen érdekes megtalállni a kedvest betűjelzés nélkül. Ne is beszéljünk a Vahot 29-ről. No itt jön be a kályhások előnye, névről is ismerik az összes utast a területükön. Toma
Nevem senki 2008.01.20. 13:05:51 / # 288709
avatar
Sorrend: 1. gondolkozik 2. mérlegel 3. nem irogat hülyeséget!!! Néha már nekem is megy:-)))
terminátor 2008.01.20. 12:19:52 / # 288708
avatar
ja ez is igaz! akkor marad az oktatás:)
csogu 2008.01.20. 12:01:07 / # 288706
Keményebben büntetni?? Na igen, kérdés az, hoyg kinek mi a kemény és mikor. Van amikor az egyenlő a "halállal", ha az ember 2 napot kap...legalábbis igen nehéz anyagi helyzetbe sodródsz miatta...van amikor meg, na meg akinek, az 1 hét sem kottyan meg. Nem lehet nagyon okosat mondani ebben a témában...
bemondó 2008.01.20. 11:59:33 / # 288705
avatar
Az a helyzet, hogy ezt meg lehet szokni. Ahogy meglátom a kódot, rögtön tudom, hogy visszakérdezés lesz. Ennek két oka van sztem. Az egyik, hogy gyenge a fülük. A másik, hogy kissé "szorosan" veszi fel a címet a kolléga, és azt hiszi, hogy a visszakérdezés halasztó hatályú, mármint időben. Ha jól tudom ez nem áll. Az első visszajelzés után indul a stopper. Mondjuk van egy harmadik eset is, amikor a bemondó kolléga kicsit zavaros, ami az én esetemben fokozottan érvényes:) Sajna sokat bakizok, amin én jól mulatok, de tudom, hogy nektek kevésbé "vicces", amikor pénztárcára megy a dolog. Majd igyekszem azé.. Engem egyébként két dolog borít ki: "Betűjelzés nincs?" "elölről vagy hátulról?" Tudni kell, hogy mi mindent beolvasunk, ami le van írva, innentől nem tudok azonnal segíteni, esetleg egyesnél lehet okoskodni. Ez van
Oldalszám: 1757