Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Brekeke 1 2008.01.16. 06:52:22 / # 287512
avatar
Jooo regggelit all :) En se belevau de a 40W nemtom hogy jon ki. Szvsz 3db ego van benne ha jol emlekszem... :))
TOMLA 2008.01.16. 06:34:24 / # 287356
avatar
Nem bírom ki, hogy ne belevau: a sz. jelzőben 2db.5w+1db.10w van Ottóilag./hivatalosan/ Nomá ahol a taxisok adják a közvillt. pl. újpest no ottan kell a 40w.

trubadur 2008.01.15. 20:06:32 / # 287324
avatar
Új bowlingos csapat társunkat köszöntök,erősíti a csapatunkat:-))) Azt szokta mondogatni nekem JÓL ÖSSZE SZEDTE BÁTTYYAAA.........:-)))
trubadur 2008.01.15. 20:03:04 / # 287315
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Van ennél érdekesebb is !!!

cbtaxi 2008.01.15. 10:33:10 / # 286953
avatar
Szerintem is perzsa,és naon kiváncsi. Minden "szőrős dolog" érdekli. Ha jól látom..........:)

cbtaxi 2008.01.15. 10:29:21 / # 286947
avatar
Nem jobb?????????? A legjobb! Minden taxis szive-vágya!! :))))))))))))))))))
lilazoli 2008.01.15. 10:28:01 / # 286938
avatar
Nem jobb ,csak érdeklődtem a diesel után!!:))

cbtaxi 2008.01.15. 09:52:10 / # 288687
avatar
Az enyém????????????? Azzé me 1X rajtamaradt a szabadjelző és a négy 10W-os szofita leszopta az aksi? Ezt azért nem nevezném rendszeresnek! Egy "B" ennél jobb autó. Neked mondjam? :)))))))))))))))))))))))))
lilazoli 2008.01.15. 09:06:17 / # 288253
avatar
13855 ??????
cbtaxi 2008.01.14. 21:01:38 / # 287314
avatar
De ez se "kutya". :))
Akos1758 2008.01.14. 20:52:36 / # 287279
avatar
Vaze, még mindíg KORLÁTOZOTT Szerintem arra megy a játék, hogy mire eljutok oda, hogy a kártyát beaktiválják mérgembe földhöz csapom a telefont... :S
csogu 2008.01.14. 20:30:09 / # 287141
Én is, hamar eljön a hajnal...:-)
Akos1758 2008.01.14. 20:26:51 / # 286979
avatar
na jó, lehet inkább megyek aludni :P
Akos1758 2008.01.14. 20:26:31 / # 286965
avatar
Persze, mert én vagyok a kiválasztott, csak még nem vagyok rá felkészülve, hogy használjam ezt az átjárót :P
Akos1758 2008.01.14. 20:24:58 / # 286956
avatar
Ááá, 1,5 tonna vasat használnék hozzá...
csogu 2008.01.14. 20:11:57 / # 286901
Érezd magad megtisztelve! Te vagy az egyetlen,akinek ez nem megy:-))
csogu 2008.01.14. 20:11:26 / # 286893
Amennyiben bizonyítani tudod, hogy te sem vagy még 14 éves, akkor erre van lehetőséged...de én azért a helyedben nem mennék csak úgy pusztakézzel neki:-)))
Akos1758 2008.01.14. 20:09:35 / # 286868
avatar
És most egy kicsit megnyugodva: Valóban, nagyon aranyos... ...de az milyen aranyos lenne, ha tudnám használni a vadonat új fantasztikus céges kártyámat... :P SZÚÚÚ SZÁÁÁ
Akos1758 2008.01.14. 20:08:08 / # 286585
avatar
Csak azt mondja meg valaki, hogy miért nem lehet egyenlő esélyekkel indulni? Ha "Ő" ki akar rabolni, kést ránt valakire, lop, csal, hazudik, azt nagyon sajnáljuk, de nem büntethető. O.k., ezzel semmi gond nincs, de tennék két oldalúvá a dolgot. Onnantól kezdve ne büntessék, de akkor engem se, mikor véletlen belefolytom a Blahán a szökőkútba...

csogu 2008.01.14. 17:14:09 / # 286865
Szerintem ez nagyon aranyos:-)))

Oldalszám: 1757