| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Brekeke 1 | 2008.01.16. 06:52:22 / # 287512 |
|
Jooo regggelit all :)
En se belevau de a 40W nemtom hogy jon ki.
Szvsz 3db ego van benne ha jol emlekszem... :))
Előzmény: #287356 TOMLA 2008.01.16. 06:34:24 |
| TOMLA | 2008.01.16. 06:34:24 / # 287356 |
|
Nem bírom ki, hogy ne belevau: a sz. jelzőben 2db.5w+1db.10w van Ottóilag./hivatalosan/ Nomá ahol a taxisok adják a közvillt. pl. újpest no ottan kell a 40w.
|
| trubadur | 2008.01.15. 20:06:32 / # 287324 |
|
Új bowlingos csapat társunkat köszöntök,erősíti a csapatunkat:-)))
Azt szokta mondogatni nekem JÓL ÖSSZE SZEDTE BÁTTYYAAA.........:-)))
Előzmény: #287315 trubadur 2008.01.15. 20:03:04 |
| trubadur | 2008.01.15. 20:03:04 / # 287315 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Van ennél érdekesebb is !!!
|
| cbtaxi | 2008.01.15. 10:33:10 / # 286953 |
|
Szerintem is perzsa,és naon kiváncsi.
Minden "szőrős dolog" érdekli.
Ha jól látom..........:)
|
| cbtaxi | 2008.01.15. 10:29:21 / # 286947 |
|
Nem jobb??????????
A legjobb! Minden taxis szive-vágya!! :))))))))))))))))))
Előzmény: #286938 lilazoli 2008.01.15. 10:28:01 |
| lilazoli | 2008.01.15. 10:28:01 / # 286938 |
|
Nem jobb ,csak érdeklődtem a diesel után!!:))
|
| cbtaxi | 2008.01.15. 09:52:10 / # 288687 |
|
Az enyém?????????????
Azzé me 1X rajtamaradt a szabadjelző és a négy 10W-os szofita leszopta az aksi?
Ezt azért nem nevezném rendszeresnek!
Egy "B" ennél jobb autó.
Neked mondjam? :)))))))))))))))))))))))))
Előzmény: #288253 lilazoli 2008.01.15. 09:06:17 |
| lilazoli | 2008.01.15. 09:06:17 / # 288253 |
|
13855 ??????
Előzmény: #287314 cbtaxi 2008.01.14. 21:01:38 |
| cbtaxi | 2008.01.14. 21:01:38 / # 287314 |
|
De ez se "kutya". :))
Előzmény: #286865 csogu 2008.01.14. 17:14:09 |
| Akos1758 | 2008.01.14. 20:52:36 / # 287279 |
|
Vaze, még mindíg KORLÁTOZOTT
Szerintem arra megy a játék, hogy mire eljutok oda, hogy a kártyát beaktiválják mérgembe földhöz csapom a telefont... :S
Előzmény: #287141 csogu 2008.01.14. 20:30:09 |
| csogu | 2008.01.14. 20:30:09 / # 287141 |
|
Én is, hamar eljön a hajnal...:-)
Előzmény: #286979 Akos1758 2008.01.14. 20:26:51 |
|
| Akos1758 | 2008.01.14. 20:26:51 / # 286979 |
|
na jó, lehet inkább megyek aludni :P
Előzmény: #286965 Akos1758 2008.01.14. 20:26:31 |
| Akos1758 | 2008.01.14. 20:26:31 / # 286965 |
|
Persze, mert én vagyok a kiválasztott, csak még nem vagyok rá felkészülve, hogy használjam ezt az átjárót :P
Előzmény: #286901 csogu 2008.01.14. 20:11:57 |
| Akos1758 | 2008.01.14. 20:24:58 / # 286956 |
|
Ááá, 1,5 tonna vasat használnék hozzá...
Előzmény: #286893 csogu 2008.01.14. 20:11:26 |
| csogu | 2008.01.14. 20:11:57 / # 286901 |
|
Érezd magad megtisztelve! Te vagy az egyetlen,akinek ez nem megy:-))
Előzmény: #286868 Akos1758 2008.01.14. 20:09:35 |
|
| csogu | 2008.01.14. 20:11:26 / # 286893 |
|
Amennyiben bizonyítani tudod, hogy te sem vagy még 14 éves, akkor erre van lehetőséged...de én azért a helyedben nem mennék csak úgy pusztakézzel neki:-)))
Előzmény: #286585 Akos1758 2008.01.14. 20:08:08 |
|
| Akos1758 | 2008.01.14. 20:09:35 / # 286868 |
|
És most egy kicsit megnyugodva:
Valóban, nagyon aranyos...
...de az milyen aranyos lenne, ha tudnám használni a vadonat új fantasztikus céges kártyámat... :P
SZÚÚÚ SZÁÁÁ
Előzmény: #286865 csogu 2008.01.14. 17:14:09 |
| Akos1758 | 2008.01.14. 20:08:08 / # 286585 |
|
Csak azt mondja meg valaki, hogy miért nem lehet egyenlő esélyekkel indulni?
Ha "Ő" ki akar rabolni, kést ránt valakire, lop, csal, hazudik, azt nagyon sajnáljuk, de nem büntethető. O.k., ezzel semmi gond nincs, de tennék két oldalúvá a dolgot. Onnantól kezdve ne büntessék, de akkor engem se, mikor véletlen belefolytom a Blahán a szökőkútba...
|
| csogu | 2008.01.14. 17:14:09 / # 286865 |
|
Szerintem ez nagyon aranyos:-)))
|
|