Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
terminátor 2008.01.20. 11:57:10 / # 288704
avatar
hali! jobban meg kellene szürni kiket vesznek fel ide taxisnak! vagy jobb kiképzést adni nekik rádió forgalmazásból!:) keményebben kéne tiltani!:) majd lenne rend!:)
terminátor 2008.01.20. 11:52:03 / # 288703
avatar
elküldtem az email cimedre,remélem sikerült:) majd irj vissza,hogy megkaptad-e ! kösz csá
terminátor 2008.01.20. 11:50:31 / # 288700
avatar
hali! nem kell ilyen drasztikusan!nem tépkedünk fejeket:) viszont akik ma éjszaka voltak azok nagyon jok voltak! főleg 02ora felé az egyes nagyon segitőkész volt !! de ez most komoly! nagyon jolesett!
csogu 2008.01.20. 10:26:58 / # 288699
Elfogyott a sültmalac:-))
csogu 2008.01.20. 10:26:31 / # 288701
Azt szeretem, amikor SZAKÉRTŐT kérnek:-)) Vagy SPECIALISTÁT. Mai sztori, friss, most reggeli. - Kérnék egy Óbuda szakértőt a délre. Áttekerek, én, aki antiszakértője Óbudának. Kolléga bejelez délen. Prüty. - Igen XY - szólítja meg az egyes. - Jött át szakértő? - kérdezi a kolléga. Nagy csend, senki sem jelez. Erre én: - Talán ha mondanád, hogy mi a kérdés, akkor nagyobb lenne a tolongás. - vagy valami ilyesmit mondtam, a lényege ez volt. - Óbudán a Juhász Gyula utcát keresem. Puff, hátradőltem, mivel biztos voltam, hogy van délen "szakértő":-))) VOLT...:-)) Én nem szakértek. Egyszer beleszaladtam egy nem normálisba, azóta nem érzem magam szakértőnek még a XIII. kerületben sem. Sztori: - Kérnék egy XIII. kerületi szakértőt. Csend. Bejelzek. Át északra. - Szia, mondd! - szólítom meg az érdeklődőt. - Mondd meg nekem kérlek, hogy a Váci út - Csángó sarkán meddig van nyitva a Posta, csütörtökön (kedd volt). - Ne haragudj, de erre nem tudom a tuti választ. - szégyeltem el magam, és kértem elnézést. Kolléga: - Akkor miért jelentkeztél? - a hangsúly magáért beszélt, minősített...nem engem. - Mert azt hittem valami utca, vagy esetleg épület után szeretnél érdeklődni, és nem gondoltam, hogy a Tisza utca 7 szám alatt lakó Terssztáncky Ilonka néni vércukor szintjét akarod megtudakolni, azért!- na itt a hangsúly már engem is minősített:-)) Kolléga: - Mi van??? .... Nem válaszoltam, visszatekertem 1-esre, azt megfogadtam: ÉN TÖBBET NEM SZAKÉRTEK:-))
kasu 2008.01.20. 07:30:49 / # 288697
avatar
NEKED meg mi a F....sz bajod van rég vót szexuális élményed???!??? kötölöszkölödsz?
kasu 2008.01.20. 07:26:11 / # 288696
avatar
imádom a stilusodat de mi a FRANOÉ nem lehet TÉGEDET elérni? a frano rángat mindanyiakant /RAEL/miért nem vagy bekapcsolva??!??
TOMLA 2008.01.20. 04:03:32 / # 288695
avatar
Hali. Az én kedvenceim:Volt valami kitétel? Csak a nevet? h.számot, mert zavarás volt, ment a troli,busz, mentő, szóltak hozzám, telefonban voltam,stb. No ezzel még semmi baj nem lenne de mindíg ugyanaz a 10-15 kollega és minden címnél kivétel nélkül.Ezen kívül nem semmi még a mindenáron segíteni akarók kasztja sem akik a forgalmazó csatton. teszik közzé tudásukat. Természetesen 90%ban baromságokat mondanak. A"kérdés a kollegákhoz" szerencsére elenyésző mennyiség.Az se rossz, hogy "meg tudná v.ki mondani mé megyek ilyen lassan az alsó/felső/rakparton. Hát nem csodállkozom rajta, hogy a "címbemondó munkatárs" néha legszívessebben beledőlne az antennájába. Toma
cbtaxi 2008.01.19. 21:56:16 / # 288694
avatar

csogu 2008.01.19. 21:29:09 / # 288690
Ehhh:-)))
MCCCXCII 2008.01.19. 21:06:09 / # 287330
Legalább nem kell fülkét keresned. A mobil mindég kéznél van. (:-)))

csogu 2008.01.19. 20:12:42 / # 288688
Pontosabban azt, amit a Te deffiniálásod takar:-))
kibic 2008.01.19. 20:11:21 / # 287329
avatar
Nekem? :D

csogu 2008.01.19. 19:57:26 / # 288693
Hallottad volna ma este 6-kor a bácsit:-)))) Elég hamar a toleranciájának a peremére sodródott:-) Igaz, ehhez minden segítséget megkapott a kollégáktól:-D Komolyan mondom, este valahogy egy kicsit olyannak tűnt a dolog, mintha kezdők gyülekezete nyomkodott volna. Semmi rendszer, puff bele a közepébe, meg a kocsiból vezényeltek. Meg kell valljam, én élveztem a dolgot (kibicnek könnyű), és nem nagyon csodálkoztam, amikor 30 perc alatt a bácsi kicsit rángásokat kapott:-))
csogu 2008.01.19. 16:33:29 / # 288692
Ki?:-))
trubadur 2008.01.19. 16:32:03 / # 288691
avatar
A hűtőládával kapcsolatban hívj fel

trubadur 2008.01.19. 16:28:08 / # 288689
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Na vasember....néni....hmmm :-(( igen elképzelhető valamilyen problámája volt, Neki nem lehet ??? Csak nekünk lehet ??? Csatornák zajosak.....erre meg csak annyit,ha zavarás van, (le kell tépni a diszpécser fejét),értem a logikád biztos ők tehetnek róla.
csogu 2008.01.19. 14:04:13 / # 287613
Az a néni, akivel én este voltam együtt, szintén feszült és zajos volt....a feleségem:-))) ALUDJ MÁR? MERT MINDJÁRT REGGEL ÉS MEGINT ÁLMOS LESZEL!!! MIt tehettem mást? Aludtam:-))

terminátor 2008.01.19. 12:25:31 / # 288537
avatar
hali! tegnap a néni aki a cimeket adta ki olyan 17ora kőrül,elég feszült volt! vagy csak nekem tünt ugy ? meg a csatornák is elég zajosak voltak éjel! vagy csak nálam?

csogu 2008.01.19. 04:58:13 / # 287665
Tegnapelőtt este. Itthon, esti készülődésben a család a lefekvéshez. Fiam (9 éves) még nem végezte el minden feladatát. Feleségem szól neki...1x...2x...3x Megunom, én is szólok, rászólok, de semmi...elővettem az atyai szigort... - Fiam, kezd el bepakolni a táskád, mert ha nem, akkor mehetsz másolni!!! Nálunk a büntetés a másolás. Az oldalszám a büntetés mértékétől függ. Humánus megoldás, ráadásul hatásos, és nem utolsósorban eredményes, mert korukhoz képest jó a helyesírásuk:-)) Erre a fiam: - Apa, még egy ilyen és nem látod többé a fényt! Mit mondjak...? Gyorsan rádörrentem a gyerekre, ő be a szobába, én meg beestem a röhögéstől az asztal alá:-)))
Oldalszám: 1757