| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| terminátor | 2008.01.20. 11:57:10 / # 288704 |
|
hali!
jobban meg kellene szürni kiket vesznek fel ide taxisnak!
vagy jobb kiképzést adni nekik rádió forgalmazásból!:)
keményebben kéne tiltani!:)
majd lenne rend!:)
Előzmény: #288693 csogu 2008.01.19. 19:57:26 |
| terminátor | 2008.01.20. 11:52:03 / # 288703 |
|
elküldtem az email cimedre,remélem sikerült:)
majd irj vissza,hogy megkaptad-e !
kösz csá
Előzmény: #288691 trubadur 2008.01.19. 16:32:03 |
| terminátor | 2008.01.20. 11:50:31 / # 288700 |
|
hali!
nem kell ilyen drasztikusan!nem tépkedünk fejeket:)
viszont akik ma éjszaka voltak azok nagyon jok voltak!
főleg 02ora felé az egyes nagyon segitőkész volt !!
de ez most komoly! nagyon jolesett!
Előzmény: #288689 trubadur 2008.01.19. 16:28:08 |
| csogu | 2008.01.20. 10:26:58 / # 288699 |
|
Elfogyott a sültmalac:-))
Előzmény: #288697 kasu 2008.01.20. 07:30:49 |
|
| csogu | 2008.01.20. 10:26:31 / # 288701 |
|
Azt szeretem, amikor SZAKÉRTŐT kérnek:-)) Vagy SPECIALISTÁT.
Mai sztori, friss, most reggeli.
- Kérnék egy Óbuda szakértőt a délre.
Áttekerek, én, aki antiszakértője Óbudának.
Kolléga bejelez délen.
Prüty.
- Igen XY - szólítja meg az egyes.
- Jött át szakértő? - kérdezi a kolléga.
Nagy csend, senki sem jelez. Erre én:
- Talán ha mondanád, hogy mi a kérdés, akkor nagyobb lenne a tolongás. - vagy valami ilyesmit mondtam, a lényege ez volt.
- Óbudán a Juhász Gyula utcát keresem.
Puff, hátradőltem, mivel biztos voltam, hogy van délen "szakértő":-)))
VOLT...:-))
Én nem szakértek. Egyszer beleszaladtam egy nem normálisba, azóta nem érzem magam szakértőnek még a XIII. kerületben sem.
Sztori:
- Kérnék egy XIII. kerületi szakértőt.
Csend.
Bejelzek.
Át északra.
- Szia, mondd! - szólítom meg az érdeklődőt.
- Mondd meg nekem kérlek, hogy a Váci út - Csángó sarkán meddig van nyitva a Posta, csütörtökön (kedd volt).
- Ne haragudj, de erre nem tudom a tuti választ. - szégyeltem el magam, és kértem elnézést.
Kolléga:
- Akkor miért jelentkeztél? - a hangsúly magáért beszélt, minősített...nem engem.
- Mert azt hittem valami utca, vagy esetleg épület után szeretnél érdeklődni, és nem gondoltam, hogy a Tisza utca 7 szám alatt lakó Terssztáncky Ilonka néni vércukor szintjét akarod megtudakolni, azért!- na itt a hangsúly már engem is minősített:-))
Kolléga:
- Mi van???
....
Nem válaszoltam, visszatekertem 1-esre, azt megfogadtam: ÉN TÖBBET NEM SZAKÉRTEK:-))
Előzmény: #288695 TOMLA 2008.01.20. 04:03:32 |
|
| kasu | 2008.01.20. 07:30:49 / # 288697 |
|
NEKED meg mi a F....sz bajod van rég vót szexuális élményed???!??? kötölöszkölödsz?
Előzmény: #288689 trubadur 2008.01.19. 16:28:08 |
| kasu | 2008.01.20. 07:26:11 / # 288696 |
|
imádom a stilusodat de mi a FRANOÉ nem lehet TÉGEDET elérni? a frano rángat mindanyiakant /RAEL/miért nem vagy bekapcsolva??!??
Előzmény: #288695 TOMLA 2008.01.20. 04:03:32 |
| TOMLA | 2008.01.20. 04:03:32 / # 288695 |
|
Hali.
Az én kedvenceim:Volt valami kitétel?
Csak a nevet? h.számot, mert zavarás volt, ment a troli,busz, mentő, szóltak hozzám, telefonban voltam,stb. No ezzel még semmi baj nem lenne de mindíg ugyanaz a 10-15 kollega és minden címnél kivétel nélkül.Ezen kívül nem semmi még a mindenáron segíteni akarók kasztja sem akik a forgalmazó csatton. teszik közzé tudásukat. Természetesen 90%ban baromságokat mondanak. A"kérdés a kollegákhoz" szerencsére elenyésző mennyiség.Az se rossz, hogy "meg tudná v.ki mondani mé megyek ilyen lassan az alsó/felső/rakparton. Hát nem csodállkozom rajta, hogy a "címbemondó munkatárs" néha legszívessebben beledőlne az antennájába.
Toma
Előzmény: #288693 csogu 2008.01.19. 19:57:26 |
| cbtaxi | 2008.01.19. 21:56:16 / # 288694 |
|
|
| csogu | 2008.01.19. 21:29:09 / # 288690 |
|
Ehhh:-)))
Előzmény: #287330 MCCCXCII 2008.01.19. 21:06:09 |
|
| MCCCXCII | 2008.01.19. 21:06:09 / # 287330 |
|
Legalább nem kell fülkét keresned.
A mobil mindég kéznél van. (:-)))
|
|
| csogu | 2008.01.19. 20:12:42 / # 288688 |
|
Pontosabban azt, amit a Te deffiniálásod takar:-))
Előzmény: #287329 kibic 2008.01.19. 20:11:21 |
|
| kibic | 2008.01.19. 20:11:21 / # 287329 |
|
Nekem? :D
|
| csogu | 2008.01.19. 19:57:26 / # 288693 |
|
Hallottad volna ma este 6-kor a bácsit:-))))
Elég hamar a toleranciájának a peremére sodródott:-)
Igaz, ehhez minden segítséget megkapott a kollégáktól:-D
Komolyan mondom, este valahogy egy kicsit olyannak tűnt a dolog, mintha kezdők gyülekezete nyomkodott volna. Semmi rendszer, puff bele a közepébe, meg a kocsiból vezényeltek.
Meg kell valljam, én élveztem a dolgot (kibicnek könnyű), és nem nagyon csodálkoztam, amikor 30 perc alatt a bácsi kicsit rángásokat kapott:-))
Előzmény: #288537 terminátor 2008.01.19. 12:25:31 |
|
| csogu | 2008.01.19. 16:33:29 / # 288692 |
|
Ki?:-))
Előzmény: #288691 trubadur 2008.01.19. 16:32:03 |
|
| trubadur | 2008.01.19. 16:32:03 / # 288691 |
|
A hűtőládával kapcsolatban hívj fel
|
| trubadur | 2008.01.19. 16:28:08 / # 288689 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Na vasember....néni....hmmm :-(( igen elképzelhető valamilyen problámája volt,
Neki nem lehet ???
Csak nekünk lehet ???
Csatornák zajosak.....erre meg csak annyit,ha zavarás van, (le kell tépni a diszpécser fejét),értem a logikád biztos ők tehetnek róla.
Előzmény: #288537 terminátor 2008.01.19. 12:25:31 |
| csogu | 2008.01.19. 14:04:13 / # 287613 |
|
Az a néni, akivel én este voltam együtt, szintén feszült és zajos volt....a feleségem:-)))
ALUDJ MÁR? MERT MINDJÁRT REGGEL ÉS MEGINT ÁLMOS LESZEL!!!
MIt tehettem mást? Aludtam:-))
|
|
| terminátor | 2008.01.19. 12:25:31 / # 288537 |
|
hali!
tegnap a néni aki a cimeket adta ki olyan 17ora kőrül,elég feszült volt!
vagy csak nekem tünt ugy ?
meg a csatornák is elég zajosak voltak éjel!
vagy csak nálam?
|
| csogu | 2008.01.19. 04:58:13 / # 287665 |
|
Tegnapelőtt este. Itthon, esti készülődésben a család a lefekvéshez. Fiam (9 éves) még nem végezte el minden feladatát. Feleségem szól neki...1x...2x...3x
Megunom, én is szólok, rászólok, de semmi...elővettem az atyai szigort...
- Fiam, kezd el bepakolni a táskád, mert ha nem, akkor mehetsz másolni!!!
Nálunk a büntetés a másolás. Az oldalszám a büntetés mértékétől függ. Humánus megoldás, ráadásul hatásos, és nem utolsósorban eredményes, mert korukhoz képest jó a helyesírásuk:-))
Erre a fiam:
- Apa, még egy ilyen és nem látod többé a fényt!
Mit mondjak...? Gyorsan rádörrentem a gyerekre, ő be a szobába, én meg beestem a röhögéstől az asztal alá:-)))
Előzmény: #287235 bemondó 2008.01.18. 12:25:00 |
|