| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.01.21. 19:33:21 / # 288742 |
|
Ez szerinted komoly, vagy csak trükk?:-)
Előzmény: #288741 lilazoli 2008.01.21. 19:30:10 |
|
| csogu | 2008.01.21. 19:30:40 / # 288740 |
|
Fanfárok zengjetek, emberek örvendjetek, cbtaxi felébredt:-)))
Előzmény: #288739 cbtaxi 2008.01.21. 19:20:32 |
|
| lilazoli | 2008.01.21. 19:30:10 / # 288741 |
|
|
| cbtaxi | 2008.01.21. 19:20:32 / # 288739 |
|
Ezt aláírom.
Előzmény: #288737 TOMLA 2008.01.21. 15:17:53 |
| csogu | 2008.01.21. 15:51:18 / # 288738 |
|
Azt a taxis jól nem találja meg:-)))
Előzmény: #288737 TOMLA 2008.01.21. 15:17:53 |
|
| TOMLA | 2008.01.21. 15:17:53 / # 288737 |
|
Nos midőn kezdené kifejteni a pontosat kaphat olyant is a tel.be, hogyaszongya:köszönjük a rendelést, de a taxisaink ügyesek meg fogják talállni önt.(természetesen csak nagyon ritkán fordul ilyesmi elő);-))
Előzmény: #288734 bemondó 2008.01.21. 14:30:06 |
| bemondó | 2008.01.21. 14:31:47 / # 288735 |
|
Mi lenne, ha vennél egy magyar nyelvű billentyűzetet végre?:)
Előzmény: #288724 Brekeke 1 2008.01.20. 21:51:11 |
| bemondó | 2008.01.21. 14:30:06 / # 288734 |
|
Nem:)
Előzmény: #288726 TOMLA 2008.01.21. 14:11:12 |
| TOMLA | 2008.01.21. 14:11:12 / # 288726 |
|
No igen, amennyiben jól működne a reklama csatorna.Azt azomban nehezen hiszem el, hogy aki ilyen helyen lakik/és utazni szeretne/ne próbállná mindenáron közölni a pontos címet. V.színűleg egy két rossz tapasztalata volt már. Ha értitek mire gondolok.
|
| cbtaxi | 2008.01.21. 10:28:49 / # 288736 |
|
Na tessék,ugye mondtam!:)
Előzmény: #288730 Rocktaxi 2008.01.21. 09:34:38 |
| csogu | 2008.01.21. 09:41:03 / # 288733 |
|
Jaaa szóval L, mint László?
Előzmény: #288732 Rocktaxi 2008.01.21. 09:37:56 |
|
| Rocktaxi | 2008.01.21. 09:37:56 / # 288732 |
|
Nem, az nem iiiiii hanem llllll!!! :-))
Előzmény: #288731 csogu 2008.01.21. 09:36:03 |
|
| csogu | 2008.01.21. 09:36:03 / # 288731 |
|
Az i nem a K előtt van?:-))
Előzmény: #288730 Rocktaxi 2008.01.21. 09:34:38 |
|
| Rocktaxi | 2008.01.21. 09:34:38 / # 288730 |
|
Van bizony!! :-))
Adria sétány 6 a-tól l-ig!! :-))
Előzmény: #288728 cbtaxi 2008.01.21. 09:25:58 |
|
| csogu | 2008.01.21. 09:34:02 / # 288729 |
|
Nézd, én azt nem értem, hogy minden taxis...legalábbis egy TOMA, tudja, hogy a telefonosok nem 79 éves levitézlett taxisok...de mégis sokszor azt várják el tőlük, hogy jobban ismerjék a várost, mint mi, akik azért pár éve az utcán vagyunk...hááát nem tudom....jogos követelmény ez?
Figyu, te Csepeli vagy, de ha bemennél telefonosnak és kapnál egy ilyen hívást pl.:
- Halloooo
- Igen tessék, a 6427364ö XY vagyok, parancsoljon, taxit szeretne rendelni?
- Nem majd pizzat te b@rom. Persze hogy taxit.
- Legyen kedves megadni egy telefonszámot!
- Miért, ismerkedni akarsz velem? - hallod Gábor, ez ratyiu, ismerkedni akar velem.
- Nem kedves uram, hanem erre szükség van a rendeléshez.
- Na jó kiskirályfi, megadom, de csak hogy legyen egy jó napod. 06-90-690-690
- Köszönöm, és most ha kérhetem a címet ahova az autót küldjük.
- XV. kerület Sáfrányos utca 4/h II.-es lépcsőház 4-es ajtó.
- Köszönjük a rendelését, kb. 10-15 perc és ott a kolléga.
Vagy esetleg nekiállsz vele vitatkozni, hogy a Sáfrányos 4-nél nincs is H lépcsőház, csak F?:-))
Nincs itt semmi baj, [b]amennyiben jól működik a reklama csatorna!!!!
Előzmény: #288728 cbtaxi 2008.01.21. 09:25:58 |
|
| cbtaxi | 2008.01.21. 09:25:58 / # 288728 |
|
Van egy pár hely,ahol "i" meg "j" s talán még "k" lépcsőház is van!
Na most ezzel a "k" lépcsőházzal kezdjél gyorsan vmit! :))))))))))))
Előzmény: #288707 csogu 2008.01.21. 04:47:47 |
| cbtaxi | 2008.01.21. 09:20:08 / # 288727 |
|
Köszi:)
Előzmény: #288702 csogu 2008.01.21. 04:47:13 |
| csogu | 2008.01.21. 04:47:47 / # 288707 |
|
Kifosztották az ABC-t?
|
|
| csogu | 2008.01.21. 04:47:13 / # 288702 |
|
94 - 135 között:-))
Előzmény: #288698 cbtaxi 2008.01.21. 02:35:04 |
|
| cbtaxi | 2008.01.21. 03:07:07 / # 288725 |
|
Laci,ezt Te sem gondolhatod komolyan!
Hát honnan a csudából tudná a felvevő,hogy egy adott házszámhoz tartozhat akár 2-3 vagy esetleg 8-10 betüjelzés is?
Hisz,soxor a taxis sem tudja,csak a címen szembesül a dologgal: Hopp,itt kiosztották az ABC-t!
Előzmény: #288710 TOMLA 2008.01.20. 13:19:45 |