Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.01.21. 19:33:21 / # 288742
Ez szerinted komoly, vagy csak trükk?:-)
csogu 2008.01.21. 19:30:40 / # 288740
Fanfárok zengjetek, emberek örvendjetek, cbtaxi felébredt:-)))
lilazoli 2008.01.21. 19:30:10 / # 288741
avatar

cbtaxi 2008.01.21. 19:20:32 / # 288739
avatar
Ezt aláírom.
csogu 2008.01.21. 15:51:18 / # 288738
Azt a taxis jól nem találja meg:-)))
TOMLA 2008.01.21. 15:17:53 / # 288737
avatar
Nos midőn kezdené kifejteni a pontosat kaphat olyant is a tel.be, hogyaszongya:köszönjük a rendelést, de a taxisaink ügyesek meg fogják talállni önt.(természetesen csak nagyon ritkán fordul ilyesmi elő);-))
bemondó 2008.01.21. 14:31:47 / # 288735
avatar
Mi lenne, ha vennél egy magyar nyelvű billentyűzetet végre?:)
bemondó 2008.01.21. 14:30:06 / # 288734
avatar
Nem:)
TOMLA 2008.01.21. 14:11:12 / # 288726
avatar
No igen, amennyiben jól működne a reklama csatorna.Azt azomban nehezen hiszem el, hogy aki ilyen helyen lakik/és utazni szeretne/ne próbállná mindenáron közölni a pontos címet. V.színűleg egy két rossz tapasztalata volt már. Ha értitek mire gondolok.

cbtaxi 2008.01.21. 10:28:49 / # 288736
avatar
Na tessék,ugye mondtam!:)
csogu 2008.01.21. 09:41:03 / # 288733
Jaaa szóval L, mint László?
Rocktaxi 2008.01.21. 09:37:56 / # 288732
Nem, az nem iiiiii hanem llllll!!! :-))
csogu 2008.01.21. 09:36:03 / # 288731
Az i nem a K előtt van?:-))
Rocktaxi 2008.01.21. 09:34:38 / # 288730
Van bizony!! :-)) Adria sétány 6 a-tól l-ig!! :-))
csogu 2008.01.21. 09:34:02 / # 288729
Nézd, én azt nem értem, hogy minden taxis...legalábbis egy TOMA, tudja, hogy a telefonosok nem 79 éves levitézlett taxisok...de mégis sokszor azt várják el tőlük, hogy jobban ismerjék a várost, mint mi, akik azért pár éve az utcán vagyunk...hááát nem tudom....jogos követelmény ez? Figyu, te Csepeli vagy, de ha bemennél telefonosnak és kapnál egy ilyen hívást pl.: - Halloooo - Igen tessék, a 6427364ö XY vagyok, parancsoljon, taxit szeretne rendelni? - Nem majd pizzat te b@rom. Persze hogy taxit. - Legyen kedves megadni egy telefonszámot! - Miért, ismerkedni akarsz velem? - hallod Gábor, ez ratyiu, ismerkedni akar velem. - Nem kedves uram, hanem erre szükség van a rendeléshez. - Na jó kiskirályfi, megadom, de csak hogy legyen egy jó napod. 06-90-690-690 - Köszönöm, és most ha kérhetem a címet ahova az autót küldjük. - XV. kerület Sáfrányos utca 4/h II.-es lépcsőház 4-es ajtó. - Köszönjük a rendelését, kb. 10-15 perc és ott a kolléga. Vagy esetleg nekiállsz vele vitatkozni, hogy a Sáfrányos 4-nél nincs is H lépcsőház, csak F?:-)) Nincs itt semmi baj, [b]amennyiben jól működik a reklama csatorna!!!!
cbtaxi 2008.01.21. 09:25:58 / # 288728
avatar
Van egy pár hely,ahol "i" meg "j" s talán még "k" lépcsőház is van! Na most ezzel a "k" lépcsőházzal kezdjél gyorsan vmit! :))))))))))))
cbtaxi 2008.01.21. 09:20:08 / # 288727
avatar
Köszi:)
csogu 2008.01.21. 04:47:47 / # 288707
Kifosztották az ABC-t?

csogu 2008.01.21. 04:47:13 / # 288702
94 - 135 között:-))
cbtaxi 2008.01.21. 03:07:07 / # 288725
avatar
Laci,ezt Te sem gondolhatod komolyan! Hát honnan a csudából tudná a felvevő,hogy egy adott házszámhoz tartozhat akár 2-3 vagy esetleg 8-10 betüjelzés is? Hisz,soxor a taxis sem tudja,csak a címen szembesül a dologgal: Hopp,itt kiosztották az ABC-t!
Oldalszám: 1757