Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2008.01.22. 17:37:03 / # 288760
avatar
Sajna Ricsi a múlt héten kimerítette az erre az évre szóló "kilengési" keretét.
cbtaxi 2008.01.22. 17:35:24 / # 288754
avatar
Hmm....meg is szerezte a mi derék Ricsink,az előkelő második helyet! :)))))))

utolsó senki 2008.01.22. 17:34:59 / # 288759
avatar
Az Elnök úrral történt megbeszélés alapján kijelenthetem,hogy a Lovagrendbe jelentkezőknek: -KÖTELEZŐ jelleggel alá kell vetniük magukat a felvételi próbának(az italok minőségi és mennyiségi fogyasztása,klf.népdalok ill.csapatbuzdító nóták tökéletes ismerete.Egyes kocsmákban hitelképesség előny!) -haverok,barátok írásbeli igazolása csak akkor vehető figyelembe,ha az illető Vezetőségi tag! Tehát sajnos a Ricsinek is kell felvételiznie!

csogu 2008.01.22. 17:19:33 / # 288762
Jajj de vigadunk, jajj de vigadunk:-)) Na akkor elmondom én is, hogy miként történt ez. Szerkesztőségi ülés volt, ez igaz. Nekem már az is gyanús volt, hogy ketten is erőszakoskodtak, hogy ne autóval menjek, majd a szállításom megoldják. Balek módjára belementem. Erre a helyszínen derült ki, hogy valami Norvég ivó bajnok van jelen és vele kellene a szakma becsületéért megküzdenem. Most kérdem én....vallottam volna szégyent? Hááát nem:-)))
cbtaxi 2008.01.22. 16:38:20 / # 288761
avatar
Az említett írásbeli igazolást ém is aláírom és immár két hiteles szavahihető is tanúsíthatja Ricsi rátermetségét. A szerkesztőségi ülés végén Ricsi számolatlanul osztogatta a puszikat,nyakába borult boldog-boldogtalannak és közel negyedórás vallomással bizonygatta az étterem előtt álló hírdetőoszlopnak,hogy ő bizony sosem szidta az anyukáját,de nagyon szépen kéri,ha mégis,akkor most üsse meg őt mert vezekelni akar! :)))) A vidóanyag valóban megvan,kompromitálási célzattal archíváltuk.
csogu 2008.01.22. 16:15:57 / # 288758
Pontosítsunk: Nagyon súlyos testi sértést von maga után:-))
tomajer 2008.01.22. 14:39:32 / # 288755
Szeretnék írásbeli igazolást kiállítani Csogu kollégámnak. Az ominózus este folyamán szerkesztőségi űlést tartottunk. Miután Ricsin kívül mindannyian gépjárművel érkeztünk, kénytelen volt helyettünk is helytállni. Mondhatom, derekasan..... Az este egy röpke húsz perces szakaszáról (nem a vége) vágatlan videoanyag van a birtokomban, amit természetesen bármikor a bizotság rendelkezésére bocsájtok. A felvétel nyilvánosságra hozása sajnos súlyos testi sértés kilátásba helyezése miatt nem lehetséges! :-( :-)

bemondó 2008.01.22. 13:55:19 / # 288757
avatar
Összefoglaló jegyzőkönyv a Főtaxi Pálinka Lovagrend múlt heti rendkívüli és rendes bizottsági üléséről Amint az várható volt, a Lovagrend megalapítása utáni időszak a tagtoborzás ill. néhány jelölt tesztelésével telt el, így kénytelenek voltunk rendkívüli gyűlést tartani, aminek a már jól bevált sörözőnk adott otthont. Ezen az összejövetelen a 1098-as kollégánk teljesítményét és hozzáállását teszteltük. Bátran mondhatom, kollégánk igen jó benyomást tett ránk, néhány kör elfogyasztása után egyhangúlag beszavaztuk a Rendbe, és azonnal kineveztük a whisky tagozat igazgatójának, azon belül a scotch szekció vezetőjének. /itt jegyezném meg, hogy a bourbon szekció vezető posztjai még kiadók/. Megnyitottuk az Unicum ill. Jagermeister tagozatot is, előbbi részlegbe Sanyi barátunkat /142/1/ egyhangúlag Elnök-Vezérigazgatóvá neveztük ki. Az ő életútját nem kellett vizsgálni, hiszen cca. 20 éve bizonyítja rátermettségét személyes barátságunk révén. Jager tagozaton más a helyzet, hiszen Csogu barátunk jelezte részvételi szándékát az ülésen, el is indult felénk, de sajna elkeveredett útközben, így csak az ő elbeszélését vehetjük alapul az elfogyasztott alkohol tekintetében-ami tudjuk- nem bizonyító erejű. Amennyiben személyes részvétellel bizonyítja rátermettségét, úgy nyitva áll a kapu előtte is. Ha nem, legyen elrettentő példa mindenki számára, akik nemtelen eszközökkel próbálnak beférkőzni e nemes Rendbe. Megemlítem még Vigyori kartársat, aki a vasárnapi ülésen viszonylag tisztességes mennyiséget ivott jégerből, de fiatal kora miatt egyelőre tanulócsoportos státuszt kapott, vagyis Tagjelölt. Az Etikai bizottság meghallgatta Udvari beszállítónk beszámolóját, aki szerint Szatír kartársunk is Nagyfogyasztó besorolást kapott nála, így szívesen jelölnénk a Lovagrend kommunikációs igazgatójának, és a Mobilkártyák Őrzőjének. Tagnak jelölték még lilazoli ill. Memi kollégákat, valamint a reptéri részleget, /Kasu meg a Jani/ akik a hírek szerint rendes pálinkás emberek. A jelölteket felkeressük és megiszunk majd valamit:) Várjuk a további javaslatokat is. Budapest, 2008.01.22 Elnökség

bemondó 2008.01.22. 13:08:03 / # 288756
avatar
Jól van, ügyes vagy, ülj le!:)
csogu 2008.01.22. 12:01:22 / # 288751
Hidd el, van benne munkájuk:-)

Brekeke 1 2008.01.22. 11:25:58 / # 288753
avatar
Csogu: 10 pont:)))))))))))))
Brekeke 1 2008.01.22. 11:23:50 / # 288750
avatar
Banyek már megint lehagytam... Jóóó regggelit all :)

Brekeke 1 2008.01.22. 11:22:49 / # 288752
avatar
Minek vegyek? Van csak megszoktam az ékezetnélküli írást. De a te kedvedért kivételt teszek. :-)) áÁéÉiIíÍ stb. Igy jóóóóóó? :))
csogu 2008.01.22. 07:49:13 / # 288749
csogu 2008.01.22. 07:31:11 / # 288748
Tegnap azt írtam valamelyik oldalon, hogy a kedd hajnal = halál. Ezennel ezt visszavonom, lehet a kedd is jó:-)) Na meg ehhez kellett az is, hogy a csövön lévő címbeolvasó dicséretesen elém dobálja a címeket:-)) Az igazság az, hogy tegnap estig pörögtem, nehéz napom volt...majd éjfélkor aludtam el és a span 3-kor jött...ami nem is baj, mert így most nyugodtabban fekszem le egy 3-4 órahosszára:-) Utána meló megint, remélem hasonlóan eredményesen:-))
bemondó 2008.01.22. 06:39:57 / # 288746
avatar
Nocsak, kidolgoztad magad?:)

csogu 2008.01.22. 06:25:24 / # 288747
Vigyázat!!! Érzelmeket felkavaró rejtett videó készült Trubadur bowling csapatának a felkészüléséről! CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK!!!:-))

cbtaxi 2008.01.21. 21:13:25 / # 288745
avatar
Viszlát,leléptem!

csogu 2008.01.21. 19:48:14 / # 288744
cbtaxi 2008.01.21. 19:40:05 / # 288743
avatar
Oldalszám: 1757