| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.01.30. 09:18:42 / # 280014 |
|
Már nem! :(
Előzmény: #280002 2008.01.30. 09:11:26 |
| cbtaxi | 2008.01.30. 09:14:15 / # 280004 |
|
Ááá..reménytelen! Ez a pali egy kegyetlen mészáros!A múltkor is egymaga!!!felpofozott egy 8-10 főből álló garázda nagycsoportos óvodást,mert neki rúgták a labdájukat a betegágyának!
Nem én..az ki van zárva! :))))))))
|
| törölt felh. | 2008.01.30. 09:11:26 / # 280002 |
|
Gyertek de szerintem inkább a Cbtaxi kocsijával mert lehet a tied addig feladja:-)))
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.01.30. 09:08:08 / # 279985 |
|
Gyere cb!
Ketten biztos hátrakötjük a sarkát!
:)
|
| törölt felh. | 2008.01.30. 09:07:22 / # 279986 |
|
Ha gondolod jöhetsz te is.Még úgy sem reggeliztem.
Előzmény: #279972 cbtaxi 2008.01.30. 09:05:27 |
| cbtaxi | 2008.01.30. 09:05:27 / # 279972 |
|
Mert irigy vagy és agresszív!De nem csodálkozom,már gyerekkorodban is az voltál! :))))
Előzmény: #279962 2008.01.30. 09:01:39 |
| törölt felh. | 2008.01.30. 09:03:55 / # 279970 |
|
Na szóval elindulsz a Husztin a Bogdáni felé a lámpánál jobbra a Kalap utcában a TVE feliratnál kb fél óra múlva!!!
|
| törölt felh. | 2008.01.30. 09:01:39 / # 279962 |
|
Úgy sem fogom elárulni neked hogy hogyan írják a nullát.
Majd ha egy szintel feljebb lépsz.
Előzmény: #279901 cbtaxi 2008.01.30. 08:58:58 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.01.30. 09:01:34 / # 279957 |
|
Előzmény: #279951 2008.01.30. 08:59:26 |
| törölt felh. | 2008.01.30. 08:59:26 / # 279951 |
|
Padavan nem kell a hizelgés.
|
| cbtaxi | 2008.01.30. 08:58:58 / # 279901 |
|
JWT nem egyszerű figura.
Az egyetlen ember a Földön,aki le tudja írni a nullát,római számokkal! :)))))
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.01.30. 08:55:24 / # 279893 |
|
Vagy egyszerűbben :
JWT a mester!
Előzmény: #279833 2008.01.30. 08:49:11 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.01.30. 08:54:42 / # 279889 |
|
Mester!!
Tessék meghallgatni!
Előzmény: #279850 cbtaxi 2008.01.30. 08:54:09 |
| cbtaxi | 2008.01.30. 08:54:09 / # 279850 |
|
Minket???????
|
| törölt felh. | 2008.01.30. 08:49:11 / # 279833 |
|
Jogod van, hisz ez csak egy netes fórum. Mindenki azt mond, amit akar. Mindenféle fikanick-el bárki beszólhat bárkinek.
Lehet nekem elkerülte a figyelmemet,hogy is hívnak.
Szerintem nekem nem kéne bemutatkoznom de a kedvedért:
Fötaxi 1518
Szilágyi Ákos
JWT Eastern Europe Transport manager.
Előzmény: #279669 bemondó 2008.01.30. 06:17:25 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.01.30. 08:44:32 / # 279764 |
|
http://www.bombagyar.hu/
Itt van a heti rádióműsor!
Ha lusta vagy (netán más vagy) akkor csak a 45. és az 1. óra közötti részt hallgasd meg!
Ott említenek titeket!
:(
Előzmény: #279715 cbtaxi 2008.01.30. 08:41:36 |
| cbtaxi | 2008.01.30. 08:41:36 / # 279715 |
|
Mit gyűjt a bombagyár?
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.01.30. 06:33:38 / # 279677 |
|
Örömmel hallottam,hogy a Főtaxi zrt. is támogatta a Bombagyár gyűjtési akcióját!
Gondolom Csogunak lehet köszönni!
:)
|
| bemondó | 2008.01.30. 06:20:04 / # 279671 |
|
Gondolom Mr. McCabe kártalanít Téged is:)))
Sheffield United FOREVER!!!!!:)))))
Előzmény: #279138 6ker 2008.01.29. 20:28:31 |
| bemondó | 2008.01.30. 06:17:25 / # 279669 |
|
Ejha! Most jól odapörköltél a Zolinak.
DE!
Érvek és tények helyett már megint megy az elvtelen "jól beszólok ezeknek".......
Jogod van, hisz ez csak egy netes fórum. Mindenki azt mond, amit akar. Mindenféle fikanick-el bárki beszólhat bárkinek.
But! /mondja a művelt norvég/
Miért kell "lebutáznod" a kollégát így ismeretlenül? /mármint, hgy ő nem ismer ÍGY téged/ Lehet, hogy face-to-face nem menne?? Gátlásaid vannak?
Ne egymást b@sztassuk, inkább konkrét dolgokat beszéljünk át.
Még ,mindig nem tudjuk, hogy free kollégát milyen sérelem érte, de már egymás torkának estünk....
Gyönyörű..
Előzmény: #279054 tesco 2008.01.29. 19:12:24 |