Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bao, a FŐNÖK! 2008.01.30. 09:18:42 / # 280014
avatar
Már nem! :(
cbtaxi 2008.01.30. 09:14:15 / # 280004
avatar
Ááá..reménytelen! Ez a pali egy kegyetlen mészáros!A múltkor is egymaga!!!felpofozott egy 8-10 főből álló garázda nagycsoportos óvodást,mert neki rúgták a labdájukat a betegágyának! Nem én..az ki van zárva! :))))))))
törölt felh. 2008.01.30. 09:11:26 / # 280002
avatar
Gyertek de szerintem inkább a Cbtaxi kocsijával mert lehet a tied addig feladja:-)))
Bao, a FŐNÖK! 2008.01.30. 09:08:08 / # 279985
avatar
Gyere cb! Ketten biztos hátrakötjük a sarkát! :)

törölt felh. 2008.01.30. 09:07:22 / # 279986
avatar
Ha gondolod jöhetsz te is.Még úgy sem reggeliztem.
cbtaxi 2008.01.30. 09:05:27 / # 279972
avatar
Mert irigy vagy és agresszív!De nem csodálkozom,már gyerekkorodban is az voltál! :))))
törölt felh. 2008.01.30. 09:03:55 / # 279970
avatar
Na szóval elindulsz a Husztin a Bogdáni felé a lámpánál jobbra a Kalap utcában a TVE feliratnál kb fél óra múlva!!!
törölt felh. 2008.01.30. 09:01:39 / # 279962
avatar
Úgy sem fogom elárulni neked hogy hogyan írják a nullát. Majd ha egy szintel feljebb lépsz.
Bao, a FŐNÖK! 2008.01.30. 09:01:34 / # 279957
avatar
törölt felh. 2008.01.30. 08:59:26 / # 279951
avatar
Padavan nem kell a hizelgés.
cbtaxi 2008.01.30. 08:58:58 / # 279901
avatar
JWT nem egyszerű figura. Az egyetlen ember a Földön,aki le tudja írni a nullát,római számokkal! :)))))
Bao, a FŐNÖK! 2008.01.30. 08:55:24 / # 279893
avatar
Vagy egyszerűbben : JWT a mester!
Bao, a FŐNÖK! 2008.01.30. 08:54:42 / # 279889
avatar
Mester!! Tessék meghallgatni!
cbtaxi 2008.01.30. 08:54:09 / # 279850
avatar
Minket???????
törölt felh. 2008.01.30. 08:49:11 / # 279833
avatar
Jogod van, hisz ez csak egy netes fórum. Mindenki azt mond, amit akar. Mindenféle fikanick-el bárki beszólhat bárkinek. Lehet nekem elkerülte a figyelmemet,hogy is hívnak. Szerintem nekem nem kéne bemutatkoznom de a kedvedért: Fötaxi 1518 Szilágyi Ákos JWT Eastern Europe Transport manager.
Bao, a FŐNÖK! 2008.01.30. 08:44:32 / # 279764
avatar
http://www.bombagyar.hu/ Itt van a heti rádióműsor! Ha lusta vagy (netán más vagy) akkor csak a 45. és az 1. óra közötti részt hallgasd meg! Ott említenek titeket! :(
cbtaxi 2008.01.30. 08:41:36 / # 279715
avatar
Mit gyűjt a bombagyár?
Bao, a FŐNÖK! 2008.01.30. 06:33:38 / # 279677
avatar
Örömmel hallottam,hogy a Főtaxi zrt. is támogatta a Bombagyár gyűjtési akcióját! Gondolom Csogunak lehet köszönni! :)

bemondó 2008.01.30. 06:20:04 / # 279671
avatar
Gondolom Mr. McCabe kártalanít Téged is:))) Sheffield United FOREVER!!!!!:)))))
bemondó 2008.01.30. 06:17:25 / # 279669
avatar
Ejha! Most jól odapörköltél a Zolinak. DE! Érvek és tények helyett már megint megy az elvtelen "jól beszólok ezeknek"....... Jogod van, hisz ez csak egy netes fórum. Mindenki azt mond, amit akar. Mindenféle fikanick-el bárki beszólhat bárkinek. But! /mondja a művelt norvég/ Miért kell "lebutáznod" a kollégát így ismeretlenül? /mármint, hgy ő nem ismer ÍGY téged/ Lehet, hogy face-to-face nem menne?? Gátlásaid vannak? Ne egymást b@sztassuk, inkább konkrét dolgokat beszéljünk át. Még ,mindig nem tudjuk, hogy free kollégát milyen sérelem érte, de már egymás torkának estünk.... Gyönyörű..
Oldalszám: 1757