| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2008.01.31. 02:10:35 / # 280405 |
|
|
| cbtaxi | 2008.01.31. 02:10:14 / # 280377 |
|
MEGHÍVÁS!
Egy kis csapatépítő ebédre invitálnálak Titeket!
A részvételi szándékot kérném jelezni!:))))))))
Előzmény: #277894 lilazoli 2008.01.29. 09:49:17 |
| csogu | 2008.01.30. 17:21:53 / # 279399 |
|
Neked is tetszett?? Nekem is:-))
Előzmény: #279199 bemondó 2008.01.30. 15:48:53 |
|
| bemondó | 2008.01.30. 15:48:53 / # 279199 |
|
Micsoda allegória:))
Te...falu költője:) Mondhatnám bárdja:))
|
| Fox | 2008.01.30. 14:59:58 / # 280003 |
|
Kezd kicsit eldurvulni a helyzet, őserdő hőse, meg tesco matyi, hihetetlen..:)
|
| lilazoli | 2008.01.30. 14:02:00 / # 279958 |
|
Ezt nem értem de ha valaki igen az magyarázza már meg!!! Légy férfi !!!!
Előzmény: #279054 tesco 2008.01.29. 19:12:24 |
| lilazoli | 2008.01.30. 13:58:25 / # 279952 |
|
De én tőlled szeretném tudni!!! Én veled szeretném megvitatni nem mással,mert lehet, hogy segitesz ,hogy énis lássak!Necsak demagog módon hajtsam a magamét!!Ez egy forum ahol érvek és ellen érvek találkoznak!!!
Előzmény: #278561 free 2008.01.29. 15:11:16 |
| lilazoli | 2008.01.30. 13:53:22 / # 279903 |
|
Megint ősszekeversz magaddal!!Nekem nemkell senki hátamőgőtt beszélnem !!Vagyok aki vagyok! Nem hiszem ,hogy elkéne nyernem bárki bizalmát!!De okostojás ird ide miért a 1229 -a kódom!!
Előzmény: #278370 free 2008.01.29. 15:01:23 |
| Nevem senki | 2008.01.30. 13:00:38 / # 279895 |
|
Ilyen hiba után Világeszét mégsem irhattam:-)))))
Előzmény: #279768 csogu 2008.01.30. 12:12:40 |
| csogu | 2008.01.30. 12:12:40 / # 279768 |
|
Őserdő hőse:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nyáron szóltam neki, hogy egy bogár van a vállán, erre sikítozva rohangászott 10 percet:-DDD
Előzmény: #279761 Nevem senki 2008.01.30. 11:29:42 |
|
| Nevem senki | 2008.01.30. 11:29:42 / # 279761 |
|
Ejnye Ákos, szóval te vagy tesco???
Mi lett az őserdő hőséből???
Kamu nickkel irogatsz???
|
| csogu | 2008.01.30. 10:21:14 / # 279695 |
|
Nem-nem, nem nekem. Nekem ebben semmi részem.
|
|
| csogu | 2008.01.30. 10:15:30 / # 279687 |
|
Igen, neked kerülte el a figyelmed, hogy ki a bemondó...bár a nickje sokat mondó:-))
|
|
| cbtaxi | 2008.01.30. 09:38:22 / # 280193 |
|
Neked is!
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.01.30. 09:36:29 / # 280147 |
|
Beletrafáltál!!!
Jó pihenést!!
:((
:DD
Előzmény: #280076 cbtaxi 2008.01.30. 09:34:24 |
| cbtaxi | 2008.01.30. 09:34:24 / # 280076 |
|
???????????
Vegyünk neki egy Peugeot-ot?
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.01.30. 09:26:43 / # 280032 |
|
És ez:
?
Előzmény: #280025 cbtaxi 2008.01.30. 09:24:27 |
| cbtaxi | 2008.01.30. 09:24:27 / # 280025 |
|
Benne vagyok.
Mit szólnál egy ilyenhez? :))
|
| törölt felh. | 2008.01.30. 09:19:14 / # 280017 |
|
Nem is igaz másodikosok voltak.
Előzmény: #280004 cbtaxi 2008.01.30. 09:14:15 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.01.30. 09:19:07 / # 280015 |
|
Akkor megátkozzuk!
:D
Előzmény: #280004 cbtaxi 2008.01.30. 09:14:15 |