Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2008.01.31. 02:10:35 / # 280405
avatar

cbtaxi 2008.01.31. 02:10:14 / # 280377
avatar
MEGHÍVÁS! Egy kis csapatépítő ebédre invitálnálak Titeket! A részvételi szándékot kérném jelezni!:))))))))
csogu 2008.01.30. 17:21:53 / # 279399
Neked is tetszett?? Nekem is:-))
bemondó 2008.01.30. 15:48:53 / # 279199
avatar
Micsoda allegória:)) Te...falu költője:) Mondhatnám bárdja:))

Fox 2008.01.30. 14:59:58 / # 280003
avatar
Kezd kicsit eldurvulni a helyzet, őserdő hőse, meg tesco matyi, hihetetlen..:)

lilazoli 2008.01.30. 14:02:00 / # 279958
avatar
Ezt nem értem de ha valaki igen az magyarázza már meg!!! Légy férfi !!!!
lilazoli 2008.01.30. 13:58:25 / # 279952
avatar
De én tőlled szeretném tudni!!! Én veled szeretném megvitatni nem mással,mert lehet, hogy segitesz ,hogy énis lássak!Necsak demagog módon hajtsam a magamét!!Ez egy forum ahol érvek és ellen érvek találkoznak!!!
lilazoli 2008.01.30. 13:53:22 / # 279903
avatar
Megint ősszekeversz magaddal!!Nekem nemkell senki hátamőgőtt beszélnem !!Vagyok aki vagyok! Nem hiszem ,hogy elkéne nyernem bárki bizalmát!!De okostojás ird ide miért a 1229 -a kódom!!
Nevem senki 2008.01.30. 13:00:38 / # 279895
avatar
Ilyen hiba után Világeszét mégsem irhattam:-)))))
csogu 2008.01.30. 12:12:40 / # 279768
Őserdő hőse:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nyáron szóltam neki, hogy egy bogár van a vállán, erre sikítozva rohangászott 10 percet:-DDD
Nevem senki 2008.01.30. 11:29:42 / # 279761
avatar
Ejnye Ákos, szóval te vagy tesco??? Mi lett az őserdő hőséből??? Kamu nickkel irogatsz???

csogu 2008.01.30. 10:21:14 / # 279695
Nem-nem, nem nekem. Nekem ebben semmi részem.
csogu 2008.01.30. 10:15:30 / # 279687
Igen, neked kerülte el a figyelmed, hogy ki a bemondó...bár a nickje sokat mondó:-))

cbtaxi 2008.01.30. 09:38:22 / # 280193
avatar
Neked is!
Bao, a FŐNÖK! 2008.01.30. 09:36:29 / # 280147
avatar
Beletrafáltál!!! Jó pihenést!! :(( :DD
cbtaxi 2008.01.30. 09:34:24 / # 280076
avatar
??????????? Vegyünk neki egy Peugeot-ot?
Bao, a FŐNÖK! 2008.01.30. 09:26:43 / # 280032
avatar
És ez: ?
cbtaxi 2008.01.30. 09:24:27 / # 280025
avatar
Benne vagyok. Mit szólnál egy ilyenhez? :))
törölt felh. 2008.01.30. 09:19:14 / # 280017
avatar
Nem is igaz másodikosok voltak.
Bao, a FŐNÖK! 2008.01.30. 09:19:07 / # 280015
avatar
Akkor megátkozzuk! :D
Oldalszám: 1757