| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| törölt felh. | 2008.02.18. 13:53:08 / # 287731 |
|
Megjegyzem túléltem a sielést.
|
| törölt felh. | 2008.02.18. 13:52:17 / # 287726 |
|
Khmmm Khmmm.
Én mint pióca és segítem az E.B-t.Vicces hirtelen nem is tudom van-e olyan etikás akivel még nem rúgtam össze a port.
|
| free | 2008.02.18. 13:13:19 / # 287618 |
|
Ahogy halgattam a beszélgetést a rádion az etikások is főlőslegesnek látták a "munkáját".
Egyébként ha másnak lehet 120-al menni címre , bárki megengedheti magának és nem kell tartania tiltástól.Gondolom így látja a 42 és az 50 is.
|
| free | 2008.02.18. 13:04:18 / # 287472 |
|
Akkor kezdem érteni a kérdést miért hangzott el ( 150 -el is lehet címre menni?) miért ne tenné meg , ha nem jár érte semmi tiltás annak akit mér ? Sőt bárki miért ne tehetné meg ? Mondjuk elgondolkodtató. Ne találkozzon az utakon egy hozzátartozóm sem egy éppen a címre repesztő főtaxival sem , nem örülnék , ha pont egy kollégám okozna tragédiát.
Hogy ki kinek a kie? A kérdések szempontjából lényegtelen. Magánélet , magánügy.
|
| carlotax | 2008.02.18. 11:46:55 / # 287421 |
|
Csak nem csupi???Isti???
Előzmény: #287317 888 2008.02.18. 04:01:11 |
|
| carlotax | 2008.02.18. 11:45:09 / # 287420 |
|
Szevasz!Üdv az ismerősöknek is!
Február 5-én találkoztam vele a Komócsyba,a köz-
hatóságnál.Egy csöppet dumcsiztunk!!!
Előzmény: #283577 lilabéla 2008.02.17. 11:35:58 |
|
| Nevem senki | 2008.02.18. 11:20:30 / # 287416 |
|
Lehet valakit kedvelni vagy utálni.
Lehet kritizálni a munkáját.
Sok mindent lehet, csak egyet nem:
Kotorászni más magánéletében.
Ahhoz senkinek semmi köze, sem a tiedhez, sem az enyémhez, sem senki máséhoz.
Aki ezt teszi, nem az érintettet minősíti, bármit is ír róla, hanem saját magát.
Direkt nem címeztem ezt senkinek, nem is tudom miről jutott eszembe ez az egész.
Biztosan öregszem:-)))
|
| TOMLA | 2008.02.18. 10:37:08 / # 287343 |
|
Szegény Tibi.:-)))))))))
|
| cooltaxi | 2008.02.18. 09:10:57 / # 288238 |
|
Fene a gusztusát,akármelyikel is kavar
|
| csogu | 2008.02.18. 06:59:46 / # 287979 |
|
Amennyiben nem lennének piócák, az lenne az igazi káosz.
Előzmény: #287956 free 2008.02.18. 05:23:23 |
|
| macskajancsi | 2008.02.18. 06:03:33 / # 287960 |
|
A gond az öcsém, hogy a csaj , aki időmérő, ugyanúgy száguldozik, mint akit le akart selejtezni.Állítólag valamelyik etikás babája. Na itt a baj elvtárs.
Előzmény: #287956 free 2008.02.18. 05:23:23 |
| free | 2008.02.18. 05:23:23 / # 287956 |
|
Nem tudom, hogy a JWT kire gondolt,valoszinü nem egy etikások árnyékában üldögélő kollégánk van. Az a zavaró ebben, hogy elvileg az időmérők (mind pióca Csogu ) az E.B.-t segítik , de nekem úgy tünik , hogy az E.B. tagjai sem nagyon tudják mikor mit döntenek bizonyos kérdésekben, hol így , hol ugy. Nem tudom a 42 és 50 mit mondanának annak a kollégának akit ilyen történet miatt már tiltottak.Akkor azt a kollégát miért tiltották le? Következetesség? Na de kérem...
Előzmény: #287309 888 2008.02.18. 03:35:16 |
| 888 | 2008.02.18. 04:01:11 / # 287317 |
|
Naháááááát, hogy én már hány szerződést kötöttem a rendőrökkel.........
Előzmény: #287312 cbtaxi 2008.02.18. 03:37:06 |
| cbtaxi | 2008.02.18. 03:37:06 / # 287312 |
|
Magán traffipax - Üzlet lehet a sebességmérés
Májustól gazdasági társaságok és egyéni vállalkozók is bemérhetik a gyorshajtókat. Egy tavaly év végén kiadott kormányrendelet szerint a kiszabott büntetésből részesedésre lesznek jogosultak. Ehhez azonban több feltételnek is eleget kell tenni, valamint szerződést is kell kötniük a rendőrséggel.:))))))))))))))))))))
Előzmény: #287277 free 2008.02.18. 02:34:38 |
| 888 | 2008.02.18. 03:35:16 / # 287309 |
|
Szerintem te ugyanazért akadtál ki, mint a múltkor JWT, már mint ugyanazon személy miatt.
Jól látom?
Előzmény: #287277 free 2008.02.18. 02:34:38 |
| free | 2008.02.18. 02:34:38 / # 287277 |
|
Igazad van , szerintem is mérje az időt! A gond az , hogy volt akit száguldozásért tiltottak, most meg az volt az érv , hogy nincs sebességhatár. Ki volt vajon a mért kolléga? Hogy nála már szó sincs sebességhatárokról?
És mi a véleményed az etikátlan cimmegközelitésről? Mert az időmérő szeme ahogy nem radar úgy nem is fényképez. Miért hihető , ha azt mondja , hogy Y átkanyarodott a záróvonalon? Hol a bizonyiték?
Előzmény: #287264 888 2008.02.18. 02:24:47 |
| csogu | 2008.02.18. 02:28:27 / # 287266 |
|
Szerintem Te valamit nagyon félreértettél:-)))
Előzmény: #287264 888 2008.02.18. 02:24:47 |
|
| 888 | 2008.02.18. 02:24:47 / # 287264 |
|
Kedves Kollégám!
Ne haragudj, de meg szeretném kérdezni, hogy az időmérők mióta vannak felruházva rendőri jogokkal?
Einsten óta minden relatív. Az időmérőnek a szeme radarból van?
Ha a foglalkozását vesszük alapul, akkor a nevében benne van, hogy mi a dolga. Időt, és nem sebességet kell mérnie.
Szép is lenne, ha XXIII. Kovács Lajos zls. kimenne a Hungaroringre, és ott megbüntetné, az ott éppen 300km/ó sebességgel kocogó versenyzőket.
Ő, azt mérje, hogy mikor ér a kolléga a címre.
Az meg külön gusztustalan, hogy 5 etikást próbál meggyőzni, hogy neki van igaza.
Menjen 150-nel a címre, mérje meg a kollégát, aki csak 120-al repesztett, azt kész. Ha késett, akkor azért letilthatja, ha meg nem, akkor kormány balra, menekülő 1-es, és tűnés a helyszínről.
Előzmény: #287245 free 2008.02.18. 01:59:00 |
| csogu | 2008.02.18. 02:08:36 / # 287259 |
|
Figyelj, csak egyet nem értek az írásodban. Miért teszel mellé ilyen személyes jelzőket...pióca meg ilyeneket? Hmmm...?
A másik: Emlékszel (nem tudom mennyi ideje vagy a cégnél) arra az időszakra, amikor a trafipaxszemű etikások keserítették meg az életünket....na hát nem kívánom azt a korszakot vissza:-(
Előzmény: #287245 free 2008.02.18. 01:59:00 |
|
| free | 2008.02.18. 01:59:00 / # 287245 |
|
A hétvégén valamikor az éjszakában . . .
Ülök az autómban a kedvenc drosztomon és mivel kb 100. vagyok elkezdem tekergetni a csatornákat. Épp etikást kértek délre , kiváncsian mentem én is át , mi lehet a "probléma"?
Egyes megszólitja az etikást a 42 be is jelez. Válaszul a buzgó kis időmérők időmérője, a "királylány" hangját hallom és elkezd csicseregni.Valami mérés volt a téma , aminek az lett volna a lényege, hogy X kolléga kilohússzal húzott a rakparton a címre és ezt a kollegina etikátlannak vélte.A 42 röviden felvilágosította, hogy nincs ezzel semmi probléma, teljesen korrekt a száguldozás. Kolléganőnk nem állt meg itt. 1050...
Újra belekezd , nem hagyja annyiban a dolgot, de a válasz szinte ua.
Erre a következő kérdést csicsergi cinikusan a 1050-nek: akkor 150-nel is lehet m,enni a címekre , nem etikátlan ezek szerint? 1050: nem csatornára valo ez a kérdés!
Nem védem a kolléganőt, a tevékenysége inkább egy piócáéhoz hasonlatos, de nem tudom , hogy a kérdés miért nem való csatornára, szerintem szakmai jellegű és mindenkit érintő. Ráadásul úgy emlékszem száguldozásért már adtak tiltást nem is olyan régen, emlegettek valami sebesség korlátozást is. Vagy ez is úgy működik , hogy néhány emberre nem úgy vonatkozik mint a többségre?
Hát tapossuk a gázt keményen , mert így több és több címet tudunk majd felvenni. Mennyivel nagyobb területet érünk majd el ua. idő alatt, nagyon jo lesz! Tényleg a bátraké lessz a több cím is meg a szerencse is!
|