Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2008.02.18. 13:53:08 / # 287731
avatar
Megjegyzem túléltem a sielést.

törölt felh. 2008.02.18. 13:52:17 / # 287726
avatar
Khmmm Khmmm. Én mint pióca és segítem az E.B-t.Vicces hirtelen nem is tudom van-e olyan etikás akivel még nem rúgtam össze a port.

free 2008.02.18. 13:13:19 / # 287618
avatar
Ahogy halgattam a beszélgetést a rádion az etikások is főlőslegesnek látták a "munkáját". Egyébként ha másnak lehet 120-al menni címre , bárki megengedheti magának és nem kell tartania tiltástól.Gondolom így látja a 42 és az 50 is.

free 2008.02.18. 13:04:18 / # 287472
avatar
Akkor kezdem érteni a kérdést miért hangzott el ( 150 -el is lehet címre menni?) miért ne tenné meg , ha nem jár érte semmi tiltás annak akit mér ? Sőt bárki miért ne tehetné meg ? Mondjuk elgondolkodtató. Ne találkozzon az utakon egy hozzátartozóm sem egy éppen a címre repesztő főtaxival sem , nem örülnék , ha pont egy kollégám okozna tragédiát. Hogy ki kinek a kie? A kérdések szempontjából lényegtelen. Magánélet , magánügy.

carlotax 2008.02.18. 11:46:55 / # 287421
Csak nem csupi???Isti???
carlotax 2008.02.18. 11:45:09 / # 287420
Szevasz!Üdv az ismerősöknek is! Február 5-én találkoztam vele a Komócsyba,a köz- hatóságnál.Egy csöppet dumcsiztunk!!!
Nevem senki 2008.02.18. 11:20:30 / # 287416
avatar
Lehet valakit kedvelni vagy utálni. Lehet kritizálni a munkáját. Sok mindent lehet, csak egyet nem: Kotorászni más magánéletében. Ahhoz senkinek semmi köze, sem a tiedhez, sem az enyémhez, sem senki máséhoz. Aki ezt teszi, nem az érintettet minősíti, bármit is ír róla, hanem saját magát. Direkt nem címeztem ezt senkinek, nem is tudom miről jutott eszembe ez az egész. Biztosan öregszem:-)))

TOMLA 2008.02.18. 10:37:08 / # 287343
avatar
Szegény Tibi.:-)))))))))

cooltaxi 2008.02.18. 09:10:57 / # 288238
avatar
Fene a gusztusát,akármelyikel is kavar
csogu 2008.02.18. 06:59:46 / # 287979
Amennyiben nem lennének piócák, az lenne az igazi káosz.
macskajancsi 2008.02.18. 06:03:33 / # 287960
avatar
A gond az öcsém, hogy a csaj , aki időmérő, ugyanúgy száguldozik, mint akit le akart selejtezni.Állítólag valamelyik etikás babája. Na itt a baj elvtárs.
free 2008.02.18. 05:23:23 / # 287956
avatar
Nem tudom, hogy a JWT kire gondolt,valoszinü nem egy etikások árnyékában üldögélő kollégánk van. Az a zavaró ebben, hogy elvileg az időmérők (mind pióca Csogu ) az E.B.-t segítik , de nekem úgy tünik , hogy az E.B. tagjai sem nagyon tudják mikor mit döntenek bizonyos kérdésekben, hol így , hol ugy. Nem tudom a 42 és 50 mit mondanának annak a kollégának akit ilyen történet miatt már tiltottak.Akkor azt a kollégát miért tiltották le? Következetesség? Na de kérem...
888 2008.02.18. 04:01:11 / # 287317
avatar
Naháááááát, hogy én már hány szerződést kötöttem a rendőrökkel.........
cbtaxi 2008.02.18. 03:37:06 / # 287312
avatar
Magán traffipax - Üzlet lehet a sebességmérés Májustól gazdasági társaságok és egyéni vállalkozók is bemérhetik a gyorshajtókat. Egy tavaly év végén kiadott kormányrendelet szerint a kiszabott büntetésből részesedésre lesznek jogosultak. Ehhez azonban több feltételnek is eleget kell tenni, valamint szerződést is kell kötniük a rendőrséggel.:))))))))))))))))))))
888 2008.02.18. 03:35:16 / # 287309
avatar
Szerintem te ugyanazért akadtál ki, mint a múltkor JWT, már mint ugyanazon személy miatt. Jól látom?
free 2008.02.18. 02:34:38 / # 287277
avatar
Igazad van , szerintem is mérje az időt! A gond az , hogy volt akit száguldozásért tiltottak, most meg az volt az érv , hogy nincs sebességhatár. Ki volt vajon a mért kolléga? Hogy nála már szó sincs sebességhatárokról? És mi a véleményed az etikátlan cimmegközelitésről? Mert az időmérő szeme ahogy nem radar úgy nem is fényképez. Miért hihető , ha azt mondja , hogy Y átkanyarodott a záróvonalon? Hol a bizonyiték?
csogu 2008.02.18. 02:28:27 / # 287266
Szerintem Te valamit nagyon félreértettél:-)))
888 2008.02.18. 02:24:47 / # 287264
avatar
Kedves Kollégám! Ne haragudj, de meg szeretném kérdezni, hogy az időmérők mióta vannak felruházva rendőri jogokkal? Einsten óta minden relatív. Az időmérőnek a szeme radarból van? Ha a foglalkozását vesszük alapul, akkor a nevében benne van, hogy mi a dolga. Időt, és nem sebességet kell mérnie. Szép is lenne, ha XXIII. Kovács Lajos zls. kimenne a Hungaroringre, és ott megbüntetné, az ott éppen 300km/ó sebességgel kocogó versenyzőket. Ő, azt mérje, hogy mikor ér a kolléga a címre. Az meg külön gusztustalan, hogy 5 etikást próbál meggyőzni, hogy neki van igaza. Menjen 150-nel a címre, mérje meg a kollégát, aki csak 120-al repesztett, azt kész. Ha késett, akkor azért letilthatja, ha meg nem, akkor kormány balra, menekülő 1-es, és tűnés a helyszínről.
csogu 2008.02.18. 02:08:36 / # 287259
Figyelj, csak egyet nem értek az írásodban. Miért teszel mellé ilyen személyes jelzőket...pióca meg ilyeneket? Hmmm...? A másik: Emlékszel (nem tudom mennyi ideje vagy a cégnél) arra az időszakra, amikor a trafipaxszemű etikások keserítették meg az életünket....na hát nem kívánom azt a korszakot vissza:-(
free 2008.02.18. 01:59:00 / # 287245
avatar
A hétvégén valamikor az éjszakában . . . Ülök az autómban a kedvenc drosztomon és mivel kb 100. vagyok elkezdem tekergetni a csatornákat. Épp etikást kértek délre , kiváncsian mentem én is át , mi lehet a "probléma"? Egyes megszólitja az etikást a 42 be is jelez. Válaszul a buzgó kis időmérők időmérője, a "királylány" hangját hallom és elkezd csicseregni.Valami mérés volt a téma , aminek az lett volna a lényege, hogy X kolléga kilohússzal húzott a rakparton a címre és ezt a kollegina etikátlannak vélte.A 42 röviden felvilágosította, hogy nincs ezzel semmi probléma, teljesen korrekt a száguldozás. Kolléganőnk nem állt meg itt. 1050... Újra belekezd , nem hagyja annyiban a dolgot, de a válasz szinte ua. Erre a következő kérdést csicsergi cinikusan a 1050-nek: akkor 150-nel is lehet m,enni a címekre , nem etikátlan ezek szerint? 1050: nem csatornára valo ez a kérdés! Nem védem a kolléganőt, a tevékenysége inkább egy piócáéhoz hasonlatos, de nem tudom , hogy a kérdés miért nem való csatornára, szerintem szakmai jellegű és mindenkit érintő. Ráadásul úgy emlékszem száguldozásért már adtak tiltást nem is olyan régen, emlegettek valami sebesség korlátozást is. Vagy ez is úgy működik , hogy néhány emberre nem úgy vonatkozik mint a többségre? Hát tapossuk a gázt keményen , mert így több és több címet tudunk majd felvenni. Mennyivel nagyobb területet érünk majd el ua. idő alatt, nagyon jo lesz! Tényleg a bátraké lessz a több cím is meg a szerencse is!

Oldalszám: 1757