| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Akos1758 | 2008.02.18. 22:08:33 / # 274175 |
|
|
| Akos1758 | 2008.02.18. 22:07:24 / # 274140 |
|
|
| Akos1758 | 2008.02.18. 20:25:35 / # 274078 |
|
Bár nem is nekem írtál, így gondolom az én véleményem sem érdekel ;)
Előzmény: #274016 mm 2008.02.18. 19:49:03 |
| Akos1758 | 2008.02.18. 20:24:19 / # 274417 |
|
Nem szívesen teszem:DDD, de itt meg kell védenem JWT-t. Először is nála fenhangabb módon azthiszem senki nem híreszteli itt a polgári nevét, másodszor pedig Te tettél egy célzást arra, hogy vállaljuk fel magunkat...
...mm névvel.
Ő erre reagált, mert mindezt ráadásul egy közös fórumban tetted...
Lehet én is megtettem volna, de a kis buzgó beelőzött :DDD
Előzmény: #274016 mm 2008.02.18. 19:49:03 |
| Akos1758 | 2008.02.18. 20:13:16 / # 274017 |
|
Kicsit elvonatkoztatva a témától, de egy mai élményem hatására elkezdtem gondolkodni...
nem röhög, figyel!!!
Azt kell, hogy mondjam, valóban kezd egy kicsit eldurvulni ebben a topicban a helyzet. Azthiszem abszolút nem érdekelne ez a dolog, !ha! mielőtt elkezdtem taxizni nem olvastam volna a lapot. Eszembe jutott, mi volt a véleményem akkoriban a T5-ről, a Rádióról...stb, ahol megállás nélkül, harci kutyákat megszégyenítő módon marták egymást olyan emberek, akik azt állítják kollégák.
Szóval semmi probléma ezzel, ezek azthiszem mindenütt megvannak, DE!!!
Kérlek ne tegyük ezt olyan helyen, ahova esetleg utasaink, barátaink (tehát bármilyen kívülálló) betekintést nyerhet, ugyanis sokkal borzasztóbb vélemény alakul ki bennük, mint ami valóban van, s ez nem másra tartozik hanem RÁNK, FŐTAXISOKRA!
Tehát míg itt egyesek csak köpködni, mások csak hárítani akarnak, a "harmadik fél" pedig azért lobbizik, "vállalja mindenki magát" s rájöjjön melyik nick milyen kódot takar...
...szóval engem annyira hidegen hagy, hogy az nem igaz. Felőlem olyan nickkel írkál bárki, amivel akar, de:
Pici, buta ötlet a szerkesztőséghez:
Adjuk meg a lehetőséget a sárdobálásra, de védjük magunkat annyival, hogy ezt egy zárt, jelszóval védett topicban tesszük!
Nem hiszem, hogy ezt technbikailag ne lehetne megvalósítani!
|
| mm | 2008.02.18. 19:49:03 / # 274016 |
|
Már bocsi, de hozzád ki a bánat szólt? nem neked írtam, így a véleményed sem érdekel!
Fejezd már be az okoskodást, mert rohadtul unalmas vagy ezen a topicon(is)!
Ezek szerint alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában.
Nickname jelentése:(nick, nickname, becenév)
Csevegőszobákban és fórumokban használt, a résztvevők által szabadon választott, a valódi (polgári) identitást elfedő egyedi név vagy azonosító.
Annyira ostoba vagy, hogy az már fárasztó!
Egyébként eszerint a Te keresztneved JWT? Hehehe, vicces fiú! :-DDDDDDD
Én itt be is fejezem a veled való társalgást, semmi közünk egymáshoz, szerencsére! Úgyhogy nem is kell válaszolnod, nem fogom elovasni, ne fáraszd magad! Fordítsd az energiáidat számodra hasznosabb dolgokra, folytasd az igazságosztást, ellenőrizz, mérj, és olvass Te is sokat Mátyás királyról, javaslom, kezdd az általános iskolai tankönyveknél.
|
| csogu | 2008.02.18. 18:41:23 / # 288670 |
|
Ok, ott a pont:-)))
Előzmény: #288668 2008.02.18. 18:40:03 |
|
| törölt felh. | 2008.02.18. 18:40:03 / # 288668 |
|
Az 507 nekem is köszön:-)))
Előzmény: #288661 csogu 2008.02.18. 18:36:46 |
| csogu | 2008.02.18. 18:36:46 / # 288661 |
|
Jó, pontosítok:-))
Nekem köszön:-)
Előzmény: #288514 2008.02.18. 18:34:49 |
|
| törölt felh. | 2008.02.18. 18:34:49 / # 288514 |
|
AHA
Előzmény: #288491 csogu 2008.02.18. 18:29:23 |
| csogu | 2008.02.18. 18:29:23 / # 288491 |
|
Mi a bajod vele? Nem késik, tiszta autó, tud köszönni. hmmm?:-)
Előzmény: #288454 2008.02.18. 18:28:39 |
|
| törölt felh. | 2008.02.18. 18:28:39 / # 288454 |
|
Ja persze ilyen például a 882-ő is.Imádom mikor dolgozik.
Előzmény: #288292 csogu 2008.02.18. 18:25:50 |
| csogu | 2008.02.18. 18:25:50 / # 288292 |
|
Szóval akinek 2-essel végződik a kódja...értem:-))
Előzmény: #288285 2008.02.18. 18:23:59 |
|
| csogu | 2008.02.18. 18:25:09 / # 288289 |
|
:-)))
...és most ennek Ő hogy örülhet...majd mondják neki: A JWT, a te barátod, veled van jóóóban:-DDDD
Előzmény: #288283 2008.02.18. 18:23:13 |
|
| törölt felh. | 2008.02.18. 18:23:59 / # 288285 |
|
Ja meg a 32-essel is.
Előzmény: #288283 2008.02.18. 18:23:13 |
| törölt felh. | 2008.02.18. 18:23:13 / # 288283 |
|
Véletlenül a 42-es eszembe jutott,vele jobban vagyok.
Előzmény: #288276 csogu 2008.02.18. 18:20:35 |
| csogu | 2008.02.18. 18:20:35 / # 288276 |
|
Amennyiben van ilyen etikás, az csak a véletlen műve lehet...nem rajtad múlt:-))
Előzmény: #287726 2008.02.18. 13:52:17 |
|
| törölt felh. | 2008.02.18. 18:19:29 / # 288274 |
|
Ha nekem valami mondanivalóm van ezen a helyen, akkor megteszem a saját nicknevem alatt (mert megtehetem). Szép napot!:-D
Már bocsi de akkor ezek szerint keresztségben a mm nevet kaptad.
Előzmény: #288239 mm 2008.02.18. 17:50:44 |
| mm | 2008.02.18. 17:50:44 / # 288239 |
|
Az a gáz, Bandikám, hogy ezt az első betűtől az utolsóig az öcséd írta!(pár tanú van rá, ha esetleg igényled)
Az is gáz, hogy ennyire nem ismered, és ennyit nem nézel ki belőle!
Szóval ezt nagyon benézted! Én már csak tudom:)
Egyébként meg köszi, hogy annyira gennyesnek nézel, hogy más neve alatt írkálok hülyeségekről, számomra jelentéktelen dolgokról, főleg olyan embereknek, akiknek...
Ha nekem valami mondanivalóm van ezen a helyen, akkor megteszem a saját nicknevem alatt (mert megtehetem). Szép napot!:-D
Előzmény: #281611 bemondó 2008.02.16. 07:30:55 |
| attus | 2008.02.18. 14:00:48 / # 287751 |
|
Gyere át a beszélgetősbe kicsit!
Előzmény: #287731 2008.02.18. 13:53:08 |