Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Akos1758 2008.02.18. 22:08:33 / # 274175
avatar

Akos1758 2008.02.18. 22:07:24 / # 274140
avatar

Akos1758 2008.02.18. 20:25:35 / # 274078
avatar
Bár nem is nekem írtál, így gondolom az én véleményem sem érdekel ;)
Akos1758 2008.02.18. 20:24:19 / # 274417
avatar
Nem szívesen teszem:DDD, de itt meg kell védenem JWT-t. Először is nála fenhangabb módon azthiszem senki nem híreszteli itt a polgári nevét, másodszor pedig Te tettél egy célzást arra, hogy vállaljuk fel magunkat... ...mm névvel. Ő erre reagált, mert mindezt ráadásul egy közös fórumban tetted... Lehet én is megtettem volna, de a kis buzgó beelőzött :DDD
Akos1758 2008.02.18. 20:13:16 / # 274017
avatar
Kicsit elvonatkoztatva a témától, de egy mai élményem hatására elkezdtem gondolkodni... nem röhög, figyel!!! Azt kell, hogy mondjam, valóban kezd egy kicsit eldurvulni ebben a topicban a helyzet. Azthiszem abszolút nem érdekelne ez a dolog, !ha! mielőtt elkezdtem taxizni nem olvastam volna a lapot. Eszembe jutott, mi volt a véleményem akkoriban a T5-ről, a Rádióról...stb, ahol megállás nélkül, harci kutyákat megszégyenítő módon marták egymást olyan emberek, akik azt állítják kollégák. Szóval semmi probléma ezzel, ezek azthiszem mindenütt megvannak, DE!!! Kérlek ne tegyük ezt olyan helyen, ahova esetleg utasaink, barátaink (tehát bármilyen kívülálló) betekintést nyerhet, ugyanis sokkal borzasztóbb vélemény alakul ki bennük, mint ami valóban van, s ez nem másra tartozik hanem RÁNK, FŐTAXISOKRA! Tehát míg itt egyesek csak köpködni, mások csak hárítani akarnak, a "harmadik fél" pedig azért lobbizik, "vállalja mindenki magát" s rájöjjön melyik nick milyen kódot takar... ...szóval engem annyira hidegen hagy, hogy az nem igaz. Felőlem olyan nickkel írkál bárki, amivel akar, de: Pici, buta ötlet a szerkesztőséghez: Adjuk meg a lehetőséget a sárdobálásra, de védjük magunkat annyival, hogy ezt egy zárt, jelszóval védett topicban tesszük! Nem hiszem, hogy ezt technbikailag ne lehetne megvalósítani!

mm 2008.02.18. 19:49:03 / # 274016
avatar
Már bocsi, de hozzád ki a bánat szólt? nem neked írtam, így a véleményed sem érdekel! Fejezd már be az okoskodást, mert rohadtul unalmas vagy ezen a topicon(is)! Ezek szerint alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában. Nickname jelentése:(nick, nickname, becenév) Csevegőszobákban és fórumokban használt, a résztvevők által szabadon választott, a valódi (polgári) identitást elfedő egyedi név vagy azonosító. Annyira ostoba vagy, hogy az már fárasztó! Egyébként eszerint a Te keresztneved JWT? Hehehe, vicces fiú! :-DDDDDDD Én itt be is fejezem a veled való társalgást, semmi közünk egymáshoz, szerencsére! Úgyhogy nem is kell válaszolnod, nem fogom elovasni, ne fáraszd magad! Fordítsd az energiáidat számodra hasznosabb dolgokra, folytasd az igazságosztást, ellenőrizz, mérj, és olvass Te is sokat Mátyás királyról, javaslom, kezdd az általános iskolai tankönyveknél.

csogu 2008.02.18. 18:41:23 / # 288670
Ok, ott a pont:-)))
törölt felh. 2008.02.18. 18:40:03 / # 288668
avatar
Az 507 nekem is köszön:-)))
csogu 2008.02.18. 18:36:46 / # 288661
Jó, pontosítok:-)) Nekem köszön:-)
törölt felh. 2008.02.18. 18:34:49 / # 288514
avatar
AHA
csogu 2008.02.18. 18:29:23 / # 288491
Mi a bajod vele? Nem késik, tiszta autó, tud köszönni. hmmm?:-)
törölt felh. 2008.02.18. 18:28:39 / # 288454
avatar
Ja persze ilyen például a 882-ő is.Imádom mikor dolgozik.
csogu 2008.02.18. 18:25:50 / # 288292
Szóval akinek 2-essel végződik a kódja...értem:-))
csogu 2008.02.18. 18:25:09 / # 288289
:-))) ...és most ennek Ő hogy örülhet...majd mondják neki: A JWT, a te barátod, veled van jóóóban:-DDDD
törölt felh. 2008.02.18. 18:23:59 / # 288285
avatar
Ja meg a 32-essel is.
törölt felh. 2008.02.18. 18:23:13 / # 288283
avatar
Véletlenül a 42-es eszembe jutott,vele jobban vagyok.
csogu 2008.02.18. 18:20:35 / # 288276
Amennyiben van ilyen etikás, az csak a véletlen műve lehet...nem rajtad múlt:-))
törölt felh. 2008.02.18. 18:19:29 / # 288274
avatar
Ha nekem valami mondanivalóm van ezen a helyen, akkor megteszem a saját nicknevem alatt (mert megtehetem). Szép napot!:-D Már bocsi de akkor ezek szerint keresztségben a mm nevet kaptad.
mm 2008.02.18. 17:50:44 / # 288239
avatar
Az a gáz, Bandikám, hogy ezt az első betűtől az utolsóig az öcséd írta!(pár tanú van rá, ha esetleg igényled) Az is gáz, hogy ennyire nem ismered, és ennyit nem nézel ki belőle! Szóval ezt nagyon benézted! Én már csak tudom:) Egyébként meg köszi, hogy annyira gennyesnek nézel, hogy más neve alatt írkálok hülyeségekről, számomra jelentéktelen dolgokról, főleg olyan embereknek, akiknek... Ha nekem valami mondanivalóm van ezen a helyen, akkor megteszem a saját nicknevem alatt (mert megtehetem). Szép napot!:-D
attus 2008.02.18. 14:00:48 / # 287751
avatar
Gyere át a beszélgetősbe kicsit!
Oldalszám: 1757