Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tesco 2008.02.20. 16:13:51 / # 276403
avatar
Kérdés ? Lilazoli főtaxis ?
cbtaxi 2008.02.20. 16:12:40 / # 276412
avatar
Jaaaa...mondhattad volna egyszerübben is: Tagdíjfizetés. :)))
Akos1758 2008.02.20. 15:46:07 / # 276356
avatar
85 km/h = 10.000 Huf DE mókás volt, mert szépen sorban álltunk. Utánam egy Taxi4(utassal :D ) -mondjuk őt el is hajtották, mondván ki tudja ki az utasa-, majd egy civil és a sor végén egy Budapestes.
cbtaxi 2008.02.20. 15:22:53 / # 276258
avatar
Mennyivel mentél és hogyé adták? :)))
Akos1758 2008.02.20. 14:01:18 / # 275559
avatar
Hát, lehet ma csak zoo csemegét kap... :S Drága egy hazajövetel volt, de legalább meg lehetett dumálni.
attus 2008.02.20. 12:45:51 / # 275541
avatar
:-((((( Tényleg így hívták szegény párát? Viszont észrevettem valamit:Jól menő pesti főtaxis Ralph Lauren-ben megy disznót vágni!:-))
csogu 2008.02.20. 11:25:09 / # 275522

csogu 2008.02.20. 09:12:57 / # 276147
A kapott sms szerint...nem sok...:-((( Úgy is fogalmazhatunk: Ha otthon marad, jobban jár:-)
cbtaxi 2008.02.20. 06:56:22 / # 275540
avatar
A ma hajnali száguldozás után a Kőbányai úton, marad még pénzed a Csogut etetni? :))))
cbtaxi 2008.02.20. 06:40:26 / # 275521
avatar
Hát...ha csak akkor akarsz visszajönni ,ha majd a hangalat itt a tetőfokára hág..........szerintem nem leszel többé taxis az életben! :)))))))
Gringo 2008.02.19. 20:11:43 / # 275397
avatar
Szasztok! Fél éve, hogy befejeztem (szüneteltetem?) a taxizást, azóta az oldalt sem nagyon nézegettem. Lehet, hogy orvoshoz kéne fordulnom, de kezd hiányozni a taxi meg kicsit Ti is! Visszaolvasva 20-25 oldalt azért kicsit megint elment a kedvem,úgy látom, hogy a hangulat nem sokat javult. :-(( Újrakezdés kicsit halasztva! Addig is jó melót mindenkinek!

AdamGyak 2008.02.19. 19:24:59 / # 275338
avatar
Akarsz ebédet leasingelni? :) 50%os kamatra tudom mérni :)
Akos1758 2008.02.19. 18:07:57 / # 275335
avatar
És különben is... ...nem tudom mit akarsz ott, mindenkitől azt hallom, hogy csúszik le a hely, már rég nem olyan jó a konyhája, inkább csak a nevéből tartja el magát. Úgyhogy szerintem (csak a Te érdekedben) menjünk inkább a Pillangóba! :)
Akos1758 2008.02.19. 17:57:33 / # 275328
avatar
ŐŐŐŐőőőőő, azt NEM én írtam, valaki más a nevemben... ...biztos megtudta a jelszavamat a piszok és mindenféle hülyeségeket... ...csak úgy, kérés és kérdés nélkül :DDD
bavida 2008.02.19. 17:37:41 / # 275325
avatar
Itt láttam utoljára a Lilazolit!!!

csogu 2008.02.19. 14:24:59 / # 275263
Már látom, neked sűrítve kell kapnod a kiképzést, mert nagy a lemaradásod:-)) Mai tananyag: Mi van akkor, ha felvállalva a neved támadsz be egy nálad magasabb posztban lévőt, aki egyben erősebb is nálad!? Szerintem már most foglalj helyet itt, ahol a mai vacsit te fogod fizetni:-)) Csak jelezném, ma még alig ettem:-))
Akos1758 2008.02.19. 13:35:23 / # 275208
avatar
ha már a szárny-próbálgatásnál tartunk :DDD
Akos1758 2008.02.19. 13:33:47 / # 275199
avatar
Vaze, ez az igazi szomorú szitu... ...a taxis ilyen elkeseredett egy "fajta" lenne, hogy már a te írásod is pozitív élménynek számít :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
csogu 2008.02.19. 12:43:12 / # 274977
Örülök, ha olyat tudok írni, ami pozitív élményt nyújt másoknak...zanzásítástól eltekintettem most, hiszen ez egyben egy egész és még így is igen szűkre vettem:-))
csogu 2008.02.19. 12:40:54 / # 274974
Nincs is semmi baj a szárnypróbálgatásoddal, kell az, hiszen te (ti) lesztek a jövő taxisai, a jövő etikásai stb...amennyiben sikerül egy egészséges gondolkodásmódot bennetek kialakítani, már most, az elején, akkor a mi életünk is könnyebb lesz, amikor rátok kerül a sor a hatalomoltárán.
Oldalszám: 1757