| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| tesco | 2008.02.20. 16:13:51 / # 276403 |
|
Kérdés ? Lilazoli főtaxis ?
Előzmény: #275522 csogu 2008.02.20. 11:25:09 |
| cbtaxi | 2008.02.20. 16:12:40 / # 276412 |
|
Jaaaa...mondhattad volna egyszerübben is:
Tagdíjfizetés. :)))
Előzmény: #276356 Akos1758 2008.02.20. 15:46:07 |
| Akos1758 | 2008.02.20. 15:46:07 / # 276356 |
|
85 km/h = 10.000 Huf
DE mókás volt, mert szépen sorban álltunk. Utánam egy Taxi4(utassal :D ) -mondjuk őt el is hajtották, mondván ki tudja ki az utasa-, majd egy civil és a sor végén egy Budapestes.
Előzmény: #276258 cbtaxi 2008.02.20. 15:22:53 |
| cbtaxi | 2008.02.20. 15:22:53 / # 276258 |
|
Mennyivel mentél és hogyé adták? :)))
Előzmény: #275559 Akos1758 2008.02.20. 14:01:18 |
| Akos1758 | 2008.02.20. 14:01:18 / # 275559 |
|
Hát, lehet ma csak zoo csemegét kap... :S
Drága egy hazajövetel volt, de legalább meg lehetett dumálni.
Előzmény: #275540 cbtaxi 2008.02.20. 06:56:22 |
| attus | 2008.02.20. 12:45:51 / # 275541 |
|
:-(((((
Tényleg így hívták szegény párát?
Viszont észrevettem valamit:Jól menő pesti főtaxis Ralph Lauren-ben megy disznót vágni!:-))
Előzmény: #275522 csogu 2008.02.20. 11:25:09 |
| csogu | 2008.02.20. 11:25:09 / # 275522 |
|
Lilazoli levágta a Fradit!!!
|
|
| csogu | 2008.02.20. 09:12:57 / # 276147 |
|
A kapott sms szerint...nem sok...:-((( Úgy is fogalmazhatunk: Ha otthon marad, jobban jár:-)
Előzmény: #275540 cbtaxi 2008.02.20. 06:56:22 |
|
| cbtaxi | 2008.02.20. 06:56:22 / # 275540 |
|
A ma hajnali száguldozás után a Kőbányai úton, marad még pénzed a Csogut etetni? :))))
Előzmény: #275335 Akos1758 2008.02.19. 18:07:57 |
| cbtaxi | 2008.02.20. 06:40:26 / # 275521 |
|
Hát...ha csak akkor akarsz visszajönni ,ha majd a hangalat itt a tetőfokára hág..........szerintem nem leszel többé taxis az életben! :)))))))
Előzmény: #275397 Gringo 2008.02.19. 20:11:43 |
| Gringo | 2008.02.19. 20:11:43 / # 275397 |
|
Szasztok!
Fél éve, hogy befejeztem (szüneteltetem?) a taxizást, azóta az oldalt sem nagyon nézegettem. Lehet, hogy orvoshoz kéne fordulnom, de kezd hiányozni a taxi meg kicsit Ti is! Visszaolvasva 20-25 oldalt azért kicsit megint elment a kedvem,úgy látom, hogy a hangulat nem sokat javult. :-(( Újrakezdés kicsit halasztva! Addig is jó melót mindenkinek!
|
| AdamGyak | 2008.02.19. 19:24:59 / # 275338 |
|
Akarsz ebédet leasingelni? :)
50%os kamatra tudom mérni :)
Előzmény: #275263 csogu 2008.02.19. 14:24:59 |
| Akos1758 | 2008.02.19. 18:07:57 / # 275335 |
|
És különben is...
...nem tudom mit akarsz ott, mindenkitől azt hallom, hogy csúszik le a hely, már rég nem olyan jó a konyhája, inkább csak a nevéből tartja el magát. Úgyhogy szerintem (csak a Te érdekedben) menjünk inkább a Pillangóba! :)
Előzmény: #275263 csogu 2008.02.19. 14:24:59 |
| Akos1758 | 2008.02.19. 17:57:33 / # 275328 |
|
ŐŐŐŐőőőőő, azt NEM én írtam, valaki más a nevemben...
...biztos megtudta a jelszavamat a piszok és mindenféle hülyeségeket...
...csak úgy, kérés és kérdés nélkül :DDD
Előzmény: #275263 csogu 2008.02.19. 14:24:59 |
| bavida | 2008.02.19. 17:37:41 / # 275325 |
|
Itt láttam utoljára a Lilazolit!!!
|
| csogu | 2008.02.19. 14:24:59 / # 275263 |
|
Már látom, neked sűrítve kell kapnod a kiképzést, mert nagy a lemaradásod:-))
Mai tananyag: Mi van akkor, ha felvállalva a neved támadsz be egy nálad magasabb posztban lévőt, aki egyben erősebb is nálad!?
Szerintem már most foglalj helyet itt, ahol a mai vacsit te fogod fizetni:-))
Csak jelezném, ma még alig ettem:-))
Előzmény: #275199 Akos1758 2008.02.19. 13:33:47 |
|
| Akos1758 | 2008.02.19. 13:35:23 / # 275208 |
|
ha már a szárny-próbálgatásnál tartunk :DDD
Előzmény: #275199 Akos1758 2008.02.19. 13:33:47 |
| Akos1758 | 2008.02.19. 13:33:47 / # 275199 |
|
Vaze, ez az igazi szomorú szitu...
...a taxis ilyen elkeseredett egy "fajta" lenne, hogy már a te írásod is pozitív élménynek számít :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Előzmény: #274977 csogu 2008.02.19. 12:43:12 |
| csogu | 2008.02.19. 12:43:12 / # 274977 |
|
Örülök, ha olyat tudok írni, ami pozitív élményt nyújt másoknak...zanzásítástól eltekintettem most, hiszen ez egyben egy egész és még így is igen szűkre vettem:-))
Előzmény: #274939 TOMLA 2008.02.19. 12:33:30 |
|
| csogu | 2008.02.19. 12:40:54 / # 274974 |
|
Nincs is semmi baj a szárnypróbálgatásoddal, kell az, hiszen te (ti) lesztek a jövő taxisai, a jövő etikásai stb...amennyiben sikerül egy egészséges gondolkodásmódot bennetek kialakítani, már most, az elején, akkor a mi életünk is könnyebb lesz, amikor rátok kerül a sor a hatalomoltárán.
Előzmény: #274931 Akos1758 2008.02.19. 12:30:44 |
|