| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 16:16:57 / # 280741 |
|
Ja,azt sejttetted a cikkben,hogy ő lízingeli a kocsit.
Előzmény: #280731 csogu 2008.03.02. 16:15:44 |
| csogu | 2008.03.02. 16:16:13 / # 280734 |
|
Na léptem meló, hello:-)
|
|
| csogu | 2008.03.02. 16:15:44 / # 280731 |
|
Taxis, kolléga.
|
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 16:14:24 / # 280654 |
|
A kocsi tulaja kit takar?
Előzmény: #280648 csogu 2008.03.02. 16:12:54 |
| csogu | 2008.03.02. 16:12:54 / # 280648 |
|
Ez neked kímélő??:-)
Mondd, akarsz-e diabetikusom lenni?:-))
Közben a kocsi tulaja is jelezte felé, hogy a felesége most készített az Ákosnak finom húslevest...Andi és Ákos szülei is mennek be, visznek neki minden jóóót....hááát nem tudom...lehet kimegyek és egy kicsit elbambulok...:-))
Előzmény: #280646 nyertes00 2008.03.02. 16:10:56 |
|
| nyertes00 | 2008.03.02. 16:10:56 / # 280646 |
|
Elolvastam a "baleseti jegyzőkönyvedet", hát elég keményre sikerült neki az éjszaka. Szerencséjére nem lett "nagy baja".
Kicsit visszaolvastam, már nem emlékszem, hogy ki, de azt írta, hogy, ő rögtön bevonná a jogsiját. Valahol igaza van, DE szerintem nincs olyan hivatásos sofőr aki ne vétett volna valamilyen közlekedés szabályt.
Koszt: gondolom, azért, mert műteni fogják "kímélő" étrendet írtak fel neki. De szerintem a barátnője, meg szülei, azért ellátják valami ehető "kíméletes" kajával...
Előzmény: #280643 csogu 2008.03.02. 16:04:13 |
| csogu | 2008.03.02. 16:04:13 / # 280643 |
|
Beszéltem Ákossal, kérdeztem tőle, hogy milyen a koszt a korházban…elgondolkodtató.
Reggelire lekváros kenyeret kapott, tízóraira joghurtot és kefirt, majd ebédnél választhatott A és B menü között. Ő a sült csirkecombot választotta krumpli pürével…és most várja a vacsorát.
|
|
| csogu | 2008.03.02. 15:25:59 / # 280591 |
|
Szerintem 8-kor.
Előzmény: #280419 2008.03.02. 15:21:14 |
|
| törölt felh. | 2008.03.02. 15:21:14 / # 280419 |
|
Sziasztok!
Hánykor nyit holnap a kassza?
kösz előre is
|
| csogu | 2008.03.02. 15:11:38 / # 280415 |
|
Budapest Fiúmei út a KBA.
III. emelet 3-as szoba.
Előzmény: #280380 AdamGyak 2008.03.02. 15:08:06 |
|
| AdamGyak | 2008.03.02. 15:08:06 / # 280380 |
|
Melyik kórházba van ?
Előzmény: #280337 csogu 2008.03.02. 14:15:35 |
| csogu | 2008.03.02. 14:15:35 / # 280337 |
|
Ahogy felébredtem hívtam. Azt mondja, marha unalmas bent és azon aggódik, hogy majd hétfőn a dokinak jól sikerüljön a műtét és ne kelljen majd újra eltörni a kulcscsontját. Arra emlékszik a történtekből, hogy lassan csurog, benéz jobbra és balról már benne is volt a Merci. Bár teljesen nem emlékszik mindenre, „pár kép hiányzik”.
Azt is mondta még, hogy az autó gazdái nagyon rendesek vele, azt kérdezik, hogy mit vigyenek be neki. Most érkezett be hozzá a nagypapája, így letettük a telefont, de még arra panaszkodott, hogy most már igazán erősen fáj neki a válla.
Ennyi egyelőre.
Ja és itt is köszöni mindenkinek a segítségét, a jobbulást kívánó sms-eket...és azt mondta, annak is igaza van, aki most nem épp jószínben gondol rá (barátnője mesélte a lapon történteket), de sajnos most hibázott és ennek issza majd keményen a levét...
Előzmény: #280284 Nevem senki 2008.03.02. 14:06:59 |
|
| Nevem senki | 2008.03.02. 14:06:59 / # 280284 |
|
Hogy van Ákos?
Előzmény: #280023 csogu 2008.03.02. 14:04:16 |
| csogu | 2008.03.02. 14:04:16 / # 280023 |
|
:-DDDDD
Esküszöm, ártatlan vagyok:-)
|
|
| Nevem senki | 2008.03.02. 14:02:51 / # 280151 |
|
Na most szétnézek a többi topicban! Te valami gazemberséget írtál valahol, ha ilyen kedves vagy:-)))
Előzmény: #280078 csogu 2008.03.02. 14:00:45 |
| csogu | 2008.03.02. 14:00:45 / # 280078 |
|
Jó reggelt Sanyi bácsi!:-)
Előzmény: #279696 Nevem senki 2008.03.02. 14:00:02 |
|
| Nevem senki | 2008.03.02. 14:00:02 / # 279696 |
|
'reggelt!
|
| csogu | 2008.03.02. 13:49:40 / # 280038 |
|
Úgy-úgy!
Előzmény: #279772 tomajer 2008.03.02. 11:32:57 |
|
| tomajer | 2008.03.02. 11:32:57 / # 279772 |
|
Miután, hazafelé ment, remélhetőleg a Vácin kifelé.
De még úgy is izgalmas:-)
|
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2008.03.02. 11:14:57 / # 279765 |
|
Felriadtam...
Váci út- Frangepán utca.
Vácin vagy Frangepánon haladtál??
Visszaalszom...
Remélem nem jössz velem szembe álmomban...
Előzmény: #278566 csogu 2008.03.02. 08:56:26 |