Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 16:16:57 / # 280741
avatar
Ja,azt sejttetted a cikkben,hogy ő lízingeli a kocsit.
csogu 2008.03.02. 16:16:13 / # 280734
Na léptem meló, hello:-)

csogu 2008.03.02. 16:15:44 / # 280731
Taxis, kolléga.
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 16:14:24 / # 280654
avatar
A kocsi tulaja kit takar?
csogu 2008.03.02. 16:12:54 / # 280648
Ez neked kímélő??:-) Mondd, akarsz-e diabetikusom lenni?:-)) Közben a kocsi tulaja is jelezte felé, hogy a felesége most készített az Ákosnak finom húslevest...Andi és Ákos szülei is mennek be, visznek neki minden jóóót....hááát nem tudom...lehet kimegyek és egy kicsit elbambulok...:-))
nyertes00 2008.03.02. 16:10:56 / # 280646
avatar
Elolvastam a "baleseti jegyzőkönyvedet", hát elég keményre sikerült neki az éjszaka. Szerencséjére nem lett "nagy baja". Kicsit visszaolvastam, már nem emlékszem, hogy ki, de azt írta, hogy, ő rögtön bevonná a jogsiját. Valahol igaza van, DE szerintem nincs olyan hivatásos sofőr aki ne vétett volna valamilyen közlekedés szabályt. Koszt: gondolom, azért, mert műteni fogják "kímélő" étrendet írtak fel neki. De szerintem a barátnője, meg szülei, azért ellátják valami ehető "kíméletes" kajával...
csogu 2008.03.02. 16:04:13 / # 280643
Beszéltem Ákossal, kérdeztem tőle, hogy milyen a koszt a korházban…elgondolkodtató. Reggelire lekváros kenyeret kapott, tízóraira joghurtot és kefirt, majd ebédnél választhatott A és B menü között. Ő a sült csirkecombot választotta krumpli pürével…és most várja a vacsorát.

csogu 2008.03.02. 15:25:59 / # 280591
Szerintem 8-kor.
törölt felh. 2008.03.02. 15:21:14 / # 280419
avatar
Sziasztok! Hánykor nyit holnap a kassza? kösz előre is

csogu 2008.03.02. 15:11:38 / # 280415
Budapest Fiúmei út a KBA. III. emelet 3-as szoba.
AdamGyak 2008.03.02. 15:08:06 / # 280380
avatar
Melyik kórházba van ?
csogu 2008.03.02. 14:15:35 / # 280337
Ahogy felébredtem hívtam. Azt mondja, marha unalmas bent és azon aggódik, hogy majd hétfőn a dokinak jól sikerüljön a műtét és ne kelljen majd újra eltörni a kulcscsontját. Arra emlékszik a történtekből, hogy lassan csurog, benéz jobbra és balról már benne is volt a Merci. Bár teljesen nem emlékszik mindenre, „pár kép hiányzik”. Azt is mondta még, hogy az autó gazdái nagyon rendesek vele, azt kérdezik, hogy mit vigyenek be neki. Most érkezett be hozzá a nagypapája, így letettük a telefont, de még arra panaszkodott, hogy most már igazán erősen fáj neki a válla. Ennyi egyelőre. Ja és itt is köszöni mindenkinek a segítségét, a jobbulást kívánó sms-eket...és azt mondta, annak is igaza van, aki most nem épp jószínben gondol rá (barátnője mesélte a lapon történteket), de sajnos most hibázott és ennek issza majd keményen a levét...
Nevem senki 2008.03.02. 14:06:59 / # 280284
avatar
Hogy van Ákos?
csogu 2008.03.02. 14:04:16 / # 280023
:-DDDDD Esküszöm, ártatlan vagyok:-)

Nevem senki 2008.03.02. 14:02:51 / # 280151
avatar
Na most szétnézek a többi topicban! Te valami gazemberséget írtál valahol, ha ilyen kedves vagy:-)))
csogu 2008.03.02. 14:00:45 / # 280078
Jó reggelt Sanyi bácsi!:-)
Nevem senki 2008.03.02. 14:00:02 / # 279696
avatar
'reggelt!

csogu 2008.03.02. 13:49:40 / # 280038
Úgy-úgy!
tomajer 2008.03.02. 11:32:57 / # 279772
Miután, hazafelé ment, remélhetőleg a Vácin kifelé. De még úgy is izgalmas:-)
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.02. 11:14:57 / # 279765
avatar
Felriadtam... Váci út- Frangepán utca. Vácin vagy Frangepánon haladtál?? Visszaalszom... Remélem nem jössz velem szembe álmomban...
Oldalszám: 1757