Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.03.03. 07:43:14 / # 281297
ÁÁÁá, közben azért kiderűltek az árnyoldalai is a dolognak. 19.32-kor hívtam és már csendespihenő volt. Azt mondja, hoyg amint beáll az este, csak ilyen kislámpák világítanak...tiszta depressziós az egész...semmi bulizás röhögés stb...ráadásul ő az egyetlen járóképes a szobában...na most gondolhatod mit ugráltatja a többi szerencsétlen... Szóval azért jobb itthon:-)
nyertes00 2008.03.03. 07:39:43 / # 281255
avatar
Pedig első olvasatra úgy tűnt :-))) Lehet, hogy nem is volna olyan rossz egy elbambulás, ha ilyen előnyei vannak :-)))
csogu 2008.03.03. 06:40:33 / # 280075
Én nem gondolok senkire:-)

cbtaxi 2008.03.03. 05:48:48 / # 281194
avatar
Őszintén meg vagyok lepve,hogy a ma este után,a Te állapotodban,még tudsz írni!(na meg olvasni) Elísmerésem!!!!! :))))))))
bemondó 2008.03.03. 05:44:12 / # 281190
avatar
No, csak most olvastam vissza... A kivétel erősíti a szabályt!!:)) Remélem a mondandód első felében rám céloztál:) A falcon kolléga által citált kolléganőkkel is lehet dolgozni, a rockandroll után kell egy kis keringő...is...ha érted. Szokni kell, mint parasztnak a szántást. Ő már nem lesz más. Így szokta meg.

bemondó 2008.03.03. 05:20:42 / # 281156
avatar
Ja, és nem fogok nemmmel népszavazni a kórházi koszt miatt!!! Titeket még etethetnek evvel /libacomb/ Népszavazás után fáradt párizsi M-készletes kenyérrel.....

bemondó 2008.03.03. 05:16:43 / # 281098
avatar
Áldjon meg a Jóisten benneteket az örök optimizmusért!!!! Én is ilyen csávó voltam/vagyok, és még soha nem bántam meg, Ti sem tegyétek!!! ---------- Mondjuk picit meghúzódtam így lefekvéshez készülődve, ha gondolja valaki, kevés libacombot hozhatna nekem, párolt káposztával meg DVD lejátszóval:))) -------- Sürgős jobbulást Ákos kartársnak!!!!!
csogu 2008.03.02. 22:15:04 / # 281048
Nem az ellenfél eteti az Ákost...bár amilyen szerencsés azon sem lepődnék meg, hanem a taxi , amit Ákos lízingelt, tulajdonosai:-) Igen, az ellenfél egyik utasát bevitték a mentők, de ő csak könnyebb sérülést szenvedett...pukli a fejen, meg pár horzsolás.
cbtaxi 2008.03.02. 20:42:12 / # 281005
avatar
Ákosnak ezuton is jobbulást ls kitartást!

cbtaxi 2008.03.02. 20:40:26 / # 281003
avatar
Hát igen,a ló meg a másik oldala.Mintha csak 2 véglet létezne. A menedzser megjelenésü taxis, meg a gumicsizmás. Ha egy éjszakást megszórnak csekkekkel,mit tud tenni? Vagy vár vele tagdíjig,vagy beváltja hó közben. Elég stresszes így is,csak ezért bebumlizni a nappali forgalomban.És ráadásul még öltözhet is ki hozzá,arra a másfél-két órára!És ha ezt alapjában véve izléses öltözékben tenné meg ( az arany középút a 2 véglet közt ) de nyakkendő nélkül?? Akkor szankció? Egy elegáns megjelenésnek nem feltétele a nyakkendő. Szerintem!
vidéki girl 2008.03.02. 19:46:50 / # 280971
avatar
köszönjük szépen :)
törölt felh. 2008.03.02. 19:46:04 / # 280916
avatar
Személyesen még nem sokszor találkoztam az Ákossal de üzenem neki,hogy jobbulást és kitartást nektek.
nyertes00 2008.03.02. 19:08:06 / # 280965
avatar
Attól függ, hogy van elkészítve az a pipi comb, ha úgy ahogy asszony csinálja, akkor tuti nem kímélő :-DD Legalább rendes "áldozatok", még etetik is szegényt. Tényleg az ő utasukkal történt valami? Mert csak annyit olvastam, hogy őt is bevitték kivizsgálásra. Apropó, te véletlenül nem fogyókúrázol? :-DDD Jól gondold meg ezt az elbambulást..
vidéki girl 2008.03.02. 18:50:43 / # 280826
avatar
Hogy én mikor kezdek?? Jó kérdés kedves AdamGyak.... Hogy őszinte legyek, nekem még jogsim sincs, de ha rajtam múlik, akkor nem is lesz.... jó nekem a BMW (Busz, Metró, Villamos) :)

AdamGyak 2008.03.02. 18:48:19 / # 280811
avatar
Andi, te mikor kezdesz ?:)

vidéki girl 2008.03.02. 18:44:51 / # 280817
avatar
Ja, még annyi hozzáfűznivalóm van az előbbihez, hogy mint eddig mindent, ezt is túléljük, rendbejövünk, és majd csak lesz valahogy.... Ő már a jövőt tervezgeti, hogy mikor és mennyit fog dolgozni, de ezúttal az én jóváhagyásom kell hozzá :)

vidéki girl 2008.03.02. 18:35:11 / # 280813
avatar
Sziasztok! Andi vagyok (Mrs 1758) :) Ákos mindenkinek köszöni a segítséget, amit a helyszínen kapott, továbbá én is köszönettel tartozok annak a taxisnak, aki ( bár 5-10 perccel mentek el elvileg a címek), 1 perc alatt értem jött és a helyszínre vitt. Még nem tudni mikor műtik, de valószínúleg a hét első felében, és hétvégére már talán haza is jöhet ---> legalábbis reménykedünk benne :) Aki esetleg szeretne eljönni hozzánk látogatóba,( mert a kórház valljuk be, nem egy túl barátságos hely) nagyon szívesen látjuk bármikor, csak arra kérünk mindenkit, hogy előtte telefonáljon 1758-askának, hogy biztos ami biztos, alsónaci azért legyen rajta :) A kórházi kaja, amikor én megláttam az ebédre kapott sült libacombot petrezselymes krumplival.... hááát.... őszintén szólva a menzán nem kapni ilyet, de neki egyenlőre nem túl sok étvágya van ( tegyük hozzá, hogy túl van már egy krémtúrón, egy csokis tejberizsen, és "asszonyhoz illő módon" vittem be neki egy doboz sört is, ami aztán nagyon hamar el is fogyott ) Van már benn mini DVD-lejátszója, mp4-lejátszója, rejtvényújság, rengeteg rágcsálnivaló, úgyhogy nagyjából mindene megvan. Amint lesz valami újság, tájékoztatlak benneteket! Mégegyszer köszönjük mindenkinek a segítséget és a támogatást :) További BALESETMENTES vezetést és jó munkát kívánok mindenkinek, aki ezt most itt elolvasta. Andi

AdamGyak 2008.03.02. 17:34:56 / # 280797
avatar
jóvan kedves Rohtaxi :) félreírtam :S
Rocktaxi 2008.03.02. 17:17:24 / # 280762
Csohu??? :-)) Te már lefogyasztottad Csogut! Elvetted a legnehezebb betűt a nevéből. .-))
AdamGyak 2008.03.02. 17:10:08 / # 280760
avatar
Csohu, gondoskodnék róla hogy éhen halj... :-)
Oldalszám: 1757