| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2008.03.03. 07:43:14 / # 281297 |
|
ÁÁÁá, közben azért kiderűltek az árnyoldalai is a dolognak.
19.32-kor hívtam és már csendespihenő volt. Azt mondja, hoyg amint beáll az este, csak ilyen kislámpák világítanak...tiszta depressziós az egész...semmi bulizás röhögés stb...ráadásul ő az egyetlen járóképes a szobában...na most gondolhatod mit ugráltatja a többi szerencsétlen...
Szóval azért jobb itthon:-)
Előzmény: #281255 nyertes00 2008.03.03. 07:39:43 |
|
| nyertes00 | 2008.03.03. 07:39:43 / # 281255 |
|
Pedig első olvasatra úgy tűnt :-)))
Lehet, hogy nem is volna olyan rossz egy elbambulás, ha ilyen előnyei vannak :-)))
Előzmény: #281048 csogu 2008.03.02. 22:15:04 |
| csogu | 2008.03.03. 06:40:33 / # 280075 |
|
Én nem gondolok senkire:-)
|
|
| cbtaxi | 2008.03.03. 05:48:48 / # 281194 |
|
Őszintén meg vagyok lepve,hogy a ma este után,a Te állapotodban,még tudsz írni!(na meg olvasni)
Elísmerésem!!!!! :))))))))
Előzmény: #281190 bemondó 2008.03.03. 05:44:12 |
| bemondó | 2008.03.03. 05:44:12 / # 281190 |
|
No, csak most olvastam vissza...
A kivétel erősíti a szabályt!!:))
Remélem a mondandód első felében rám céloztál:)
A falcon kolléga által citált kolléganőkkel is lehet dolgozni, a rockandroll után kell egy kis keringő...is...ha érted.
Szokni kell, mint parasztnak a szántást.
Ő már nem lesz más. Így szokta meg.
|
| bemondó | 2008.03.03. 05:20:42 / # 281156 |
|
Ja, és nem fogok nemmmel népszavazni a kórházi koszt miatt!!!
Titeket még etethetnek evvel /libacomb/
Népszavazás után fáradt párizsi M-készletes kenyérrel.....
|
| bemondó | 2008.03.03. 05:16:43 / # 281098 |
|
Áldjon meg a Jóisten benneteket az örök optimizmusért!!!!
Én is ilyen csávó voltam/vagyok, és még soha nem bántam meg, Ti sem tegyétek!!!
----------
Mondjuk picit meghúzódtam így lefekvéshez készülődve, ha gondolja valaki, kevés libacombot hozhatna nekem, párolt káposztával meg DVD lejátszóval:)))
--------
Sürgős jobbulást Ákos kartársnak!!!!!
Előzmény: #280817 vidéki girl 2008.03.02. 18:44:51 |
| csogu | 2008.03.02. 22:15:04 / # 281048 |
|
Nem az ellenfél eteti az Ákost...bár amilyen szerencsés azon sem lepődnék meg, hanem a taxi , amit Ákos lízingelt, tulajdonosai:-)
Igen, az ellenfél egyik utasát bevitték a mentők, de ő csak könnyebb sérülést szenvedett...pukli a fejen, meg pár horzsolás.
Előzmény: #280965 nyertes00 2008.03.02. 19:08:06 |
|
| cbtaxi | 2008.03.02. 20:42:12 / # 281005 |
|
Ákosnak ezuton is jobbulást ls kitartást!
|
| cbtaxi | 2008.03.02. 20:40:26 / # 281003 |
|
Hát igen,a ló meg a másik oldala.Mintha csak 2 véglet létezne.
A menedzser megjelenésü taxis, meg a gumicsizmás.
Ha egy éjszakást megszórnak csekkekkel,mit tud tenni?
Vagy vár vele tagdíjig,vagy beváltja hó közben.
Elég stresszes így is,csak ezért bebumlizni a nappali forgalomban.És ráadásul még öltözhet is ki hozzá,arra a másfél-két órára!És ha ezt alapjában véve izléses öltözékben tenné meg ( az arany középút a 2 véglet közt ) de nyakkendő nélkül??
Akkor szankció?
Egy elegáns megjelenésnek nem feltétele a nyakkendő. Szerintem!
Előzmény: #277918 Fox 2008.03.02. 07:08:45 |
| vidéki girl | 2008.03.02. 19:46:50 / # 280971 |
|
köszönjük szépen :)
Előzmény: #280916 2008.03.02. 19:46:04 |
| törölt felh. | 2008.03.02. 19:46:04 / # 280916 |
|
Személyesen még nem sokszor találkoztam az Ákossal de üzenem neki,hogy jobbulást és kitartást nektek.
Előzmény: #280813 vidéki girl 2008.03.02. 18:35:11 |
| nyertes00 | 2008.03.02. 19:08:06 / # 280965 |
|
Attól függ, hogy van elkészítve az a pipi comb, ha úgy ahogy asszony csinálja, akkor tuti nem kímélő :-DD
Legalább rendes "áldozatok", még etetik is szegényt. Tényleg az ő utasukkal történt valami? Mert csak annyit olvastam, hogy őt is bevitték kivizsgálásra.
Apropó, te véletlenül nem fogyókúrázol? :-DDD
Jól gondold meg ezt az elbambulást..
Előzmény: #280648 csogu 2008.03.02. 16:12:54 |
| vidéki girl | 2008.03.02. 18:50:43 / # 280826 |
|
Hogy én mikor kezdek?? Jó kérdés kedves AdamGyak.... Hogy őszinte legyek, nekem még jogsim sincs, de ha rajtam múlik, akkor nem is lesz.... jó nekem a BMW (Busz, Metró, Villamos) :)
|
| AdamGyak | 2008.03.02. 18:48:19 / # 280811 |
|
Andi, te mikor kezdesz ?:)
|
| vidéki girl | 2008.03.02. 18:44:51 / # 280817 |
|
Ja, még annyi hozzáfűznivalóm van az előbbihez, hogy mint eddig mindent, ezt is túléljük, rendbejövünk, és majd csak lesz valahogy.... Ő már a jövőt tervezgeti, hogy mikor és mennyit fog dolgozni, de ezúttal az én jóváhagyásom kell hozzá :)
|
| vidéki girl | 2008.03.02. 18:35:11 / # 280813 |
|
Sziasztok! Andi vagyok (Mrs 1758) :)
Ákos mindenkinek köszöni a segítséget, amit a helyszínen kapott, továbbá én is köszönettel tartozok annak a taxisnak, aki ( bár 5-10 perccel mentek el elvileg a címek), 1 perc alatt értem jött és a helyszínre vitt. Még nem tudni mikor műtik, de valószínúleg a hét első felében, és hétvégére már talán haza is jöhet ---> legalábbis reménykedünk benne :)
Aki esetleg szeretne eljönni hozzánk látogatóba,( mert a kórház valljuk be, nem egy túl barátságos hely) nagyon szívesen látjuk bármikor, csak arra kérünk mindenkit, hogy előtte telefonáljon 1758-askának, hogy biztos ami biztos, alsónaci azért legyen rajta :)
A kórházi kaja, amikor én megláttam az ebédre kapott sült libacombot petrezselymes krumplival.... hááát.... őszintén szólva a menzán nem kapni ilyet, de neki egyenlőre nem túl sok étvágya van ( tegyük hozzá, hogy túl van már egy krémtúrón, egy csokis tejberizsen, és "asszonyhoz illő módon" vittem be neki egy doboz sört is, ami aztán nagyon hamar el is fogyott )
Van már benn mini DVD-lejátszója, mp4-lejátszója, rejtvényújság, rengeteg rágcsálnivaló, úgyhogy nagyjából mindene megvan.
Amint lesz valami újság, tájékoztatlak benneteket!
Mégegyszer köszönjük mindenkinek a segítséget és a támogatást :)
További BALESETMENTES vezetést és jó munkát kívánok mindenkinek, aki ezt most itt elolvasta.
Andi
|
| AdamGyak | 2008.03.02. 17:34:56 / # 280797 |
|
jóvan kedves Rohtaxi :) félreírtam :S
Előzmény: #280762 Rocktaxi 2008.03.02. 17:17:24 |
| Rocktaxi | 2008.03.02. 17:17:24 / # 280762 |
|
Csohu??? :-))
Te már lefogyasztottad Csogut!
Elvetted a legnehezebb betűt a nevéből. .-))
Előzmény: #280760 AdamGyak 2008.03.02. 17:10:08 |
|
| AdamGyak | 2008.03.02. 17:10:08 / # 280760 |
|
Csohu, gondoskodnék róla hogy éhen halj... :-)
Előzmény: #280648 csogu 2008.03.02. 16:12:54 |