| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Fox | 2008.03.06. 09:21:38 / # 274444 |
|
"Mi egyformák vagyunk, kurválkodunk a pénzért."
Előzmény: #274438 csogu 2008.03.06. 09:01:32 |
| csogu | 2008.03.06. 09:01:32 / # 274438 |
|
Különben meg ha jobban belegondolunk, ők, ott, az egészségügyben, szintén csak emberek. Úgy, ahogy mi itt a taxiban. Mindennek megvan az ára.
Ülök egykedvűen a kocsiban és várom a kedvest már vagy 20 perce. Nem is reklamáltam, nem érdekelt. Olyan rossz napom volt, hogy csak na. Minden ellenem volt a jelzőlámpáktól kezdve, az időjárásig, szóval minden. Eddig 2 címen megégtem, de amelyiken utaztunk, az is könnyen felejthető volt összegileg.
Na, szóval várok a kedvesre, egykedvűen bámulok ki a fejemből, várom sorsom beteljesedését. Látom jön ám…persze a kezében ilyen sporttáskával.
- Nyissuk ki a csomagtartót! – kiabált már messziről.
De jó, egy táska miatt, ami szép kényelmesen elférne a hátsó ülésen, most szállhatok ki. Nagy nehezen kiszállok, mormolok valami jó estét félét, majd kelletlenül kinyitom a csomagtartót. Ő levágja a táskát a kocsi mögé és már robog is vissza a házba, közben még odamondja:
- Van még csomag!
Nagyon örülök, zsörtölődtem magamban. Gondolkodtam rajta, hogy bekapcsolom az órát, mert kiszállva elfelejtettem, de aztán nem volt kedvem visszaszambázni és bekapcsolni. Behelyezem a csomiba a táskát, majd a távolba révedve vártam emberem a következő csomagjával. Jött is nagy lelkesen, nem szól semmit, csak lihegett és letette már megint a kocsi mögé a cuccát. Majd a hordár bebakolja – morogtam magamban – biztos a másik utcába megyünk…ennek tipikusan olyan feje van.
- Van elég benzine? – Kérdezett rá, amikor a következő csomaggal érkezett meg.
Hirtelen furcsa érzésem lett. Pupillám kitágult, a szívem gyorsabban kezdett verni, a testhőmérsékletem gyorsan megemelkedett.
- Attól függ, hogy milyen messzire megyünk. – válaszoltam, közben gyorsan nyúltam a csomagért, még mielőtt ledobná azt a helyes kis táskát a poros aszfaltra.
- Több címre is kell még menni, majd a végén megyünk Agárdra.
- Kb. 220 kilométerig elég az üzemanyagom. – közöltem vele az örömhírt, miközben robogtam be vele a házba, hogy segítsek neki, nehogy még a végén megemelje magát itt nekem.
Kifelé a kezeimben 3 táskával azon merengtem hogy: Mindenki kurva, csak más a tarifánk.
|
|
| csogu | 2008.03.06. 08:14:09 / # 274122 |
|
Ákos a zárójelentésre vár és mehet haza. Folyt majd ő:-)
|
|
| csogu | 2008.03.06. 08:08:08 / # 274117 |
|
Van saját esetem is ilyen, ha érdekel leirom azt is. (én még élek)
Szerintem van egy olyan érzésem hogy ennyivel is meggyőzted:-)
|
|
| csogu | 2008.03.06. 08:05:16 / # 274094 |
|
Sajnos Bbetyár most kivételesen nem viccelt....
|
|
| Bbetyár | 2008.03.06. 04:33:50 / # 287852 |
|
2005 augusztus elején egy reggel a mamám lement a körzeti orvoshoz, nem jól érezte magát. Soós doki (nagyon rendes doki) azonnal bevitette az Istvánba, délben érkezett oda, ketőkor hívott engem, hogy nem jól van, benttartják és legyekszives különféle kórházban szükséges felszerelést bevinni neki. Felkeltem, elmentem a lakására összepakoltam a dolgait és bementem a kórházba. 4-félötkor értem oda beszélgettünk, mesélte még meg sem vizsgálták. Orvos előkerítése, "TB-kártya felmutatása" (20,000.-forint), azonnal betegszállító, ilyen vizsgálat, olyan vizsgálat 21:50 kor az érfestésről lecsúsztunk BEZÁRT az a részleg, majd reggel tessenek visszajönni mondták. (kibaszott bűntudatom van azóta is, hogy azt a picsát nem támasztottam meg egy tb kártyával).Vissza a kórterembe, kicsi beszélgetés: reggel jösz kisfiam? igen jövök anyukám. Reggel mentem és a hamvasztásához vittem a lepedőt. éjjel egykor meghalt vérmérgezésben a XXi. században.
Tudod, ha előbb mutatjuk fel a tb kártyát akkor ma is itt lenne velem. Talán nem csúszunk le az érfestésről.
Úgyhogy nekem ne mondd, hogy mi a rossz vicc, és mi a jó. Ez ügyben tudom mit beszélek. Orvos nővér kezébe kerülsz add oda a lét előre, ez a lényeg, amig magadnál vagy.
Van saját esetem is ilyen, ha érdekel leirom azt is. (én még élek)
Előzmény: #287453 Fox 2008.03.06. 04:00:25 |
|
| Bbetyár | 2008.03.06. 04:24:59 / # 287514 |
|
No akkor ifjú barátom mesélek neked valamit:
2003 januárjában az apósomat fekve találták az utcán, a kutyája ült mellette. Fejsérüléssel a mentők DÉLBEN beszállították a balesetibe. Délután 3 kor még nem volt hely a sem a röntgenenen sem a CT vizsgálaton, én 4 kor értem oda, "TB kártya" (20,000,- forint) felmutatása után, azonnal lett hely mind a röntgenen, mind a CT-n, este 22-kor lékelték a koponyáját éber kómában maradt tudatát sosem nyerte vissza. Július 4 éi gyomor szondával táplálták és kikötve vegetált.
Nyugodj Békében Farkas Gyuri!
Ennyit elsőre az egészségügyről, nem mondom azt, hogyha azonnal ellátják felépül, de nem épült és én arra gondolok vígan élhetne. 59 éves volt.
Előzmény: #287453 Fox 2008.03.06. 04:00:25 |
|
| Fox | 2008.03.06. 04:00:25 / # 287453 |
|
Ez most rossz vicc, csogu tudja miért.
|
| AdamGyak | 2008.03.05. 17:45:57 / # 287760 |
|
Nem piszkálja a törzsutaskártyáimat.
Még Csak 9céghez van.
Előzmény: #287759 csogu 2008.03.05. 17:44:03 |
| csogu | 2008.03.05. 17:44:03 / # 287759 |
|
Na igen, de egy ilyen osztályon van 4-6 nővér…válogatják egymást, mint sznobfiú szombat éjszaka a törzsutaskártyát:-)
Előzmény: #287727 Bbetyár 2008.03.05. 17:14:54 |
|
| AdamGyak | 2008.03.05. 17:23:18 / # 287757 |
|
Ezek szerint minden vizitkor felkell mutatni ? :D
Előzmény: #287727 Bbetyár 2008.03.05. 17:14:54 |
| Bbetyár | 2008.03.05. 17:14:54 / # 287727 |
|
nem mutatta fel az érvényes tb kártyát (5 ropi), felmutatta volna lett volna nagy tüsténkedés kötés ügyben:)
Előzmény: #287268 csogu 2008.03.05. 14:51:52 |
|
| csogu | 2008.03.05. 14:51:52 / # 287268 |
|
…és ismét Ákos:
Kezd kicsúszni Ákos lába alól a talaj. Azt nem írhatom, hogy a kezéből az irányítás, mivel a mai nappal nincs egy darab használható keze sem. Délben kaptam a hírt, hogy jobb kezére új gipszet kapott, ezzel minden mozgást meggátoltak nála. A balkeze ugye felvan kötve, azt sem tudja használni. Elláttam jó tanáccsal, hogy óvakodják a pofáraeséstől, mert már csak az hiányzik neki. Közben persze a kötés alatt elkezdett viszketni a bőre, amit addig vakargatott, amíg a kötés lecsúszott. Sajnos a nappalos nővérke van még szolgálatban, aki szerintem kényszerhatására van az egészségügyi pályán, legalábbis Ákos elmondásából erre tudok következtetni. Kérte luvnyatilovát (így neveztem el a nővért), hogy segítsen neki, mert lecsúszott a kötése és az egyébként is fájdalmas testrésze így nincs rögzítve. A királylány átnézett rajta, majd elsétált mellette. Annyi a javára írandó, hogy legalább nem lökte fel Ákosunkat, hanem kikerülte. Na az ilyenekkel szoktam én összerúgni a port, amikor valamelyik családtagom részesül hasonló bánásmódban. Szóval Ákos most nagyon várja a délutános műszakot.
|
|
| csogu | 2008.03.05. 10:17:16 / # 287020 |
|
Információk Ákosról:
Most dumáltunk. Válla fáj – ami nem meglepő – és ami kicsit aggasztja, hogy zsibbad is. Orvos – akinek megmutathatná – jelenleg nincs bent, majd este. Este különben még egy kérdésre kap majd választ: Mi van a csuklójával.
Mint kiderült, lehetséges, hogy az sem egy helyen tört, épp ezért ma készítettek még egy röntgent róla. Az orvos kérésére történt mindez, mert valamit látott a doki az előző felvételen, csak azt nem tudja még mit. Amennyiben azt látott, amit sejt, akkor Ákos holnap sehova, mert vár rá még egy műtét…csuklóját is műteni kell. Na majd ez kiderül este.
Éjszaka nem tudott nagyon aludni, mert a kórteremben szobatársként volt mellette egy hajléktalan, aki eleddig szépen elvolt, csak most, hogy megtudta ma elszállítják hajléktalanszállóra, élénkült meg. Nagyon akart maradni és ezért kitalált sok mindent. Eredménye annyi lett, hogy a környezetében senki sem tudott aludni, őt viszont reggel elvitték.
Szóval Ákos így mulatja bent az időt.
|
|
| csogu | 2008.03.04. 17:28:21 / # 283357 |
|
Hiába na, aki a minőségre megy...:-))
|
|
| csogu | 2008.03.04. 17:22:51 / # 283319 |
|
Igen, látom, nem bíztad a véletlenre:-))
|
|
| Fáradt Vándor | 2008.03.04. 17:22:50 / # 283314 |
|
Én is tanúsítom, hogy csogu a személyi taxisom... :)
Előzmény: #283265 csogu 2008.03.04. 17:21:41 |
| Fáradt Vándor | 2008.03.04. 17:22:16 / # 283276 |
|
POntosan... mint az lejjebb is olvasható, rögtön két példányban :)
Előzmény: #283261 csogu 2008.03.04. 17:20:09 |
| csogu | 2008.03.04. 17:21:41 / # 283265 |
|
Jaaa én néztem be:-))
Különben meg minden olyan vádat visszautasítok az EB részéről, ami arról szól, hogy én lenyúlok utasokat!!:-))
Előzmény: #283261 csogu 2008.03.04. 17:20:09 |
|
| csogu | 2008.03.04. 17:20:09 / # 283261 |
|
Héééééééééééé 1/2 7-et mondtál!!!
|
|