Hozzászólások száma: 282
Oldalszám: 15
Témakörök > Droszt Híradó > Sértés, agressziv fenyegetés egy Fötaxis által. A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
3asbreak 2006.07.01. 14:07:39 / # 116071
avatar
"De egy multinál bármikor a fejed fölé rakhatnak egy olyan seggfejet mint én vagyok,és akkor jönnek majd a nehéz idők:-)" Ó, tudod hány példa volt már ilyesmire, valahogy mindig kibírom :-) Szerencsére tanultam egy nagyon kicsi pszichológiát az egyetemen :-)
3asbreak 2006.07.01. 14:04:54 / # 116076
avatar
Hogy ezt megválaszoljam, ismernem kellene a Főtaxi etikai szabályzatát ill. a vállalkozási szerződést - de szerintem a hírnévrontásra vonatkozóan szerepelnek benne szankciók.
kibic 2006.06.30. 17:54:43 / # 116070
avatar
"hátha egyszer egy ilyen ember felettese lehetek".......A szövegértéssel azért vannak problémáid!Én nem akarok a te főnököd lenni!Ezt az ilyen tipusú emberekre úgy általában értettem.Még gyurnom sem kell,mert a taxi előtti utolsó két munkahelyemen vezető beosztásban dolgoztam:-) Egyikből sem kirúgtak!De egy multinál bármikor a fejed fölé rakhatnak egy olyan seggfejet mint én vagyok,és akkor jönnek majd a nehéz idők:-)Jo veled levelezni legalább megtanulok irni:-)Továbbikellemeshibajavitást!
kibic 2006.06.30. 17:36:01 / # 116069
avatar
Ez olan mint a fröcsögés???????????.............1 hét megváltható??? Soha az életbe nem ülök Főtaxiba és mindenkinek ezt fogom tanácsolni. Nevetséges, bár inkább a cégvezetést minősíti.
kibic 2006.06.30. 17:28:27 / # 116023
avatar
magartanárvagyokk:-) Tudományos értekezésed lenyűgöző!Azt is leirhatnád,hogy mi alapján bontanál szerződést a kollégával! Mivel irni tudsz,gondolom olvasni is!

kibic 2006.06.30. 17:15:58 / # 116075
avatar
Ez szerintem minden cégnél alap,de nem lebeszélni akarlak a főtaxiról!
törölt felh. 2006.06.30. 13:39:43 / # 116004
avatar
Jajajajajajajajajajajajajajaj. Megyek lemosom a quatrot mert nem rég látam a sarokban egy 3-as golfot.

only life 2006.06.30. 12:40:32 / # 116068
avatar
2004-ben taxiban felejtettem a telefonom. Kértem nézzenek utána, majd azt a választ kaptam, hogy sajnos a gépkocsivezető nem talált semmilyen telefont az autójában. Kértem vizsgálják ki az esetem és számoltassák el a munkatársukat, de erre nem voltak hajlandók. Közölték, én bántam a tulajdonommal felelőtlenül, őket semmiféle felelősség sem terhel. Történt mindez úgy, hogy a fuvar után 10 perccel telefonáltam először. Innen gondolom, hogy a Főtaxinál a kollégát elővették volna.
3asbreak 2006.06.30. 12:00:47 / # 115841
avatar
Ja és ahhoz még sokat kell gyúrnod, hogy a főnököm legyél :)

törölt felh. 2006.06.30. 11:59:42 / # 116057
avatar
Egyes helyek a koszosan tartott vállalati autó is ok lehet a megvonásra. Mekkora mák ez egyeseknek, hogy a taxinál nem így van:-)))

3asbreak 2006.06.30. 11:58:02 / # 116067
avatar
Kérlek szépen: megváltható: az etikai bizottság (vagy a diszpécser) által hozott, a rádiós címfelvételről való adott idejű letiltás (mely a vétség súlyosságától függően jellemzően 2 órától akár több hétig terjed), pénzbeli kifizetése. A megváltás során az érintett - taxiscégtől függően - néhány ezer Ft/nap szorzóval számított összeget a pénztárban befizet, ezután folytathatja a rádióról történő címfelvételt. Egyes esetekben bizonyos időhatárokon túl (15-20 perc) a letiltásban lévő kollégák is nyomhatnak a címekre - így a megváltás eldöntése a taxis részéről mindig az adott helyzettől függ. Lehetséges esetek a letiltásra: késés a címről, túlzott késés, engedély nélküli forgalmazás, a megengedettnél több nyomás egy címre, stb. -- Tudod az a baj, hogy csak indulatosan fröcsögsz, és azt sem tudod kinek mit vágsz a fejéhez. Csőlátásról inkább Nálad lehetne beszélni. Ja és, nem tudom mi az eredeti szakmád, de: vissza megyek - visszamegyek milenne - mi lenne papagály - papagáj Egyébként mire nem válaszoltam? :-)
3asbreak 2006.06.30. 11:49:29 / # 116066
avatar
1. Én csak azt mondtam, hogy toltak, mire meg lettem vádolva, hogy lassan mentem - ezt cáfoltam meg :) 2. Látszik, hogy még nem dolgoztál multicégnél. Egyes helyek a koszosan tartott vállalati autó is ok lehet a megvonásra. Én nem kötök bele semmibe, csupán próbálok rávilágítani, hogy ez a versenyszférában hogy megy.
kibic 2006.06.30. 08:47:48 / # 116065
avatar
Mi az a megváltható ,és mennyibe kerül szerinted?Tedd meg ,hogy semmilyenbe nem ülsz soha valahogy megélünk az ilyen rosszindulatu demagóg utas????-ok nélkül is.Ha meg nem akkor vissza megyek a másik szakmámba, hátha egyszer egy ilyen ember felettese lehetek!Milyen szép lenne!Milenne, ha egyzser arra is válaszolnál ami neked nem annyira szimpatikus kérdés?Nem tudnál fröcsögni?íkeress egy másik fórumot.hátha ott mis "megszeretnek"majd.Pl demagógia.hu,csolatas.hu,rosszindulat.hu.A lényegre nem fogsz válaszolni valószinűleg,de nem is vagyok rá kiváncsi!Inkább vegyél egy papagályt,ha még nincs!Majd jól elvitatkoztok egymással!
kibic 2006.06.30. 08:31:22 / # 116064
avatar
Üdv!Erről a "humánus "döntésről nem teljesen egyezik a véleményünk,ha gondolja utánna olvashat!Az anyagi vonzatáról annyit,hogy nem pár ezer forintról beszélgetünk!A főtaxit bátran ajánlhatja ismerőseinek,de ne ebből a szempontból!Miből gondolja ,hogy másik társaságnál nem legalább ilyen humánus a vezetés?
kibic 2006.06.30. 08:16:18 / # 116063
avatar
Aki nálam 30 évvel fiatalabb az nem vezet autót:-).Ön ott akkor annyira megijedt,hogy orákkal később a számitógép előtt legestapózta +leterroristázta!Értem!Vagy nem!Ha én hülyeséget csinálok ,akkor azt igyekszem korrigálni,és a "sértettől" elnézést kérni.Ez általában működik!Mivel a lényeges kérdésekre sosem válaszol,legfeljebb visszakérdez én Őnnel ezt a témát befejeztem.
törölt felh. 2006.06.30. 02:43:00 / # 116062
avatar
Akkor egy hegedűművésszel kevesebb lesz. Ha pedig "csak" megfenyeget egy hegedűművészt, akkor a hegedűművész ma is hegedül. Félre ne értsen, elítélem a fenyegetőzést IS. De nem annyira, mint a tényleges tettlegességet. Ön úgy állítja pellengérre kollégánkat, mintha valóban megtette volna, amivel fenyegetőzött. Ajánlom Önnek a viktimológia tudományát, amely az áldozattá válás okait kutatja. Ugy konklúzióként annyit, hogy egészségtelen dolog fényszóróval haladni mások mögött.
6ker 2006.06.30. 02:28:57 / # 116061
avatar
Tul sok a HA. Verbalisan elmondtak onnek, hogy akar az is tortenhetett VOLNA. De nem tortent meg.

törölt felh. 2006.06.30. 02:25:21 / # 116060
avatar
Én meg kint robotoltam, amíg te otthon bosszankodtál a kényelmes fotelodban:-)
törölt felh. 2006.06.30. 02:20:06 / # 116059
avatar
Mi történt volna, ha a kollégája eltöri egy hegedűművész kezét ? Én is válaszolhatok? Van egy olyan megérzésem, hogy akkor begipszelik neki...bár manapság elég megbízhatatlan a magyar egészségügy, de azért erre a variációra fogadnék:-)
törölt felh. 2006.06.30. 02:18:32 / # 116058
avatar
[b][i]Nagyon sok kulturált, képzett embert ismertem meg ebben a szakmában, fiatalokat is és idöseket is. [/i][/b] Akkor valóban lehetséges hogy utaztunk egymással:-)) Az elsö kérdésedre (már tegezödünk...), Elnézését kérem, valóban vétettem az etiket ellen. [i][b]A második kérdésedre: én akkor lettem volna és lennék ma is elégedett, ha megismertem volna az agressziv kolégát, akár ott a helyszinen, vagy talán a jövöben és azt mondaná nekem, hogy BOCS. És meghivnám egy ebédre.[/i][/b] Én bármikor, bárhol szívesen összeveszek bárkivel, ha utána meghív egy ebédre...és jó lenne ha tomajer példát venne az úrról, mert vele sokat szoktam veszekedni:-) ha valaki brutálisan viselkedik velem az utcán, akkor annak én utánajárok. Irigylem önt, de komolyan! Ha nekem ennyi szabadidőm lenne, akkor 1 nap taxi, és utána a maradék 6 napban kutatnám az utasokat, autósokat, gyalogosokat, biciklistákat:-)))
Oldalszám: 15