Hozzászólások száma: 282
Oldalszám: 15
Témakörök > Droszt Híradó > Sértés, agressziv fenyegetés egy Fötaxis által. A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
coffos 2006.06.25. 22:09:34 / # 115810
avatar
Ha az Andrássy útról jobbra fordulok a Bajcsyra, kb 7-800 méter az Alkotmány u. Következésképp nem értem a lassítás okát. Simán lett volna idő felvenni a forgalom tempóját, és aztán sávot váltani, a kollegát val.szeg ez idegesítette fel, ami nem menti fel az elítélendő viselkedése miatt. Egy dudálás elég lett volna...

Delson 2006.06.25. 20:27:09 / # 115889
avatar
A TÉNY: 2006 Junius 24-én kb. 20:50-kor, a Bajcsi Zsilinszky úton, az Andrássy útból fordultam jobbra a Nyugati felé. Lassan haladtam, és a Bazilika magasságában, mivel késöbb az Alkotmány utcában balra kellett majd fordulnom, jeleztem, hogy sávot kivánok változtatni, és mivel nem volt sem mellettem, sem mögöttem más autó, ezt lassan meg is tettem. Erre az EA. ... rendszámú FÖTAXI kocsija, veszélyesen felgyorsitotta a sebességét azzal a szándékkal, hogy ne sikerüljön a sávváltásom, és elémvágott, majd cirka 20 méterrel arrébb megállt, a forgalom dacára, kocsijából kiugrott, odajött hozzám és azt mondta, hogy ha nem oltom el a lámpámat, akkor eltöri a kezemet. A lámpám a VW Polo szokásos, és a törvénynek megfelelően világitott, nem autópályai nagy fénnyel. Ezután, távozott. Külföldi vendégem (hölgy) elképedve volt mindennek tanuja. Én egy 64 éves, többdiplomás személy vagyok és soha ilyen magatartást sehol a világon nem tapasztaltam. Az incidens után azonnal telefonon, majd emailek által értesitettem a Fötaxit. Véleményem, hogy az EU - Magyarországon ma már nincs helye olyan embernek, aki úgy viselkedik mint valamikor a Gestapo, a KGB, a Hamas vagy a Bin Laden vezette terroristák.

Oldalszám: 15