Hozzászólások száma: 370
Oldalszám: 19
Témakörök > Droszt Híradó > "Dícséret" a taxi központok dolgozóinak A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2010.02.04. 13:47:53 / # 111050
Inkább már meg sem szólalok:-))
attus 2010.02.04. 13:44:12 / # 111049
avatar
Itt ül mellettem, és Ő is bírja a Zévit! Na nem úgy!:-)))))))))))))))))))))))))) Mielőtt még ezt a labdát is lecsapnád!:-)
csogu 2010.02.04. 13:37:19 / # 111048
Kedves feleséged is tud róla ? :-))
csogu 2010.02.04. 13:36:29 / # 111047
Én?? Nah jah, ha az a rosszba vitel, hogy annyit mondtam a telefonon kikerülő címek felvetésedre, hogy lehet benne valami...meg azt furcsálltad, hogy egy totál Zuglói kolléga miként lehet mindig ott egy repteres fuvarnál ami a II. kerületbe van...és erre én is azt mondtam, hogy előfordulhat, erre elindítottad a lavinát...miközben én csak épp a levesem ettem és ártatlanul bólogattam neked:-) Jó, mondjuk nekem is feltűnt, hogy egyesek mindig ott vannak, ahol a méz terem...de lehet termesztik...egy -egy pizzával esténként a központban...akkor meg megérdemlik, nem? :-)) Meg én is ismerem azt a mondást, hogy nem zörög a paraszt, ha az áram nem rázza...szóval értem én a gyanúd, de nem hiszem hogy ilyen lehetséges lenne....sőt, ilyenről más cégnél sem hallottam még.. :-)))
attus 2010.02.04. 13:04:39 / # 111046
avatar
A Zévi a legjobb!!!
Nevem senki 2010.02.04. 03:35:50 / # 111045
avatar
Jól jöttél ki belőle, ne rinyálj:-)))
törölt felh. 2010.02.04. 02:46:53 / # 111044
avatar
Mivel két cégnél voltam és kb 10 diszpécsert tudtam összesen összehasonlitani... igy.. hát bocsásd meg a tudatlanságomat, hogy más cégnél nem ismertem diszpécsert.:(
oregrokker 2010.02.04. 02:21:51 / # 111043
avatar
Azért minden cégnél vannak jó diszpik.T4azért Azért az Évike sem kutya.Szerintem egy nagyon nagy tudású és jó akaratú ami a lényeg.De szerintem és biztos sokan helyeselni fognak.A Jankó viszi a Prímet.A kupakos virsliével.A Budapest Taxinál történt,hogy a Miki kirúgta mert szilveszterkor bezazult és ki húzta a telefont mert úgysem vittük el a címeket.gondolta minek csörögjön feleslegesen igaza volt.Akkor kb.olyan 180 an lehetünk.A tagság fel lázat és tüntetett érte.Erre a Miki azt találta ki,hogy nem rúgja ki de nem ad neki fizetést.Erre a kollégákkal úgy döntöttünk hogy össze dobjuk a fizetését.Ez 3 hónapig így is volt.Hát ennyire szerette a kolegtiva.
törölt felh. 2010.02.03. 23:01:35 / # 111042
avatar
Elirtam az elején.. nem 3 hanem 4 sorry:(
törölt felh. 2010.02.03. 22:59:11 / # 111041
avatar
3 jó diszpécser volt akivel dolgozhattam... Mind a 4 Fő taxis volt:) Bandi,Dodi(Kedves). És Marika néni... akivel 1x összevesztem. Asszem igy hivják és az Andi. Bár Marikanényéve volt össze tüzésem a BS miatt..:))mert lepcses szájú és a csogu belevitt a rosszba:)))

gumifül 2010.02.03. 22:37:09 / # 111040
avatar
Tudod Admin amíg a sarki zöldségest is felveszik "diszpécsernek"(akarom mondani címbeolvasónak),addig miről beszélünk?!Fel hígult ez a szakma is,akár a taxisé,a rendszerváltás idején.Nem akkor kell kommunikációs tréning mikor már ott van,akkor kell,még mielőtt oda ül.Helyismereti vizsgával együtt.Valamikor régen a Volánnál ezt tanították.Ma nincs ilyen képzés.
Admin 2010.02.03. 06:48:12 / # 111039
(Áthozat, egy megszűnésre ítélt fórumból) monstremanus válasz | 2010.02.03. 03:35:50 (11) Jó ez a cím! Eddig ( jó pár éve!) mint a szent tehenet, úgy kerülgettük ezt a témát! Köztudott miért, - egy rossz diszp. keze messze elér! Hál' istennek a jó diszp. is ott segít ahol tud! ( Ők vannak kevesebben!) De! MORALITÁS - MENTALITÁS ( Gyengébbek kedvéért: erkölcsi érzék - lelki egyensúly, egészség!) Regényt lehetne írni milyenek is. Minek? Itt is vastagon ütik egymást a táborok! Nézőpont kérdése. Én a rossz diszp. írnék! Ők vannak többen ( még ) Ők akik a "húsomba" vágnak, nektek is. Felsorolás: 1) korrupt ! ( telon megy ki a cím, oszt a végén kidob a komálos )A külföld a sztrp.bár a vidék soha nem jön ki nála a csővőn... "Mit ér az meg neked?" Sokba lessz ez ! - neked". stb... 2) Buta ( olyan sötét, hogy a pitbull éjszaka mellé harapna...) valakinél jól feszik! Pl: alatta,- mellette rokon sogor koma. Ez nem is lenne baj, ha nem lógna ki a bornirt-ságával. Tudjátok: A bili nem akkor borul ki amikor telerakják, amikor felrúgja valaki akkor lessz büdiiiiiii..... Ezt bármelyikünk fel rúghatja (ha nem félti a kódját)de ti is én is "tudjuk" reménytelen egy kicsit. 3) közönséges ( van egy nagytudású diszp. egy időben az volt a kedvenc kommentárja egy egy cím körül - tehát munkacsatorna - élesben!- HOGY A RÁK EGYE MEG! - Rég volt, de a mai napig beleborzongok! Honnan vette a bátorságot? ki engedte meg neki? ?????????? Ma már csak trűkkősködik a komálosainak,! 20 éve diszpi, a kisujjában van minden, Csak egy valamit elfelejt! Vannak nála régebbi taxisok akik egyből "levágják" tol valakit! Barátainak tömi ki a zsebeit. Szólni nem lehet, mert "leflegmáz" a csővőn lealáz, égsz, mint a kerozin! Hol van a szakmai alázat? A " rosszaktól nincs mit kérdeznem! Az a főnőkség - tulaj! és ezt engedi, az önmagát minősíti! Nem külön külön! Együtt! Korrupt, buta, közönséges! Na az ilyen helyről kell menekülni! Hogy a JÓ DISZPÉCSEREKRŐL! is írjak! Az alaptétel: Emóció - Empátia ! Nekik van! egészséges barátság, és csak akkor csap oda, ha nincs más választás! Az ilyenektől való "bűnti" inkább nevel, mint bosszant. Mindezektől függetlenül! Nekik is kéne tanfolyam... Kommunikációs tréning, viselkedés lélektan, stb..

bendzsoo 2010.02.03. 00:57:12 / # 111038
avatar
Hát igen ez sajnos megint egy olyan topik ami messze nem azzal foglalkozik amire gondolt a megalkotja.Nem a bosszú mondatja ezt velem.Hanem bárki is vissza megy legalább 6 oldalt hát nem sokan foglalkoznak a Diszpécserekkel.Tényleg ennyire félünk tőlük?Pedig néha tényleg le kéne írnunk a jó és rossz tapasztalatunkat.Biztos tanulnának ők is belőle.Nagyon sok jó diszpi van de sajnos olyan is elég sűrűn van aki megkeseríti az életünket úgy,hogy nem is gondolja.Ha néha ezeket le írnánk lehet,hogy okulnának belőle.

Dodi 2009.12.24. 12:46:48 / # 111037
avatar
Sziasztok lányok meg Krisztián! Na jó..... neked is szia Szatír! :)) Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok Nektek!

nemkar 2008.11.01. 07:13:17 / # 111036
avatar
Kedves Diszpécserszolgálat /Andi, Sanyi, Tibi, és a Telefonosok/! Nem is tudom, mit szóljak a mai teljesítményetekhez! Ez valami káprázatos volt! Le a kalappal előttetek, mert ha óránként min. 2kg. – t nem fogytatok, akkor egyet sem! Ahogy ezt a műszakot levezényeltétek, az fenomenális volt! Igen, a félcsendes címkiadásának, az az előnye, hogy nem kell 3 csatorna, elég 2 is. Így viszont 20 – 30’ – ént váltani kell egymást, mert folyamatosan beszélni ennyi ideig nem lehet. Kész! Mázsággá válik a szád, összeragad és egyszerűen beszélni, se tudsz. Gratula a váltásokhoz! 1 - essen a reklama is floppul ment, a 2- essen a címkiadás is. Nagyon pörgött a mai nap, és Ti bírtátok 12 ó – án keresztül. Öröm volt veletek veletek együtt dolgoznom ma!

era 2008.08.31. 23:50:28 / # 111035
avatar
Helló 888 ! Nem kell aggódnod, most minden másképp történt, mint ahogy a csogunál általában szokott.
era 2008.08.31. 23:42:06 / # 111034
avatar
Szia ! Köszi szépen, neked is minden jót !
888 2008.08.31. 23:24:41 / # 111033
avatar
csogu! Te most azt az Erát dicséred, aki a főtaxis topicban elköszönt? Kirúgták, vagy felmondott? Vagy két Era is van? Ha egy és úgyanaz a személy, akkor végtelenül sajnálom. Megint nem jött be, egy dicséreted. Látod, Te dicsérsz, és másnap már nincs is a cégnél.-:)) Ha kérhetném a jővőben, ne dicsérj meg senkit! OK?-:))
csogu 2008.08.30. 05:34:30 / # 111032
Kedves Era! Szeretnék köszönetet mondani a munkádért és további sok sikert kívánni neked!!!

csogu 2008.02.17. 09:14:37 / # 110972
Most látom, hogy ezt a topikot Sziszka nyitotta. Van még ő, dolgozik valahol mint diszpécser...esetleg telefonos?

Oldalszám: 19