Hozzászólások száma: 78
Ugrás a hírhez Oldalszám: 4
Témakörök > Hírek fórumai > VERSENY A JAVÁBÓL !?! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
MCCCXCII 2008.05.29. 07:23:25 / # 82590
5* (:-))

csogu 2008.05.28. 16:19:46 / # 82667
Miért van olyan érzésem, hogy nyilvánosan, jobb ha nem szólal meg az, akinek vaj van a füle mögött? Sok olyan sérelem halmozódik fel egy szakmán belül 10-20 év alatt, ami ilyenkor hopp...előkerül.
Nevem senki 2008.05.28. 16:09:32 / # 82665
avatar
Hoppá, hoppá kedves hozzászólók! Ugye milyen sok oldala van egy egy "igazságnak" !!

cbtaxi 2008.05.28. 14:21:02 / # 82666
avatar
Mi lenne Lacikám, megvalósult a csendes címkiadás! Nálunk először. Hát nem is örülsz? :)))))))))))
Tb 2008.05.28. 11:40:27 / # 82664
avatar
...jaaaa és az a célirányos rádió bezsákolás kinek az ötlete/ÉRDEKE volt ??????
Tb 2008.05.28. 09:37:17 / # 82663
avatar
BEZZEG-2 Amikor a cityben még az Orbán volt hatalmon RAJTA KERESZTÜL TE BE AKARTAD TILTATNI a Kakukk Jenő kódadóját !!!! AZ KORREKT VOLT ??? Mert sokkal jobb volt mint a tied !!! Egészen addíg amíg az etnikum be nem zsákolt egy "olyan" rádiót és le nem tudtad másolni, addig küzdöttél ellene !!! Ezután hirtelen rájöttél, hogy nem is szabálytalan, pláne amikor már te is árultad a másolatokat !!! Az AET rádiók forgalmazása körüli visszáságok, ami a C-3. csatorna HIF engedélye körül került felszínre szintén a korrektségedre utal !!!! Na ez vagy Te !!! ...de ezt már tudjuk régóta !

R005 2008.05.28. 06:18:52 / # 82662
avatar
Bezzeg amikor 5-6 éve le kellett cserélni az a jó kis brg-t akkor a HP hozzád küldött vagy 500 embert akiken nem kis pénzt húztál! Az milyen verseny helyzet volt? Hozzád lehetett menni és kész! Csak akkor vagy hangos ha nem vagy a fazéknál? Vagy amikor 2 éve kb elmentem hozzád (ürömről) mert letört a pöcke a mike-om zsinórcsatlakozójának, és azt mondtad nem lehet kicserélni, vegyek új mike-t zsinorral 16000 ft-ért! elmentem egy üzletbe 20 ft volt a műanyag csati, és egy telefonos cimborám fogójával rányomtam! A mai napig azt használom és hibátlan!!! Bort iszol és vizet prédikálsz! Isten látja a cselekedeteidet, és visszavág amikor a legrosszabbúl érint!!! Eljött az időd!!!

Levett Elek 2008.05.27. 11:03:49 / # 82661
avatar
YESSSSSSS!!!
Bao, a FŐNÖK! 2008.05.27. 10:48:36 / # 82660
avatar
Pokolba a drosztokkal! :(

MCCCXCII 2008.05.26. 22:28:19 / # 82659
Tényleg nem értelek. Ezt és az előző két beírásodat is elolvastam, de nem értem, hogy mit akarsz tulajdonképpen mondani. De nekem a beírásaidból az a benyomásom támadt, mintha polaroid szűrós szeművegen keresztűl néznéd a világot. Már bocs, hogy ezt kell mondanom.(:-)
forest95 2008.05.26. 14:00:03 / # 82658
avatar
Az a baj, hogy sokan ezt a munkát egyfajta versenynek fogják fel. Több címet akar felvenni, mint mások, több pénzt akar keresni, mint mások, elöbb akar odaérni a címre, mint mások, stb, stb, stb. Miközben fogalmuk sincsen mennyi pénzt akarnak keresni, ehhez mennyi bevételre van szükség, mennyi a költség. Csak újabb meg drágább meg nagyobb autó legyen, aztán majd lesz valahogy. Aztán, ha mégsem lesz valahogy, akkor biztos a kódadó vagy az antenna vagy a rádió vagy a nyakkendőhiány vagy bármi más a hibás.

forest95 2008.05.26. 11:47:03 / # 82657
avatar
"Addig is marad a: a „tervezett bevétel” minden napra meglegyen bármilyen áron." Hát persze, hogy legyen meg a tervezett bevétel! Nem a terveire épít az ember? Nem a terveire épít a vállalkozó? Nem úgy működik, hogy eltervezem mennyi pénzt szeretnék keresni és ehhez kiszámolom mennyi bevételre van szükségem? Akkor hogyan működik? Kimegyek lesz ami lesz alapon és majd meglátjuk? Nem az a cél, hogy másoknál tuti több bevételem legyen, hanem, hogy a tervezett keresetemhez szükséges bevételt produkálni tudjam. Mert, ha nem tudom, akkor a tervezett keresetem sem lesz meg!
forest95 2008.05.26. 10:38:51 / # 82656
avatar
"Csak páran nagyon féltik a kiharcolt jogtalan előnyüket a nagy többséggel szemben." Történet: Diszpécser keresi a droszt elsőt egyszer, majd mégegyszer. Jól hallhatóan, értelmesen. Nem jelentkezik senki. Feldobja a címet kettő perccel, majd öttel és tízzel. Valaki felveszi, a diszpécser elmondja neki, majd a visszaigazolás közben valaki belever a mikrofonba tizennyolcat. Kérdezi a diszpécser, hogy mi történt. A valaki mondja, hogy vagyunk ám a droszton többen is. Kérdés: Hol voltak eddig azok akik a droszton ülnek? Miért nem jelentkeztek a címre már a kettőperces feldobásnál? Jogtalan előny, ha valaki esetleg kicsit jobban figyel, mint más? Történet: A diszpécser feldob egy címet, amire jól hallhatóan csak egy kolléga jelentkezik. Majd ugyanerre a címre a diszpécser rögtön kér még egy autót, amire jól hallhatóan olyan összenyomás van, hogy a nem lehet a címet kiadni. Kérdés: Jogtalan előny, ha vaki jobban figyel, mint más? Miért kell rögtön a jogtalan előnyök védelmével vádolni valakit, bárkit, aki nem akar drosztokról dolgozni? Miért kell jogtalan előnyökkel vádolni bárkit is azért, mert nem úgy akar dolgozni, mint mások? Ennyivel jogtalan előnynek kiálthatjuk ki a sokszemélyes autókat, a kombi autókat, a gyorsabb autókat, a fiatalabb autókat, a tehermentes autókat, a GPS-t, stb, stb, stb. Minden olyan, jogtalan előny, ami a többségtől eltérő és valakinek ettől előnye származik? Én, én vagyok, a saját munkaeszközeimmel a saját vállalkozásomban és annyit és úgy dolgozom amennyit akarok és ahogy akarok. Miért akar a fuvarszervező cég mindenkit egyformává alakítani? Nem ez a dolga! Szervezzen címeket megfelelő áron és mindenki annyit és úgy dolgozik ebből amennyit és ahogy tud, a saját maga által kigazdálkodott, megvásárolt és karbantartott felszereléssel. Ez nem egy pénzdíjas sportverseny ahol az egyenlő feltételeket biztosítani kell! Ha a hatóságok által törvényileg szabályozott feltételeknek a felszerelés megfelel, akkor az én megítélésem szerint a fuvarszervező cégeknek nincs joga a felszerelés használatát megtiltani. Vonatkozik ez az autókra, az URH rádiókra kódadóval együtt, az antennákra, a taxiórákra, számlatömbökra, stb, stb, stb. Mindenkinek lehetősége van bármilyen felszerelés, munkaeszköz megvásárlására, a vállalkozása fejlesztésére. Bármilyen felszerelés használata, csak addig jogtalan előny, amíg annak nincs olyan, aki a jogtalan előnyt kikiáltja! Hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy a fuvarszervező cégek és azok vezető beosztásban lévő emberei a mindenható urai a szakmánknak. Ők pedig ezt ki is használják és köteleznek minket arra, hogy kódadót, autót, URH rádiót, antennát, zoknit, alsógatyát meg mit tudom én még mi mindent cseréltessenek velünk. És meg is fogják addig tenni amíg mi bólogatunk nekik!
tomajer 2008.05.24. 12:58:51 / # 82655
Pilanatnyilag senki nem tudja, miért is csinállja:-(
Sas882 2008.05.24. 12:03:57 / # 82652
avatar
hogyne de nekem sosem volt szimpatikus sem a hely, sem az ember, rüheltem, mikor kötelező jelleggel oda kellett járni de ez offtopic
Csumi 2008.05.24. 11:57:21 / # 82654
avatar
Ezt az órát tényleg nem lehet beállítani? Azt írja 11,55. holott13,56 van... :-)

Csumi 2008.05.24. 11:55:30 / # 82653
avatar
De itt nem erről van szó! Én sem igen jártam (járok) ki hozzájuk, mert marha messze van. De attól a tudását még elismerem....
Fox 2008.05.24. 10:57:35 / # 82651
avatar
Ez a "GPS-batyu" elgondolkoztatott, olyan lenne mint a wifi antennám a kocsin, 2-3km-et simán átlő, aztán meg etikán magyarázhatnám a kedves (nem ma felnött) kollégáknak hogy ez nem URH antenna hanem Wireless "-hő?" szóval értitek. :)

Fox 2008.05.24. 10:53:21 / # 82650
avatar
Leírni kicsit hosszú lenne, elég szerintem annyi hogy amióta Kenwood rádióm van, nekem személy szerint senki nem tudta olyan jóra megcsinálni (természetesen szabályos kereteken belül) ahogy a DZ.
csogu 2008.05.24. 10:05:06 / # 82649
Jajjj nekem:-DD
Oldalszám: 4