Hozzászólások száma: 78
Ugrás a hírhez Oldalszám: 4
Témakörök > Hírek fórumai > VERSENY A JAVÁBÓL !?! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
idegen 2008.05.22. 22:53:17 / # 82611
avatar
Ezeket a kodadokat csak a Főtaxinál lehet használni,tehát nem lehet másnak eladni. ugyhogy max kuka. Eddig jo volt? Most mitől lett hirtelen rossz? Akkor akik eddig ezzel dolgoztak ki kell rugni? Már jó dolgukban nem tudják mit csinálnak. De megbántottál sok mindenkit,legkőzelebb mi lesz a következő amit követelnek. A 10 000 ft ot meg fizesse a cég ha már ki kell cserélni a kodadot. Másra bezzeg van pénz.
csogu 2008.05.22. 22:17:56 / # 82609
csogu! Te nem vagy normális! Ez viszont igaz:-)))
csogu 2008.05.22. 22:17:22 / # 82608
Na, most ez a drámai beírás kellett ám ide. Na, akkor mondd, általam megismert Szasza, miben nincs igazam...mert egy ilyen dramaturgiát könnyű bedobni, de indokolni már kicsit rázósabb.
Fox 2008.05.22. 22:13:05 / # 82606
avatar
Arról már ne is beszéljünk hogy torony magasan jobban szereli a rádiókat illetve írja a programokat a Dávid Zoli mint a FÖTAXI féle URH szerviz, nem egy nem két kollégának volt már problémája a kódadóval, amit a DZ „simán” orvosolni tudott, sőt..

csogu 2008.05.22. 20:16:11 / # 82607
Nem tudom...lehetséges, de az biztos, hogy akiktől én sorban kapom a púdert, azoknak a rádióját a Rafael Peti szerelte.
csogu 2008.05.22. 20:14:57 / # 82610
Én nem azt mondtam...írtam, hogy a Dávid Zolinak visszavásárlási kötelezettsége van, hanem azt, hogy ennél a levélnél már csak az lenne a szebb húzás (ha már ennyire valóban a szívén viseli az őt favorizáló...bizalmukkal megtisztelő....ha jól emlékszem így fogalmazott a Zoli...taxisokat), ha visszavásárolná az így feleslegessé vált kódadókat....vagy mit tudom én, bizományba átvenni és amikor eladta, akkor kifizetné a pénzt....de mondom, ez csak egy ötlet volt. Majd legközelebb már nem lesz jó a maxon , vegyen mindenki kenwood-ot . Mennyi is lesz az per fő? Na ezt jónak mondod:-))) Pár éve, amikor a Pali valami konfliktusba került a frekvencia gazdálkodással, akkor minket URH cserére kényszerített ...és ha jól emlékszem akkor Dávid Zolinál vehettünk jó kemény áron (nekem és pár száz taxisnak az volt) új URH-kat...igaz, volt részletfizetési lehetőség. ...érdekes, akkor nem írt senki levelet...pedog az AET-m (remélem jól írtam) is a Zolitól vettem... Na de mind1....szóval a lényeg, én ezt már egyszer megéltem és nem 10 ezer forintból úsztam meg... Szóval én nem ellenségeskedni akartam, csak megjegyeztem, hogy tényleg nincs sok beleszólási joga, hogy a Főtaxinál mi van engedélyezve, de ez a levél tényleg korrekt volt tőle. Azt hittem nem bántok meg senkit ezzel.
Csumi 2008.05.22. 18:10:43 / # 82602
avatar
Nekem meg az, hogy ez egy újabb lehúzás semmi más, és ,hogy ez a ha nem tetszik, ki lehet lépni duma már marha unalmas. Itt is látszik, hogy (tök mindegy melyik)a cég, valamit kitalál, és azt tesz velünk amit akar. Ha nem tetszik, húzd le a matricát.... :-((
szAsza 2008.05.22. 18:10:27 / # 82605
avatar
Te ki vagy?? ........ Ez nem az a csogu, akit az elmúlt években megismertem. :(
csogu 2008.05.22. 17:37:20 / # 82601
Elolvastam Dávid úr levelét, ami szerintem nagyon korrekt az ő részéről. Viszont, ha jobban végig gondoljuk, akkor tényleg nem sok beleszólni valója van abba, hogy a Főtaxinál milyen kódadót használnak és kivel, mit fizettetnek ki. Lehet itt most érzelmektől túlfűtve egymást szidni, de ez tényleg így van. Lehet az ó kóadója jó, sőt jobb is a mostaninál, ha egyszer az, akinek a döntés a kezében van, úgy ítéli meg, hogy az nála nem kívánatos. Hogy miért? Erre ha akar válaszol, ha akar nem. Ehhez is joga van, mint nekünk ahhoz, hogy egyik cégtől kilépve a másikhoz menjünk, indoklás nélkül. Viszont Dávid Zolitól nagyon korrekt hozzáállás, hogy kiáll a vevőköréért. Ennél nagyobb tett csak az lenne, ha visszavásárolná a kódadóikat azoktól, akiknek így plusz kiadása keletkezett. Nya, nekem ez a véleményem.

Csumi 2008.05.22. 17:34:22 / # 82604
avatar
Jajaaa!!! (Ezt a vissza vásárlást nem is értettem...)
free 2008.05.22. 17:22:29 / # 82603
avatar
csogu! Te nem vagy normális! Nincs bizonyithatóan minőségi probléma a kódadókkal. Ezért semmi nem indokolja azok visszavásárlását.Igaz , joga van eldönteni egy cégnek , hogy milyen eszközöket enged használni a vele szerződésben állóknak. Bár.............. Megnézném ha közölnék veled , hogy cseréld le az ótvart(ami jogos lenne) mondjuk jövőhéten , mit szólnál hozzá? Visszavinnéd az eladónak , hogy ez már nem jó a főtaxinak ,vedd vissza? Vagy hogy gondolod? Majd legközelebb már nem lesz jó a maxon , vegyen mindenki kenwood-ot . Mennyi is lesz az per fő?
idegen 2008.05.22. 14:45:36 / # 82600
avatar
Énis teljesen korektnek tartom a Dávidékat, azt nem értem ide miért nem ir senki A FŐTAXITÓL? Pedig benn az irodában is állandóan ezt bujják."a Hallotaxit" Csak a szarság van ennél a cégnél. Meg a sok okos.

hontalan 2008.05.22. 11:38:25 / # 82597
avatar
Figyelj oda hogy irsz le egy nevet. Ezt pl 2 g-vel kellett volna.
Neduddgi 2008.05.22. 11:17:31 / # 82598
avatar
Elnézést kérek!!! Nem direkt volt:-)
yófej 2008.05.22. 08:42:36 / # 82595
avatar
Szerintem a Dávidtól olyan lóvét kértek,amit egyszerűen nem tudott megadni,erre a FŐTAXI elkezdte a dolgozóit "lehúzni". A Garamszegi simán bedől az általa fenntartott sleppnek-etikás(persze nem magyar),ellenőr(volt iskolatárs),bukott etikás(na Ő kakukktojás,hogy került képbe):mind általa kerültek "pozícióba"-,és nem hajlandó meghallgatni az utcán dolgozókat!
Neduddgi 2008.05.22. 07:24:23 / # 82596
avatar
Egy ilyen "Hitelrontás" akár a Garamsegi székébe is kerülhet. A Vegyépszer biztos nem szívesen fizetne ki linkre pármillió forintot.
maci-laci 2008.05.22. 06:15:33 / # 82594
avatar
Nem tudom min csodálkoztok. Ez csak a jó kis magyaros picsi-pacsi. A főtaxi urhásai, ügyesen megkavarták a szart, hogy némi kis bevételhez jussanak. A Garamszegi, meg mivel kezdő a szakmában, nincs képpen, meg tudták vezetni. Persze megtehette volna, hogy utánajár, ki hitelesebb ma Budapesten urh fronton, az ő szervize, vagy a Dávid Zolié, de miért tette volna. Bízott az embereiben, és kiállt értük. Hát, most falnak ment! Én a Dávid helyében simán feljelenteném, a versenyhivatalnál, és beperelném hitelrontásért.

Neduddgi 2008.05.21. 21:28:05 / # 82593
avatar
Ez érdekes. Eddig úgy tudtam, hogy pont a Dávid Zoli az, akiben minden taxicég megbízik, akinek a plombáját, bárhol kételkedés nélkül elfogadják. Tudtommal soha semmilyen "csalásra" trükkre nem volt rávehető. Én évtizedek óta Dávid Zoli féle rádióval dolgozom, és (legalábbis itt a 6x6-nál) nagyon jól elvagyok vele.

Oldalszám: 4