Hozzászólások száma: 738
Ugrás a hírhez Oldalszám: 37
Témakörök > Hírek fórumai > A fóliázásról objektíven! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
rosszqtya 2012.12.04. 22:16:40 / # 81903
avatar
ui: és remélem, az én autóm befóliázása, és annak a nyilvánosságra hozása sem lesz szakmaellenes bűncselekmény. PEDIG AZ!!!!!!!!!!
Bao 2012.12.04. 22:16:00 / # 81902
avatar
"Húsz év múlva majd egy hirdetővel újra megalkuszok a kisebb javításokra:-P " Kisebb csoda, ha ennyit él egy taxis... :)
nemertem 2012.12.04. 22:03:11 / # 81901
avatar
A forgalmit is matricazni fogod az evjaratnal, meg a kornyezetvedelmi osztalynal?Oszessegeben nem rossz otlet,igy nem fog latszani amikor a rozsdatol kiviragzik a sartol vedo.Vegyel egy autot inkabb.
deftones 2012.12.04. 21:33:18 / # 81900
avatar
egy nagy lófaszt kell fóliázni!nem is kell pesten vizsgáztatni.így nem kell drosztmatrica,sem fólia.senki sem ellenőriz a városban,nincs erre keret.pfff. miből is lenne?:D .ha meg mégis,akkor leleményes dumával kivágod magad..mondjuk pestre jöttél fuvarba,azt szevasz.a új törvény értelmében országosan dolgozhatsz,nem regionálisan. szóval,neked meg nem kell adni a lovat a főváros alá,hogy milyen kurva jó dolog a fólia. ha ez se tetszik,törölheted ezt is,ha már sérti az üzletedet.
69 2012.12.04. 19:35:43 / # 81899
avatar
Pontosan érted,legfeljebb nem akarod megérteni! Most még akartam volna neked írni egy-két dolgot,de inkább nem,így bölcsebb maradok! A szellemi színvonalam meg nem hiszem,hogy attól függ,hogy mennyire ellenzem a fővárosi leendő rendeletet. Te szerinted akkor a többiek is akik ellenzik,szellemi fogyatékosok? Amúgy meg szarok a fórum szabályzatodra,főleg ezek után! És nem névtelenül: 69 = a volt 6x6-os 69,most RT5 169-es Nagy Pál, de ezt sokan tudták eddig is! Na most törölhetsz..............
tomajer 2012.12.04. 18:22:51 / # 81898
Most temperálódik:-) Holnap ragasztják... mindenkit szeretettel várnak. Reggel kilenctől estig.
kekeckedő 2012.12.04. 18:08:45 / # 81897
Tegyél fel képeket,hadd álmélkodjunk a gyönyörtől.
tomajer 2012.12.04. 17:36:47 / # 81879
Úgyis megyek majd megmutatni:-)

hiénakutya 2012.12.04. 17:32:40 / # 81896
Királyság! Egyre jobban tetszik a dolog! Másra se vágyom, mint arra, hogy valaki miszlikbe szedje az autómat, hogy azután becsomagolja! Hú, bazzeg, Tamás... Egyszer, csak egyetlen egyszer kerülj a szemem elé!
tomajer 2012.12.04. 17:09:13 / # 81894
Tényleg nem érted miről beszélek. És ezen sajnos én nem tudok segíteni!:-( De még egyszer megpróbálom:-) Nna sz'al: Nem én találtam ki a fóliázást. Pontosan tudom, hogy senki nem szeretné. Erre a cikkben is utaltam. De! Ettől még biztos lehetsz benne, hogy fóliázni fogunk. Ennél sokkal fontosabb dolgokért sem tudtunk összefogni, miért pont ezért tudnánk? Tehát: Lehet hőbörögni. Lehet itt szóban névtelenül engedetlenségi akciókról álmodozni. De! Amikor eljön az ideje, mindenki szépen le fogja fóliáztatni az autóját, ha taxikázni szeretne. És ez nem függ attól, (bármennyire is azt hiszem, hogy minden tőlünk függ:-P) hogy a hallotaxin megjelent egy cikk a fóliázásról, amiben le van írva pár tény, és pár reklámszlogen. ui: és remélem, az én autóm befóliázása, és annak a nyilvánosságra hozása sem lesz szakmaellenes bűncselekmény. Nna sz'al azt írsz amit akarsz. De ha itt nem a fóliázásról beszélgetsz, hanem a fővárossal szembeni érzelmeidről, akkor a saját szellemi színvonaladról állítasz ki bizonyítványt.... mellékesen megsérted a hallotaxi fórumának szabályzatát:-)
69 2012.12.04. 15:47:28 / # 81892
avatar
Az lehet,hogy téged nem érdekel,de vagyunk egypáran( jó pár százan) akit érdekel!!! De te vagy itt a főnök,azt írunk ami neked tetszik! Vagyis írnak, én inkább nem......

tomajer 2012.12.04. 15:26:03 / # 81891
Elkezdődött!

tomajer 2012.12.04. 15:24:00 / # 81895
Úgy látom te nem értetted amit én írtam:-) Ez a fórum nem arról szól, hogy te akarod e fóliáztatni az autódat. (az konkrétan senkit nem érdekel) Arról szól itt másik háromszáz topic. Ez a fóliázásról szól. Annak akit érdekel. Megengeded nekem? :-)
deftones 2012.12.04. 12:59:18 / # 81890
avatar
ez a lényeg.társadalmi ellenállás.azt nem büntetik.
69 2012.12.04. 12:43:50 / # 81888
avatar
Úgylátom te értetted amit írtam,csak a Tamás nem! A saját autómat nem akarom lefóliázni!!!Fóliázza le a BKK a saját autóit! Ja,hogy az nincs?????
MCCCXCII 2012.12.04. 07:20:53 / # 81887
Na, nekem ez a mondat tetszett a legjobban: „Ez segíti a turisták tájékozódását és kényelmét éppúgy, mint az egységes városkép kialakítását – nem meglepő tehát, hogy a városháza ragaszkodik a ragasztáshoz…” Ez a mondat körülbelül olyan, mint amikor azt mondták nekünk, hogyha nyakkendőt hordunk, akkor több lesz az utasunk. Nem lett több, inkább kevesebb lett. De nem azért mert mi nyakkendőt hordunk, hanem azért, mert a honatyák többsége nem hord nyakkendőt. Csak figyeld a „híradásokat”. Most jön a szöveg, hogy segíti a turisták tájékozódását. Eddig még rendben volna. De, hogy a kényelmét is segíti? Ezen már kacagnom kel oly annyira. Mert hogyan van a kategóriába való sorolás? Kis méretű autó eleve nem lehet „A” kategóriás. Most a kor miatti lefokozással ne bonyolítsuk a képletet, azt vegyük konstansnak. Tehát ha igaz a mondás a hirdetésben, akkor ha befóliáztatok egy „C” kategóriás autót, akkor növelem a kényelmet. Tehát a kocsim azonnal „B” kategóriás lesz. De ha valami extra minőségű fóliát választok, akkor lehet akár „A” kategóriás is. Miért van az, az érzésem, hogy ez valakinek, vagy valakiknek egy jó üzleti lehetőség? Mert azzal egyet értek, hogy egy céghez tartozó kocsipark legyen egységes megjelenésű. Azután amelyik társaság szín összeállítása tetszik, hát oda akkor benevezek. De, hogy minden taxi legyen teljesen egyforma színű, mert ezt kívánja a „magyar nemzet”. Akarom mondani a városvezetés. De, ha már itt tartok, akkor volna egy apró kérdésem. A városi buszok miért kezdenek egyre színpompásabbak lenni? Csak nem azért mert ezzel segítjük a turisták tájékozódását és kényelmét? No meg nem utolsó sorban színesebbé tesszük a városképet. Vagy akik a fóliázásban utaznak nem tudnak buszokat fóliázni? Pedig abban is nagy pénz van ám, mert a méret is lényeg! :)))

MCCCXCII 2012.12.04. 06:50:07 / # 81886
Egyáltalán nem felesleges! A fólia egyik nagy előnye, hogy egyben tartja a kocsit. Én a kipufogódobokra tetettem 300 mic vastag polialifatikus speciális fóliát ezüst színben némi rozsdafolttal antikolva. Egészen jól tartja magát. :)))
rosszqtya 2012.12.03. 23:57:32 / # 81885
avatar
Még 1.5 évet kéne kihúzni és talán ezek is el lesznek zavarva ne aggódj, addigra már régen ki leszünk szopatva! kezdetnek itt van egy kis ferenciek tere... majd a rakpart... mert ezek is részei ennek a dolognak! el kell lopni még a választások előtt az uniós pénzeket, amit csak lehet! pista bácsinak meg volt pofája fizetésemelést zsebre tenni...
törölt felh. 2012.12.03. 23:47:35 / # 81884
avatar
Jelentem: Én nem akarom befóliázni a saját autómat amit magáncélra is használok és anno több millióért vettem.Soha egyetlen fillért sem kaptam az iparom fejlesztésére az államtól.Jelenleg kezd veszteséges lenni a vállalkozásom,és még rajtam kivül a taxisok nagy részének a vállalkozása.Akkor mit akar ez a kőbunkó vitézi és a fönöke?Inkább azzal kéne foglalkozniuk,hogy budapesten 2800 taxi fut minden hivatalos papír nélkül.De ezek ehhez is ostobák...Még 1.5 évet kéne kihúzni és talán ezek is el lesznek zavarva.De ki jöhet utánuk...?

bétabige 2012.12.03. 23:40:47 / # 81883
avatar
Hát valóban. Ezt a színkavalkádot max egy zöld-rózsaszín kockasor ütné. :D
Oldalszám: 37