Hozzászólások száma: 738
Ugrás a hírhez Oldalszám: 37
Témakörök > Hírek fórumai > A fóliázásról objektíven! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
mercedes 2012.12.05. 08:35:04 / # 81924
avatar
Még emésztem.Átgondolom. Csak akkor tuggya az a barom, hogy ez nem úri hobbi, hanem sponzorok álltal támogatott kísérlet. De nem fóliáztatni kell ( ha már kell ) olyan autót kell venni amit a szalonba lehet kapni és egy kis megkülönböztetö csikot rakni a tetejére, oldalára.Mint svájcban. Pár tiz ezerért. A maxos 10 ezrekért akarja eladni a mágnes matricáit. Az se hozza vissza az árát soha. És különben is ha kimegyünk egy kicsit vonulgatni az uccára azért mindent át tudnak gondolni,persze ehhez kell egy kis tökösség is. Na mindegy. Legalább az uccan hamarabb felismerlek ( annyi fekete merga van nálatok) és be tudok mutatni valami szépet. :)

csogu 2012.12.05. 08:31:47 / # 81923
200-300 ezer? ...és ha nem kérünk rá 24 karátos csíkokat, akkor mennyi? Most komolyan, mi kerül ebbe ennyibe?
tomajer 2012.12.05. 08:27:05 / # 81922
Jahhh... és ott fönt pontosan tudják mi a reklám... (....nem taxisok :-P) tehát azt is tudják, hogy ez nekem a csóró taxisnak egy petákjába nem került.
tomajer 2012.12.05. 08:25:03 / # 81921
Az a húsz harmincezer, az pont egy nullával több:-(
tomajer 2012.12.05. 08:24:15 / # 81928
Még mindig nem megy ez úgy látom:-( Nna sz'al... (nem fogom végiglinkelgetni, mert nem nagyon van időm, és kedvem) leíródott itt, a Főváros elképzelése a taxiautókról. Ennek a legkevésbbé támadható pontja a fóliázás. (Ezt is kifejtettem már) Viszont érthető okból a Főváros szemében a legfontosabb (mert ez látszik messziről) Tehát? Fóliázni fogunk, tetszik nem tetszik, tuti! (ezen nem változtat egy reklámcikk) Viszont nem mindegy, hogy mennyit, és mennyiért. Nna most elárulom neked, (csak neked, csak most) hogy az én aljas hátsó szándékom megmutatni az illetékeseknek, hogy a teljes autó fóliázása mekkora marhaság... (mennyi idő, mennyi munka és mennyi pénz ezáltal) Erre az egy autóra másfél napot számoltak olyan profik, akik évek óta mást se csinálnak!!! Tehát tegnap délután kettőtől ma este nyolcig. Ez lesz dokumentálva, és nyilvánosságra hozva. Nem hiszem, hogy sokat nyom a latban, de talán háttérinformációként belemászik a döntéshozók agyába, hogy mégse kéne darabokra szedetni, és kétnapos igen drága (8000.- rezsióradíj) munkára kényszeríteni az összes taxist. A fóliázók elmondása szerint, ha csak a tükrökről lebeszéljük őket, már tükrönként tízezer forintot spórolhatunk a munkadíjon..... Az ajtók miatt, pl. a fél ajtót szét kell szedni, mert a kilincs csak úgy jön le... stb. Szóval, ha nem csak Dávidka álmai kerülnek a serpenyőbe, hanem némi valóság is, akkor talán el lehet érni, hogy megelégedjenek mondjuk kizárólag a tető fóliázásával.... ... még mindig úgy érzed, hogy ártok vele?
csogu 2012.12.05. 08:13:15 / # 81920
Mondjuk így már totál érthető. Tomi, az a gondja a kollégának - és Te is beláthatod -, hogy ha azt látják ott fent, hogy Te csak hobbyból befóliázod, akkor semmi akadálya annak, ha ezt elvárják másoktól is, akiktől akár 20-30 ezret is elkérnek ezért.
mercedes 2012.12.05. 08:08:14 / # 81919
avatar
Tv-t nem nézek mert reklám megy rajta. Ki nem baszom mert másikat nem tudok venni. Nem kapcsolom be. Ezt a topikot olvasom néha. Néha megnézem az ed chine-t mikor a Te autódat tuningolja mert érdekel a reklámoknál pisilek, meg kosztolok. Felmegyek a Face-re , de ott is gondolkodóba esem , hogy kibaszob a seggbe. Néha elmegyek tüntetni, meg temetni, meg hőzöngeni, meg TGFSZ gyűlésre meg ilyesmi.Aztán pedig megyek a telekre ott nyírom a füvet, meg égetem az avart és bosszantom a szomszédokat hallgatom a madarakat meg a sárkányrepülőket, bár rájuk puskával szoktam lövöldözni. A quadosokra is meg a kifurt kipufogójú 50 köbös motorosokra is. A hallókát olvasgatom, mikor kimegy a bizti akkor pedig még írok is ( a véleményem ). Különben is fóliáztasd matt feketére, csak úgy simán akkor még jól is fog kinézni.. Ugy mint hülyegyerekek tuning autója a rózsadombról. Igaz azokban van craft is. Nem fog felkiáltani pityu,hogy ugye hogy ugye milyen jó lesz amit tervezgetünk, találtunk egy barmot aki önként teszi a bitó alá a felyét. Az a másik barom meg nem tudja, hogy Neked „ ingyen „ csinálta meg a lehúzós szerviz. Csak azt látja , van itt pénz még nem kötelező de már ki is tolta rá a fél millát. Az , hogy ez reklám ,talán felfogja talán nem. Nekem semmiképpen nem jó amit Te csinálsz. Hosszútávon Neked sem. Vágod?
csogu 2012.12.05. 06:58:02 / # 81916
Tuti, mivel tomajer most valami utánfutóssal tárgyal...félő, hogy majd ezt is kötelezővé teszik...lehetséges ennyi véletlen egybeesés? :-)) Amióta tomajer bent járt Tarlós Pista bácsinál...olyan előrelátó lett :-))
csogu 2012.12.05. 06:33:50 / # 81915
Csak mellébeszélsz :-((( A tényeket mondjad! ha nem érted miért vagyok ilyen "intelligens", akkor nézz be a maxosba és megérted :-) ...és engedd meg, hogy egy klasszikust idézzek: Ezt a lapot nem a ********-nek készítettük! :-DD
tomajer 2012.12.05. 06:30:59 / # 81914
Erre kelek vazze. Az értelmifogyatékosok hada, azt hiszi miattam kell fóliáztatnia:-) Ahelyett, hogy most kimenne vecsésre megnézni, hogy egyáltalán mi ez a faszság, hogy csinálják, mi történik közben, itt hangoskodik, hogy én ne akarjam az ő autóját fóliáztatni. És még megsértődik, amikor megkérdőjelezem az értelmi szinvonalát:-) Vazze. Én az én autómat fóliáztatom. Azért, mert én szeretném fóliáztatni. Jelentkezett egy fóliás, aki tudja, hogy lesz itt fóliázás dögivel, és szeretne betörni a piacra. Ehhez jó módszernek találta, hogy az enyémet nyilvánosan lefóliázza, aholis mindenki megtekintheti a folyamatot, és mire aktuális ki is derül, hogy sz@r-e avagy nem, hiszen addigra ez már x ideje fent lesz az autón. Nekik jó üzlet, én meg megkapom a mattfekete fóliámat, ami összetartja a verdát:-) Nna ennyit ..... a kérdésre.... habár kérdés az nem volt:-)
csogu 2012.12.05. 06:25:58 / # 81913
Ne legyél igazságtalan!!! Már én is találkoztam vagy tíz olyannal és még csak 20 éve taxizom...szóval igaza van a kollégának, van olyan!
tomajer 2012.12.05. 06:22:29 / # 81912
42.
tomajer 2012.12.05. 06:21:54 / # 81911
Asszem ideküldöm nektek Zorbát, hogy beszélgessetek vele... Szerinte van néhány intelligens taxis is. Nnade hol???:-DDD
csogu 2012.12.05. 06:20:50 / # 81910
Hetente 2db-ot vág ki. Az ablaka alatt már nem mer senki elsétálni :-)
csogu 2012.12.05. 06:19:51 / # 81909
Ne beszélj mellé, a kérdésre válaszoljál bammeg!:-))
tomajer 2012.12.05. 06:19:37 / # 81908
Mekkora felfedezés:-) Egy reklámcikk, reklám vazze! :-DDD A tévét is kib@szod az ablakon, ha reklám megy benne? :-P
tomajer 2012.12.05. 06:18:24 / # 81907
Nézek ki bután a fejemből:-) Urak... vagy kicsodák. Van másik háromszáz fórum ahol elmondhatjátok a véleményeteket. Lehetett menni... azaz jönni velem, mögöttem mellettem tüntetni amikor annak volt itt az ideje... akkor ki volt ilyen qurva hangos? Vagy akkor dolgozni kellett? Nem nekem kell itt ugafonozni, nem velem kell bátornak lenni:-)

mercedes 2012.12.05. 01:00:24 / # 81906
avatar
Én meg csak annyit mondok néktek ilyen egyszerűen,hogy bazd meg a fóliádat. Mindenki tudja, hogy a reklám miatt csinálod. Inkább húznád le a rolót a hallótaxinál , ha erre van szükség a talpon maradásához. Ilyen áron nem kell-ene.

donx 2012.12.04. 23:10:29 / # 81905
avatar
Hehe, itt még "fakanál" törés lesz:)

69 2012.12.04. 22:46:50 / # 81904
avatar
Úgy látom nem vagyok egyedül "De ha itt nem a fóliázásról beszélgetsz, hanem a fővárossal szembeni érzelmeidről, akkor a saját szellemi színvonaladról állítasz ki bizonyítványt...." akinek ez a mondat szól!

Oldalszám: 37