Hozzászólások száma: 477
Oldalszám: 24
Témakörök > Droszt Híradó > Horváth Pál mindenfórumú tiltakozó topicja A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
góré001 2012.02.01. 08:04:51 / # 74821
avatar
Nos ez már csak azért sem igaz december hónapban az egész havi tagdíjat beszedtük ugye 15 helyett 12 én és 28 helyett 21 én és a legközelebbit január 15 én! Arról nem is beszélve hogy általában a cégek azért decemberre kifizették időben a csekkes fuvarokat! Szóval ez kitaláció !!Még a disziknek adtam az utolsó évben 5 ezer forint jutalmat is mindenen felül akkor ennyi maradt! Fejenként 5 ezer Forint úgyhogy erről a témáról is le lehet szállni!
góré001 2012.02.01. 07:58:28 / # 74820
avatar
Már megint háttér harcos vagy - megszokott ! Nem lettél név szerint megszólítva nem is tenném mert te csak cukkolni lázítani hányni tudsz soha sehova nem tetted le a névjegyed felejtsél már el csinálj egy saját topikot aztán ott oszd az igéidet ! Itt és most GYEREKEKRŐL van szó ! Nem pártokról nem képviselőkről hanem gyerekekről! Ebbe ne rondítsál bele!!!
nazoli 2012.02.01. 07:21:18 / # 74819
avatar
Megmondom. Tele van a töke az álhumánus faszságaiddal. Menj oda, oszt aggy nekik. De ne csinálj nekünk programot.
alelölülő 2012.02.01. 01:40:33 / # 74817
Szép dolog a szolidaritás és a segítő szándék, csak részemről már nincs semmilyen párt és semmilyen szervezet, amelyikről elhinném, hogy nem lopja ki a falatot az árvák szájából is.
kardigán 2012.01.31. 23:28:56 / # 74816
avatar
Kénytelen vagyok mert ők nem kaptak akkor ajándékot.Az a baj Pali, hogy olyanban hazudsz amivel egyből megbuksz.Ott dolgoztam nálad a központban. NEM VOLT FIZU !!!A szemünkbe hazudtál, hogy nincs pénz, akkor is és most is.Na itt a vége!!
góré001 2012.01.31. 23:24:28 / # 74815
avatar
Tisztelt Barátaim és eseteleges ellenségeim,Kedves TAXISOK, Kicsik - Nagyok - Szegények és Gazdagok - Fiatalok és Öregek és DRÁGA POLITIKUSAINK és 2/3 - os KORMÁNYUNK ,Tisztelt KÖZTÁRSASÁGI ELNÖK ÚR Tisztelettel és személyesen kérek minden megszólítottat, hogy lehetőségéhez , anyagi helyzetéhez, és belátásához képest CSATLAKOZZON a VALÓ VILÁG most ezen a héten kezdődő gyűjtési akciójához amelyben a hátrányos helyzetű ÉHEZŐ és folyamatosan NÉLKÜLÖZŐ GYERMEKEK és nagy családosok megsegítésére kezdődik! Azt gondolom ha a beharangozó kisfilmet valaki megnézi nem is kell egyebet mondani ! Szívszorító , hogy ma MAGYARORSZÁGON ilyen létezik ! TEGYÜNK ELLENE KÖZÖSEN ÖSSZE FOGVA !! MINDENKINEK KÖSZÖNÖM

góré001 2012.01.31. 23:22:50 / # 74814
avatar
Ne keverd bele a gyerekeket ! Nem tudom ki vagy de mindegy is - HAZUDSZ!! Az utólsó évig a taxisok is kaptak ajándékot úgy 400 500 eFt ig! Az utólsó előleggel lelépett az ember az 270 ezer volt!! na itt a vége!!
kardigán 2012.01.31. 23:14:17 / # 74813
avatar
Akkor biztos én emlékszem rosszul, meg a gyerekeim...
góré001 2012.01.31. 23:11:49 / # 74812
avatar
Ilyen soha sem volt te barom sokan vagytok még akiknek erre a hírre az én fikázásom jut az eszébe!Még a Taxisok is kaptak kari ajándékot te nagyokos!
kardigán 2012.01.31. 23:03:09 / # 74811
avatar
Érdekes?! Mikor karácsonykor nem volt fizu nem láttunk könnycseppet a szemedben! :(
góré001 2012.01.31. 22:58:58 / # 74810
avatar
Tisztelt Barátaim és eseteleges ellenségeim,Kedves TAXISOK, Kicsik - Nagyok - Szegények és Gazdagok - Fiatalok és Öregek és DRÁGA POLITIKUSAINK és 2/3 - os KORMÁNYUNK ,Tisztelt KÖZTÁRSASÁGI ELNÖK ÚR Tisztelettel és személyesen kérek minden megszólítottat, hogy lehetőségéhez , anyagi helyzetéhez, és belátásához képest CSATLAKOZZON a VALÓ VILÁG most ezen a héten kezdődő gyűjtési akciójához amelyben a hátrányos helyzetű ÉHEZŐ és folyamatosan NÉLKÜLÖZŐ GYERMEKEK és nagy családosok megsegítésére kezdődik! Azt gondolom ha a beharangozó kisfilmet valaki megnézi nem is kell egyebet mondani ! Szívszorító , hogy ma MAGYARORSZÁGON ilyen létezik ! TEGYÜNK ELLENE KÖZÖSEN ÖSSZE FOGVA !! MINDENKINEK KÖSZÖNÖM

góré001 2012.01.31. 22:56:32 / # 74809
avatar
Na így lehet egy sajnálatos de fontos témát politikailag kicikizni! Bíztos volt ilyen is de én láttam olyant is ahol ma már 100 csírke van 20 malac van és láttam ezért mosolygós gyerekeket is ! Nézd meg a mostani bemutató kisfilmet és szóljál ha sírás nélkűl kibírtad ! ÉN NEM!!
baupexim1 2012.01.31. 22:45:01 / # 74808
avatar
Idén tavasszal hirdette meg a Minden Gyermek Lakjon Jól Alapítvány azt az akciót, melynek során élelmiszersegély helyett vetőmagot, naposcsibét, kacsát, kecskét és malacot osztottak ki 15 ezer, többségében cigány család számára közel 200 millió forint értékben. Miközben a szervezet honlapján azt olvashatjuk, hogy a hátrányos helyzetűek azóta is gondosan nevelgetik az állatokat, addig a valóságban azok egy részét azonnal megették, a „túlélőket” pedig eladták... Az alapítvány elnöke, a magát „zöld baloldalinak” nevező, mellékállásban Orbán Viktor főtanácsadójaként is dolgozó Hegedűs Zsuzsa azért találta ki a támogatás ezen új formáját, hogy a segélyből élők maguk állítsák elő a család élelmezéséhez szükséges javakat. A szociológus szerint így legalább egy évig biztosítható a kisebbségiek élelmiszerellátása, sőt biztos benne, hogy a megtermelt feleslegből még piacra is jut. Ehhez képest a résztvevő borsodi falvakban alig egy hónappal azután, hogy a Hit Gyülekezete liberális önkéntesei kiosztották az alternatív segélyt, szinte egy állat sem található. A helyi „kirekesztettek” saját bevallásuk szerint nem tudtak mit kezdeni se a vetőmaggal, se a jószággal, melynek egy része így magától elpusztult, a többit pedig vagy megették, vagy a kiosztott táppal együtt eladták. A vetőmag hasznosításáról sem voltak ötleteik, hiszen eddig mindig csak az eredményt kellett elvinni a másik kertjéből. Így sokan nem is láttak összefüggést a paradicsom és a mag között. Pedig a miniszterelnöki főtanácsadó szerint alapvetés, hogy aki falun él, az tud földet művelni, hiszen a szülei és a nagyszülei is ebből éltek. Mondja ezt úgy, hogy a cigány társadalmon belül jelenleg épp az a generáció keseríti meg a többség mindennapjait, melynek tagjai se a szüleiket, se a nagyszüleiket nem látták dolgozni. Persze e fölött Orbán Viktor „főszakértője” a belpesti kávézók távolságából könnyedén szemet huny, s arrogánsan hülyézi le nyilatkozatában azt a kételkedőt, aki feltételezi, hogy ezek az emberek nem értenek se a földműveléshez, se az állattartáshoz. Hegedűs nagysága szerint ez kizárt, s fejét a homokba dugva hirdeti a program sikerét, melynek eredményeként a segélyezettek az adományok és a kemény munka gyümölcseként végre minden nap friss zöldséget és húst ehetnek. Aki pedig mást merészel állítani, az súlyosan kirekesztő. Megszoktuk, mondhatnánk közönyösen, de nem tehetjük, hiszen az a Hegedűs Zsuzsa, aki az adófizetők egyre kevesebb pénzéből újabb 200 milliót tapsolt el hasztalanul a kisebbség segélyezése címén, nem egy az átlagos budapesti liberálisok között. Ő Magyarország „konzervatív” miniszterelnökének főtanácsadója. Azt hiszem, erre mondják: vak vezet világtalant.
góré001 2012.01.31. 22:25:43 / # 74807
avatar
Tisztelt Barátaim és eseteleges ellenségeim,Kedves TAXISOK, Kicsik - Nagyok - Szegények és Gazdagok - Fiatalok és Öregek és DRÁGA POLITIKUSAINK és 2/3 - os KORMÁNYUNK ,Tisztelt KÖZTÁRSASÁGI ELNÖK ÚR Tisztelettel és személyesen kérek minden megszólítottat, hogy lehetőségéhez , anyagi helyzetéhez, és belátásához képest CSATLAKOZZON a VALÓ VILÁG most ezen a héten kezdődő gyűjtési akciójához amelyben a hátrányos helyzetű ÉHEZŐ és folyamatosan NÉLKÜLÖZŐ GYERMEKEK és nagy családosok megsegítésére kezdődik! Azt gondolom ha a beharangozó kisfilmet valaki megnézi nem is kell egyebet mondani ! Szívszorító , hogy ma MAGYARORSZÁGON ilyen létezik ! TEGYÜNK ELLENE KÖZÖSEN ÖSSZE FOGVA !! MINDENKINEK KÖSZÖNÖM

tom485 2012.01.31. 21:05:50 / # 74806
avatar
Nem fűzök hozzá semmit! Minden topikba beteszem, és csak azt kérdezem, meddig várunk még??????????????? és mire?

nazoli 2012.01.31. 01:25:36 / # 74805
avatar
:-DDDDDDDDDD
csogu 2012.01.30. 18:54:10 / # 74804
Azért Pali néhány érve előtt Te is meghajoltál, nem?
nazoli 2012.01.30. 18:47:50 / # 74803
avatar
Azért nem lehet valakit följelenteni, mert hazudik, és hülyének néz másokat. Nézd meg. Leírom neki a frankót, és nem arra válaszol, hanem fikáz. Esküszöm, nem beszéltetni akarom, de nem lehet elmenni a faszságai mellett. Legfeljebb megkérem a Tomacsekit, hogy -tekintettel az ember zavart elmeállapotára -zsigerből moderáljon ki mindent, amit ír. De hát úgysem fogja megtenni. Ez egy ilyen liberális izé.
zodiákus 2012.01.30. 15:27:02 / # 74802
avatar
pont jól tudom miféle ember.cégnévváltoztató,adóelkerülülő,sikkasztó, stb.hazudik,úgy sem fog rendesen válaszolni. írjatok egy levelet megfelelő helyekre,hogy nem teheti meg a hátatok mögött és egyébként is írjátok le ki is ő valójában. de szerintem kurvára felesleges beszéltetni.
nyuszicsiga 2012.01.30. 14:59:49 / # 74801
avatar
Tèged nem a verseny,hanem a kapzsiságod hajszolt bele! Csak,hogy amíg te úgy èltèl,mint a kiskirâly,addig a "taxisaid" (remèlem èrted a macskakörmöt) kicsit nehezen èrtettèk,hogy nem fizeted ki a csekkeket,mert a cègek nem fizetnek! Ès hol volt akkor, a nálad legalacsonyabb kaució???????
Oldalszám: 24