Hozzászólások száma: 477
Oldalszám: 24
Témakörök > Droszt Híradó > Horváth Pál mindenfórumú tiltakozó topicja A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2012.01.30. 13:48:24 / # 74800
avatar
Én nem támadlak. Ha támadnálak az nem így nézne ki. Azt írtad, hogy szerinted mire jó a pos. Én meg megírtam, hogy szerintem mire jó még, és arra nem válaszoltál. De nem is baj. Majd ha lessz olyan hozzászólásod amivel én is egyetértek hidd el meg fogok szólalni melleted. Ha estleg más véleményen vagyunk akkor pedig azt ne vedd támadásnak.
góré001 2012.01.30. 12:43:26 / # 74799
avatar
Bizony kedves pulóver amíg túl nem nőtt minket a csekkes állomány, addig igen aztán elkezdtek a cégek " nem fizetni" és nehézzé vált!Hibás vagyok benne ,mert le kellett volna állnom nem kötni újat meg még ,meg még !A biztonságra jobban kellett volna ügyelnem! De a verseny engem is bele hajszolt! SAJNOS !
kardigán 2012.01.30. 12:19:03 / # 74798
avatar
Meg a fizetések, illetve csekkek is mindig időben lettek rendezve! :)
góré001 2012.01.30. 11:01:04 / # 74797
avatar
Azt nem hittem volna hogy te betámadsz kicsit számolj a te jobb életed a RÁDIÓTAXINÁL mennyibe került nekem! Nos a csaba elvitte a cégemet szőröstől - bőröstől , Ő az új tulaj mindent vitt , minden az övé ő akarta így hát nem tesz semmi mást ami kötelezettség ezzel jár helyt áll érte! Nem sajnálom! A pos terminál változatlanul csak annyira érdekel , hogy lehessen arra fizetni ! Nem teszem kötelezővé de van 17 db!ha engem szaroznak nem hagyom magamat ebben biztos lehetsz! De azért van egy szint ami alá már nem süllyedek!
törölt felh. 2012.01.30. 10:17:46 / # 74794
avatar
Olvasom itt a vagdalózásodat. De a tények mellett mindíg elsiklasz. Írta itt valaki, hogy a Csaba fizeti vissza helyetted a kuciópénzt nem reagáltál. Írtam én, hogy mire jó a pos terminál nem reagáltál. De a szarozás megy nagyon :(

góré001 2012.01.30. 09:38:42 / # 74796
avatar
Osszad csak az észt pár ember melléd áll ugyan nem tudják miért de melléd áll talán indítanod kellene egy saját blogot ahol ez a pár ember issza szavaidat! Én egy kamu embernek tartalak mindig az voltál és már az is maradsz!! Cukkolsz lázítasz bele akarsz keverni mindenkit ebbe a fajta játékodba sajnos könnyen megy hiszen van sok sok elúszott taxis akinek már minden mindegy! Sajnálatos , hogy te szarozol itt aki még soha semmit nem tett le a köz asztalára!Velem nehezen bírsz mert én már egy két nagy dolgon túl vagyok és engem nem tudsz szédíteni bármennyire is lent vagyok neked nem hiszek mert hazudozol össze vissza de ez a te dolgod és felelőséged! Lelked rajta!! Nos ez az utolsó amit rád reflektálok mert nem érdemled meg , hogy egy másodpercet is elpocsékoljak rád!
nazoli 2012.01.30. 07:59:57 / # 74795
avatar
Bár csak ne kéne. Az a baj, hogy olyasmit mond, amiknek semmi valóságalapja nincs, de alkalmasa arra, hogy megtévessze a taxisokat. Most ugye azt mondta, hogy elintézte a 2015-ös határidőt. Ezzel szemben sehol, senki sem mondta ki, vagy írta le, hogy a határidő megváltozott. Sőt. Jelen pillanatban semmiféle határidő nem létezik. Tervezetek vannak, de ezek nem kész tények, illetve nem rendeletek. Pedig ugye azt mondja, hogy a rendeletek az utcán vannak. Amikor mondod neki, hogy mekkora hülyeséget beszél, akkor azt mondja, hogy olvass vissza. Kezelhetetlen. De veszélyes. El sem tudod képzelni, hogy ennek mekkora veszélye van. Abba a hitbe próbálja vezetni a taxisokat, hogy ő mindent el tud intézni, és minden hatóság a zsebében van. Ha valaki leírja a tényeket, azt meg nemes egyszerűséggel lehülyézi. Ismered azt a történetet, amikor a Móricka a kapcsolataira hivatkozva pénzt szed azért, hogy elintézi az embereknek, hogy ne hívják be őket katonának? Persze semmi kapcsolata nincs, de sokan fizetnek neki. Akit nem soroznak be, annak a pénzét megtartja, mondván, hogy elintézte. Akit besoroztak, annak visszaadja a pénzt, mert annak nem sikerült elintéznie, de lám, milyen becsületes, nem tartja meg a pénzt. Nem tudom eldönteni, hogy a Pali ennyire rafinált, vagy csak egyszerűen ilyen ostoba, és csak a pofája jár. De nézd meg, egy csomóan kajálják a dumáját! Teljesen pszichotikus tüneteket produkál. Annak az a lényege, hogy olyasmiket tulajdonít magának, amik soha nem léteztek, vagy történtek meg. De valóságként éli meg, és kezeli a dolgokat. Ez lényegében egyfajta elmebetegség. De a hiszékeny embereket meg tudja vele téveszteni. Ha meg nem pszichotikus, akkor egyszerűen csak egy rohadék gazember. Tudatosan téveszt meg embereket, hogy a szarházi cégét megint felépítse a hátuko. Hogy megint hordják neki a lóvét, hogy teljen a szaros focijára, vagy mit tudom én mijére. És még a mi munkánkat is megnehezíti. El kellene takarítani már innen a büdös fracnba, mint egy kupac szart.
zodiákus 2012.01.29. 23:16:45 / # 74793
avatar
nem értem,minek beszéltetitek. felesleges foglalkozni vele.
góré001 2012.01.29. 22:15:43 / # 74792
avatar
Tudatlanul nem lesz könnyű!! Nem takarítasz te semmit a szád jár csak és semmi más!!
puccos 2012.01.29. 21:55:08 / # 74791
avatar
Dehogy van várólista. Szerdán bemész,beboritasz egy kalap lóvét, már csütörtökön dolgozhatsz is.
nazoli 2012.01.29. 21:48:42 / # 74790
avatar
Hol élsz te? Milyen rendeletek vannak az utcán? Fogalmad sincs, hogy miről beszélsz! Inkább próbálj meg nem segíteni. A mai napig azt a szart kell pucolni, amit te, meg a hozzád hasonló élősdiek öntöttek a nyakunkba!
nazoli 2012.01.29. 21:44:33 / # 74789
avatar
Szerintem ironizál. Ekkora marhaságot nem lehet komolyan mondani.
góré001 2012.01.29. 19:19:07 / # 74788
avatar
Nos talán azért amiért most is várólista van a PLUSSZNÁL!! szájkarate !! szájkarate ÖCSÉM!!
tomajer 2012.01.29. 18:48:01 / # 74787
A Pentánál, miért nem álltatok sorba??? Nem volt kaució, és a tiéd lehetett (volna) a cég!!!
góré001 2012.01.29. 16:36:06 / # 74786
avatar
Nos ez szép és dicséretes végre egy kis szabadidőt elfogyaszt erre! DE:Tudod annak idején a Szövetségemben 1700 Txis volt de soha sem kérleltem őket pénz befizetésre! ( jó azt mondhatod akkor volt nekem!) Na de most nincs és most is megpróbálok segíteni hiszen magamon a magam helyzetén is segítek!Ez nem pénz kérdés ez akarat és tudás, valamint kapcsolat! Sajnos a rendeletek és az új törvény is utcán van! Sok mindent már nem lehet tenni de 2015 még messze van talán addíg lehet valami változás!
hiénakutya 2012.01.29. 15:49:28 / # 74785

hiénakutya 2012.01.29. 15:41:07 / # 74784
No, amíg meghallgatja, kérdezek mást. A Gábor két héten keresztül, mindenféle szakmai háttér és támogatás nélkül, lényegében egymaga hozta tető alá a TGFSZ tarifa-beadványát, munka és családozás helyett. Mindezt azért, mert a TGFSZ-nek nem volt annyi pénze, hogy megbízzon ezzel egy közgazdászt. Pali bácsi hol volt akkor? Pali bácsi mennyivel támogatta a TGFSZ munkáját?
hiénakutya 2012.01.29. 15:14:19 / # 74783
Jajj, dehogy belső ügye! Itt éppen nem csinál semmit, viszont nagyon rasszista. Pali bácsi merre járt, mikor ez a tárgyalás zajlott?
góré001 2012.01.29. 14:44:36 / # 74782
avatar
Azt nem tudom , de az az Ő belső ügye!!
góré001 2012.01.29. 14:42:25 / # 74781
avatar
Ez nem rossz ötlet - EZ AZ EGYETLEN ÖTLET !! De elkeserítelek ez csak egy utópia soha sem fog létre jönni soha semmi nem lesz belőle! Csak hogy a nyamnyogoknak is mondjak valamit egy komoly kétoldalú szerződéssel mindent rögzíteni lehet! Ne álmodozz dolgozz tovább abból legalább megél a családod! Én is azt teszem!
Oldalszám: 24