Hozzászólások száma: 109
Ugrás a hírhez Oldalszám: 6
Témakörök > Hírek fórumai > Horváth Pál fenyeget! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Zolika 2005.11.30. 09:54:19 / # 61278
avatar
Ezeket hol lehet olvasni?

Kovács Zoltán 2005.11.30. 09:48:20 / # 61287
avatar
Kedves Pali! Soha egyetlen cikkem sem jelent meg a nevem aláírása nélkül. Még csak nem is becenévvel írtam alá mint mások! Ki is rúgtak több cégtől is a te kollégáid az írások miatt. Természetesen az ok soha nem ez volt! Ráadásul meg kellene tanulnod olvasni is, mert pont hogy dicsértem a cikkemben a Rádiótaxit és nem pedig lehordtam. Ha utánna néznél a cikkeknek én elmondtam a véleményemet más cégekről is, igaz az sem volt jobb! "ÁLMODTAM" "BE BARI BEEEE" "JÓ REGGELT TAXISKÁM" "ALJÁBÓL AZ EGEKBE" "NEM ÚGY KÉK.." "RABSZOLGÁK RABSZOLGÁLJATOK"
tizedes 2005.11.30. 09:47:42 / # 61277
avatar
Csúnyán néztek.
macipapa 2005.11.30. 09:44:36 / # 61276
avatar
Góré min háborodtál így fel? Mit tettek ezek a fiúk most? Ezt mondja már meg valaki.

góré001 2005.11.30. 09:33:57 / # 61275
avatar
Kézcsokom! Elnézést kérek ismeretlenül is öntől egy szövegkörnyezetben elhangzott nem irodalmi stílusért , de nem az ŐN férjéről van szó még csak nem is a tisztességes taxisokról akik sokkal de sokkal többen vannak mint azok a senkiháziak akik névtelenűl arctalanúl csak úgy a balhé kedvéért engem és cégemet folyamatosan 2-éve ezen és az Indexen folyamatosan mocskolnak ! Ez csak egy pár egy kezemen meg tudom számolni emberszabású teszi tette meg természetesen ezekről van volt és lesz szó! De Őn sem bírná ha nemtelenűl igaztalanúl csak a hecc kedvéért Őnt vagy párját ilyen és ehhez hasonló támadások érnék! Én bízony mindig adom nevemet mindenhez és lehet ,hogy hibázok de én is csak EMBER vagyok!!! Köszönöm! Góré001
wertz 2005.11.30. 09:33:39 / # 61274
avatar
Drosztot akarunk drosztra ,drosztot Drosztos Palinak
törölt felh. 2005.11.30. 09:29:42 / # 61273
avatar
Pali! Arrol nem tehet senki nem értesz a számitógéphez! Indul ezzel a céllal tanfolyam,EL KELL MENNI!!!!
törölt felh. 2005.11.30. 09:27:19 / # 61272
avatar
Pali! Azt gondolom ez mélységesen felháboritó. Ilyenkor azt gondolom végig sem gondolod mit mondasz,és főként kikről beszélsz. mindenkinek joga van a véleményéhez,azt pedig olyan formában fogja elmondani ahogyan csak akarja.Tulon tul nagyra vagy magaddal.Megengetsz magadnak olyan dolgokat ami tisztességtelen és undoritó. A taxisokvilága,népszabi,és a többi újság is lehoz olyan dolgokat ami lehet nem mindenkinek tetszik,és neked sem ott is kirugsz mindenkit? Ki vagy te minek képzeled magad????? A taxisok pénzéböl vagy aki vagy és nem másból!!!!!!!!!!!!!! Nem kellett volna lejáratnod még jobban magad mint teszed azt. Azzal kellene törödnöd a diszpécsereidnek adj fizetést,az etikésaid ne /lopjanak/.mert a megváltási pénzeket amiket beszednek szétosztják maguk között. Kérem ez a Rádiotaxi!!!!!!!!!! Hozzd a pénzt tagdij,/Fogd be a szád örülj dolgozzhatsz/ Megszólalsz ki vagy rugva!!! Nyald a seggem nekem mint Horváth Pálnak és akkor minden rendben. Hol élsz te Pali szólás szabadság van!!!!! Tisztelned kellene a "senkiházi"taxisokat mert tudják milyan rendes embernek lenni. Te meg elfelejtetted!!!!!!!!!!!!!!!! Undoritó és felháboritó amit csinálsz! Szerintem Fordulj szakemberhez,te beteg vagy. Régen szerepeltél most megint te vagy a címlap hőse!!!!!!!

góré001 2005.11.30. 09:16:51 / # 61270
avatar
Jó napot mindenkinek! Kellemes estém, és kellemes éjszakám volt, és mint látható, a reggelem sem túl jó! Hála Istennek történik mindig valami, ami miatt reagálási késztetés fut végig rajtam. Tegnap éjjel kétszer is megpróbáltam válaszolni a Hallótaxi.hu alapító szerkesztőjének több ponton is jogot, illetve emberi jogot sértő beírására, de a technika ördöge vagy a tulajdonos ügyessége vagy az én ügyetlenségem, ezt több ponton is megakadályozta. Álljon itt akkor most a válaszom, mely ezen a lapon bizonyosan az én kezemből utoljára íródik meg, mert ilyen szerkesztéssel, szerkesztői formulával, nem kívánok semmilyen szinten sem azonosulni. Igen, tegnap bedurrant az agyam. Igen, valóban mérgesen reagáltam le egy eseményt, de immáron elfogyott a türelmem, elfogyott a toleranciám és mindenképpen lépnem kellett. Én is egy ember vagyok, én is emberből való vagyok, nekem is vannak érzéseim, érzelmeim és bizony földöntúli módon szeretem cégemet, így a magam és cégem védelmében kénytelen vagyok megvédeni önmagam és cégemet. Elegem van abból, hogy folyton nemtelen és névtelen mocskolódások kereszttüzében kell élnem, elegem lett abból, hogy arra való hivatkozással, hogy valaki laptulajdonos-szerkesztő, önös érdekei miatt, bevételének gyarapítása érdekében előhúzzon a kalapból minduntalan, egy cégemet, személyemet dehonesztáló bejegyzést, hogy ezzel megpörgesse a leült, megállt lapját. Elég volt belőle, hogy olyan emberek, akik cégemnél gyűjtögetik mézecskéjüket, folyamatosan abba a tányérba szarjanak, amelyből a mézecskéjüket hazaviszik családjuk számára. Igen, ember vagyok, a magam összes erényével és hibájával. Igen, érzékeny vagyok és most elszakadt a cérna. Mind a taxik, jók rosszak topikon, mind ezen az új formátumú taxis lapon, folyamatosan személyemet és cégemet névtelenül pocskondiázó, szardobáló bejegyzések készülnek, illetve e lapnak tulajdonosa segítségével kerülnek folyton-folyvást elő. Elszakad a cérna, mert ez az ember ennél a cégnél gyűjtögeti mézecskéjét és nem kizárólag a taxizásból. Mégis mindig teret ad személyemet és cégemet -sőt beemeli, friss beírásként behozza- ezeket a beírásokat, hadd folyjék a vér. Van még tíz cég Budapesten, érdekes módon azokról, valahogy nem kerül fel semmi sem ide, sem oda, pedig mind a két oldalt ezek a kezek mozgatják. Érdekes, hogy a tíz cégnél van még húsz vezető, de valahogy azokról sem íródik semmi. Lehet, hogy ezektől félnek? Lehet, hogy félelmében csak arról a helyzetről ír, aminek részese is? Az újságírói tájékoztatásnak egyrészt nem egyirányúnak, másrészt nem öncélúnak, harmadrészt tárgyilagosnak kell lennie. Mondom ezt többek közt azért, mert e lap tulajdonos-szerkesztője nem egyszer, nem kétszer, több tanú jelenlétében azt a kijelentést tette számomra, hogy ne foglalkozzak a sárdobáló beírókkal, mert azok „agyatlan ökrök”, ha nem válaszolok rá, nem fognak foglalkozni velem. Ezt még letagadni sem tudja, hiszen megfelelő számú személy előtt tette ezt. Igen hangzatosak tulajdonod-szerkesztő úr rinyálásai, hogy a lapot olvasó és e lapra írogató személyek védjék meg a nyilvánosság erejével, mert, megtámadták, visszatámadták őt. Mert ő azt gondolja, mint tulajdonos-szerkesztő, hogy neki szabad mocskolódó cikkeket befogadni lapjába, ilyen cikkek a múlt idő távlatából előhúzni, de a benne szereplőnek ezt hátratett kézzel el kell tűrni. Neki szabad kézi vezérlésről, meg kommunistázásról, meg mindenfajta hazugságról írni, de akiről szól, annak csak némán tűrni és viselni kell, mert ő a nagy hatalmú laptulajdonos-szerkesztő. Ő megteheti, hogy belekever egy érdekképviselet nevet, egy cégnevet, pedig a telefonbeszélgetést Horváth Pál, mint magánember tette. Mert bármilyen furcsa, éjfél tájékán, még egy Horváth Pál is lehet magánember. Felháborít, hogy mint laptulajdonos-szerkesztő, azt a téves kényszerképzetet kelti az olvasóban, hogy valaha is, bármilyen nexus körön belül felkértük volna annak a cégnek a fényezésére, melynek ő is oszlopos, és jól kereső tagja. Többek között ez is hazugság, melyet egy laptulajdonos nem tehet meg. Megteszi azt mint laptulajdonos-szerkesztő, hogy minden engedély nélkül hanganyagot készít egy magánemberről, ami nem csak emberi, hanem alkotmányos jogokat is sért és ezt közzé is teszi. Ezért természetesen a felelősség az övé, és ennek konzekvenciáit neki kell viselnie. Befejezve hosszúra sikeredett levelemet, arra kérem a névtelenül mocskoló beírókat, hogy nézzenek utána ez elmúlt két évben személyemmel és cégemmel, illetve annak mocskolásán kívül íródott-e másokról, más cégről hasonló. Azt gondolom, ilyet senki nem fog találni egyik fórumon sem. Hát ezért durrantam be, ezért szakadt el a cérna, ezért tartom felháborítónak ezt az egész cselekmény-sorozatot. Én mindig névvel és arccal felvállaltam cselekedeteimet és lehet, hogy a taxizás jogi helyzetében keveset értem el, de mások még ennyit sem, én viszont arra is büszke vagyok. Azt gondolom, mint embernek, mint cégvezetőnek, mint érdekképviselőnek, nekem is jogom van a békés nyugalomra, ezért semmilyen válaszreakciót nem teszek, és a jövőben nem is kívánom ezt megváltoztatni. Horváth Pál Gore001

Zolika 2005.11.30. 09:13:52 / # 61269
avatar
Remélem ez komoly, mert viccnek durva lenne!

pimpam 2005.11.30. 08:53:42 / # 61268
avatar
Szép jó reggelt! Horváth Pál kikérem magamnak hogy a taxisokat lesenkiházizd. A férjem 19 éve taxizik és mindent megtesz értünk. Éjjel nappal kint dolgozik és becsülettel végzi a munkáját. Mélységesen felháborít ez a hangnem és visszautasítom. Tévében többször láttam magát nyilatkozni mint Pál Apostol a taxisok védőszentje. Legközelebb betelefonálok és élőadásban emlékeztetem magát erre szar lesenkiházizásra. Tisztelettel Egy senkiházi hűséges felesége

AVH 2005.11.30. 08:32:07 / # 61267
avatar
ez aa szavajárása, ha valkinek problémája van, az kussoljon, és az ő irodája mindíg nyitva és ott ellehet mondani.
törölt felh. 2005.11.30. 08:30:02 / # 61266
avatar
Mert nyitva áll bárki előtt, aki problémával fordul hozzá!:)
AVH 2005.11.30. 08:29:51 / # 61265
avatar
Ásd el magad horváth, és jobb ha hallgatsz.

tizedes 2005.11.30. 08:25:53 / # 61264
avatar
Láttam de nem tudom hová tenni a kérdést miért kellene bemenni a Pali irodájába?
Prohi 2005.11.30. 08:17:21 / # 61263
avatar
Tele van ez a világ gusztustalan emberekkel,nem tudom miért pont "ezen" kell csodálkozni,valószínűleg eddig is tudtátok,hogy kivel álltok szemben.... Egyébként is van az a mondás miszerint: "Nem az a lényeg,hogy mit mondanak,hanem az hogy ki mondja..."és milyen igaz..:)

macipapa 2005.11.30. 08:10:14 / # 61262
avatar
A ciknél nézd meg a szavazást. Vörösre nevettem magam.
tizedes 2005.11.30. 07:48:54 / # 61261
avatar
Pali mondj le a FODESZ elnökségéről. Remélem egy ilyen szar senkiházizás után nem fogsz többet a mi érdekünkben tetszelegni. Te élsz belőlünk mi toljuk be neked a havi sarcot és nem fordítva. Ha te nem lennél vagy a céged attól még egy utas sem maradna az taxi nélkül. Nincs rád szükség kiváltkép az érdekünk képviseletében. Te vagy egy bunkó senkiházi mert miközben a médiában fényezed magad ezt gondolod azokról akik eltartják a vén picsád és az ingyenélő pereputtyodét.

törölt felh. 2005.11.30. 07:20:33 / # 61260
avatar
Akkor nem törölték, csak egyszerűen nem ment el a hozzászólás. Meg kell írni mégegyszer, csak gyorsabban, vagy több rövid részletben. Kiváncsiak vagyunk a másik fél véleményére is!
macipapa 2005.11.30. 07:11:11 / # 61259
avatar
Az idő miatt törölték, itt irják.
Oldalszám: 6