Hozzászólások száma: 109
Ugrás a hírhez Oldalszám: 6
Témakörök > Hírek fórumai > Horváth Pál fenyeget! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
ujrataxiznek 2005.12.02. 15:37:35 / # 61322
avatar
De nagy büdös paraszt vagy te Horváth Pál. Kinek képzeled te magad, hogy így beszélj olyanokkal, akik a létezésedet finanszírozzák. Tényleg kijárna a nagy bunkó formádnak egy alapos verés, hogy megtanuld tisztelni azokat, akikből élsz. csak neked!
AVH 2005.12.02. 13:34:10 / # 61321
avatar
Hello! én is folyamatos olvasó vagyok, drága ügyvéd úr, mondja már el nekem, hol gyalázták a maga kedvenc cégét? kérem az írás címét hagy olvassam el, mert nem találom.
törölt felh. 2005.12.02. 13:21:09 / # 61320
avatar
Janchip.Én is olyan helyen vagyok ami fizetös 30/hó.Én csak a Tizedesnek válaszoltam legalábbis probáltam,hogy ne irjon valotlant idézve "a Közraktárból eltavartak mint a szart".Ha meg igy történt nemhiszem hogy igy történt vagy még csak most kezdet és nemsokat látott a nagyvilágból.Vagy áljon be a sorba a mamautnál és nem csak zavargatni fogják.

ujrataxiznek 2005.12.02. 12:34:20 / # 61319
avatar
Tisztelt kolléganők és kollégák! Folyamatos olvasója vagyok a történéseknek, nagyon de nagyon felháborít az amit vezetőnkről, cégünkről gondoltok és leirtók. Kérdezném Tisztelt Szerkesztő Urakat: - kirúgták a cégtől, mert az utas megtámadta és ö megakarta védeni magát (taxi 2000) - gyönyörű merciket adunk ki kollégák megsegítésére napi 12.000 ft. (taxi 2000) - taxi táraságon belüli megkülönböztetések mert ők letisek (6x6) - össze ültetünk 3-4 utast a reptérről, hogy a kolléga ne morogjon mert a cég gombokért köt szerződést (6x6) - kurvára örüljünk, hogy a reptéren oda állhatunk a préri közepére, és ezt még üdvözlitek is! (city taxi) - engedjük a beruházást (hosszú antenna) majd kidobatjuk a kukába (city taxi) - bebizonyítjuk, hogy gazdaságos a 175ft/km csak a taxis a hülye (6x6) - bematricázzuk az autót a tulajok hasznára (taxi 2000) - kitaláljuk, hogy egy hónap múlva fiatalítunk a gépkocsi parkon a tarifán még véletlen sem (taxi 2000) - több féle tagdíjfizetési lehetőség (Pásztorok) - egy becsületes társaság megalakítása (taxi 4) - évenkénti szemléletváltás (dr. Dudás Zoltán) Szerkesztő Urak! ugye lenne miről és kikről irogatni bőven, mert ezeket a szösszeneteket sorolhatnám holnap reggelig. Üdvözlettel egy kollégátok!
tizedes 2005.12.02. 10:01:58 / # 61317
avatar
Belökhetné valaki az urh hagy hallja a többi kolléga is hogy H. Pálnak mi a véleménye a taxisokról. Nem csak a rádiósoknál más cégeknél is. Még véletlenül se akarjon senki rádiós lenni.
törölt felh. 2005.12.02. 09:42:29 / # 61316
avatar
Meghallgattam a hangfelvételt. Ez a Pali, az igazi önmagát adó Pali. Még hogy elszakadt nála a cérna. Üvölt ez mindig, sosem volt normális. Ezek után remélem nem tolja oda az arcát többé egyik médiába sem, hogy rólunk nyilatkozzon. Lementettem magamnak és viszem ki a drosztra, hagy röhögjenek azok is, akiknek nincs internetjük. Rádiósok, hagyjátok ott őt a francba, hallhattátok mik vagytok, senkiházi szarháziak. Majd meg tudja, hogy ki kinek ad enni. ki él más pénzéből. Talán akkor a bolond fiainak is dolgozniuk kell, bár azok sem jók semmire, büszke lehet rájuk.

Sas882 2005.12.02. 00:55:09 / # 61312
avatar
Arra gondolni sem merek, mi történt volna, ha a tesztkérdést angolul teszik fel:) on Én valami konkrétabb esetre gondoltam, mert a telefonbeszélgetésben őrült módón fel volt háborodva, hogy itt támadják és teregetik a szennyest, paradox módón aztán, Ő maga teregette ki. Öngól?
törölt felh. 2005.12.01. 22:48:12 / # 61311
avatar
Ha odamész a hatszorhatosok kuckójába, akkor láthatod, hogy a cobretti (Lengyel Sanyi) hogy fogadta.
tizedes 2005.12.01. 21:08:16 / # 61310
avatar
Kíváncsi lennék hogy a többi cégnél miként fogadta a tesztet.
puding 2005.12.01. 20:28:28 / # 61309
avatar
Attól borult ki a liszt, hogy a Pál nem bírja a kritikát se a negatívat se a pozitívat, és a legnagyobb baj, hogy ezt az oldalt nem tudja cenzúrázni. Bántja, hogy tesztelték a cégét a tudtán kívűl, pedig nem is lett rossz az eredmény. Ezzel szemben, persze az nem bántja, hogy ő az ablézerein keresztűl ugyanígy teszteli a taxisokat az utcán a próbautazásokkal. Ha minket lehet őt miért nem lehet? Úgy látszik, nála a régi címer - tudod a sarló és a kalapács- megváltozott. Most úgy néz ki, hogy egy fagylalt és egy galamb. Ha nem értenéd, aki nem nyal az repül. Úgy látszik nehezen emészti, hogy egyre kevesebben nyalnak, viszont egyre többen repülnek. Már úgy értem maguktól.
Admin 2005.12.01. 20:28:19 / # 61308
Tisztelt Fórum Felhasználók! Az oldalunkon a bejelentkezés időkorlátja 60 perc. Azt jelenti ha 60 percig az oldalon inaktív a bejelntkezés (nincs kattintás valamire, nincs újabb oldalletöltés), a rendszer kiléptet. Tehát aki a hallotaxi fórumaiban hosszabb hozzászólást fogalmaz, melynek megírása meghaladja a 60 percet, azt ne az oldal szerkesztő felületén tegye, mert közben kiléptetésre kerül és a sok munkával fogalmazott hozzászólása elvész. Megoldás: a vélhetően hosszabb hozzászólásokat fogalmazza bármilyen szövegszerkesztőben, és másolással helyezze el oldalunkszerkesztőfelületén, majd küldje el. Biztosan nem vész el. Köszönettel: Fórum Admin

janchip 2005.12.01. 20:00:29 / # 61307
Még annyit, hogy te is dolgozhatsz onnan, ugyanazokkal a feltételekkel amivel a többiek.
janchip 2005.12.01. 19:58:16 / # 61306
Senki nem enged másik taxit arra a helyre, ahol fizet azért, hogy onnan dolgozhasson. Mi ebben olyan különös??
Sas882 2005.12.01. 11:58:27 / # 61305
avatar
csak tudnám mitől borult ki a liszt? az utóbbi időben semmi "vérlázitó" cikk vagy beirás nem jelent meg, vagy lemaradtam(szokás szerint)? Talán attól, hogy a cégeknek a status quo fenntartása az érdekük??? Erre utalt ugyanis a taxis a cikkben.

törölt felh. 2005.12.01. 09:27:27 / # 61304
avatar
Kedves tizedes honvéd.Tudnák még 1jópár helyet ahonnan elzavarnak kezdjük mindjárt a Szigetel.Pedig ott is kollégák vannak,csak a sok hetesböl egy maradt mneg mögé sok nulla.

Gebus 2005.12.01. 00:45:31 / # 61303
avatar
Tisztelt Horváth Pál, kollegák! Most kapcsolódtam bele, ebbe az igen magas inteligenciáról tanuskodó "fórumba". Talán az első soraimat mindjárt neked szegezem, hiszen te vagy a Góré. Lehet, hogy véleményemmel nem mindenki fog egyetérteni, de üsse kő. Szóval, mint Góré, maximálisan elvárható lenne, miszerint úgy is viselkedj. Mindig. Ha valaki egy taxis céget vezet, akkor sajnos bele kell kalkulálni, hogy nem minden droidja véleménye egyezik a Górééval. De azt hiszem talán még nem felejtetted el honnan is jöttél, ezek szerint pedig illene tisztában lenni vele. Elszakadt a cérna? Nálad még csak most? Látod a nap , mint nap robotoló droidnak már cérnára se tellik. Persze tudom, mindenkinek nehéz, de csak egy hülye becsüli alá a másikat. A bölcs felkészül a lehetséges következményekre, és megpróbálja megelőzni. Szóval cérna ide, vagy cérna oda, mindenki magában keresse a hibát. Te is Pál, és persze minden kollegám. Miért? Mert Te megláttál annak idején egy ajtót, és anélkül mentél be a szobába, hogy tudtad volna mi van benne, és akik téged oda beengedtek, azok a droidok voltak. Szóval Uraim! Ahelyett, hogy egymást segítenénk, hogy egy ilyen nézett oldalon, a problémáinkról beszélnénk, és egymást segítve megoldásokat javasolnánk, eszközölnénk, inkább folyik a szópárbaj, ki tudja elmésebb jelzővel titulálni a másikat. Gratulálok! Hajrá, így fogja mindenki sokra vinni. "A bölcsnek nincs szüksége tanácsra, a hülye meg úgyse hallgat rá." Maradok tisztelettel egyik kollegátok

tizedes 2005.11.30. 19:08:41 / # 61302
avatar
Menj be a nyitott ajtajú irodájába, ott élőben halhatod őt. Ott sem fog meghalgatni arra készülj fel. Üvőlteni azt fog, ha nem bólogatsz és ezzel fosztja meg magát a véleményektől.
törölt felh. 2005.11.30. 18:58:14 / # 61301
avatar
Nem válaszol,mert nem tart arra mélto embernek, nem csak téged sok mindenkit. Sajnos ő egy ilyen !!
macipapa 2005.11.30. 18:37:32 / # 61300
avatar
Reggel is ezt kérdeztem, hogy mit vétettek ezek a fiúk? Nem kaptam rá választ, engem nem méltat erre a goré001. Soha egy rossz szavam sem volt felé, még sem reagál.
gurulókoldus 2005.11.30. 18:35:45 / # 61299
avatar
HP= Dr. TAKSI

Oldalszám: 6