Hozzászólások száma: 109
Ugrás a hírhez Oldalszám: 6
Témakörök > Hírek fórumai > Horváth Pál fenyeget! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
gurulókoldus 2005.11.30. 18:34:13 / # 61298
avatar
Valaki linkelje már ide, hol pocskondiázzák ezt a best of várományos céget. Mer én átolvastam mindent, de nem találom. Télleg megkérdezném sokdiplomás fórumtárstól, hol olvasta, mer én nyema találom.

macipapa 2005.11.30. 18:31:36 / # 61297
avatar
Még baja lenne kint.
gurulókoldus 2005.11.30. 18:27:15 / # 61296
avatar
Jó estét! átolvastam meghallgattam mindent. ide hallass Te Kukoricatároló edény! Ki vinné el a nagy "MÉZEIDET" ha nem lenne marha taxis aki fizet neked ezért? Talán beülnél taxizni? Hord el mind, mindet vidd el. Mutasd meg, hogy kell.
Zolika 2005.11.30. 17:10:07 / # 61295
avatar
Tényleg nem szabad újságírókat betámadni, mert lett neki nyílvánoság. Eddig ezeket találtam. Egy nagyon látogatott blog ez Gondolom a TelePresst nem kell bemutatni Objektív hírügynökségről nem is beszélve Lehet vége a következmény nélküli taxisgyalázásnak?

tizedes 2005.11.30. 16:37:37 / # 61271
avatar
Olyan gyorsan emeli hogy nem tudom megjegyezni.

tizedes 2005.11.30. 16:33:09 / # 61294
avatar
Látnád mi folyik a Közraktár utcában hétvégén. Elzavartak mint a szart.
törölt felh. 2005.11.30. 16:29:00 / # 61293
avatar
46

tizedes 2005.11.30. 16:24:31 / # 61292
avatar
Füles az támadhatatlan. Ismeretsége nem éppen rendőri szálakon fut és a hős góré még a neve említésétől is fél. Azt tesz amit akar. Mamut II a törzshelye, ott megtalálod. Moszkva tér és nyugati hatalmas távolság nála 4000 forint. De az is befizeti a 44000 forintot és ez a lényeg.
törölt felh. 2005.11.30. 16:15:11 / # 61291
avatar
Tisztelt Góré001.Ha nem tetszik a rendszer,nem kell olvasni.Ha meg olyan nagyon odavan a cégéért tegyen rendet a taxisai közt,mert jópáran csak azért Rádiósok mert lazaságvan.Kezdje mindjárt az etikásokal és hires(hirhedt kiemelt A-s galerivel),mert én mikor beléptem az ön cégéhez másnap megfenyegetek hogy ha nincsen kütyü a kocsiban mi a francnak feszem fel a Hotel Erzsikéjüket.A tiltás pénzröl meg a számla hol marad az etikás kocsijában,jól sejtem ezt úgy hivják adócsalás vagy sikasztás.Ha hibáztam tiltsanak le söt én még saját magamat is letiltatam 1napra mert belkaptam,ráadásul egy olyan cimröl amit nem sokan vesznek fel.(IIRomer Floris 26-ról a Bimbó6).De hogy még kuncsorognom kell azért,hogy fizethesek átmenni a fél városon kicsit abszurd.

Fáradt Vándor 2005.11.30. 16:02:36 / # 61290
avatar
Nos én mint a Rádiótaxi "utas típusú topictársa" meghallgattam a felvételt. A hangnemre nem kívánnék kitérni, nem ismervén a hátteret, de egy dolog azért megragadta a figyelmemet. HP arról beszél a Betyárnak, hogy inkább a cégnél dolgozó kollégák csalásait, stiklijeit kéne megírni. Lehet, hogy én gondolkodom rosszul, de ha én cégvezető lennék, páros lábba rúgnám ki azokat, akiről ilyesmit megtudok. De kérdem én: hogyhogy azemlített kollégák még mindig ott dolgozhatnak? Nem bántólag kérdem, csak elgondolkoztatott...

törölt felh. 2005.11.30. 15:27:59 / # 61289
avatar
Bár fogalmam sincs, ki vagy, sosem láttam eddig a neved, csak nem erre az alkalomra regisztráltál? Egy híroldalnak leginkább az olvasóinak kell megfelelni, ilyen elfogultsággal a hitelét vesztené. Csogunak egy kötelezettsége van a Rádiótaxi felé: leróni a havidíjat. Gondolom, ezt megteszi.
wertz 2005.11.30. 14:44:21 / # 61288
avatar
A PALINAK igazavan a CSOGU oda szarik ahol eszik ,gusztustalan vagy Csogu a RÁDIO taxit védeni .és csak jot kéne mondanot

Sas882 2005.11.30. 12:20:54 / # 61286
avatar
Ez az igazi stilus, az igazi Pali. Felejtsd már el az egészet ahogy van, s gondold át, hogy mit csinálsz, TE szolgáltatsz a taxisoknak, akik ezért fizetnek, s ezért maximálisan ki kell (kéne) szolgálnod a taxisaidat, s a pénzükért bizony eltürni a negativ kritikát is. Taxizás, attól, hogy az általad vezetet cégnél felveszik a telefont, az utas még nem lesz kiszolgálva, az utas akkor lesz kiszolgálva, mikor a "szarfaszú" taxis elviszi egyik pontról a másikra. S bizony a taxis is eltűri az esetleges kritikákat, s én még nem hallottam olyat, hogy felhivta voln az utasát s hasonló stilusban mocskolodott volna vele. Kirúghatsz bárki, bármennyi embert, a taxis is becsukhatja sok ember előtt az autója ajtaját, de nem ez a megoldás. Sokmindent átkéne gondolni, némi megújulás sehol senkinek nem árt, a világ halad, s a Te stilusodból, hozzászólásodból itélve kissé lemaradtál. Ja, s bocs, de kurvára senkit nem érdekel, hogy mennyit dolgozol, mint az sem, hogy a taxisták mennyit dolgoznak, tudod, nem kötelező ezt csinálni, senki nem tart pisztolyt a fejedhez. Sokak szemében lejárattad magad, szerintem örökre. vazze

Kovács Zoltán 2005.11.30. 12:12:50 / # 61285
avatar
Már dolgoznak rajta hogy, ne csak a Taxisok Világa lefűzött példányaiban legyen meg.
törölt felh. 2005.11.30. 11:47:31 / # 61284
avatar
De azt mondd már el légyszíves, mi a srácok eredendő bűne? Mert az az ominózus cikk, a dátuma szerint június 16.-án került fel ide, a diszpécseres teszten, meg nem is szerepeltetek rosszul. Én lennék a hibás, hogy miután emlékeztem a cikk írójának nevére, és láttam hogy ezzel a névvel itt ír valaki, előkapartam a sűllyeszőből? Mert akkor elnézést kérek! Nem akartam vihart aratni.
góré001 2005.11.30. 10:33:53 / # 61283
avatar
Még valami nem szívből hanem indulatból! Már elfogyott a tolarenciám! Kérem ha teheti olvasson utána az Indexen és talán itt is néhány ember mít is művel velem a nevemmel a cégemmel! AZT GONDOLOM őNNÉL IS ELSZAKADNA EGYSZER A CÉRNA NÁLAM EZ MOST JÖTT KI!
góré001 2005.11.30. 10:26:27 / # 61282
avatar
Tisztelt Hölgyem Őntől mégegyszer BOCSÁNATOT kérek nem önökről nem a férjéről és még csak nem is a rendes becsületes Taxisról volt van szó!!!! Igaz belefáradtam és kiborúltam ebbe a nemtelen hadakozásba! Most a hajtás ideje van itt ezért nem tehetem meg ,hogy pihenőre vonúljak nyaralni is vagy 5-éve nem voltam csak húzom húzom most elszakadt!!!!
Zolika 2005.11.30. 10:24:58 / # 61281
avatar
Az nekünk is jót tenne. A 600 közben helyrerázná a céget. Remélem azzal kezdené hogy megköszöni az etikások több éves munkáját, a nem megfelelő diszpécserek, telefonosok áldásosnak nem nevezhető munkásságát. Még cég is válhatna belőlünk. Pali, menj pihenni, aggódunk érted:-) Jelszavunk: Bérletet a szolgálatnak!!!
törölt felh. 2005.11.30. 10:10:00 / # 61280
avatar
Sajnos a Pali nem tud igazán mérlegelni mi a helyes és mi nem!!!! Nagyon sokszor nem az ő véleménye az amit itt olvasunk.Arccal vállalt nem saját vélemény.
pimpam 2005.11.30. 10:05:29 / # 61279
avatar
Maga szívből és gyűlölettel beszélt a taxisokról és ez alól az sem menti hogy vállalja az arcát. Mélységesen felháborító volt ezt hallani. Mivel férjem is dolgozott magánál így némi fogalmam van az ön cégéről és az ott zajló dolgokról, de eddig magáról mindig jóvéleménnyel voltam. Nem az arctalan emberek tehetnek róla hogy ez megváltozott. Önnek pihenésre van szüksége menjen el egy szanatóriumba és pihenjen.
Oldalszám: 6