Hozzászólások száma: 82
Ugrás a hírhez Oldalszám: 5
Témakörök > Hírek fórumai > Diákfuvar Crash A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
hiénakutya 2014.06.30. 15:28:30 / # 58566
Pedig nem azért következett be. tizennyolc
luxbela 2014.06.30. 15:24:34 / # 58565
Kérlek engedd meg, hogy bemásoljak ide két mondatot Tőled. Ja, és mindjárt válaszolnék is rájuk. "az volt a problémám, hogy miért kell ezt a szerencsétlen balesetet olyan színben beállítani, hogy egyértelműen azért következett be, mert egy "kontár" vezette az autót." Megmagyarázom Neked: ez a baleset egyértelműen azért következett be, mert egy kontár vezette az autót. Pont. Egy másik beírásodból tomajernek címezve: "legalább Te értenéd, hogy miről beszélek..." SZERINTEM Te se érted...
Omosi mama 2014.06.30. 14:24:52 / # 58564
avatar
Jav.: "megérhetnélek" = megKérhetnélek
Omosi mama 2014.06.30. 14:22:35 / # 58563
avatar
Én nem a cikken hőbörgök, hanem a reakciótokon. Hogy ebbe is képesek vagytok belelátni azt, hogy mindenről a kontártaxis tehet. Ez a nevetséges. A cikk nem ferdít és nem kelt hangulatot, csak a hozzászólások. Igazat adok nektek, hogy ez egy probléma. De könyörgöm - legalább a jégesőt ne varrjuk az illegális taxisok nyakába. (Amúgy gőzöm sincs, ki az a Csogu.)
Omosi mama 2014.06.30. 14:17:43 / # 58562
avatar
Apuka! Légyszives citáld ide bármelyik beírásomból azt a mondattöredéket, ami azt igazolja, hogy védem a diáksofőrt. Ha nem tudod, akkor meg ne beszélj baromságokat - ha megérhetnélek. Több alkalommal kijelentettem, hogy elítélem a kontártaxisokat; ha esetleg megpróbáltad volna elolvasni és értelmezni azt, amit írtam. De egyébként (leírom századszorra is, mert úgy látszik egy fél órát kell nektek mantrázni valamit hogy megértsétek - kivéve ha nem is AKARJÁTOK megérteni); az volt a problémám, hogy miért kell ezt a szerencsétlen balesetet olyan színben beállítani, hogy egyértelműen azért következett be, mert egy "kontár" vezette az autót. Nem. Ez bárkivel előfordulhat. Előfordulhat egy pók, egy SMS, egy miniszoknyás csaj az út szélén, egy tüsszentés, egy bármi. És máris balesetet okozott a sárga autós, engedélyes, legális, adózó, stb. taxis. Mert attól nem lesz senki emberfeletti képességekkel felruházva, hogy megkapja az iparengedélyt. Fel tudnátok már ezt fogni, vagy még mindig egy emberként akarjátok átharapni a torkomat, netalántán kollektíve lehülyézni (mint ahogy már célzások meg is jelentek ezirányban)...???
fair 2014.06.30. 14:10:55 / # 58561
avatar
Nem rajta múlt. Szerencséje volt a környezetének.
Bao 2014.06.30. 12:12:32 / # 58560
avatar
Tehát azt akarod mondani, hogy csogu haverja omosi? :)
tomajer 2014.06.30. 11:53:52 / # 58559
Ha figyeled a cikk aláírását, látod, hogy nem én írtam. De ez ebből a szempontból lényegtelen. A "bulvársajtó" már csak ilyen aljas.... hatásvadász címekkel próbálja felkelteni az érdeklődést...... hogy minél több emberhez jusson el a mondandója.... vagy minél többen kattintsanak rá és minél többen, háborogjanak (hőbörögjenek?) a fórumban. Nálad bejött.. Csogu meg gondolom röhög a markába :-P (profi a csávó, nna!)
Apuka 2014.06.30. 11:43:03 / # 58558
Hagyd! Szerintem ő is (vagy valaki a családból) diáksoför. Csak olvasd végig az írásait, nem olvasol ki belőle mást, minthogy foggal körömmel védi. hagyd, ne beszéltesd, úgy is felesleges.
Bao 2014.06.30. 11:16:23 / # 58557
avatar
Most nem egy 20 év körüli emberről beszélünk? Hmm... " menet közben ugranék ki a kocsiból, ha egy pók mászna a lábamon" Itt váltál komolytalanná! :)
Omosi mama 2014.06.30. 11:04:27 / # 58556
avatar
Ja. Letarolta a belvárost, többszáz halott maradt a helyszínen. És a fukushimai földrengés is őmiatta volt. És a jégeső is két évvel ezelőtt. Meg a gazdasági világválság. Mindkettő.
Omosi mama 2014.06.30. 11:02:41 / # 58555
avatar
Aha. Tehát mondjuk egy hivatásos az nem lehet kezdő. (Én pl. kb. 10 000 km-rel magam mögött lettem taxis valamikor a '80-as évek elején.) Vagy mondjuk egy nem-hivatásos nem lehet hidegvérű sofőr. (Mondjuk van a rokoni körömben olyan, aki napi 100-200 km-t megy, és nem hivatásos sofőr.) Én is tisztelem-becsülöm a pókokat. 20 m-es távolságról. És dacára annak hogy ~1 200 000 km van mögöttem, menet közben ugranék ki a kocsiból, ha egy pók mászna a lábamon. DE! Nem erről beszélünk, hagyjuk a pókokat!
Omosi mama 2014.06.30. 10:57:16 / # 58554
avatar
Nem baj. Csak akkor ne azt a címet add a cikknek, hogy "Arachnophobia", hanem azt hogy "Újabb ürügy, hogy szapuljuk a kontártaxisokat". Szerintem a "Dugófigyelőbe" is írjuk bele, hogy minden dugó a Diákfuvarosok miatt van. Meg az időjárásjelentésbe is. Legalább te érthetnéd hogy miről beszélek...
osztap 2014.06.30. 10:34:11 / # 58553
Kb mintha a falnak beszélnél.
tomajer 2014.06.30. 10:14:15 / # 58552
Én meg azt nem értem, hogy egy taxis szakmai lapon miért baj, és furcsa, hogy van némi kontárfóbiánk? :-) Igen. Ha valami visszavezethető, kapcsolatba hozható azzal, hogy a T. hatalom cseszik rendettenni, ebben a témában, akkor azt szóba hozzuk újra és újra. Hátha valaki magáraveszi végre!

Bao 2014.06.30. 10:06:20 / # 58551
avatar
Omosi! Szerintem egyáltalán nem független a baleset attól, hogy egy friss jogsis kontár vagy egy hivatásos követte/szenvedte el. Egy hivatásos jobban tudja kezelni a dolgokat, a példának okáért ismerek olyat, akihez berepült menet közben egy galamb és mégsem törte össze magát... :) Tisztelem, becsülöm a pókokat egyébként.
fair 2014.06.30. 09:10:23 / # 58550
avatar
Az, hogy hiszékeny vagy és szerinted egy kaszáspók magyarázat arra, hogy valaki letarolja a belvárost. Egy olyan személy, aki élőállatokat szállít(hat).
Omosi mama 2014.06.30. 08:43:36 / # 58549
avatar
Kollégabácsi, azonnal magyarázd el nekem, hogy mi köze van a Lujza utcai fuvarnak a mondanivalómhoz. (Légyszíves először olvasd is el azt amit írtam, és próbáld meg értelmezni, mert vannak itt olyanok akik képtelenek felfogni hogy nem a pókokról beszélek.)
Omosi mama 2014.06.30. 08:41:35 / # 58548
avatar
Ember, te tényleg süket vagy. Vagy nem tudsz olvasni. Vagy csak provokálsz. (Na, ezzel betonba nyúltál.) NEM VÉDTEM SENKIT. Viszont nem döntheted el, hogy TÉNYLEG nem látott egy pókot, amíg az ellenkezőjét nem bizonyítod. Egy pók jelenléte nem egyenlő a pókcsípés meglévével. VISZONT!!! NEM ERRŐL BESZÉLEK!!! HALLD MÁR MEG, EMBER!!! Arról pofázok, hogy sem a póklátásnak, sem az SMS-írásnak, sem az elalvásnak nincs köze ahhoz, hogy valakinek az autója milyen színű, és mire van/nincs engedélye. TÖKÉLETESEN FÜGGETLEN a baleset attól, hogy hivatásos vagy amatőr taxis vezetett. (Vagy szerinted "legális" taxis nem okozott még soha sehol a világon balesetet...?) Tehát teljesen demagóg előhúzni a kontártaxi-jokert. FELFOGTAD MÁR, HOGY MIRŐL BESZÉLEK...???!!! Vonatkoztass már el a pókoktól...
Apuka 2014.06.29. 19:12:43 / # 58505
tutira van nekik. :) hiszen mindenki tudja, a Páv II.-t min. 2 èves jogositvány után kapod meg.

Oldalszám: 5