Hozzászólások száma: 153
Ugrás a hírhez Oldalszám: 8
Témakörök > Hírek fórumai > Szavazz, milyen legyen az új budapesti taxi! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
killer 2012.04.10. 02:04:39 / # 40827
avatar
Csak olyat mondjak amit régen lehetett? Mennyit mondjak neked? Tessék } Rabszolgát tartani. Korcsmában köpőcsészét kérni. Hülye gyerekeket sorkatonai szolgálatra behívni. Kényszermunkára ítélni. Túlzott szabály? Részegen nem közlekedhetsz? Nem szívhatod a bűzrudad? Remélem ereid már szűkülnek, tüdőd rothad, májad zsugorodik. Idétlen, ez nem politikai hovatartozás kérdése, simán civilizált létforma.
R005 2012.04.10. 01:53:21 / # 40826
avatar
Régen lehetett vizelni a metróban??? Vagy fosni a megállóban??? Csak olyat mondj amit régen lehetett, de most rohadtul tűrhetetlen lett hirtelen!!! Hány részeg biciklisről hallottál, hogy elütötte vki ivadékát??? Te a gyerekeidet az úttesten sétáltatod? Te Fideszes vagy,vagy a túlzott szabályokat szereted! Remélem megbüntetnek majd ha megállsz az integető utasnak a megállni tilos táblánál, hogy pénzt keress! Akkor is szarjál majd rá ,hogy régen felvehetted gond nélkül!!!Vonulj ki az utcára, egy olyan táblával ,hogy még több szabályt akarok!!!
killer 2012.04.10. 01:46:13 / # 40825
avatar
Szegény Damu Roland is csak a szerepére gyakorolt és a rendszer áldozata lett!
R005 2012.04.10. 01:43:00 / # 40824
avatar
Ja és a Gálvölgyit megbüntették mert a szerepe alapján rágyújtott a színpadon ami ugye zárt tér!!! Mi lett ebből az országból??? :( (De ez már inkább a politika rovatba tartozik...)

killer 2012.04.10. 01:42:56 / # 40823
avatar
Végre valaki nagyon jól beszél! Igazad van, velem is ez történt. Rám jött a vizelhetnék és nem tehettem róla, hogy pont metrón utaztam. Jelzem, jegyet váltottam. Nagyban engedem ki a fáradt gőzt és megszólnak. Mi a faszom van itt? Hugyoznom kell, hugyozok! Nem érdekel engem semmilyen civilizáció és a többi nonszensz marhaság! Teszek rá, hogy régen még hídpénzt is szedtek. Én most mindent ingyen akarok! Részegen akarok a gyalogosok között cikázni és az ivadékára vigyázzon mindenki, engem nem érdekel senki, mert nonszensz ez az egész elnyomás! A buszmegállóba fogok fosni, mert annak is felfelé száll a szaga!
R005 2012.04.10. 01:32:53 / # 40822
avatar
Sajnos igazad van! De nem csak a nyúzás a gondom! Nem ugorhatok el a kocsmába biciklivel egy-két fröccsre,nem szívhatok el egy cigit a buszmegállóban a szabad ég alatt pedig felfelé száll a füst,egy lánnyal a Citadellához sétáltunk és a sorompónál az őr azt mondta fizessek ha fel szeretnék menni csókolózni egyet a város fölé stb... Nem is értem ,hogy az elődeink ,hogy tudtak élni ebben a városban ezek nélkül!!! :( Mi jön még ez után? Ha a biciklis részegen a kocsi elé csalinkázhat akkor a gyalogos részeg is leléphet az úttestre a kocsi elé, ergo pár év múlva gyalogosan se lehet részegen majd az utcán menni??? Nonszensz ez ami itt van!!!
alelölülő 2012.04.10. 01:09:15 / # 40815
A helyzet az, hogy ezekkel a fityeszidiótákkal telekúrt államigazgatásnak több ötlete van a népnyúzásra, mint annak idején rákosinak.

R005 2012.04.10. 00:47:15 / # 40821
avatar
Mert enélkül ez afféle csendőr pertu ! A kib@szott bagoly mondja a verébnek, hogy nagyfejű!!!

R005 2012.04.10. 00:44:11 / # 40820
avatar
A NÉP elvárása Budapestel és Tarlóssal szemben!!! Több száz Volvo busz rendelése és üzemeltetése melyek vizsgáztatásukkor nem haladhatják meg a 2 éves kort és 15 éves koruk után már ne legyenek vizsgáztathatóak tömegközlekedési eszközöknek! Minden busz klimatizált legyen,minden ülés háttámlájába légzsák legyen,rendelkezzenek wifi eléréssel, a csuklós buszokat wc-vel kelljen ellátni az utasok nagy számára való tekintettel! Hirtelen ennyi... HOGY NE KELLJEN AZ ADÓFIZETŐKNEK MEGDÖGLENI A ROHADÓ BUSZOK FÜSTJÉTŐL !!!

R005 2012.04.10. 00:25:13 / # 40819
avatar
"New York-i Taxi and Limousin Commission pályázatot hirdetett". Budapest is hirdessen pályázatot hasonló taxikra, rendeljen belőlük több ezer darabot,szervizelje őket, és akkor szívesen ráülök melózni havi fél milláért!!! De amíg ez nem következik be addig örüljenek, hogy vannak barmok akik még ezért a fos fillérekért beruháznak, és éjjel nappal űzik ezt a gazdaságtalan foglalkozást!!! Hol a f@szban van Budapest New York-hoz képest??? Ki milyen alapon támaszt nyugati jólléti társadalmakhoz mérhető elvárásokat itt ebben a csöves országban??? Miért normális és az emberek által elfogadott ebben az országban ,hogy a nívónak a menőbb nyugati városokhoz kell hasonlítaniuk, de a fizetéseknek a balkán legaljához? Ez tényleg ABSZURDISZTÁNIA !!! :(
mano10 2012.04.09. 16:05:17 / # 40818
Jó napot kívánok, szavaznék: az új budapesti taxi legyen: -fehér -új típusú Skoda Superb -Euro 5-ös besorolású -szép, nagyfejű vidéki sofőrrel! Köszönöm, visszhall!

csogu 2012.04.09. 04:59:15 / # 40816
Még mindig ezen hozzászólásodat olvasgatom. A kettes pontban foglaltakat főleg. Megpróbáltam elképzelni, mint lehetséges megoldandó feladat. Komolyan végig pörgettem magamban...lépésről-lépésre... Most írhatnék itt ökörségeket, mint pl.: hogy előbb fogja Bao Kádár János arcképét a mellkasára tetováltatni, minthogy ez sikerüljön...de nem teszem. Azért nem, mert ebben az a félelmetes, hogy Te hiszel benne, hogy ez sikerülhet és ebbe energiát fogsz fektetni...és annyira kevesek vagyunk itt, olyannyira gyengék vagyunk, hogy arra sem vagyunk képesek, hogy ettől megóvjunk téged:-((
csogu 2012.04.09. 04:25:15 / # 40814
[i] Az én istenem áldjon meg![/i] Azért Baonak egy hozzászólására se kezdj így válaszadásba, mert abból csúnya nagy vita lesz :-))))))))
csogu 2012.04.09. 04:21:38 / # 40817
Szia! Semmi gond, azért én leírom:-) Vagyis egy-két felvetésedre reagálnék. A támpont csakis egy olyan bázis lehet, akik véleményét elfogadják. Kik fogadják el? a, Utasok b, Cégvezetők c, Politikusok d, Taxisok a, Amíg az utasoknak van választási lehetőségük, akár csak 1 darab is, akik az árral operálnak, addig egy pillanat alatt tud a semmiből felfejlődni egy cég. b, Ellentétesek az érdekek és nincs motiváció, ami arra kényszerítené őket, hogy engedjenek. c, Politikusokkal ugyanez a helyzet, amíg a választópolgárok sokszoros tömege arra tapsol, ha minket szabályoznak, ellenőriznek, szétszednek, addig motiváció hiányában nem is fognak mást tenni. d, Hááááát nézd, ha ebből a 4 pontból 3 db-ot kellene kiválasztanom, hogy eredményt mutassak fel, akkor a "d" pontot hagynám ki:-)) Minden cégtől 8-10 kolléga, akikben megbíznak. Minden cégtől??? A cég hány %-nak kellene ebben a 8-10 kollégában megbíznia? Mert ez nem mind1! 10-20-30-51%?...esetleg 80%? Felejtsd el:-( Még talán, talán a 10%, de annál több...kizárt. Mivel ez nem jár semmilyen előnnyel így a féltékenység kizárva. :-)))))))) Majd Ők tudják, hogy mi abban az előny! Sőt, olyat fognak mondani, hogy attól hanyatt vágod magad:-)) Lehet, hogy félreértettetek, ide nem kell összefogás, csak annyi hogy mindannyian megértsék... Mózes kettéválasztotta a Vörös-tengert. Jézus feltámadt. Ez eddig ok, ebben még akár hiszek is...de hogy mindannyi taxis valamit megértsen...és egységes álláspontra helyezkedjen...kizárt. Saját pénzemből, saját szabadidőmből szeretném megpróbálni. Veled ellentétben én tudom hol állsz és mit képviselsz. Egy nagy csalódás előtt és azon jó szándékú taxisokat képviseled, akik (még) nem "megalkuvók" a sorsukkal. Kívánom, hogy minél kisebb "sebbel" gyere majd ki ebből.
tomajer 2012.04.08. 21:10:35 / # 40813
Az én istenem áldjon meg! Mi az istent érhet el cégenként tíz ember? Azon kívül, hogy ha nagyon keménykedik kirúgatja magát??? Ahhoz amit te mondasz, ötven százalékosnál nagyobb támogatottság kel. Sőt. még harminc százalék is el tudja vinni a címek oroszlánrészét. És szilveszternek fogja érezni. Aki meg lelkesen vár a droszton, örjöng, hogy hülyét csinált magából... a többi pénzt keres, ő meg forradalmasdit játszik. Ha arra gondolsz, hogy a nyolc tíz ember cégenként technikai nehézségeket okoz... nna az járható út de abba ne akarj érdekképviseletet bevonni, mert törvénytelen.... azt meg kell szervezni... de még itt névtelenül is csak wifiről, mert megtalálnak!!!
csogu 2012.04.08. 20:46:52 / # 40812
Egy ugyanolyan kedves, de naív kollégád, mint amilyen Te voltál 3 éve, amikor felvilágosítottalak egy hasonló felvetésed után, amit most Bebe tett.
baupexim1 2012.04.08. 20:22:25 / # 40811
avatar
megy az:) de köszönöm kérdésed, jobbulást:) (agyalok, ki lehetsz)
bebe 2012.04.08. 19:47:25 / # 40810
avatar
Beteg a bömös, hova ez a pesszimizmus?
bebe 2012.04.08. 19:44:56 / # 40809
avatar
A támpont csakis egy olyan bázis lehet, akik véleményét elfogadják.Minden cégtől 8-10 kolléga, akikben megbíznak.Mivel ez nem jár semmilyen előnnyel így a féltékenység kizárva.Lehet, hogy félreértettetek, ide nem kell összefogás, csak annyi hogy mindannyian megértsék, vagy tesz valamit a SAJÁT életéért, vagy hónapokon belül munkanélküli lesz, jobb esetben alkalmazott.Az alatt a 3 nap alatt, míg az URH szervízben van, a drosztokról meg lehet csinálni azt a minimum összeget ami a kiadásaira elég, így nem lesz minuszban. Ha a taxit igénybe vevők tájékoztatva vannak ez nem lesz nehéz. Persze a legnagyobb érdekképviseletet bele kell venni, hogy minden törvényes és legális legyen. Bár könnyebb kussolva várni a megváltásunkat, ami egyenes út végéhez.Még nyerhet 1-2 évet, aztán annyival idősebben kereshet magának állást. Én futnék egy kört még ezelőtt.Nem akarok tagdíjat, bármi fennkölt hivatalt, csak azt, hogy jelentkezzen olyan cégnél dolgozó kolléga, aki segít ezt elindítani.Saját pénzemből, saját szabadidőmből szeretném megpróbálni.Nyitok egy email fiókot, amit ide leírok, aztán meglátjuk. Csogu!Ne haragudj szerintem te most más irányba mozogsz, amit megértek, de ha nem haragszol, a te véleményed most számomra nem jelent sokat.Ez nem jelenti azt, hogy ne tisztelnélek, de az etikai tagságod miatt nem tudom eldönteni hol álssz, mit képviselsz.
krapek70 2012.04.08. 18:34:33 / # 40808
avatar
Szerintem majd jól megszavazzák, hogy az új taxik narancssárga 212.-es mercik legyenek mert más tipus tőri az ülepét, a tarisznyásoknak a müanyagpoharas tablettás borral beülni, mégis csak gáz átmenni a Király.u.-ból a Kazinczyba.-) Valószinű valami ilyenfajta megoldáson törik a fejüket.:-(

Oldalszám: 8