Hozzászólások száma: 50
Ugrás a hírhez Oldalszám: 3
Témakörök > Hírek fórumai > Hárman egy ellen A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2009.11.02. 17:07:21 / # 34307
avatar
Kért. Ott van a KÉK-SÁRGÁN.
csogu 2009.11.02. 16:54:04 / # 34305
Most jöttem rá, hogy Te milyen sznob vagy bazzz...téged nem egy Kovács bácsi tör össze, hanem egy sztár....neked már a sima kisnyugdíjas nem is jó? :-)))
csogu 2009.11.02. 16:53:14 / # 34303
Nézd, elég nehéz lenne magát haza énekelgetni :-))
Bao 2009.11.02. 16:52:28 / # 34302
avatar
Megvan még a határozat, majd felrakom. Zenész? Akkor miért vezetett? A suszter maradjon a kaptafánál, nemde?
csogu 2009.11.02. 16:47:23 / # 34301
A Zenész? Kértél tőle autogramot? :))

Bao 2009.11.02. 11:51:06 / # 34342
avatar
Talán nem lesz gond. Engem 99' szilveszterén pont ott tört össze a Zorán. A zöldön indultam, ő a piroson jött át. Simán kihozta a rendőrség, hogy ő volt a hibás.

Rocktaxi 2009.11.02. 11:20:09 / # 34341
:-)) Nekem már mindegy! :-) Elég régen írtam oda. Csak olvasok!! :-))
tomajer 2009.11.02. 10:57:14 / # 34340
Én meg bosszúból otthagytam.... Vigyázz, mert le leszel a végén kommcsizva:-) Tökéletesen bizonyítjátok miért is kell a politikát karanténban tartani:-(
Rocktaxi 2009.11.02. 09:32:28 / # 34339
Tényleg nem olvastok? Tomajer sehol nem írta, hogy kitiltja. Beni írta, mint opciós lehetőség. :-))

6ker 2009.11.02. 09:20:28 / # 34338
avatar
Örülök, hogy a 19-es hozzászólásomat is elolvastad...
MCCCXCII 2009.11.02. 09:08:19 / # 34337
Álszent szöveg amit írtál, vagy nagyon véded a hátsód.” Mitől kell védeni? Nem írtad! Nem kérdezted, de én elmondom, hogy a saját hátsómat a nyelvektől védem. (A sok nyelv kidörzsölheti.) „[i]Mert leírta az igazságot?? Ezért is tartunk itt. Mert ha valaki kimondja akkor rögtön hiszti van.[/i]” De azért, most felvilágosítottál. Tehát, ha például valahonnan drosztról, vagy egy területről elzavarnak, akkor az megint a múltból itt maradt bebábozódott komcsik műve. Hiába az ember fia holtig tanul. Tudod, amikor ilyen szövegeket olvasok elmegy a kedvem a tanulástól.
6ker 2009.11.02. 07:18:08 / # 34336
avatar
Engem ebben az ügyben nem érdekel a politika. Arra írtam, hogyha valakinek van egy véleménye ami azért bőven alatta volt a határoknak, sem kirekesztő dolgot sem úgymond csúnya szavakat nem tartalmazott. Erre te beminősíted. Mint személyt is. Mert leírta amit gondol. Ennyi. Ezt mindenféle politika felhang nélkül írom.
tomajer 2009.11.02. 06:59:00 / # 34335
Nno ezért. Mert akár hiszitek, akár nem, (tudom ti nem hiszitek) a politikáról, nem mindenkinek ugyanaz a véleménye. És abban a pillanatban amikor szóba kerül, már nincs is másról szó:-( Nem véletlenül van a téma egyetlen fórumba száműzve. (szívem szerint, az egész lapról száműzve lenne)
cheater 2009.11.02. 06:14:29 / # 34332
De hogy jön ez ide, 6ker meg beni? Nem olvastátok el melyik topicba irtok? Van örökzöld politika topic, miért nem oda irjátok ezeket? Ott már uncsi mert nem válaszol senki? Mi köze ennek a balesetnek a kommunistákhoz, vörös volt a lámpa? Mindennek megvan a helye nem gondoljátok? Azon sem lepödnék meg ha barátotok temetésén a koporsó felett is a komcsikat szidnátok, hisz igaz, akkor lehet. Ha ilyen nagy aktivisták vagytok akkor menjetek be tanúskodni a rendőrségre inkább a kolléga mellett, azzal valóban tesztek valami érdemlegeset, ezzel itt nem, sőt..
6ker 2009.11.02. 05:42:16 / # 34330
avatar
Kitiltani??? Miért? Mert leírta az igazságot?? Ezért is tartunk itt. Mert ha valaki kimondja akkor rögtön hiszti van. Fuxos, pókhasu fazonok tojnak nap mint nap a szemed közé. Másodpercekért vagyonokat fizetünk, közben nap mint nap millimétereken múlik, hogy elkerülj egy-egy szituációt amibe belerokkanhatsz. Álszent szöveg amit írtál, vagy nagyon véded a hátsód.
tomajer 2009.11.01. 23:34:35 / # 34327
Most mit tegyek veled ??? Így, hogy (ki lehet tiltani ezért) ??? Magad is tudod, hogy így ebben a stílusban ez ide nem való. Magadról állítottál ki vele bizonyítványt. Büntetésből itthagyom:-)

törölt felh. 2009.11.01. 23:22:19 / # 34328
avatar
Ez egy szomorú történet csogu.De ebben a mocskos rohadt országban mindennapos.Itt egy pillanat alatt tönkre mehet bárki,ha nem komcsi bérenc tolvaj.(ki lehet tiltani ezért)Elég egy válás vagy karamból.Elég szomorú,hogy a taxizás az utobbi években a társadalom alja lett.
taxista 2009.11.01. 21:25:19 / # 34326
avatar
Sajnálom a kollégát. Ilyenkor rendszerint azzal áltatom magam, hogy ezek a dolgok csak másokkal történnek meg, én szerencsésebb vagyok. Még nem szántam el magam a belépésre, de ti tudtok arról, hogy van már olyan ügyvédi iroda, ahol fix átalány fejében képviselik a taxisokat? Szerintem nekik pl. biztos nagyobb esélyük van a felvétel megszerzésére. A másik dolog ami talán jól jöhet ilyen esetben, ha lenne egy saját kamerám, ami rögzítené a körülményeket. Valami ilyet láttam is "AZ" újságban.

mimóza 2009.11.01. 20:19:44 / # 34324
avatar
Szia Ez tényleg bíztató. Légyszi keressed meg a kollégát . 266 a kódja , a Csogu tudja a számát , szerintem szüksége van segítségre . Üdv
málna 2009.11.01. 20:03:48 / # 34323
avatar
Az Astoria kamerái mindig működnek,felvételei rögzitésre kerülnek.Amennyiben valami oknál fogva nem értékelhető,vagy nem akarják,hogy értékelhető legyen a felvétel,akkor az East Center irodaház,illetve a Hotel Astoria privát kamerái jelenthetnek esetleges reményt. Vannak még egyéb eljárási procedúrák,én még ezt is végigvinném,nem szabad beletörődni.Igaz,ez a lényegen nem változtat sajnos... Lassan öt éve lesz,hogy karácsony előtt két héttel rommá törtek a Dráva és a Hegedűs Gyula kereszteződésben.Az autó totálkár,oda a munkaeszköz...Borzalmas érzés!Ő elismerte a hibáját.Egy helyen volt a biztosításunk,az Allianz mégis 3 hónap után fizetett..Ráadásul áron alul értékelte,és tárolási,majd autóbérleti díjat sem akartak fizetni.Bepereltem őket,erről még késöbb... Hitel még volt az autón,bementem a bankba.Nagyon segítőkészek voltak.Annak ellenére megadták az engedélyt az újjáépítésre,hogy gtk-nál papíron ez nem lehetséges. Ujjáépítés: Találtam egy profi műhelyt,segítőkész tulajjal,aki bízott bennem és nem kért pénzt előre!Megcsinálta az autót,a pénzt késöbb kapta meg a banktól!Ez is ritka manapság...Azóta is jó barátok vagyunk. Öt hónapig állt az én szemem fénye,de hála a banknak,a szerelőknek és a kitartásomnak,és persze a segítő kezeknek odafönntről,elkészült.A hitel tovább ketyegett,mára már ki is fizettem,tehermentessé váltam.A biztosító két hónapja fizetett,megnyertem a pert. Azért írtam le a saját történetemet,hogy így látatlanban is biztassam a kollégát,még ilyenkor is bármi történhet a jó irányba,és segítenék is neki.Ha szükség lenne a szervíz elérhetőségére,vagy az ügyvédre,aki szintén egy fillér előleg nélkül vállalta az ügyet,akkor hívj vagy írj,szívesen segítek! Üdv!
Oldalszám: 3